Keresés

Részletes keresés

Jacques Foche Creative Commons License 2004.07.16 0 0 26
Most mi a helyzet? Van már topik? Rég röhögtem ilyen jókat, erre megszűnik... :(
Előzmény: Törölt nick (15)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.14 0 0 23

Én ehhez még annyit böfögnék hozzá..., hukk, bocsánat..., hogy ha egy nick hozzászólásai nem dehonesztmicsodák az IRL személyre vonatkozóan, akkor megúszhatja a balhét azzal, hogy a modik simán átírják a nevet egy választott másikra, föltéve, hogy olyan még nincs itten gisztrálva re... Az eljárás igyanaz - írni a modinak és lejattolni, hogy milyen másik nick legyen..., utána meg meginni a sokk Söröket, ahogy ill...

 

Egészség!

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.14 0 0 22

Tisztelt felhasználó,

 

előrebocsátva, hogy mostan kissé én is össze vagyok zavarodva, az újszoftra való átállással nagyon sok minden megkeveredett, de amíg nincs egyértelmű új utasítás, addig tartom magam a régihez.

 

Ennek értelmében közéleti személy vagy valós kereszt- és családnév csak akkor lehet nick, Ident státussal, ha használója hitelt érdemlően bizonyítja, hogy azonos vele. (Valós kereszt- és családnévnek minősül pl. Nagy Sándor Iván, nem minősül annak pl. Kanyitseér Töhötöm) Ezt a moderátorok telefonon szokták ellenőrizni. Kérésre az adott emailcímen megadom a telefonszámomat is.

 

Nem nehéz elképzelni, az Index tulajdonosai milyen kihívással küzdenének, ha valaki - tisztán a példa kedvéért - Torgyán József nicken teregetné ki szexuális életének vélt vagy valós részleteit a Husz-ban. Ugyanígy jogos lenne a felháborodás és esetleg pernek is nézne elébe a tulajdonosi kör, ha valaki Horváth Béla András néven írna olyasmit, ami egy ilyen nevű állampolgárt személyében vagy elveiben súlyosan sért. Mindez akkor is igaz, ha a net szabályozatlansága folytán maguk a jogászok sem látnak tisztán. 2003 végén is volt példa jogi problémára egy másik Fórumon.

 

Az Indexnek eminens érdeke elkerülni ezen csapdákat. Ezért a megszorítás. A magam részéről egyébként úgy vélem, - megint csak tisztán a példa kedvéért - hogy a doktor monnyonle, vagy rózsadombi földműves sokkal jobb nick mint dr. Torgyán József, feltéve, hogy viselője nem azonos az FKgP volt elnökével.

 

Petőfi Sándor nicket nem valószínű hogy vizsgálnánk, doktor Morvaival még nem futottam össze talikon :) Viszont súlyos ízléstelenségnek tartom.

 

A drukkerkocsmában más szabályok érvényesülnek. Ha valaki annyira nagyra tartja Beckham futballtudását, hogy a nickjét róla "kereszteli el", ez véleményezhető, de itt azt hiszem, nem tilható. Kérem, tessék észrevenni a Nacsa Olivér, a sándorjózsefbenedek és a Beckham közti alapvető különbséget, ehhez nem kell jogásznak lenni.

 

 

Kérem a fentiek szíves tudomásulvételét.

 

 

Apcka (Apc, 2300 lakos, 2450 szurkoló) 

Előzmény: SuperBazza (21)
SuperBazza Creative Commons License 2004.07.13 0 0 21

Tisztel moderátor!

 

Lenne egy pár felvetésem a Nacsa Olivér nicknévvel kapcsolatban. Ha már azt vizsgáljátok.

 

1. Miért ne lehetne több ilyen nevű ember? Ha én feljövök Kovács László néven akkor egyértelmű hogy én az MSZP elnöke vagyok?

 

2.Nem hiszem,hogy épeszű ember azt gondolja,hogy ő valóban az igazi Banánhéjas ürge. Nyílván nem a Liss HNKC topicba írogatna.

 

3. Ha én Petőfi Sándor néven lennék azt is vizsgálnátok? :))))

 

!.Vannak itt Beckhem,Nesta,Sádórjózsefbenedek néven is emberkék mégis írhatnak bármit...

 

Úgyhogy szerintem ne tiltsátok le az ilyen nickeket,nem hiszem,hogy bármivel is le lehetne járatni jobban a közszereplőket,mintahogy azt saját maguk teszik a TVben. (Mégha véleményem szerint Nacsa Olivér egy jó arc is.)

 

Köszönettel: SuperBazza

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 20

Na kérem.

 

Füleket hegyezni, bepárásodott szemeket megtörölgetni, most jön, ami még nem volt: sportmoderátor a fedélzeten. Ha egy mód van rá, érdemben válaszolok a sporttársak kérdéseire.

 

Kezdjük a szaftosabbal: Nacsa Olivér nick visszakapja a jogosultságait, ha - az apcka@reemail.hu email-címen keresztül - meg tudjuk állapítani az ident státust.

 

 

Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.07.13 0 0 19
Kérem szépen megin vissza a Crystal Palace bannert! Már minden topik visszakapta, csak ez nem.:(((( Tök szomorú vagyok...
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.13 0 0 18

Nekem a fejvesztők valami olyasmit magyaráztak, vagyis azt értettem meg a sok bonyolult technikai dumából..., hukk, bocsánat..., hogy ugyanolyan nickkel, mint amit töröltek, nem enged vissza, de attól eltérőt minden további nélkül lehet gisztrálni re... Az időkorlátozásokat valahol leírták a FAQ-ba' <---- itten balra a menübe' van valahol, és nem akarok hazudni, ha nem vesztegetnek meg sokk Sörökkel a hamistanuzásé'...

 

A fontos, hogy regisztrációkor valós működő emilt adjanak meg, másképp az egész móka semmit sem ér és lehet kezdeni előlről. Az emilt viszont nem muszáj publikussra állítani, meg később bárki egészen szabadon módosíthatja.

 

Ennek a dolognak elvileg müxenie kellene és nagyjából müx is, de ha vannak egyéni gondok, akkor írni köll (szintén <---- itten balra van) a Kérdéseknél vagy a Hibabejelentésnél lévő emilekre, és akkor aztán ottan valamit manuálisan csinálnak, meg utánakaparnak, hogy miér' nem müx az, aminek müxenie kéne....

 

Egészség!

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 17

Tisztelt moderátor!

 

Nekem is hasonló problémám van.

Az egyik barátom regisztráltatni akar,de sehogysem érkezik válasz a freemail címre,pedig több névvel és e-mail címmel is próbálkozott.

Mennyi idő a regisztrációs jelszó visszaküldése?

Mert neki már 6óra is eltelt.

 

Köszönettel: Olivér

Hiuzz Creative Commons License 2004.07.12 0 0 16
Szépjóestét! Elnézést az OFF miatt de.... kérdésem lenne. A moderátortól szeretném megkérdezni (emélem Ön az), hogy ha valakinek a nevét törlik és nem tud új nevet regizni állandó IP-s, akkor vissza lehet e jönni ugyanarról a gépről. Az egyik kitiltott kolléga kérdezi ezt, mivel jogosan törölték, csak nem sikerült neki a regisztrálás (nem jön regisztrálásról szóló email a postafiokba), hogy idő, vagy IP cim alapján tiltanak ki ilyenkor valakit, illetőleg, mennyi időre. Köszönettel, Péter
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 15
Rendben, így lesz.
Előzmény: Wágner úr (14)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.12 0 0 14

Szerintem válasszatok kevésbé feltűnő címet, amitől nem kapnak ideggörcsöt a főcímlapot bámuló prüdök... Tőlem akár "klubtopikká" is alakulhattok azok után, ti ellesztek benne, másoknak meg semmi közük a bulihoz...

 

A csakazértis topiknyítás meg a modik qrvanyázása viszont minden esetben a gyors elmúlás biztos módja, ami roppantul egészségtelen, nem úgy, mint mondjuk a Sör...

 

Egészség!

Előzmény: Törölt nick (12)
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.07.12 0 0 13
csatlakozom!
2.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 12

Kedves Wágner Úr!

 

Tisztelettel kérdezném, miért nem lép a moderátorai tökére? Sokadszor irtják ki a Nagyon vigyázzál köcsög! című topikot ill. annak klónjait. Kérjük a topik visszaállítását. Nyelvezete és gondolatvilága talán kissé gyalulatlan, de nekünk nagy örömet szerez, mást meg nem bántunk vele.

 

Kérjük a topik békén hagyását!

 

1. OGGI

 

 

 

Előzmény: Wágner úr (11)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.11 0 0 11

Küldjed csak nekem egész nyugodtan, bár sietni nem érdemes. Amint végetér a kupi ezekkel a zadatbázis micsodákkal, majd szépen fel lesznek rámolva a helyükre... Most még sok disznóság van velük - fölpakolom, aztán valamit buzerálnak az adatbázissal, erre eltűn minden, aztán lehet újra nekifutni, mint amikor valami hülye lépcső van a kocsma előtt...

 

Egészség!

Előzmény: Wixer (10)
Wixer Creative Commons License 2004.07.10 0 0 10

Az új bannereket hova kell küldeni?

 

 

Lance1 Creative Commons License 2004.07.07 0 0 9

hy!

ÉN A TOUR DE FRANCE- RÓL SZERETNÉK KÉRDEZNI, HOGY EGY CSAPATBAM MÉRT 9 EMBER VAN? MÉRT NEM 10? L. ARMSTRONG MICSODA? UGYÉRTEM- NEM

SPRINTER NEM HEGYIMENŐ AKKOR MI? ÉS A KÖZVETÍTŐK MÉRT NEM BESZÉLNEK SOHA A U.S.POSTAL- RÓL? MINDIG CSAK PL. PHONAK CSAPATRÓL VAGY MONDJUK

RABOBANK VAGY F.BORTOLO-RÓL TUDNAK CSAK BESZÉLNI! MÉRT?

ÉS AZ BAJ HA EGY CSAPATBAN NINCSEN SPRINTER? L. ARMSTRONGOT TÉNYLEG MEGVÁDOLTÁK, HOGY DOPPING SZEREKET HASZNÁLT? A CSAPAT IDŐFUTAMON TÉNYLEG NAGYON JÓK A U.S.POSTAL- OSOK?

ARMSTRONG MIKOR SZÜLETETT? TYLER HAMILTON MÉRT IGAZOLT ÁT A

PHONAK CSAPATÁBA? CSAK AZÉRT, HOGY Ő LEGYEN A CSAPATKAPITÁNY?

KIK JÓK MÉG A CSAPAT IDŐFUTAMON?

KIK LEHETNEK AZ IDEI ÉV TOUR GYŐZTESEI? KELL ATTÓL FÉLNIE ARMSTRONG-NAK, HOGY MOST CSAK ÖTÖDIK? ÉS LETUDNÁTOK IRNI NEKEM A U.S.POSTAL CSAPAT NÉVSORÁT? JÖVŐRE TÉNYLEG KISZÁLL A U.S.POSTAL A TOUR DE FRANCE- BÓL?

ÉS AKKOR KIK LESZNEK HELYETTE? HOL FOG VERSENYEZNI ARMSTRONG?

L. A. MIKOR KEZDETT EL A TOUR-N VERSENYEZNI? A SÁRGA, FEHÉR, ZÖLD, PETTYES

TRIKÓ MIT JELENT? MIT JELENT AZ HOGY VALAKINEK JÓVÁIRNAK VALAMIT?

MI AZ A PROLÓG?ÉS KI DÖNTI EL HOGY KI HÁNYAS RAJT SZÁMMAL VERSENYZIK?

MENNYI BICIKLIJE LEHET EGY VERSENYZŐNEK? LEIRNÁTOK AZT IS, HOGY EDDIG HÁNYAN ADTÁK FEL A VERSENYT?L.A. MÉRT NEM MEGY SOHA ELŐRE? MÁRMINT A

MEZŐNY ELEJÉRE?

EGYELŐRE ENNYI DE MAJD MÉG KÉRDEZEK! JA ÉS ÖRÜLNÉK HA MA VÁLASZOLNÁTOK MÁR RÁ! KÖSZI! DE HA AKARJÁTOK EL IS KÜLDHETITEK AZ E-MAIL CÍMEMRE!

CÍMEM:SCUMI@MAILBOX.HU

ÜDV.:Lance1 ( lány )

 

Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.07.06 0 0 8
Az éjszaka megint banner-holokauszt volt.
Előzmény: Wágner úr (6)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.07.06 0 0 7

A Fradidrukker-topikkal mi volt a probléma?

Miért kellett megszüntetni.

 

Tudjuk, hogy van a Hajrá Fradi-topik, de nem véletlenül hoztunk létre egy sajátot!

Wágner úr Creative Commons License 2004.07.06 0 0 6

Korábban nem ótomatika pakolászott meg konvertizézett, hanem csak úgy manuálkezesen ment..., hukk, bocsánat..., nem is volt annyi háknisság a dologba', csak fölnyomta a zember és máris lehetett inni a Söröt...

 

Egészség!

Előzmény: Feyd-Rautha (5)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.07.05 0 0 5

Köszi.

 

(Egy másik, már működő bannerről másoltam a magasságot.)

Előzmény: Wágner úr (4)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.05 0 0 4

Mer' biztos buzerálták az adatbázisot ilyen-olyan hibák miatt..., vagy ilyesmi... Mindegy, fölnyomtam újra...

 

Más. Ha má' szóbakerült a bannerezés - csak azt lehet elfogadni, amelyiknek a magassága pontosan 30 pixel! Ilyeneket küldjetek, hogy ne kelljen sokat vacakolnom velük, mer' közbe' fölmelex a Sör és akkor semmit se nem csinálok...

 

 

Egészség!

Előzmény: Feyd-Rautha (3)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.07.04 0 0 3

Üdvözletem!

 

A Crystal Palace topikhoz készült egy kis banner a topiknyitó kérésére, amit elküldtem, felhelyezésre, és ami fel is került (Ezer hála).

A kérdésem az lenne, hogy miért múlt ki szegény banner másnap reggelre?

 

Köszönettel Feyd-Rautha

aniko01 Creative Commons License 2004.07.02 0 0 2

Ez most már engem is érdekelne.

Tényleg, mit mondott?

Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.02 0 0 1
Ez itt a kérdés!
Előzmény: gguszti (0)
gguszti Creative Commons License 2004.07.01 0 0 0
És mit válasz0lt?
Előzmény: Gépház (-)
Gépház Creative Commons License 2004.07.01 0 0 topiknyitó
Megkérdeztük a sportmoderátort

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!