Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.25 0 0 5521

Jó kérdés, nem is tudom nekem mennyire gazdagnak kellene lennem, hogy 25 millás órát hordjak, őszintén szólva én még egy kocsiért is sokallnék ennyit.

 

És ezek szerint még a hosszú ideig tartó zárás (ami miatt nagyon sok más vendéglátós tönkrement) és a költséges étteremnyitás mellett is belefért.

 

Persze aztán a képeket elnézve kíváncsi lennék, hogy Jenőnek is 25 millába fájt-e az az óra, vagy az ilyen promóképekért és az óra reklámozásáért megkapta ő azt olcsóbban is (netán szponzor óraként használatra).  

Előzmény: Ilhilla (5519)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.24 -1 0 5520

Az álláshirdetés nem érdekel, de vendégként/vásárlóként számíthat rám, ha arra járok. :)

 

Bár amilyen fizetések vannak a tévéhíradó szerint manapság a Balatonnál, no name parti bodegákban is, lehet, hogy érdemes lenne átképeznem magam pultosnak.

Előzmény: Ilhilla (5517)
Ilhilla Creative Commons License 2021.06.24 -2 1 5519

https://noizz.hu/szines/racz-jeno-25-zimany-linda-10-gaspar-laci-5-millios-orat-hord-egy-uj-insta-oldal/56lchzj?utm_source=blikk&utm_medium=slider&utm_campaign=tereles

 

A "rongyrázáson" kívül mire jók ezek az órák, mit tudnak?

 

Mégis jól fizet ez a csatorna (lásd Rácz és Gáspár) :D

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.24 0 0 5518

Étteremről a belinkelt cikkben van szó: "Pár napja megnyitotta az éttermét Agárdon." 

Előzmény: Apádfüle (5515)
Ilhilla Creative Commons License 2021.06.23 -2 0 5517

Még egy lehetőség, Jenő séf új street food-os helye Szigligeten:

 

Hamarosan megnyílik a “Nem rossz” by Rácz Jenő streetfoodos helyem😊🙋🏽‍♂️ Ki próbálná ki, a pekingi Kacsás gyroszt??A nyitás napjával kapcsolatosan hamarosan jelentkezem😛 Nyári szezonra keresünk kiemelt bérezéssel munkaerőt ide Szigligetre. Jelentkezni itt : hello@raczjenochef.hu

Apádfüle Creative Commons License 2021.06.23 -1 2 5516

Nekünk is százéves családi kedvenc az Álomlángos. De az összehasonlításnak akkor lenne értelme, ha egy-két saroknyira lennének egymástól. Így szépen elférnek, nem zavarják egymás köreit. Aki Agárdon pecázik, nem fog "átugrani" Szentendrére egy világbajnok lángosért, és ez fordítva is igaz. Mindenki ott eszik, ahol éppen van. :)

 

Előzmény: Tibbe (5514)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 5515

A műsorban is elmondta párszor, hogy minden vágya, hogy egy street food kajáldát nyisson. Étteremről szó se volt.

Előzmény: Mazsola0070 (5512)
Tibbe Creative Commons License 2021.06.23 0 1 5514

Ehhez kellett 10 millió? Meg a séfektől tanultak?

 

Itt is van minimum ilyen finom lángos, változatos ízesítéssel. Grillcsirke és fagyasztott hasábból sült krumpli az mindenhol van, én speciel ezeket nem eszem meg.

 

Én maradok az Álomlángosnál.

http://szentendreblog.hu/alomlangos-szentendre/

Előzmény: Mazsola0070 (5513)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.23 0 0 5513

Ha arra járunk, biztosan megkóstolom, jól néz ki a kaja és szeretek is mindent, ami benne van:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=C2W9C5mwca8

 

Bár hogy egy ilyen helyet miért ne tudott volna megnyitni a nyeremény nélkül is, azt nem tudom.

Előzmény: Mazsola0070 (5512)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.23 0 0 5512

Egy friss cikk Roland étterméről, bár ez szerintem nem annyira étterem, inkább egy lángosozó/street food kajálda lehet (de a Rácz féle espelette paprika nagyon beégett :) ):

 

https://blikkruzs.blikk.hu/kikapcsolodas/szines-hirek/elkolt-nyeremeny-penz-konyhafonok-gyoztes/6053kjk?fbclid=IwAR0cmUr23-D4pXPtsT2Yh8a-h-OizZhx3wfaiaGEmkMVZHKcKgXbr4V2eCQ

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.19 0 0 5511

Egy közös kép Hildával és Szonjával az eredményhirdetés utánról (a cikk alján).

 

https://promotions.hu/orszagos/gasztro-utazas/2021/06/13/a-konyhafonok-szeghalmi-orsi-besokallt-helyretette-a-gyulolkodoit-gresa-szonja-rtl-klub/

 

Szerintem viccesebb lett volna, ha Szonja kapja így a karjaiba Hildát....:)

 

 

Tibbe Creative Commons License 2021.06.15 0 2 5510

Igen. Nehéz azon a néven szólítani valakit, akivel nem szimpatizálunk, amelyik néven egy szerettünket is hívják.

 

Nekem a lányom Orsolya. :)

Előzmény: Apádfüle (5509)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.15 -1 2 5509

Gondolatban én is elnézést kérek Gobbi Hildától, és megemelem előtte a kalapomat. De képtelen voltam Orsinak nevezni ezt a nőszemélyt, mert több kedves Orsikát is ismerek, és ő nagyon nem illett a sorba. :)

Előzmény: Tibbe (5508)
Tibbe Creative Commons License 2021.06.15 0 6 5508

Orsi valódi személyisége az volt, amit láttunk, főleg a riportokban.

 

Nem méltó Gobbi Hildához, ha hozzá hasonlítjuk a személyiségét. A külsejének ehhez nem sok köze van.

 

Orsi egy f@szkalap undormány, rosszindulatú, magamista. Időnként próbált "viselkedni" a műsor kedvéért. Na, az volt nála a színészkedés, amikor próbálta megjátszani a jó kislányt.

 

Nekem ez a véleményem.

Előzmény: Ilhilla (5504)
Magdi60 Creative Commons License 2021.06.15 -2 0 5507

:-)))

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.15 -1 3 5506

"Mentségemre szolgáljon, azt is felismertem (szerintem), hogy amit a műsorban előadott, egyáltalán nincs összhangban a valódi személyiségével!"

 

Azt egyébként honnan tudod, hogy milyen a valódi személyisége?

 

Aki ezt le tudja művelni, amit a hölgy már az előző, de különösen ebben az évadban előadott, ahogy és amiket beszélt, ahogy viselkedett, annak a valódi személyisége azért nem állhat olyan borzasztó távol attól, amit láthattunk tőle. (Figyelemmel arra is, hogy a hölgy nem profi színész.)

 

Ha pedig az egész úgy ahogy van csak színészkedés volt (azaz egy tőle teljesen eltérű karakterű szerepet játszott), akkor a hölgyet sürgősen le kell szerződtetni egy színházba, sőt akár rögtön kaphat egy Kossuth díjat is (legalább ebben is hasonlítani fog az "igazi" Hildához), mert valami elképesztően hihetően játszotta el a rá osztott "szerepet". 

 

 

Előzmény: Ilhilla (5504)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.14 -2 6 5505

Már elnézést kérek, de mi a fészkes fene közünk van ahhoz, hogy Hilda vagy bárki más CIVILBEN milyen ember??? Nem ismerjük. Egy tévéműsor szereplője, és aszerint alakítjuk ki a véleményünket, amilyennek ott látjuk. Amilyen az ott mutatott viselkedése. Hogy ez a kinézet és magatartás tetszik vagy sem, nyilván egyéni megítélés, neveltetés, kultúra, ingerküszöb kérdése. Ha én ellenszenves, gusztustalan tramplinak látok valakit, qurvára nem érdekel, hogy egyébként jó testvér és rendes szomszéd. Magánügy. Ha valaki személyesen ismeri, lehet róla bármilyen véleménye, de a nézőre csak a tévében látott produkció tartozik.

Ilhilla Creative Commons License 2021.06.14 -6 0 5504

Igazad van, teljes mértékben!

Írtam is már lentebb, hogy nem vagyok büszke arra, amiért tavaly Gobbi Hildához hasonlítottam (nem lett volna szabad gúnyolni sem a külső hasonlóságok, sem a nemi identitás okán).

 

Mentségemre szolgáljon, azt is felismertem (szerintem), hogy amit a műsorban előadott, egyáltalán nincs összhangban a valódi személyiségével!

 

Mivel Tőle nem áll módomban, Tőled kérek elnézést!

Előzmény: r.tonyo4 (5503)
r.tonyo4 Creative Commons License 2021.06.14 -1 5 5503

amikor valami hasonlót írtam, kb ugyanennyi minuszt kaptam

Hiába nem szimpatikus Orsi (akkor sem hívom Hildának), mert egyes szutuációkban előjönnek a negatív személyiségjegyei, a való életben egy tök jó haver, barát, családtag stb lehet. ÉS érzelmes is.

Én sem neki szurkoltam, de akkor is legyen már egy határ. Viziló és Hilda mint gúnynév, szerintem szint alatti

 

Előzmény: Ilhilla (5487)
szévike Creative Commons License 2021.06.14 0 1 5502

Kövezzetek meg, megnéztem a beszélgetést.

Zét egyébként nem kedveltem meg a Konyhafőnökben. Sokszor zavar az erőszakosan

kérdező, direkt feltartó kérdezősködése /persze tudom, hogy ez a szerepe olyankor/,

az étel szagolgatása.

A riportból viszont egy céltudatos, teljesen normális, nem elszállt fazon jött le nekem,

aki több lábon állva él, dolgozik, s ha a Konyhafőnökbeli munkája megszünik, nem fog

harakirit elkövetni magán, hanem lesz mivel foglalkoznia. Szimpatikusan beszélt a 

Farmbeli bukásáról is, tudja magáról, hogy nem egy fregoli műsorvezető, ő a 

gasztronómiában van otthon egy bizonyos szinten, de nem is álma pl, hogy X faktort

vezessen. 

Nem bántam meg, hogy megnéztem.

 

Előzmény: Alpári Gnác (5500)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.14 0 0 5501

Nem tudom, 7 év alatt lement eddig 8 évad (+ 5 VIP, azaz összesen 13 évad), zsűritagok jöttek-mentek, egyedül Fördős maradt. 

 

Ehhez szerintem baromira nem elég, ha "ügyes" valaki, ennyi ideig nálánál ügyesebbeket sem nagyon szoktak megtartani egy műsorban.

 

Arra emlékszem, hogy a 4. évad előtt (Bernáth és Vajda távozásakor) az RTL nagyon lebegtette, hogy ki megy és ki marad, de Fördőshöz akkor sem nyúltak, különösebb magyarázat nem volt rá, hogy miért.

 

Azt nem tudom, mennyire közönségkedvenc és mennyire unják már a nézők a csávót és a baromi lazára vett, "menőző" stílusát, a kommentekben én nem nagyon láttam, hogy olyan nagyon odáig lennének érte (persze biztosan van egy rajongói köre, tippem szerint alapvetően hölgyekből).

 

Szerintem már nagyon "elfáradt" a karaktere (és a jelenlegi séfeknek is), a műsornak is jót tenne, ha az egész zsűrit lecserélnék, persze, ha egyáltalán akarják folytatni.

 

De tartok tőle, hogy folytatás esetén sem lesz csere, valószínűleg ez a műsor most már a megszűnéséig ezzel a három arccal fog menni.

Előzmény: Alpári Gnác (5500)
Alpári Gnác Creative Commons License 2021.06.13 0 0 5500

Ma volt egy beszélgetés magával a nagy Zéééééééééé-vel:

 

https://www.klubradio.hu/archivum/szavakon-tul-2021-junius-13-vasarnap-1300-17962

 

Ha valakinek van ingerenciája, hallgassa meg, aztán mesélje el nekem:)

Én csak a legvégét hallottam, ott éppen arról értekezik, hogy őt nem dugja senki a TV-nél, csak simán ügyes.

Tibbe Creative Commons License 2021.06.13 0 0 5499

Aha! Amire valaki azt mondta, hogy nyers volt a hal, és felvilágosították, hogy annak nyersnek kell lennie.

Előzmény: Mazsola0070 (5497)
Tibbe Creative Commons License 2021.06.13 0 0 5498

Bocsánat...

 

Előzmény: Mazsola0070 (5497)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.13 0 0 5497

A zöld az Mengyi ceviche-je volt.

Előzmény: Tibbe (5496)
Tibbe Creative Commons License 2021.06.13 0 1 5496

Szerintem nekik is tudniuk kellett már, hogy ki lesz a győztes :)) A zöld ételre gondolsz? Legjobb ha felidézel emlékeidben egy mocsaras tavat.

Előzmény: pepe_pepe (5495)
pepe_pepe Creative Commons License 2021.06.13 0 0 5495

Valaki be tudna rakni egy kepet, amikor Fekepál azt mondja Roli eloetelere, hogy “micsoda szinek”? Azon nem tudok tullepni, annyira egyhanguan nezett ki az az eloetel

Előzmény: Mazsola0070 (5488)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.13 -2 0 5494

Kulonben en is megkedveltem. Eleg unalmas lett volna a musor nelkule, bevallom.

Előzmény: Ilhilla (5493)
Ilhilla Creative Commons License 2021.06.13 -5 2 5493

Köszi, komolyan így érzem!

Zúgolódom, kritizálok, közben meg egy szentimentális öregasszony vagyok! :-)

 

Előzmény: Betty.Ford (5491)
Magdi60 Creative Commons License 2021.06.13 0 1 5492

Néha a sok gyógyszertől volt tompa? De hisz néha olyan ideges volt, csúnyán beszélt, csapkodott, dobált, mi lett volna gyógyszerek nélkül?

Előzmény: Ilhilla (5486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!