Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.23 0 1 471

25-25 éves párkapcsolat női és férfi tagja hasonló korú (20-30 év/fő) párokkal elektronikusan levelezne. :)

Téma: bármi

Cím: publikus

kinga37 Creative Commons License 2018.09.22 0 1 470

publikus. de amúgy kingaanyu@protonmail.com

Előzmény: Törölt nick (467)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.21 0 1 469

Levelező társat keresek 55-65 éves nő személyében.  Bármilyem téma szóba jöhet ! paliur50@gmail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.21 0 1 468

Szia !Nem válaszoltál ,pedig írtam egy e-mailt!

Előzmény: Ineedyou (451)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.21 0 1 467

Kérhetek egy e-mail címet? Szia Kinga! Ott jobban szeretek levelezni.

Előzmény: kinga37 (466)
kinga37 Creative Commons License 2018.09.18 0 1 466

Sziasztok!

37éves elvált anyukaként leveleznék bármilyen témában, nemtől függetlenül. Nem ígérem, hogy mindennap azonnal tudok válaszolni, de azért igyekszem majd.

ducilany22 Creative Commons License 2018.09.18 0 1 465

Sziasztok! 22 éves lány vagyok. Még sohasem volt párom mert elég duci vagyok. Hasonló fiatal fiúkkal szeretnék levelezni 18-22 évesekkel, bármilyen témában. e-mail címem: ducilany22@citromail.hu

18614xyz Creative Commons License 2018.09.18 0 1 464

Sziasztok! 39 éves férfi vagyok hasonló korú hölgyel leveleznék bármilyen témában. e-mail címem: 18614mav@citromail.hu

cirmoska26 Creative Commons License 2018.08.21 0 1 463

Szép napot!  39 múltam. Szeretnék levelezőtársat,barátnőt/barátot  találni. Elsősorban egri vagy eger környéki  nőkkel leveleznék akikkel tudnánk találkozni és közös programokat is csinálni esetleg. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni,sétálni kirándulni és zenét hallgatni.  Írjatok bátran!  Sziasztok. Tünde

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.21 0 1 462

irolany02@gmail.com

Előzmény: Törölt nick (461)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.21 0 1 461

Az e-mail cím véletlenül lemaradt. 

 

irolany02@gnail.com

Előzmény: Törölt nick (460)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.21 0 1 460

Sziasztok!

 

Erotikus témában szeretnék levelezni. Minden olyan ember jelentkezését várom aki szívesen beszélgetne a szexről, aki elmondaná mit érez közben, mit szeret, mit tart izgatónak és úgy kb minden ezzel kapcsolatban.

Igazából erotikus tartalmú rövid történeteket írok, illetve szeretnék írni és ehhez gyűjtenék "alapanyagot" . Alapjáraton minden embernek megvan mit szeret az ágyban, ezért is szeretnék információkat gyűjteni, hogy minél több emberhez szóljanak a műveim. 

Alapjáraton egy oda-vissza erotikus levelezésben is benne vagyok. 

 

Üdv Író Lány

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.21 0 1 459

Szeretek celebekről fantáziálni,levelezni,képeket cserélni.Nagy kedvencem Erős Antónia,Liptai Klaudia,Erdélyi Mónika,Varga Izabella,Kiss Ramóna(barátok közt szereplői szexjelenetekben)stb.Ha valakinek van kedve ezekről,vagy hasonló témákról levelezni írjon.   zs.gezuka@gmail.com

Bocifty_HUN Creative Commons License 2018.08.18 0 1 458

Sziasztok!

 

41 éves férfi vagyok aki hasonló korú levelező/beszélgető társat keres. Érdekelnek a videójátékok/xbox, filmek, rockzene. Ha kifogyhatatlan sztorijaid, ötleteid, elmélkedéseid vannak ezekben a témákban, írj rám: bocifty@freemail.hu

Mavettemujroutert Creative Commons License 2018.08.07 0 1 457

Sziastok!

Nem rég olvastam egy kétrészes regényt,amiben egy fickó kiszabadult a börtönből és teljesen alkalmatlan volt beilleszkedni a társadalomba. Azt sem tudta mit mondjon az embereknek. Néha én sem tudom. Néha csak ülök a kocsiban a többiek mellett és reménykedem,hogy odaérünk mielőtt ki kellene találnom,hogy vajon miről beszéljek. Néha. Pedig jaj,annyi minden érdekel és annyi mindenről tudnék beszélni. Néha. Néha nem.
Kívülről nézve -vicces,de nem vagyok ennyire ufó. Sőt,általában szeretnek az emberek. Úgy összességében elmondhatom,hogy azért egész jól kézben tartom az életem,csak elég magányos vagyok. Kellene találnom valakit,akivel tudnék beszélgetni levélben,néha telefonon,vagy (mekkora mák lenne,ha közel lennénk egymáshoz) személyesen. Nincsenek elvárásaim. Semmi. Lehetsz idős,fiatal,sovány,vagy gyakorló alkoholista. Nem számít,csak te is hiányolj magad mellől egy "valakit". Hátha Én vagyok az.
Emailben várom hosszabb bemutatkozó leveled erre a címre: mavettemujroutert@gmail.com

Srác vagyok,fütyis képet nem kérek.

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 1 456

Sziasztok!

 

Mint itt mindenki én is levelező társat keresek. Az hogy fiú vagy lány az mindegy. A lényeg, hogy megtaláljuk a közös hangot. ☺ 

 

Lassan 22 éves leszek. Szeretek könyveket olvasni (főleg romantikus vagy fantasy), szeretek magngákat is olvasni, bár mostanában elég ritkán szoktam. Szeretek zenét hallgatni szinte bármilyen stílusban. Ritkán de azért szoktam filmeket/sorozatokat nézni. Sorozatokból leginkább a bűnügyi sorozatokat szeretem. Időnként animéket is nézek, de sajnos azt is már csak elég ritkán. 

Szeretem a számítógépes játékokat is és játszani is szoktam. 

Szeretem az állatokat, túlsatúlsá is. Számomra sokat jelentenek ☺ 

 

Meg azt még azt hiszem fontos megemlítenem, hogy egy kicsit nehezen megy az ismerkedés eleinte, szóval lehet kicsit nyögvenyelősen indul egy-egy levelezés, de igyekszem mindig a legjobb formámat hozni. Időnként azért egészen értelmes és hosszú leveleket tudok összehozni. 

 

 

Azt hiszem ez egy kis alapképzést már ad rólam ☺ Bármirő szívesen beszélgetek, szóval ha felkeltettem az érdeklődésedet írj bátran ☺ 

alexa.neko224@gmail.com

 

Üdv Szandi 😉☺

Kavaganz Creative Commons License 2018.07.18 0 1 455

Helló :)

23 éves egyetemista fiú vagyok aki elsősorban 14 és 34 év közötti lányok/hölgyek levelét várja.

 

Olyan kötetlen levelezést szeretnék, ahol tabuk nélkül beszélgethetünk bármiről, de tényleg bármiről, akár sikamlósabb dolgokról is (mitagadás, kissé perverz lélek vagyok), és bármilyen kérdést feltehetünk egymásnak, legyen szó akár lelkizésről, erotikáról életfilozófiáról, gasztronómiáról vagy épp divattanácsadásról :))

 

A szokásos dolgok mellett (olvasás, filmezés, zenehallgatás) szeretek kisebb sztorikat írni (régebben verseket is írtam), szeretem a schi-fit, a wasabis chipset; szeretem ha egy lány szégyellősen aranyos, vagy ha rámenősen dögös (lehet hogy a végletek embere volnék?), s néha még azt is ha hisztis (de csak ha nem viszi túlzásba :p)

 

Amit fontosnak tartok még kiemelni, hogy elsősorban nem párt keresek, hanem "csak" levelezőtársat, illetve barátot :)

 

Írjatok bátran, válaszolni fogok :)
kavaganz@citromail.hu 

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 1 454

A cím lemaradt, ha esetleg valaki kedvet érezne, hogy írjon. :) 

toditodor@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 1 453

Sziasztok!

 

31 éves pasi vagyok, aki szeretne találni egy olyan levelezőtársat, akivel nyíltan beszélgethet vágyakról, érzékiségről, fantáziákról. Akit szintén izgat a képzelet, hogy meg lehet élni a vágyat ilyen formában is. Azt, akit ugyanúgy felkorbácsol a tudat, hogy valaki a fantáziájában épp őt képzeli el. 

G. Lorant Creative Commons License 2018.07.03 0 0 452

30 éves fiú vagyok. Kortól és nemtől függetlenül leveleznék bárkivel elsősorban postai úton. E-mail címem publikus.

Ineedyou Creative Commons License 2018.07.01 -1 0 451

Sziasztok.

Egy 17 éves lány vagyok, aki idős férfiak levelét várja.

Szeretnék erotikáról levelezni. Olyan férfival, aki tudja mit akar.

Aki határozott, és képes a szavaival gyönyört okozni nekem.

Botránkozhatsz, de tudom, hogy ha elképzeled a fiatal és szőrtelen puncim,

ahogy előtted lüktet a nedvességtől, vágyat érzel arra, hogy megdugj.

 

Várlak.

fuckmedaddy@gmail.hu

Csil3-a köbön Creative Commons License 2018.06.29 0 0 450

Sziasztok! 17 éves vagyok egy olyan levelezőtársat keresek akinek lenne kedve velem fogyni. Egy olyan 15km tól akarok megszabadulni és egy társra vágyom akivel támogathatjuk egymást. Emellet persze szivesen beszélgetek mindenrő és semmitől is. A kor nem számit.

Ha érdekel a dolog írj bátran az e-mailomra: loveyugi666@gmail.com (egy kicsit fura de ezt használom)

 Hosszú eredményes életed során az erő legyen beled ;)

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.27 0 0 449

Régen sokat leveleztünk. Nem akarsz megint? :)

Előzmény: Noncsi78 (196)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.21 0 0 448

Szia ! megszeretném kérdezni hogy levelezel e még zéta nevezetű személlyel ? 

Előzmény: torkati (272)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.21 0 0 447

Szia szivi :)

Előzmény: Zéta11 (275)
kekkopeny Creative Commons License 2018.05.19 0 0 446

Sziasztok!
Ricsi vagyok,lassan 23 leszek. Egy Vértes környéki kisvárosban élek,egy élete elején járó fiatalember minden szokásos gondjával-bajával,örömével és bánatával. Igyekszem egyről a kettőre jutni,közben pedig boldogságomat lelni a mindennapokban. Rengeteg dolog érdekel,kevés szabadidőm beosztásában pedig próbálom megtalálni az egyensúlyt,hogy mindenre jusson elég és semmire sem több mint szabadna. Hatalmas királynak érzem magam,mert sikerült fogynom majdnem 70 kilót. Szeretek olvasni,most fejeztem be Andrew Gross - Sötét idők c. írását. Gitározok,énekelek,edzeni járok,kerékpározok és rengeteg sorozatot nézek. Sokat vagyok egyedül. Szeretnék embereket megismerni,levelezni velük,vagy ha lehetséges,akkor találkozni is. Ha hasonló az amit te is keresel,írj egy emailt: kekkopeny@gmail.com

Két mondatos levelekre nem válaszolok. Te,aki ezt a bejegyzést olvasod,többet tudsz rólam mint ami belefér egy egysoros üzenetbe. Kérlek mutatkozz be rendesen. Jehovák,egyéb térítők,chatszobás meghívogatók ne! 

Groove007 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 445

Szia :)
Szeretnélek meghívni egy oldalra, ahol lehet ismerkedni, beszélgetni ésbarátkozni!!!!
Meg tudsz osztani fájlokat, hangfelvételeket, beágyazható youtube-videó és mindenféle link.....
Barátságos, közvetlen, sírva fetrengő humorral megáldott társaság várja, hogy - ha kedved van - csatlakozz hozzá!!!
Van Facebook oldalunk is, Progresszív Kuckó néven :DDD
Este felé aktívabbak vagyunk !!!!

https://progkucko.com

Tomi8484 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 444

 

Sziasztok!

33 éves  férfi vagyok. Szívesen leveleznék korban hozzám illő férfiakkal vagy nőkkel barátság céljából. Érdekel a pszichológia, irodalom( magam is írogatok). filmek, de bármiről szívesen beszélgetek.

Cím: molnartam84@gmail.com

Várom a leveled!

 

baboca7 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 443

  Sziasztok!  39 éves vagyok és levelezőtársat keresek.  Hasonló korúakat.. Szeretek zenét hallgatni,netezni kirándulni.  Írjatok bátran!   ilon11@citromail.hu

cirmoska26 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 442

          Sziasztok. Tünde vagyok,39 éves múltam. Levelezőtársat keresek hasonló korúakat.  Szeretek netezni,kirándulni sétálni.  Írjatok bátran!   ilon11@citromail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!