Keresés

Részletes keresés

e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 215
ja, az 96 lehetett, akkor már Pele nem a régi volt, mint 91-92 körül... a korai képeken sztem még ő volt a szebb.. de nézd meg magad, a site-on. :)
Előzmény: Törölt nick (213)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 214
Pockynak a bandája a konflikt, a Kiss Forever Banddel évi 80 koncertet adnak Európa-szerte... Az életkor jó tipp, sőt, Raga már 38 lesz.
Előzmény: Törölt nick (212)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 211
Gondolom Ficzkó....
Előzmény: e_dora (210)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 210
neked melyik a szépfiúbb? :)
Előzmény: Törölt nick (207)
e_dora Creative Commons License 2005.03.19 0 0 206
:DDDD hát ez tök jó! végre egy kis vidámság....
worchester Creative Commons License 2005.03.19 0 0 205

roma ,részeg vagy?

 

Előzmény: as_roma (204)
as_roma Creative Commons License 2005.03.19 0 0 204

egyébként pedig jut eszemnbe, hogy a Sex Actionr-re megyük mi is, és az m.m. előre várHAtóan big dedi laca faszán én is basszusozok, mert másra nem vagyok jó történről fog szólnil...

MÉR KELL EZÉR REGISZTRÁLNI M.M. RAJONGÓ VAGYOK STB... GAGYI SZÖVEGEKKEL....  FELHÁBORÍTÓ, ÉS SZÁNALMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alanis32 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 203

affene!:o))))

 

én meg azt hittem, hogy a hozzászólásomra reagáltál ezzel:o)

még sose voltam kerek hozzászóló és most csak hajszálon múlt......:o(((((

Előzmény: e_dora (200)
e_dora Creative Commons License 2005.03.18 0 0 202
ersekdora válasz | megnéz | könyvjelző 2005.03.18 20:36:14 (200)
Előzmény: Alanis32 (201)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 201
ezt most konkrétan hogy értsem?:o))
Előzmény: e_dora (200)
e_dora Creative Commons License 2005.03.18 0 0 200
Azt a 200át!
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 199
Nem akartam még nagyon részletekbe bonyolódni, mert csak kétszer sikerült meghallgatni a nótákat, de basszus a szövegektől totál kifeküdtem.....azt hiszem a BÉNA szó nem elég szemléletes rájuk.......keresem a megfelelőt.....ja és a Játékos, hát az aztán extra nyomorék egy nóta.....és a KOTN megcsúfolásáról tényleg nincs kedvem semmit mondani....zsenge éledező szexualitásomat anno igencsak megérintette a lemezes verzió:o)))......ettől a verziótól viszont, ha akkor hallom lehet, hogy örökre elment volna a kedvem a szextől....már bocs.....
Előzmény: e_dora (197)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.18 0 0 198

rész-le-tes

;-)

Előzmény: e_dora (197)
e_dora Creative Commons License 2005.03.18 0 0 197
és részletesebben? :)
Előzmény: Alanis32 (196)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 196
Konkrétan? el.....
Előzmény: e_dora (195)
e_dora Creative Commons License 2005.03.18 0 0 195
namivan, mindenkinek elakadt a szava a danubiusos adástól?!
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 194
Finom a csoki Dóri:o)))) vagyis még csak a csomagolást láttam, felbontani még nem volt időm:o))))) nagyon köszi vagy, majd elmesélem, hogy ízlett!
Előzmény: e_dora (193)
e_dora Creative Commons License 2005.03.17 0 0 193
(off: Alanis: mail!)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.17 0 0 192

Dandó Zolikának kellett látnia kottát, mivel elvégezte a Kőbányai zenesulit.

A többiekről nincsenek ilyen egzakt információim.

 

b.

Előzmény: e_dora (190)
e_dora Creative Commons License 2005.03.17 0 0 191

Ebben tökéletesen egyetértünk. :)

(ezt csak később olvastam, úgyhogy az előzőmet oszd le kettővel:)

Előzmény: Atti act (188)
e_dora Creative Commons License 2005.03.17 0 0 190
má ne haragudj atti, de nekem te nagyon furcsa vagy, olyan kenetteljes nyilatkozatokat írsz ide, mintha sajtóattasé lennél a MMnál vagy mittomén a pápa...

"A Machine Mouse tudja, hogy most milyen stílusban játszik." ?!

1. honnan tudod, hogy ők mit tudnak, minek vannak a tudatában, és mit gondolnak!?

2. milyen retardált hülye az a mai világban, aki nem ismeri a könnyűzenei stílusokat?

3. mi ez az egész szakmafétis? kozsó is a szakma része, hadd ne kommentáljam...

 

Különben meg zenesuliba jártam, tanultam pár hangszeren, van egy hangtechnikus végzettségem, valamint hallottam a zenekar 4 dalát - most akkor ez jobban feljogosít rá, hogy elmondjam, hogy b*szottul nem tetszik? vagy menjek el még a ZAK-ra is? mintha a zenekar egyes tagjai láttak volna már életükben kottát.. lol.

 

Éskülönben, ha a "MM tudja"... megkérdeztem a zenekar 3 néhai oszlopos tagját és szerzőjét a fenti kérdésről. Egyikük ezt mondta: "plázarokk", a másikuk ezt: "zárai-vámosi-vanhalen-diszkó, gyalázat", a harmadik, Bence pedig, hogy hibás a modulálás - szerintem még ő volt a legkedvesebb :))

 

Te és én is írtam, hogy pl a megvédelek relatíve tetszik, és vannak itt különböző vélemények, pl a tiéd, szóval ezzel semmi gond, de ne gyere már ide megszabni, hogy ki mit mondhat meg gondolhat!

Előzmény: Atti act (189)
Atti act Creative Commons License 2005.03.17 0 0 189

Szia Alanis32!

 

Örülök, hogy a régi rajongók közül, Te is ott leszel március 26.-án.

Meghallgatjuk, majd véleményt nyilvánítunk.

A Machine Mouse tudja, hogy most milyen stílusban játszik.

A szakma része a zenekar is.

 

Előzmény: Alanis32 (187)
Atti act Creative Commons License 2005.03.17 0 0 188

Tudomásul vettem a véleményedet. Én kíváncsian várom a közeljövő eseményeit.

 

Előzmény: e_dora (186)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.16 0 0 187

Fú most annyi minden kavarog a fejemben.....először is elmondanám hogy én egy megrögzött nosztalgiázó hülye tyúk vagyok (ráadásul a nickemből nem nehéz kitalálni a koromat), aki általában iszonyúan tud örülni, ha régi kedvenceit vmilyen formában újra látja. Lásd pl. a GN'R esetében akár az Adler's Appetite, akár a Velvet Revolver. De ott csápoltam a Szigeten a Sex Action koncertjén (és ott leszek a PeCsában 26-án), és véremet adnám egy klasszik felállású Sing-Singért.

 

Ráadásul Atti act abban igazat adok neked, hogy nem lehet 10 év után úgy előjönni, hogy ugyanazt játsszam, mint 10 évvel ezelőtt, az idő ugyanis múlik, bármennyire is utáljuk érte.

 

DE!!!! Az, hogy újat adunk, modernizálunk, sappara, az nem egyenlő azzal, hogy lemegyünk gagyiba, vagy ellopjuk egy befutott csapat kliséit. És bármennyire is utálom beismerni, az MM esetében erről van szó (bár én még csak 1 új nótát hallottam/láttam, azt is csak egyszer). 

 

Aztán: a stílusmeghatározás szerintem egyetlen "szereplő" feladata: magáé az adott előadóé.....sem a nagyérdemű, sem a szakma nem tudja annyira jól behatárolni egy együttes stílusát, mint maga a zenekar. Ráadásul elég gagyi banda lehet az, aki maga sem tudja, milyen stílusban játszik, hiszen akkor semmi irányvonala nincs annak, milyen dalokat írjanak, nemdebár? (És mielőtt bárki félreérti, ezzel nem azt akartam mondani, hogy az új MM-nek nincsen stílusa!!!!)

 

Végszónak pedig: mindettől függetlenül én is azt kívánom, hogy sikerüljön nekik, és meg fogom nézni őket mindenképpen élőben, mert az sokat számít! 

 

Előzmény: Atti act (185)
e_dora Creative Commons License 2005.03.16 0 0 186

Szerintem a stílus maghatározása nem a mi feladatunk, azt a szakma eldönti.

 

 

Hehe, hát azé mán ehhez nem kell külön szakma. Ezek nyilvánvaló dolgok. Ami meg a produkció minősítését illeti a nagyérdemű által - kit érdekel?! "Egymillió légy nem tévedhet?" :) Itt a fórumon eddig is szubjektív vélemények hangzottak el, illetve ha szakmaiak, azok tényekkel alátámasztva.

Előzmény: Atti act (185)
Atti act Creative Commons License 2005.03.16 0 0 185

A Rádayban fellépett a Machine Mouse 2005. március elsején.

Nagyon tetszettek az új dalok és jó volt hallani a régieket is.

Ha akarod Dóri, láthatod őket élőben hamarosan. Szerintem a stílus maghatározása

nem a mi feladatunk, azt a szakma eldönti. A produkciót meg majd minősíti a

nagyérdemű. Nagyon szép volt ez a gondolatod: -ennyi év után megérdemlik a sikert. Én is így érzek.

Előzmény: e_dora (184)
e_dora Creative Commons License 2005.03.16 0 0 184
ja és félre ne érts, semmi rosszat nem kívánok nekik.. a lelkesedést mindig is nagyra becsültem minden egyes tagban, és ennyi év után megérdemlik a sikert, a maguk választotta porondon. (csak ettől még nekem nem fog tetszeni, amit csinálnak.)
Előzmény: e_dora (183)
e_dora Creative Commons License 2005.03.16 0 0 183

Rádayban mikor mi volt?

A rajongó dologban nem értek egyet veled, én ha egy zenekart igazán szeretek, akkor abban az általuk képviselt szellemiség (tagok jelleme, szövegek mondanivalója, image) és a játszott zene (stílusa, minősége, hangulata, tüze) az, ami engem megfog.  Ha ez megváltozik vagy eltűnik (mint jelen esetben), akkor megszűnik vele a rajongás is. Semmi köze a múlthoz, nosztalgiához. Szeretek új bandákat is, sőt, ha már MM, akkor ajánlom a figyelmetekbe Pelét, aki ha majd hamarosan kijön az új bandájával, talán megmutathatja, hogy miről beszélek azzal, hogy "szellemiség" "tűz" meg "rockzene" (pumacipő rulz!)... A közönség meg, lehet, hogy új, de semmivel sem hülyébb, mint a régi, nem indokolja a lebutulást, a diszkót. A MM a siker érdekében popzenét játszik, ennyi az egész. Engem meg nem izgat. Ha igényes popzenét akarok hallgatni, akkor beteszek Abbát. :)

Előzmény: Atti act (182)
Atti act Creative Commons License 2005.03.16 0 0 182

Szia Dóri!

 

Igen, már hallottam egy részét a Ráday klubban.

Nagyon bejön, 2005-ben ez kell. Véleményem szerint napjainkban nem lehet

az új közönséggel kizárólag a régi számaikat elfogadtatni. Frissiteni kell a hangszerelést a szövegeket. Sokat kell újra élőben játszaniuk. Sok új nótát

kell írniuk. A múltnak voltak gyönyörű pillanatai, profi dalai. Féltve őrzöm a szívemben. Mostantól is úgy mint régen a jelenlétemmel támogatom őket ahol

fellépnek. Mitőlünk régi rajongóktól elvárható lenne egy kis optimizmus a banda

jövőjével kapcsolatban. Örülni kell az ujjászületésnek. 

Előzmény: e_dora (181)
e_dora Creative Commons License 2005.03.16 0 0 181

Szia,

 

a site most sajna kicsit hendikeppes, a szerver nyüglődik, vendégkönyv megállt.. de majd jó lesz, köszi a reflektálást.

 

Az irigykedést nem igazán értem, én nem-tetszés jeleit véltem felfedezni, az pedig urambocsá, akár nem-tetszést is jelenthet. :) Pl. nekem nem tetszik a mostani.

Te már hallottad?

Előzmény: Atti act (180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!