Keresés

Részletes keresés

Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.20 0 0 53
De visszatért, ez a lényeg. Mellesleg, ha megnézed, nem is játszott rosszul a szoptatós anya. Jobban is, mint Bódi.
És kellenek a fiatalok mellé rutinosak is!
Előzmény: Csbalázs (50)
Csbalázs Creative Commons License 2004.09.20 0 0 52
Ja és még annyit: most kb 50-50%ot játszik Siki és Ducika is.
Előzmény: Peppo vagyok (49)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.20 0 0 51
Mellesleg ritkábban szólok hozzá a női meccsekhez, de nem hinném, hogy hülyeségeket írok.
De tényleg kevesebbet értek hozzá, elismerem. Éppen ezért nem is tippeltem az első női fordulóra.
Viszont én nem feltétlenül az ETO-ból akarok jobbszélsőt vinni a válogatottba. Az EB után lesz generációváltás, akkor jöhet mindenki, aki fiatal és tehetséges!
Előzmény: Csbalázs (47)
Csbalázs Creative Commons License 2004.09.20 0 0 50
Te tényleg nem tudod mit beszélsz... BB 2 évet kihagyott, szoptatós anya, most kezdett el játszani... Ja és cseppet sem jövő, de ez ne zavarjon... A mostani Balogh Bea nem jobb Bódinál
Előzmény: Peppo vagyok (49)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.20 0 0 49
No...
A női mezőnyt tényleg kevésbé ismerem, mint a férfit. De ez csak azért van, mert azt nagyon ismerem. Tudom, hogy mennyit játszott Borbás a tavasszal. Szerintem Bódinál Balogh Bea sokkal jobb, ráadásul bizonyított is már! Jobbat mondtam. Talán értek is hozzá valamennyit.
Viszont nem vagyok ETO drukker, ezért nem állítok olyat, hogy Bódit a válogatottba!
Előzmény: Csbalázs (47)
Csbalázs Creative Commons License 2004.09.20 0 0 48

Az ETO-ban nincs kező vagy nem kezdő játékos. Szerencsére van annyira bő a keretünk, hogy Kálmán nyugodtan rotálhat. Ducika tavasszl nagyon jól helyettesítette Sikit.

Előzmény: Peppo vagyok (46)
Csbalázs Creative Commons License 2004.09.20 0 0 47
Igyekeztem fiatalt tenni minden sztár mögé... Mondj jobbat Bódinál... Nem tudsz... Ne haragudj, hogy ezt írom, de az látszik a legtöbb hozzászólásodból, hogy a női mezőnnyel nem vagy tisztában.
Előzmény: Peppo vagyok (43)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.20 0 0 46
Bohus egy évébe belefér az EB. Utána ezen a poszton is lehet váltani. Borbás még az ETO- ban sem kezdő. Természetes, hogy az EB-n sem lesz a keretben.
De tehetséges játékos, később itt lesz a helye!
Előzmény: Törölt nick (45)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.20 0 0 44
Borbás legyen a beállós? Khmm, khmmm. Sértés nélkül: viccnek jó volt!
Előzmény: Peppo vagyok (43)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.20 0 0 43
Balázs! Ebből a keretösszeállításból nagyon látszik, hogy győri vagy! Bódi jobbszél? Na, ne....
Előzmény: Csbalázs (33)
KXL Creative Commons License 2004.09.20 0 0 42
A jövő érdekében Radulovics nélkül.
Ha nélküle is sikeresek az EB-n, az hatalmas önbizalmat adhat a fiataloknak.
Ha nem túl sikeresek, az a jelenlegi EB-n nem jelent hosszútávú hátrányt.

Radulovics nékül ötödikek voltunk legutóbb, ha nem tévedek, és a jelenlegi keret szerintem erősebb.
Előzmény: mondial (41)
mondial Creative Commons License 2004.09.20 0 0 41
Radulovics nélkül?
Előzmény: KXL (37)
KXL Creative Commons License 2004.09.20 0 0 40
Hosszabb távon (3-4 év) azért van még egypár jelölt a felsoroltakon kívül:

Kamper, Laluska Eszter, Szabó Vali, Petróczi a legesélyesebbek, de biztos vagyok benne, hogy lesz még 2-3 ember aki alkalmas lehet a válogatottságra.
Előzmény: Cuerpo (39)
Cuerpo Creative Commons License 2004.09.20 0 0 39

Azért jó ez a játék, mert összesen van kb 18 jelöltünk a 16 posztra, ha hosszú távra tervezünk... A következő olimpiáig meg ki tudja, hol bukkan fel új reménység.

 

Szilárd kerete kb 1 helyen fog eltérni Mocsai olimpiai keretétől, és pluszba megy még Nagy Ivett. Ami más lesz, az a taktika, remélhetőleg.

Előzmény: KXL (31)
KXL Creative Commons License 2004.09.20 0 0 38
Rábai vagy Tápai: Szabinát én többet látom, és nem okoz csalódást a játéka (sem). Nyilván te Rábait látod többször.

Sitike: Tápai sokoldalúbb, magasabb, erősebb, gyorsabb és ha bizalmat kap, ipari méretű góltermelő a magyar bajnokságban. Sitike többször bizonyított már nemzetközi szinten, de ez az egyedüli előnye.

Tápaira csak egy érv, NEM ROSSZABB vele a Cornexi, mint Siti Beával irányítóban!
Előzmény: attus germanicus (32)
KXL Creative Commons License 2004.09.20 0 0 37
"egy olyan gárdát, amely a lehető legjobb eredményre képes."

Egyetértünk, épp azért jelöltem ezt a csapatot.

Előzmény: Ziggy Stardust (35)
SSSSSSSSSSS Creative Commons License 2004.09.20 0 0 36
nem tudja vki ,h győri meccsre/meccsekre mennyi a beugró?
Ziggy Stardust Creative Commons License 2004.09.19 0 0 35

 

Sziasztok!

 

Mondial-lal értek egyet. A decemberi, hazai rendezésű EB-re nem a jövő csapatát kell építeni, hanem egy olyan gárdát, amely a lehető legjobb eredményre képes.

Az olimpiai kudarc után még egy ilyen blama nemigen férhet bele, pláne nem hazai közönség előtt. Félő, hogy egy esetleges újabb kudarc maga alá temetheti az egész sportágat.

 

A válogatott mindig is húzóerő volt és az is marad. Sikere esetén előre lehet lépni (nézőszám, közvélemény érdeklődése, pénz stb.), lásd:1995, 2000, de baj esetén fordítva is elsülhet a fegyver.

Nagyon kellene az a dobogó.

 

Üdv.

Előzmény: attus germanicus (32)
mondial Creative Commons License 2004.09.19 0 0 34

most mi van Lovival, imoT vagy vki elmondhatná. még azt tervezi, h az EB-ig kihúzza? ahoz képest, h a nyáron milyen állapotban volt a lába, gyakorlatilag 0 pihenő után játszik rangadót a Fradi ellen...nem értem

 

sztem nem kell erőltetni egy hazai EB előtt a fiatalítást, pl Kirsner Erika sztem még simán mehetne. de frissíteni természetesen kell, Nagy Ivett és Szűcs Gabi helye megkérdőjelezhetetlen sztem

Előzmény: attus germanicus (32)
Csbalázs Creative Commons License 2004.09.19 0 0 33

Kapusok: Pálinger, Sugár, Sirina

Balszélsők: Nagy Ivett, Vérten Orsi

Ballövők: Szűcs Gabi, Tóth Timi

Beállósok: Kulcsár Anita, Borbás Rita

Irányítók: Görbicz Anita, Ferling Detti, Siti Eszti

Jobblövők: Radulovics, Mehlmann Ibi

Jobbszellők: Lovász Zsuzsi(sérülten sincs jobb), Bódi Berni

Előzmény: KXL (31)
attus germanicus Creative Commons License 2004.09.19 0 0 32

Lovi sérülése miatt jobb lenne, ha kihagyná az EB-t, úgy érzem. Bár ma is nevezve volt a meccsre, de csak akkor cserélték be, amikor már tíz góllal ment a Dunaferr. Nem világversenyre való most - sajnos. (Ezzel együtt mélyeségesen tisztelem az olimpián nyújtott teljesítményéért!!)

 

Abban egyetértek Veled, hogy a jövő csapatát KELL építeni, ezért alapvetően egyetértek a kereteddel. Még ott is, ahol nekem személy szerint a legjobban fáj: Kirsner Era kihagyása. Irányítóban viszont Tápait versenyeztetném Rábai Edinával a harmadik pozícióért, és lehet, hogy - egyelőre - Dusó futna be. És lehe, hogy Sitikét sem kéne még temetni.

 

Csak olyan játékossal szabad foglalkozni, akinlé reális, hogy olimpiát nyerhet 2008-ban, azaz még négy év pályafutás biztosan van benne (persze a nem várt sérülések, betegségek hatásait figyelmen kívól hagyva). Ez az én véleményem :-))

Előzmény: KXL (31)
KXL Creative Commons License 2004.09.19 0 0 31
16-os kerettel számolva ti kit válogatnátok be?

Nem a Szilárd várható csapatát várom, hanem mindenkinek a saját kedvenceit.

Saját merényletem:

Kapus: Pálinger Katalin, Sugár Timea
Jobbszélső: Lovász Zsuzsanna, Bódi Bernadett
Jobbátlövő: Mehlmann Ibolya, Nagy Krisztina
Beállós: Kulcsár Anita, Borbás Rita
Irányító: Görbicz Anita, Ferling Bernadett, Tápai Szabina
Balátlövő: Szűcs Gabriella, Tóth Timea, Kindl Gabriella
Balszélső: Nagy Ivett, Vérten Orsolya
puki33 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 30
en bizok a lanyokban, hogy az eddzovaltas utan eg bennuk annyi tuz, hogy vegre tultegeyek magukat ezen a par eves atkon :(( tegnap fel is villanyozodtam, hogy jegyeket kene szerezni , bar az arakat latva akkor tolongas lehet megsem lesz ...
Csbalázs Creative Commons License 2004.09.14 0 0 29
Én is... De legalább Szilárdnak megkönnyítették a dolgát... Már csak 14 embert kell találnia...:-(((
Előzmény: ildy7 (26)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 28
Na és ki mondta hogy Kiss Szilárd is beválogatja Farkas Ágit? Bár ezek után nekem is egyértelműnek tűnik. Ezzel elrabol egy helyet a válogatottból. Pl. Tóth Timi így már nem fér be, gondolom még Kind sem. Pedig inkább a fiatalokat vinné.
Előzmény: attus germanicus (27)
attus germanicus Creative Commons License 2004.09.13 0 0 27
Engem sem az lepett meg, hogy búcsúznak, hanem az, hogy csak akkor...
Előzmény: ildy7 (26)
ildy7 Creative Commons License 2004.09.13 0 0 26
Én is...
Előzmény: gammapolis (25)
gammapolis Creative Commons License 2004.09.13 0 0 25
Én úgy gondolom, hogy talán az egyiket hamarabb is búcsúztathatnánk.
Előzmény: ildy7 (21)
haromttt Creative Commons License 2004.09.13 0 0 24
Köszi.

Ez rohadt drága lesz. Hogy van pofájuk 7500 ft-ot elkérni a döntőre a legszarabb jegyért? Gusztustalan.
Előzmény: mondial (23)
mondial Creative Commons License 2004.09.13 0 0 23
Előzmény: haromttt (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!