Keresés

Részletes keresés

Shylock Creative Commons License 2001.12.18 0 0 6
Helyi, tudom hogy nehezebb, de azért kicsit durva, hogy a reggeli buszok, amelyek már három órája folyamatosan fordulnak, még mindig, olyan hideg van, hogy látszik az ember lehelete. Elsősorban a régi tipusú buszokon van ez. Az újak már jók.

Azért utaztam, már olyan távolsági buszon is, ahol nagykabátba is majd meg fagytam, de ez nagyon ritka "jelenség".

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.17 0 0 5
Helyi vagy helyközi járat? Helyijáraton lehetetlen rendesen befűteni a gyakori megállások és ajtónyitások miatt.
Előzmény: Shylock (4)
Shylock Creative Commons License 2001.12.17 0 0 4
Úgy vettem észre, hogy más sincs megelégedve a Kunság Volánnal. A szombati Petőfiben volt egy cikk, hogy a buszok elég gyenge a fűtés. Erre a válasz az volt, hogy a buszvezetők is ugyan abban a klímában üldögélnek.

Akkor a Volán ezek szerint valahonnan Szibéria környékéről szerzi az embereket, mert számomra elégé hihetetlen, hogy én majd megfagyok a buszon a vezető meg egy szál pulóverben vezet.

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.16 0 0 3
Mi a problémád a második linnkel? Talán te követted el? Akkor mi az E94F kapcsán ismerjük egymást.
A dolgot mailban is kifejtheted, nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre.
Előzmény: Opinio (2)
Opinio Creative Commons License 2001.12.16 0 0 2
háááát, azt a második linket nem javaslom megetekintésre.... egyébként nekem frankó a volán, már vagy tíz éve nem utaztam rajta és ezért taetszik.

Régen még a nyolcvanas években is ilyen volt, csak akkor még sokan is voltak, és bírtam, hogy reggelente a csajszik simogatták a fiatal pasikat - csak úgy a tömegben...

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.16 0 0 1
Előzmény: Shylock (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.16 0 0 0
Ez a szolgáltatási színvonal is több a 0-nál. :-)
Előzmény: Shylock (-)
Shylock Creative Commons License 2001.12.14 0 0 topiknyitó
Itt Kecskemét és környéke közlekedési szolgáltatójáról szeretnék írógatni.

Csak én vagyok elégedetlen vele?

A múltkoriban a KTV-ben a Kunság Volán egyik vezetője elmondta, hogy az utasok nagy többsége meg van elégedve a szolgáltatás színvonalával. Nos én nem.

A buszokkal csak a központ felé lehet közlekedni. (Lsd. 1,2,3, 4, 9, 16, 14,11, stb. buszok) Gyakorlatilag a 21-es kivételével nincs is olyan busz ami az egymás mellett lévő városrészeket összekötné, de ez is csak a nagykörúton megy.
Pl. Műkertből a Rendőrfaluba csak átszállással és egy sok idő veszteséggel lehet eljutni. De ez igaz a többi városrészre is.

Miért nem lehet egy éjszakai járat. legalább 7végén?

És pl. a téli időszakban,ha már meg veszi az ember a drága bérletet vajon túl nagy elvárás. hogy a -10 fokban, legyen fűtés a buszon? Vagy ez nem követelmény?

Várom mindenki véleményét, nem csak a negatív, jöhet a pozitív is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!