Keresés

Részletes keresés

pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 357
Nem, természetesen azt raksz rá, amit akarsz. De ha én egy .com végződésű címet látok, akkor arról alapból feltételezem, hogy angol nyelvű oldal van rajta. Szerintem nem én vagyok az egyetlen ezzel a sztereotípiával az interneten :)
Előzmény: Törölt nick (355)
dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 356

akkor gondolom, azt sem vennék észre, ha 2 kört mennék, szintidő akkor is meglenne és nem kellene beérni 50km-rel.

Előzmény: kukonya (354)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 355
miért, .com-ra csak angol oldalt lehet rakni?
Előzmény: pROF (349)
kukonya Creative Commons License 2004.09.27 0 0 354
Az a zoldgomb szervezesu tu'ra? Sajat tapasztalatom is, meg valaki irta is a napokban, hogy a Zoldgomb_szervezes jellemzesere leginkabb a "kaosz" szo alkalmas.
Előzmény: dandruff (352)
kukonya Creative Commons License 2004.09.27 0 0 353
Egesz napos program nem fer bele az idombe :-( BP kornyekere gondoltam, Pap ret, Dobogoko, vagy ilyesmi.
Előzmény: Kanga M. (344)
dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 352
Én kaptam egy linket egy Szobról induló 50km-es nekibuzduláshoz (Börzsöny), de ott nincs 120km...
Előzmény: Kanga M. (344)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 351
OFF
Úgy értem, hogy aki azért reklamál, hogy az átnevezett topik nem neveződött át a kedvenceiben, az legalább tud az átnevezésről. Ezzel szemben aki a régi kedvenc topikját keresi, és azt a tudta nélkül átnevezték, az 1000% hogy megy sírni. Nem véletlenül van ez így, ebben biztos vagyok. Engem sokkal jobban zavarnak ennél mindennapibb dolgok, pl hogy neccképpben alapból nem látszanak a képek egy hsz-ben, vagy hogy a fő szöveghasáb hol a helyén, hol meg a képernyőn kívül kezdődik (és oda kell görgetni a vízszintes gördítővel, hogy lásd...) Ezek az igazi problémák az említetthez képest :)
ON
Előzmény: pROF (350)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 350
Szerintem gondold ezt végig mégegyszer :) Egy olyan topikban, amibe több százan írnak, sokkal több a gond, ha névváltozás történik... Persze lehetne cizellálni, hogy értesítsen a névválatozásról valamilyen módon, vagy ilyesmi, de ez így jópár nagyságrenddel egyszerűbb, és akinek gondja van vele, annak elég ha annyit mond a helpdesk-es kislányka, hogy nevezd át magadnak :)
De ez rettenetesen off ám itt :)
Előzmény: Törölt nick (347)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 349
És tervezünk angol nyelvű oldalt? :) Ha nem, jó lesz a .hu is :)
Előzmény: Törölt nick (345)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 348
OK, akkor máris lesz ott is egy gruppetto :) De egyelőre még a kozma is benne van a pakliben (ugye csak közelebb van), meg még több részletet kéne tudni erről a szlovák banzájról is.
Előzmény: Kanga M. (344)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 347
nono, attól még úgy lenne értelmes a dolog, hogy ameddig te magad nem nevezed át a kedvenceidben, addig kövesse a topik névváltozásait. szerintem.
Előzmény: pROF (346)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 346
Nono! Lehet, hogy épp az volt a dolog mögött a megfontolás, hogy ha átneveznek egy topikot, a felhasználók ne kezdjék el ostromolni a modikat, hogy hova lett a kedvencekből... Más szempontból sok a kontármunka benne tényleg, de ennél én inkább csak rosszabbakat ismerek :)
Előzmény: Törölt nick (336)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 345
megjegyzem, szabad a gruppetto.com
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 344

PROF, ha mennél erre az Esztergomon túli tekerésre, én csatlalkoznék. Feltéve ha 30 km/h alatti szekcijjót vállalod. Gondolom a 120 ra mennél.

Kukonya?  mintha te is hétvégi br-t emlegettél volna.  

 

szóljatok, h okés-e mert elvileg egy futóváltóban vagyok érdekelt ahétvégén , de szívesebben mennék bringázni, és akkor át kell szerveznem.

k.

 

 

Előzmény: pROF (317)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.27 0 0 343

Ilyen mennyiségű hozzászolás és főleg nem kimondottan kerékpáros téma melett már megváltoztatom néhány nappal ezelötti véleményemet, és teljesen igaza volt azoknak akik azt mondták, hogy húzzunk el egy saját topicra.

 

Csak ebböl a mostani nagy lelkesedésből (ami nagyon becsülendő és örülök is neki rendesen) maradjon valami 1 hónap de akár 1 év múlvára is.

Butch Cassidy Creative Commons License 2004.09.27 0 0 342
No, azért ne ítélj, hogy ne ítéltess, mondta nagy elődünk, a Názáreti Brian... Épp most találkoztam egy olyan problémával, ahol erre szükség volt, pedig a normalizálás elvileg, ugye, nem ezt írja elő... (Ettől még az Index lehet szar, én bele nem látok, örülök, hogy működik, ebben azért van fejlődés.) A div-ekkel meg én is szívok, de azért érdekel, sőt mostanában már csak ezzel tervezek, hátha jól érzem meg, hogy ez a jövő útja :)

Na, ennyit a programozás OFF-ról...
Előzmény: Törölt nick (336)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 341
most beszéltem egy haverommal, elvállalja a varrást.  
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.27 0 0 340

Valaki azt írta korábban, hogy az alap bringás mez tiszta fehér, és igaza lehet, mert belülről mindegyik az :) Valószínűnek tartom, hogy a mai mezek mintái már nem szitán készülnek, ennyire színes és precíz dolgokat ruhára nem igen lehet azzal nyomni.

 

Egyetértek.

 

mint mondottam már, a cég ahol dolgozok támogat klf. sportolókat akiknek már többször gyártattunk mezeket. Ez a munka is általában rám marad, igy nagyjából tudom milyen minőséget lehet elérni szitázással.

Egy kerékpáros mez minősége nem igazán elképzelhető...

Pláne nem egy fehérből születő mindenféle szinű mezé...

Előzmény: pROF (332)
dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 339

A "yo" kangától való idézet, x-esen meg azért írtam, mert tudtam, ez így egyébként sem fog a honlapra felkerülni, hisz ott sem voltam és még mielőtt megírtam volna, ezt közöltem a résztvevőkkel:

 

Arra gondoltam, délután megírom, ti meg belejavitatok. HSZ 313

 

Előzmény: zfazek (334)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 338
Akkor mehet fel a honlapra? És ilyen formában?
Kinek a képeit linkelhetem be és honnan?
Előzmény: dandruff (326)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 337
még csiszold! :-)
Előzmény: dandruff (326)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 336

" A kedvenceid a te szgeden vannak,"

 

nono, azért az furcsa lenne :o) egyszerűen azért látni a régi nevét, mert az index valami hihetetlenül kontár csapattal dobatta össze az új fórummotort, és ahelyett, hogy csak a topik számát raktároznák el (ami ugye nem változik) és utána a topikok adatbázisából kinéznék az aktuális nevét, ahelyett a full topiknevet raktározzák el. relációs adatbázistechnikák ismeretének teljes hiánya. nekem ilyen megoldásért középiskolában eltörték volna a kezemet. :o)

Előzmény: kukonya (314)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 335
utánanézek...
Előzmény: mike99.hu (331)
zfazek Creative Commons License 2004.09.27 0 0 334
Biztos én vagyok maradi, de kiráz a hideg ha x-et látok a magyar szövegben. Itt még esetleg (másnak) elmegy, de a honlapra ne így tegyük fel! A yó-ról nem is beszélve. Szerintem ebben semmi jópofa nincs.
Előzmény: dandruff (326)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 333

azért divvel is lehet szép nagyokat szívni (legalábbis ami a crossbrowserséget illeti).

konkrétan mi(k)nek kéne lenni a honlapon?

 

-szavazógép

-taglista

-interaktív versenynaptár (jelentkezési lehetőséggel)

-versenyleírások, eredmények

-galéria

-linktár

-cikkek, leírások

 

mi még? jelenleg én is eléggé el vagyok havazva (4 webdizájn témán is dolgozom per pill), de talán erre még tudnék időt szakítani. hozzáteszem, nem vagyok a tizenkettő egy tucat előregyártott portálmotorok híve.

Előzmény: Butch Cassidy (302)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 332
Valaki azt írta korábban, hogy az alap bringás mez tiszta fehér, és igaza lehet, mert belülről mindegyik az :) Valószínűnek tartom, hogy a mai mezek mintái már nem szitán készülnek, ennyire színes és precíz dolgokat ruhára nem igen lehet azzal nyomni.
Előzmény: mike99.hu (331)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.27 0 0 331

én kb két évvel ezelőtt voltam egy cégnél aki szintén a XVII kerületben volt, de ő nem gyártással foglalkozott, hanem mezek szitázásával. utánanézek a dolognak, az biztos, hogy szinte csak külföldre dolgozott és elég sok "nagy" csapatnak is ők készítették a mezeket. A profilja is csak kerékpármezekre korlátozódott.

 

meg lehetne tudni, hogy kik is ők?

 

És akkor még kérdés, hogy elvalálják e a mi hatalmas darabszámunkat....

 

ha csak szitáznak, akkor ahhoz kell egy alapszinű (esetünkben mondjuk narancs) mez máshonnan?? Azt meg csak az elastic gyrtja le nekünk... Ugyanott vagyunk.

 

Olyan kell aki var mezeket... Én két ilyen céget ismerek (a Madona studió pesten aki többek között a magyar jégkorong válogatotnak is csinálja a mezeket, és a Duna sport pakson aki viszont inkább futbalmezekben utazik) akikkel csináltattunk is már mezeket, de a kerékpáros mez olyan speciális, hogy azt túl sokan nem csinálhatják...

 

Ha valaki tud mégis az ne tartsa magában...

Előzmény: MBL11 (330)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 330
én kb két évvel ezelőtt voltam egy cégnél aki szintén a XVII kerületben volt, de ő nem gyártással foglalkozott, hanem mezek szitázásával. utánanézek a dolognak, az biztos, hogy szinte csak külföldre dolgozott és elég sok "nagy" csapatnak is ők készítették a mezeket. A profilja is csak kerékpármezekre korlátozódott.
Előzmény: mike99.hu (309)
R0fike Creative Commons License 2004.09.27 0 0 329
Meg te is! Milliószor téma volt, hogy a wordből nem lehet csak úgy büntetlenül másolni!

Először egy text-fájlba, vagy wordpadbe, és csak aztán index!
Előzmény: dandruff (327)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.09.27 0 0 328
Miért? Tök jó, változatos :))
Előzmény: dandruff (327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!