Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.22 0 0 5
Hát az. A megtalálhatatlan autóhifi topic. A kérdésedre meg elég jól tud válaszolni az Emma szabálykönyve.  Erről a Humma oldalról lehet letölteni.
Előzmény: buffa (3)
buffa Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4
Az ötlet onnan származik, hogy jelenleg zene építését tervezgetem a kocsimba, amihez eddig mindössze egy fejegységem és egy első szettem van. Az erősítők és a mélyládák világa, nem beszélve a kábelezésről, vagy a hangszigetelésről, számomra idegen vizek.

 

Sokat keresgettem a neten ebben a témában, de legtöbb helyen az adott modellek milyenségét tárgyalják. Ami természetesen nem rossz dolog, hiszen sokat segíthet a vásárlásnál.

Amit hiányoltam a felelhető anyagok közt, hogy nem térnek ki az összeszerelés apró részleteire. Egy autó-hifi rendszernél általában a fejegységet, erősítőt, mélyládát és néha a kábelezést említik. Nem beszélnek olyan részletekről hova kell biztosíték, biztosíték ház, táp és testelosztó, ezeket hova és mitől hány centire, vagy éppen méterre célszerű beépíteni és még sorolhatnék sok-sok apróságot.

 

Nem / na jó egy kicsit / magam miatt indítottam ezt a topikot, hanem azok miatt, akiknek esetleg nincs pénzük a profi beszerelő műhelyre, viszont egyénileg, segítség nélkül, otthon nem igazán tudnak egy rendszert felépíteni.        

  

buffa Creative Commons License 2005.06.21 0 0 3
Én nem tudok másikról, ami kimondottan ezzel a témával foglalkozna, de lehet, hogy én voltam figyelmetlen.

Előzmény: Tombolda (1)
Bazsika_ Creative Commons License 2005.06.21 0 0 2
Legfeljebb kedves Penelon barátunk összeollózza.
Tombolda Creative Commons License 2005.06.21 0 0 1
Tényleg ez az 1 topik lenne?
Előzmény: buffa (-)
bindera Creative Commons License 2005.06.21 0 0 0
j0
buffa Creative Commons License 2005.06.21 0 0 topiknyitó
Szisztok!!!

 

Lehet, hogy van az index-en autó-hifis topik de én ezt nem találtam, így hát ezennel megnyitom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!