Keresés

Részletes keresés

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 159

sziasztok. sajna ugy nez ki hogy a holnapi K60 reszemrol elmarad...
ma voltam focizni es egy kedves ellenfeltol egy medvepuszit es egy koromrelepes sikerult osszeszedni, ez utobbi miatt meg cipot se nagyon tudok felvenni, az a kisebb baj hogy nem veszek reszt viszont a matricakat se tudom holnap kiosztani

 

Részvétem...

Remélem hamar rendbe jössz.

A matricák kijuttatását nem tuduk megoldani valahogy?

Mostantól már elég keveset fogok előfordulni arrafelé.

Előzmény: MBL11 (158)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 158
sziasztok. sajna ugy nez ki hogy a holnapi K60 reszemrol elmarad...
ma voltam focizni es egy kedves ellenfeltol egy medvepuszit es egy koromrelepes sikerult osszeszedni, ez utobbi miatt meg cipot se nagyon tudok felvenni, az a kisebb baj hogy nem veszek reszt viszont a matricakat se tudom holnap kiosztani
berger Creative Commons License 2004.09.25 0 0 157
  • A válogatott csapat mezén természetesen szerepelnek a nemzeti színek. (Hamarosna kezdődik a VB, meg lehet majd nézni)
  • Az aktuális nemzeti bajnok nemzeti színű mezben kell, hogy tekerjen - ezért is büntették meg a magyar bajnokot a tdh-n
  • Aki valaha volt egy ország bajnoka az karpaszományként viselheti a nemzeti szineket

 

(Sipos többször elmagyarázta ezeket a dolgokat, utóbb kissé idegesen)

 

Szóval persze minden szabályt felrúgnánk a piros-fehér-zöld karpaszománnyal, rossz ötlet volt. A gallér jobb ötlet nekem is eszembe jutott. Esetleg maguk az ujjak is lehetnek nemzeti szinűek, vagy akár az egész trikó is. - A válogatott meze szerintem nagyon gáz.

 

Oldal felirat: nekem tetszik az oldalbetét, azért raktam oda. Az elastic felirat természetesen kicserélhető, amennyiben más gyártja és ad kedvezményt az ilyen reklámért :) Tudom, ne legyünk tízmillió koldus országa, elég lesz a 9.999.960 is.

 

Szóval a feliratok általában a szponzorok szoktak lenni. Nekünk nincs ilyen, és ne is legyen inkább, de 28 GRUPPETTO felirat kicsit túlzás lenne. Ezért is tettem fel a "társszervezetek" logóit.

 

(Még a régi topicban volt két felirat javaslatom, még tartom őket, csak nem volt kedvem molyolni velük éjszaka)

 

A feliratok amúgy a windows színvilágát tükrözik, ezt tudják kékben és narancsban.

Előzmény: Butch Cassidy (155)
obor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 156

Kanga!

Kéretik,h a bicóstáskádat még otthon nézdd meg,h miféle kincsek vannak benne:-)))

(Meg lécci, hozdd a páramentesítőt is. Köszi)

Előzmény: Kanga M. (153)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.09.25 0 0 155
Meg még mit nem... Én bringában nem vagyok magyar bajnok, csak válogatott voltam (ne aggódjatok, nem országúton, hanem tájbringában), ezzel az erővel nekem sem járna a nemzeti szín, aztán mégis rajta van a válogatott mezén. De tovább megyek, tájfutásban közforgalomban van a válogatott ruhája, az veszi meg, aki akarja. És ez nem egyedi eset. Nemzeti színek miatt tehát nem kell aggódni, ezzel nem lehet gond.
Előzmény: nomena (136)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 154

Az én hozzászolásom az östopicon.

jó ez a külön topic......

Előzmény: Kanga M. (153)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 153

Én jövök, férjem is jön, obor is jön. mike is. és még?

 

Ha szakad az eső, csak akkor nem.

 

Ez az 5 napos gyengusz, jól hazavágott, de ma már egész jól vagyok.

Előzmény: kukonya (152)
kukonya Creative Commons License 2004.09.25 0 0 152
Most vettem eszre, hogy a yahooweather, meg a weather.com azert mondja ugyanazt, mert a yahoo a weather.com-tol veszi a weathert. (az meg lehet, hogy a met.hu-tol :-) Az elobb besutott a nap a konyhaba, igy a mara igert "partly sunny" is teljesult.
Vegul ki jon csigabigara (K60;K100)?
Előzmény: pROF (141)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 151
esetleg a gallér lehetne pfz?
Előzmény: zfazek (150)
zfazek Creative Commons License 2004.09.25 0 0 150
Nekem tetsztik! En szivesen viselnem, bar a magyar nemzeti szineket szerintem se oda tegyuk. Esetleg a sziv fole lehetne tenni egy kis magyar zaszlot.
Es ugye elastic felirat nem lesz rajta!
Előzmény: berger (134)
obor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 149

Én úgy láttam,h a bajnokoknak, ahogy a rajzon is van, a mez ujjvégén van a paszomány.

Mi lenne, ha amennyire lehet feljebb varratnánk rá a nemzeti színeket, akkor nem hiszem,h bele lehetne kötni.:-)) Tehát valahova közvetlenül a váll alá.

Előzmény: nomena (135)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 148
KÉSZÜL a RAJZ!!!
R0fike Creative Commons License 2004.09.25 0 0 147
Lányok, asszonyok, gyerekek, urak!

A BB-sek csináltak klassz zoknit a bringázáshoz. Tudom, még mezünk sincsen, de azért feldobom a dolgot, mert nekem megtetszett a mintadarab, amit Franktól kaptam.

Kellemes viselet, és jól kiegészíti a harci díszt. Egyenlőre annyit, hogy 150 pár rendelése esetén átállítják a leadott mintára a gépet.

Árat majd később, ez csak gondolatébresztő.
R0fike Creative Commons License 2004.09.25 0 0 146
Nincs jobb dolgod az ágyban, mint nyomkodni a mobilod? :-)))

Ez a mobiltelefon elismerten nagyon hasznos eszköz, de életveszélyes. :-)))
Előzmény: zfazek (145)
zfazek Creative Commons License 2004.09.25 0 0 145
Nekem most esett le, hogy ez a wap gw milyen hasznos eszköz lehet az offline tagok bevonásához és az internethez szoktatásához. Egyébként én is még az ágyban fekszem és nyomkodom a mobilom, hogy ezt a hozzászólásomat elküldjem.
Előzmény: mike99.hu (142)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 144
suliban ulok egy unalmas eloadason... --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 143
pROF: jobbulast... --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 142
kukonya: szerintem siman bevallalhatod azt a K100-at. Nem fogunk nagy tempot menni, ez most nem arrol szol. Kanga-t visszuk szelarnyekban legalabbis az a cel. --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 141
a weather.com is ezt mondja, és nekik még általában lehet is hinni...
Előzmény: kukonya (139)
pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 140
A torokfájás nálam is beköszönt, de ha marad a "jó" idő, megpróbálom leboltolni a főnökömmel a holnap délelőttöt, hogy legalább 60-ra én is mehessek...
kukonya Creative Commons License 2004.09.25 0 0 139
Inkabb sujta'sos.
A met.hu azt irja, hogy BP korzeteben nem varhato eso vasarnap. Csak sok felho. Csiga biga: maradok inkabb a 60Knal. Legutobb 6-7 eve mentem 100K folotti/koruli tavot. Re'g volt :-(
Előzmény: kukonya (138)
kukonya Creative Commons License 2004.09.25 0 0 138
Nekem tetszik a kek-narancs. Ha a karpaszomany (ezt tenyleg igy hivjak?) problemas, akkor egy kicsi magyar zaszlo is megtenne' valahol. Vagy lehetne ranyomni a mezre egy komplett sulytasos mente't, a zsebebol kikandikalo tajtekpipaval :-)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 137

Na jólvan... Látom mindenki saját erejéhez mérten igyekszik kivenni a részét a meztervezésből... Ez igy helyes...

 

berger: nem rossz. de a szinek lehetnének kicsit élénkebbek. A kék és a narancs is.

 

NEm hiszem, hogy a nemzeti szinű karpaszomány a bajnok sajátj lenne... maximum néhányan azt hiszik, hogy mi mindannyian bajnokok vagyunk de akkor mi van... kicsit jobban félnek tőlünk a bolyban...

Előzmény: berger (134)
nomena Creative Commons License 2004.09.25 0 0 136
A nemzeti színeket egyébként szerintem is jó lenne valahol feltüntetni, de ha a karpaszomány tényleg a magyar bajnok ismérve, az kicsit ellentmond a nevünknek. :))
Előzmény: nomena (135)
nomena Creative Commons License 2004.09.24 0 0 135
Ez a nemzetiszínű karpaszomány nem védett dolog véletlenül? Mintha nemrég olvastam/hallottam volna valahol, hogy ez csak a nemzeti bajnok mezén szerepelhez (azon viszont szerepelnie is kell). Talán épp a kaposvári csapatot hozták fel példaként, akik a mezre egységesen rátették a piros-fehér-zöld csíkot, holott nem szabadna. És az is rémlik, hogy a TdH-n megbüntették a magyar bajnokot, mert ő meg enélkül indult.
Előzmény: berger (134)
berger Creative Commons License 2004.09.24 0 0 134

Mezterv, lehet köpködni:

 

 

 

 

 

Úgy gondoltam volna, hogy a foltocskák helyére jöhetnének a feliratok illetve társszervezetek logói.

Előzmény: berger (131)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.24 0 0 133
Akkor nézd meg gyorsan a KT.2.0-t is ! :-))
Előzmény: zfazek (130)
zfazek Creative Commons License 2004.09.24 0 0 132
Nem te vagy az elso akinek a leesett szappan jut rola eszebe, fogalmam sincs, hogy miert. Miert nem a kek osztrigarol?

A Stelvion nagyobb tiszteletet kaptam, mint itthon :)
Ott is bamultak, itthon is, csak mas miatt :)
Nezd meg a tomifoto-kat! Ki az akit egybol eszreveszel a kepeken? Olyan vagyok, mint Woody Allen a Zelig-ben!
Előzmény: R0fike (126)
berger Creative Commons License 2004.09.24 0 0 131

Ez egy lopott logó, de mintha valami ilyesmiről lett volna szó:

 

 

 

 

 

ezt a sok feketét nem tudom hogy kellene kiírtani belőle :(

Előzmény: Kanga M. (129)
zfazek Creative Commons License 2004.09.24 0 0 130
Negy kedvenc topikomban is Kangae az uccso szo!
Előzmény: Kanga M. (129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!