Keresés

Részletes keresés

fepa Creative Commons License 2004.09.30 0 0 402

Az a szánalmas, hogy állandóan átjártok mocskolódni, utána meg fel vagytok háborodva.

Bélabácsi ne add fel! Visszavárunk!

Előzmény: ciciklub (392)
SSSSSSSSSSS Creative Commons License 2004.09.30 0 0 399
thx
Előzmény: Pierluigi Kolima (398)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.30 0 0 398
Visszaállítottam. Valószínűleg a topiknyitó nick lett valaki által kitörölve és ez rántotta maga után a topikot.
Előzmény: SSSSSSSSSSS (396)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.30 0 0 397

Ha apsorozatos provokációkra nem lehet válaszolni

 

Lehet, csak nem muszáj. Meg kell várni, amíg kitörlik.

Előzmény: BELABACSI (394)
SSSSSSSSSSS Creative Commons License 2004.09.30 0 0 396

nem emlékszem

Előzmény: Pierluigi Kolima (391)
Matt Creative Commons License 2004.09.30 0 0 395
ugyan már, egy napot kaptál!
Előzmény: BELABACSI (394)
BELABACSI Creative Commons License 2004.09.30 0 0 394
Belabacsi végleg kiszáll. Ha apsorozatos provokációkra nem lehet válaszolni, akkor jó öt év után pá! Ez volt a cél az világos, csak azt hittem a moderátorok komoly emberek. Így ez nekem nem felel meg. Nekem nem lesz mindennap más nevem, mint a kis provokátoroknak.
ciciklub Creative Commons License 2004.09.30 0 0 392
Tisztelettel kérdezem: miért kap hétszer szigurúbb kitiltást CSODÁLATOS FERENCVÁROS, mint BELABACSI? Mindkettőjük kitiltását ellenzem, de az arányokat végképp! A fradista hétszer súlyosabb büntetést kap, mint a dózsás! Szánalmas, ami itt megy...
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.30 0 0 391
Ki volt a topiknyitó?
Előzmény: SSSSSSSSSSS (390)
SSSSSSSSSSS Creative Commons License 2004.09.30 0 0 390

helló moderátor

 

azt szeretném kérdezni, h a Crystal Palace topic miért lett törölve?

kösz

mash Creative Commons License 2004.09.30 0 0 389

mit vársz ilyeneketől?

ennyit tudnak

itt élik ki magukat

 

olyanok mint sok kis buzi rendőr, aki élvezi, hogy mások felett basáskodik

 

szolgálunk és védünk! :)

Előzmény: SuperBazza (382)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.29 0 0 388

Mennyire igaz ez az idézet! (off József A. on)

Előzmény: Törölt nick (387)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.29 0 0 387

off

:))))))) Jó van, kolega. :) Nekem egy másik figura szavai jutottak eszembe, hevenyészve, fejből (lehet, h nem pontos)

 

és ismét felnéztem az égre

álmaim gőzei alól

és láttam, a törvény szövedéke

mindig fölfeslik valahol

 

on

 

 

Tényleg nyomni kéne a klubosodást, a tapasztalat mutatja, hogy járható út. Szvsz az egyetlen.

 

Előzmény: Pierluigi Kolima (386)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.29 0 0 386

Hát akkor másképp: csak saját intézkedésről illik beszélni, másokéról nem. Ez amolyan íratlan szabály. Anno kaptál választ, e topik (14)-esében.

 

Soha ne feledd Algemon Blackwood szavait, melyet a Cthulhu-mítosz "előszavaként" is jegyeztek:

 

"Nagyon is elképzelhető, hogy valamely roppant Hatalmak vagy Lények életben maradtak, még azokból a távoli időkből, amikor az értelem talán más formákban öltött testet, olyan formákban, amelyek eltűntek a világból az emberiség hajnala előtt, s amelyekről csupán a költészet és a mondák őriztek meg futó emlékképeket, isteneknek, szörnyeknek, mítikus lényeknek nevezve őket."

:)))

 

Előzmény: SuperBazza (385)
SuperBazza Creative Commons License 2004.09.29 0 0 385

Igen,ez valóban válasz a kérdésre...

Akkor ezek szerint itt nincsenek miértek,csak tények...

Köszönöm...

Előzmény: Pierluigi Kolima (383)
maribor Creative Commons License 2004.09.29 0 0 384
Szépen pörög ez a topik is...
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.29 0 0 383

én eredeti nickemet (Bazzani) egy kiborulás után (amit a mai napig jogosnak érzek csak a stílust módosítanám kissé), 1000 hsz-al miért töröltétek elsőre?

 

A "többesszám, második személy" nem állja meg a helyét.

Előzmény: SuperBazza (382)
SuperBazza Creative Commons License 2004.09.28 0 0 382

Olvasom az itt folyó vitát és a moderátori válaszokat.

Egy kérdésem lenne: ha itt egy csomó nicket nem töröltök mert régi nick (csak figyelmeztetést ill. időleges eltiltást kaptak) akkor az én eredeti nickemet (Bazzani) egy kiborulás után (amit a mai napig jogosnak érzek csak a stílust módosítanám kissé), 1000 hsz-al miért töröltétek elsőre?

Sokan meg randalíroznak itt és mégsincs semmi szankció...

Ez nem teljesen korrekt.

Dugó Creative Commons License 2004.09.28 0 0 381

Kérném, kérnénk az Újpest Topic 79015-ös hsz-t törölni !!

thx

Matt Creative Commons License 2004.09.28 0 0 380

 

B+ NÉZD MEG A FRADI TOPICOT!!!

Fekete Rock Creative Commons License 2004.09.28 0 0 379

"A fennmaradó néhány sem fikanick, hanem egyéb megfontolásból választottak (voltak kénytelenek választani) más nevet."

 

Én is ppaulusz lennék, de "egyébb megfontolásból" Fekete Rock vagyok.

Előzmény: gguszti (378)
gguszti Creative Commons License 2004.09.27 0 0 378

"1. a drukkerkocsma fele sittes lenne, mert ez (majd) mind pótnikk, és hamar rájövök, ha akarok, hogy ki a főnikk, s az is megszűnne, mert kezdek ideges lenni"

 

Ez ránk, újpestiekre simán nem igaz, néhány kivételtől eltekintve mindenki az eredeti nickjén ír. A fennmaradó néhány sem fikanick, hanem egyéb megfontolásból választottak (voltak kénytelenek választani) más nevet.

Tudjuk, mert ismerjük egymást.

 

"2. az ide járók jó részének élete öröme, mindkét oldalon, a jelek szerint, ha bemehet a másik tábor topikjába rombolni."

 

Örülnék, ha nem általánosítanál... Kb. egy kivétellel nem találsz újpestit, aki rendszeresen megfordulna odaát.

 

PK-n azt látom, hogy próbál korrekt válaszokat adni, míg Te az egész DK-t nézve általánosítasz, sokszor helytelenül.

Remélem, ezt nem találjátok sértőnek vagy bárminek, ami miatt moderálásra kerülne...

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 377
Ami a szürkeállományt illeti (Kőbuta), szerénytelenség nélkűl állítom, hogy tudnék kölcsön adni és Te tudnád mire használni...
Előzmény: Pierluigi Kolima (375)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 376
Mezitláb csak nem járhatnak!
Előzmény: Pierluigi Kolima (375)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 375

Provokáció egy száll se, csak tények

 

Nos, Fekete Kőbuta barátom, ezt a hsz-edet kollégám utólagos engedelmével visszaállítottam, hogy ne töröltet idézzek neked.

Semmi provokáció, ugye? Álljon itt életműved mementójaként, provóka:

 

Crna Rock válasz | megnéz | könyvjelző | törlés 2004.09.27 11:53:10 (78962)

Amig az bekövetkezik: Gumicsizmát a lápföldieknek!

Előzmény: Purple Morehai (78961)

Előzmény: Törölt nick (372)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 374

2. az ide járók jó részének élete öröme, mindkét oldalon, a jelek szerint, ha bemehet a másik tábor topikjába rombolni. Deákné meg a vászna. Ha nincs bennük annyi intelligencia, hogy tanulják meg tisztelni - nem egymást, hanem - egymás topikját, ha másért nem, önös érdekből, akkor csak csinálják.

 

Szerintem nem jó részüknek, sőt, kisebb részüknek, de azok sok nicket csinálnak. Mint a lila soknickű, bár annak egyszerre csak egy-kettő szokott lenni, vagy ez a Rocky I, II, III, IV, stb. Csinált egyszerre négy nicket a minap, láttam a regisztráció utáni várakozási idő alatt. Négy pipa lett volna, hogy ne jöhessen be egyik se. Mindegy.

Én a topiklakóknak az ignorálást javaslom, de ha valaki nagyon elszabadul, kivágjuk a fenébe.  Ha valakit sokáig válasz nélkül hagynak, úgyis megunja. Ha nem, majd segítünk rajta. Deal?

 

Esetleg komolyabban el kéne gondolkodni a klubtopikokon.

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 373

Hopp, kolega úr, keresztbe dolgoztunk. Takarítottam az Újpest topikban, ezt a hsz-edet nem láttam. Sorry.

 

Egyébként a következő megoldást kínálkozik. Vállald Te az egyik topikot, én a másikat, egy hónapig folyamatosan nézzük és minden romboló megszűnik. Ez kivitelezhető megoldásnak tűnik, csak két dolog szól ellene:

 

1. a drukkerkocsma fele sittes lenne, mert ez (majd) mind pótnikk, és hamar rájövök, ha akarok, hogy ki a főnikk, s az is megszűnne, mert kezdek ideges lenni; valamint

2. az ide járók jó részének élete öröme, mindkét oldalon, a jelek szerint, ha bemehet a másik tábor topikjába rombolni. Deákné meg a vászna. Ha nincs bennük annyi intelligencia, hogy tanulják meg tisztelni - nem egymást, hanem - egymás topikját, ha másért nem, önös érdekből, akkor csak csinálják.

 

:))

 

(Jól látom a lényeget?)

Előzmény: Pierluigi Kolima (371)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 372
Provokáció egy száll se, csak tények.
Előzmény: Pierluigi Kolima (371)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 371
Figyelem én reggel óta.

Szándékosan nem töröltem ki: most éppen azt mutatja be, hogy nem véletlenül Fekete Szikla a nickje. (nomen est omen, mondhatni)

Azonfelül szimplán egy kis provokátor, de abból is a gyengébb kiadás; azt várja, hogy töröljem és jöhessen reklamálni.

A 78973-ban írt dolog tűnik jó megoldásnak, ezt javasolták a Fradisok is korábban a ti soknickűtök ellen.

 

Amíg IP címről nem lesz letiltás nem fog változni semmi !

 

Hát, olyan pedig nem lesz.

 

Elérhető lenne egy olyan, hogy az Újpest FC topic kapjon egy saját moderátort,

 

Nem. A moderátori jogok ugyanis nem megoszthatók, azaz nem lehet őket egy topikra szűkíteni. Még klubtopik esetén is Apcka és én lennénk a modik, más kérdés, hogy akkor csak a meghatározott nickek írhatnának be, azaz lényegében nem lenne szükség moderációra.

Előzmény: Dugó (369)
Matt Creative Commons License 2004.09.27 0 0 370
elfogultság miatt szerintem nem lenne jó ötlet sem nálatok, sem nálunk.
Előzmény: Dugó (369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!