Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 -2 0 14706

Szia! Szivesen leveleznék veled a témáról. :-)

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 1 14705

Szivesen... Előszöris, magamról annyit, hogy 37 vagyok, sportos alkatú, igényes ember. Nem az a kigyúrt, hanem épp kényelmesen csak. Kezdődött azzal, hogy társkeresőn összeismerkedtem egy hasonló korú nővel, akinek férje van. Nem volt vele rendesen, így a nőnek nagyobb igénye támadt. Nem a férjével, hanem egy másik haverjával hárman csináltuk rendszeresen. Nekem annyira tetszett a dolog, hogy utána direkt ezt kerestem. Közben eljártam masszíroztatni magam egy időseb nőhöz (semmi extra, csak masszázs) aki egyszer azzal jött nekem, hogy az egyik vendége épp pasit keres a feleségéhez, mit szólnék. Ezigen, nem hagyhattam ki. Innentől direkt keresem a lehetőségeket. A hogyan az eléggé érdekes, volt már mindenféle történet. Olyan is, hogy egy buliban az ember mondta, fogjam meg az asszonya seggét milyen kemény, nézzem csak meg. Aztán innen lehet alakítani megint a folyamatot. Rengeteg pasit izgat ha a felesége kacérkodik másokkal is. Aztán vannak akik tovább mennek. Én ezeket keresem ma is. Ha fogékony a nő, szeretek neki udvarolni, és a legszebb, az vonzz nagyon amikor tudom, szereti a férjét és nem félrekúrni akar, hanem izgalmasabb dolgokat. Volt amikor úgy keveredtem, hogy az asszonykának feldobta, hívjon masszőrt, egész nap ül irodában a nő, fáj a háta. Persze a masszőr én voltam. Szeretek masszírozni, szóval nem gond. Nem történt semmi, így volt megbeszélve. Harmadik alkalommal úgy intézte, egyedül maradjunk otthon az asszonnyal, masszírozás ismét. Eddig is masszíroztam a melleit, bugyi volt csak rajta. Most se volt másképp, viszont direkt hozzáértem bugyin keresztül a puncijához mikor a combjait masszíroztam. Mondtam, levehetjük, nem lesz gond, ismerhet már. Aztán így haladtunk tovább, mígnem a végére hazajött az ember, csendben, és miközben a feleség ott feküdt meztelen, ez álló farokkal huzogatta magának a félhomályban, majd bejött és az asszony megdöbbenésére jól megdugta. Én persze nem mozdultam mellőle, simogattam a nőt közben, majd elővettem a farkam és a kezét óvatosan odahúztam. Azóta engem ez rendkívül izgat. Ha kell, elintézem a helyet, heves-borsod-szabolcs-hajdú megyékben általában, de pesten pláne. Sajnos csomóan külföldre mentek dolgozni, vagy gyerekek miatt nem tudnak elszakadni már, de leginkább sokan csak hülyítettek. Elegem lett, aki akar valamit és komoly, pár mail után azonnal kiderül úgyis. 

Előzmény: Törölt nick (14700)
Szolid41 Creative Commons License 2016.11.15 -2 0 14704

Szia.volna pár ötletem,ha pest megyeiek vagytok.  fossil72@indamail.hu



tallerosyzebulon Creative Commons License 2016.11.15 0 1 14703

Sziasztok!

 

43/46 éves pár vagyunk.

A feleségem régóta próbálom rávenni, hogy mással is szeretkezzen, akár kettesben (pasizzon) akár hármasban, ahogy jobb lenne neki.

Nem is nagyon utasítja el a dolgot, nagyon lassan kezd lazulni, kezd érdeklődni más, mások iránt, viszont ha egy pici nyomást vagy irányítást érez, hogy próbálom ezt segíteni, előmozdítani azonnal leblokkol.

Ti tapasztaltak mit szóltok ehhez? A ti párotok, hogy fogadta ilyen irányú kéréseteket, és Ti NŐK, mit gondoltok erről??

HOgy lehet segíteni ezt a folyamatot, erősíteni benne, hogy bátor legyen, merje kipróbálni?

MInden segítségnek örülnék, kössz a válaszokat!

 

ps:

önjelölt pasikra, felajánlkozókra most nem vagyok kiváncsi köszönöm!

alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14701

Háziúr, e szó hallatán a régi főbérlő,  lakástulajdonos titulus jut eszembe.

Sose hívott így egyik barátunk sem, aki valaha is járt nálunk, szerintem még a hátam mögött sem.

Ezek szerint akkor Neked sosem, a "háziurak" egy részénél meg elő előfordult hogy nem állt a farok ?

Még mindig jobb ha a "háziúr" farka nem áll, de a harmadiké meg igen. Aztán a látottak alapján majdcsak feláll a "háziúré" is, ha meg mégsem, attól  a harmadik fél és persze a feleség még jól érezheti magát, azt hiszem.

Előzmény: Törölt nick (14693)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14700

Ha már ez a topik pont erről szól, Te a "másik" oldalon állva nem szeretnéd megosztani velünk is a tapasztalataidat? ;-)

Előzmény: Törölt nick (14696)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14699

nagyjozka, ez így biztos jó?

 

Előzmény: papa45 (14698)
papa45 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14698

nagyjozka@citromil.hu

Előzmény: Törölt nick (14696)
papa45 Creative Commons License 2016.11.15 -1 0 14697

szia itt volnék

Előzmény: Törölt nick (14696)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14696

Szia. Ha írsz mailt, beszélgethetünk róla. Nem egy feleség volt már a kedvesem, a férjük tudtával. Akit érdekel, szivesen elmondok publukus részeket.

Előzmény: papa45 (14695)
papa45 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14695

Sziasztok izgat engem is a dolog ha valaki szeretkezne a feleségemmel de hol lehet olyan férfit találni aki esetleg házi barátként járna el hozzánk.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.11 0 0 14693

Értelek. Nos itt nem a nézelődős verzió lett volna a cél, hanem együttes játék, ami ilyetén formán nem lett sikeres. én nem én a vendég részéről, hanem a háziúréról. Persze, az emberben van izgalom ilyen esetben, de azért a hölgyek tudnak arról tenni, hogy ne legyen gond. Akinek meg az nem elég, az ne is próbálkozzon ilyen felállással...

Előzmény: alezredes 1 (14686)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.11.11 0 0 14692

jó bőr:)

Előzmény: Törölt nick (14691)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.09 -1 0 14690

Klassz törtènet! Így is lehet?

Előzmény: nogradban (9059)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.09 0 0 14689

Nincs különösebb titok. Általában masszázsolaj, DM ben, meg máshol is kapható, de vettem már szexshopban is masszázsolajat is.

Volt mikor az elagó (pasi) kérdezte is, hogy hölgynek lesz ? Mondta ja, a páromnak. Hozzátettem, de nem én fogom olajozni, masszírozni, hanem más. Csak nézett, aztán megértette, mikor elmagyaráztam.

Előzmény: chando (14688)
chando Creative Commons License 2016.11.09 0 0 14688

Szevasztok!

 

Olvastam a hozzászólásaidat és tetszettek. 

 

Milyen olajat használtatok a párodon, ami intimben is jó?

Előzmény: alezredes 1 (14686)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.08 0 0 14686

Nos, ez a lelohad dolog nálunk nem igazán pálya,  mert 95 % ban én be sem sem szállok, csak mint nézelődő, kukkoló, ha fogalmazhatok így, habár nem kulcslyukon keresztüli a kukkolás, hanem személyesen, mondhatnán élőben, három dében.

A farkam persze nekem is a látványtól, de a mi esetünkben a harmadik fél kell, hogy ne lohadjon le, ahogy fogalmaztál.

Még az elején gondoltam arra, hogy egyik másik srácnak zavaró lesz a jelenlétem, és nem fog állni a farka, de tévedtem, nem volt ilyen probléma.

Azt azért gondoltam, hogy akár volt otthon barátnőjük, akár nem, azért csak úgy jöttek, hogy nem aznap dugták meg a csajukat, vagy nem aznap reggel verték ki.

Előzmény: Törölt nick (14685)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.08 0 0 14685

Kicsit furán írtam, bocsánat. Nos, a pár együtt volt egy pasival, de fizikai korlátok voltak, nem jött be a hölgynek. Hirdettek, megtaláltuk egymást. Találkozó, beszélgetés, majd gabalyodás jött. A hölgy a rámenős alkat, a férj csendesebb. Az elején kicsit nehezen indult nála, de azért megoldódni látszott. Aztán a közepén lelohadt, és nem igazán volt aktív. Feszültnek is tűnt. Magát okolta, de nyilván az egészre rányomta a bélyegét. Abban maradtunk, megbeszélik. Nos, azóta is beszélgetünk. A férj azt mondta, nem velünk van a gond, vele volt, de már túl van rajta, és mehet a dolog, akár asszonyával külön is időnként. A hölgy is szeretné. Aztán ennek ellenére úgy tűnik, mégis feszélyezi a dolog továbbra is...

Az okokat megfejteni nem egyszerű. A féltékenység nyilvánvaló, bár itt ügye csak testiségről, nem szerelemről beszélünk...

Előzmény: alezredes 1 (14684)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.07 0 0 14684

sőt, a férj került zavarba az elsőnél.

 

Mert mi történt ?

 

Előzmény: Törölt nick (14683)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.07 0 0 14683

Pedig úgy néz ki, belefutottam egy ilyen helyzetbe. A párnak volt már egy próbálkozása, de a választott fizikailag nem nyújtott nekik megfelelőt, vagyis főként a hölgy részére. A pasinak nem volt ezzel gondja. Én a második próbálkozás voltam. A hölgynek nem volt/nincs panasza, sőt, a férj került zavarba az elsőnél. Bár folytatásban egyeztünk meg, halogat, amit a hölgy sem éppen kultivál...

Előzmény: alezredes 1 (14674)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.06 0 2 14682

Egyszer történt velünk is ilyen. Nem tudtam ott lenni, a srác is szabadkozott, de mégis megtörtént, videóra vették, utólag nézhettem meg, hogy hogy sikerült a dolog.

Előzmény: rhmprszt (12726)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.05 0 1 14680

Pedig, ha jól emlékszem, elég régóta rajta vagy az ügyön. Miért nem megy ?  Ki akarja jobban ?

Gondolom inkább Te ?

Nem rossz látvány, hidd el, jó párszor volt szerencsém hozzá, pár sráccal.

Mindig érdekes pl mikor egy új srác jön, jönne, aki még nem volt sosem. Az elsőnek érdekes.

Hogy "kezd hozzá",  lámpalázas e, mert azért mégiscsak egy van egy nézője a dolognak, azaz én.

De úgy gondolom, aki ilyenben akar részt venni, bele kell kalkulálni, hogy bizony nem kettesben lesz a lánnyal.

Előzmény: Törölt nick (14679)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 14679

Lassan ,illetve későn (érő) tipus az asszony tudod?:):)

rajta vagyok az ügyön :):)

Előzmény: alezredes 1 (14678)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.05 0 0 14678

Azt mondod ?

 

Pedig ennek az állapotnak pl az első percében ha véletlenül betoppana valaki, csak az látná, hogy két srác, és egy csaj felöltözve, beszélgetnek, iszogatnak.

Igaz, a 35 ik percben már valószínű, nem ez a látvány fogadná a véletlenül betoppanó valakit, hanem más.

Előzmény: Törölt nick (14677)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 14677

Azt a (kurv@,életbe) már ez így is izgató!

ÓH, deszeretnék én ennek az állapotnak csak a közelébe kerülni!:)

Előzmény: alezredes 1 (14675)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 0 0 14676

miért kell linkeskedned???????

te kis kuki minden topickba be tolod ezta butska szöveged

(írd inkább kérnék képeket mindenkitől kortól,nemtől,vallástól függetlenül)!!!

Előzmény: Törölt nick (14672)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.04 0 2 14675

Magadat is meglepted ?

Ezzel én is így voltam, fogalmazhatnék úgy is, hogy "kellemeset" csalódtam mind magamban, mint pedig a páromban.

Magamban azért, mert a féltékenység helyett sokkal jobban izgatott a látvány.

A páromban pedig azért, mert egyáltalán nem láttam semmi szégyenlősséget, annyira nem volt zavarban sem attól, hogy idegen faszi kényezteti, sem pedig attól, hogy én ezt végignézem ugyebár.

Amikor meg már a többedik alkalom volt, akkor meg már legfőképp sínen volt az ügy.

Előzmény: Törölt nick (14671)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.04 0 2 14674

A féltékenység, mint szó, fogalom, nem igazán merülhet fel ilyen esetekben, mert akkor neki sem áll az ember egy ilyen este megszervezésének, legfőképp az elsőnek.

De ha mégis féltékeny lesz a pár férfi tagja, az "mikortól" lesz ?

Amikor belép az ajtón a harmadik, és akkor még tulajdonképpen még minden visszafordítható lenne ?

Amikor még csak egy ruhán keresztüli simi megy, és itt lehet még álljt mondani ?

Vagy amikor már senkin sincs egy szál ruha sem, és a harmadik előveszi a gumit, azaz egy perc, és ...

 

No, akkor viszont már késő lenne ezen gondolkodni, szerintem.

Előzmény: Törölt nick (14668)
Kanis Creative Commons License 2016.11.03 0 3 14673

Ez: http://forum.index.hu/Search/searchUserArticle?u=1664747 hol feleség, hol férj. De nemsoká úgyis felnégyeltetem.

Előzmény: Törölt nick (14672)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.30 0 5 14671

Én cseppet sem voltam féltékeny! Sőt! Saját magamat is megleptem, mert azt hittem, kicsit féltékeny leszek. De egy pillanatra sem éreztem ilyesmit. Élveztem a helyzetet, a látványt, hogy a párom mennyire élvezi a hármast, azt, hogy egy másik pasi izgatja, kényezteti. :P

Előzmény: Törölt nick (14668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!