Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 7

szerintem bólintson rá a nagy többség. ez csak azért lenne jó, mert hiába van most obor a tagok között, ha esetlegesen megalakulna az sc (remélem meg fog), akkor döntenie kéne, melyikbe igazol le. legalábbis ha jól tudom egy sportágban csak egy klubnál rendelkezhet licensszel valaki. szóval részemről nem kell elkapkodni, ez csak egy javaslat, majd meglátjuk, mit szólnak hozzá a többiek.

 

 

Előzmény: kollina (6)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 6
OK. Bár obort már felvettük a tagok közé, de akkor csinálunk egy Gruppetto-szimpatizánsok listát is, és ha akarja oda átteszem. De előbb kérdezzük meg Őt is!

Téged pedig egyből oda írunk fel. Így jó?
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 5

már úgy értem a "gruppet" szó :o)

 

van egy ötletem a tagsági rendszer megreformálása.

 

lehete olyan, hogy rendes tagság, és hogy szimpatizánsok. így azok is beléphetnének szimpatizánsként (ha megalakul a rendes sc), akik már tagjai más sc-nek. vagy legalábbis bekerülhetnének a listákba, stb.

 

ha jól tudom, obor és vki más is jelezte már (rajtam kívül), hogy már igazolt versenyző, ezért mi hivatalosan nem tudnánk belépni, max átigazolással (nekem ez sajnos nem lenne célszerű), viszont így szimpatizánsként mi is mégiscsak tagok lehetnénk valahogy.

 

én ebben az esetben szivesen csatlakoznék.

 

mit szóltok?

Előzmény: kollina (4)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 4
És nem az? Lényeg, hogy jól elvagyunk!
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 3

nono, ha rám gondolsz, én nem annak drukkolok, h süllyedjen el, de valszeg úgyis az outi topik lesz a grupettopik hosszú távon. sajnos.

 

ez a gruppet-topik engem a muppet-show-ra emlékeztet.

Előzmény: R0fike (2)
R0fike Creative Commons License 2004.09.23 0 0 2
Jó reggelt kivánok!

Gyógyulj meg hamar és gyertek brinyiglizni, ha ráértek.

No és klassz lenne, ha a drukkerek ellenére nem sülyedne el ez a topik.

Hajrá !
Előzmény: Kanga M. (1)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 1

Tegnap már nekem is eszembe jutott, h egy másik topikba kellene tömörülni, úgy látszik r0fike kitalálta gondolataimat.

Ennek örömére a fülem se fáj (borogattam  az iccaka), csak tüsszögök folyamatosan és folyik az orrom.

No, akkor éljen a Gruppet-topik.

k.

 

 

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 0
úgyis tudjuk, h elsüllyed.
Előzmény: R0fike (-)
R0fike Creative Commons License 2004.09.22 0 0 topiknyitó
Nos akkor hogy QS és kivi megnyugodjon, talán indulhat itt a további szerveződés!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!