Keresés

Részletes keresés

Habi Creative Commons License 2004.10.11 0 0 510

Jo lesz ez a talalkozo.

Nagyszeru,hogy szabad idotokbol szakitotok.

Akkor en is kerek egyet.

Kb.1 percbe kerul az idotokbol.

 

Milyen hozzaszolasok alapjan titottatok ki ORORKRE derelyet,faraot,hodzsat.

Ha egy "hulye"szot bemasoltok nekem e 3 hapsi hozzaszolasaibol,mar azt mondom,

mindharman megerdemelten lettek kitiltva...

 

Eddig harman kuldtek el a moderatorokat az anyjukba.

Nyiltan,valamelyik topikban.

Milyen drukkerek?Eltiltasuk persze vegleges.

Gondolom en.

(Tudom,nem lettek eltiltva)

 

Engem nem erdekel,kit tiltotok ki.Csak szerintem tulzasba viszitek.

Most elmegyek megnezni valamit.

A valogatott Szabicsot elkuldtek a k.anyjaba,egy radionyilatkozata

miatt.

Kivancsi vagyok,mi lett az irassal,irojaval.

 

Egyenlo elbiralas miatt....

 

Előzmény: Pierluigi Kolima (509)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 509
Kiszedtem. Ha új vagy, fogadj meg egy tanácsot:
 
Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.
Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek.
Előzmény: xxxyyyzzz (508)
xxxyyyzzz Creative Commons License 2004.10.11 0 0 508
oke. ertem. meg uj vagyok, es pl. en a neve alapjan a drukkerkocsmaba soha be sem mentem. hat majd ezentul benezek.

na es meg egy kerdes. az annus topicbol nem lehet kimoderalni ezeket a veszekedeseket? mert igy elegge off lett az egesz :(
Előzmény: Pierluigi Kolima (506)
Greenie Creative Commons License 2004.10.11 0 0 507

U-boat

 

Ma már egy mondatot nem olvasok tőled az Újpest topicban.

Olyan szinten nem, hogy ha rólam írnál azt sem venném észre.

Közlöm. Innen már nincs lejjebb.

Ha már nem olvassák az embert....

 

Nem olvasol, de reagálsz rá....

Érdekes.

Meg reagál rá mindenki, aki nem olvassa...nálatok.

Micsoda tragédia.

Romokban heverek.

Nem olvasnak a lilák...

Kabszi. Én nem akarok megfelelni senkinek. Főleg nem nektek...

 

Nem hiszem, hogy olyat írtam volna az ujpest topicban, amit moderálni kellene.

Hacsak azt nem, hogy egyátalán vettem a fáradságot és beírtam hozzátok:)

Gondolom, most arról van szó amit a stronginak írtam.

Az ő stílusához képest ez finom volt és nőies.

Melyik bántotta a szemedet? A primitív vagy a tahó?

 

Te üzentél a modinak.

Én nem.

Ez a különbség.

 

Jobban tennéd, ha tovább olvasnád a topicot.

Hidd el megéri.

 

 

Előzmény: U-boat (497)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 506

A napi hírek döntő többsége köthető valamely klubhoz, válogatotthoz, sportolóhoz, sportághoz. Ezeknek általában van saját topikjuk, legalábbis a nevesebbeknek, közismertebbeknek. Azaz olyanoknak, amelyekre folyamatos társalgási igény van.

Azonkívül ugye, van egy Sörsátor is.

Azonkívül vannak offtopikok.

Sőt, vannak "örömtopikok" is, szórakoztatásul.

Aztán, ha van egy téma, amiről mégsincs topik (pl: WADA tevékenysége), akkor lehet róla nyitni és lesz. Ha igény is lesz rá, ki fog alakulni a társaság és sokáig fennmarad, esetleg később többfelé ágazik, összetettebb lesz.

Ha egy topik jó, tartalmas és kíváncsiak rá a fórumozók, akkor teljesen mindegy, hol van, akit érdekel, megtalálja.

Egyébként pedig a sport és a drukkerek nem létezhetnek egymás nélkül. Ezért van a sporttárgyú topikok zöme a DK-ban. Az Olimpia mindössze azért lett leválasztva, mert kiemelkedő és szerteágazó (rengeteg sportágat érintő), de mégis önálló sportesemény.

Előzmény: xxxyyyzzz (505)
xxxyyyzzz Creative Commons License 2004.10.11 0 0 505
hat nem egy konkret nagy esemenyre gondolok, hanem a napi hirekhez esetleg ha van vkinek vmi kommentarja. peldaul ez az annusos topik is most ebbe a vegyesbe passzolna. meg a wadarol, ha akarunk vitazni, vagy barmi masrol, olyasmikrol amik nincsenek egy konkret klubhoz vagy egy konkret sportesemenyhez kötve.

annyi minden esik meg a sportban, amihez nem kell fanatikus drukkernek lenni es ami olimpian kivul tortenik.
persze nem tudom, hogy ez müködne-e, ez csak egy javaslat...
Előzmény: Pierluigi Kolima (504)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 504
Mint például milyen sportesemény?
Előzmény: xxxyyyzzz (503)
xxxyyyzzz Creative Commons License 2004.10.11 0 0 503
ertem.

es az nem megoldhato, hogy csinaltok meg egy nagy temat? mert en eleg sok dolgot nem tudok ebbe a ket temaba (drukkerkocsma es olimpia) becsoportositani... szoval nem lehetne egy 3. temat nyitni, ahol nem drukkerek vannak es nem olimpiasok, hanem a hetköznapi sportesemenyek? a drukkerkocsmat ahogy elneztem, ott inkabb csak kulonfele klubbok drukkerei talalhatoak meg, az olimpias topicban meg az olimpiai esemenyekröl van szo...

üdv
xxxyyyzzz
Előzmény: Pierluigi Kolima (501)
U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 502

Ok.

 

Majd reagálnak nemsokára...

Előzmény: Pierluigi Kolima (500)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 501
Nyilván azért került át több másik topikkal együtt, mert az eset ugyan az olimpián történt, de a dopppingkérdés nem szűken vett olimpiai téma.
Előzmény: xxxyyyzzz (499)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 500
Rendben van. Én 2-3 emberre gondoltam, de mindegy. Igaz, a találkozóra a másik oldal még nem reagált. Jelöljétek ki az embereket, aztán megbeszéljük.
Előzmény: U-boat (498)
xxxyyyzzz Creative Commons License 2004.10.11 0 0 499
semmire sem volt jo, csak merges voltam, hogy eddig bekessegben beszelgettunk es amint atkerult a topik egy masik temaba, hirtelen megjelent egy focidrukker es egönek titulalta az elötte levö hozzaszolasokat...

de azt megtudhatom, hogy miert került at a topik? az anusz-pumpas annus topikba nem eppen annus-drukkerek irogatnak, egeszen masrol van szo, fokent a WADArol...
Előzmény: Pierluigi Kolima (491)
U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 498

Pierluigi Kolima

 

 

Ezt tudom.

Fizikailag nem vagy bent.

Jártam már Index irodákban így ezt tudom.

Attól még működhet rosszul valami...

Valaki felel az Indexért, a Fórumokért is.

Nem te vagy az.

Aki felel ezekért az a főnököd.

Akárhol vagy és akármennyiért dolgozol.

Van oka, hogy moderátorkodsz.

lehet olyan oka van amit nem is fog kiderülni soha mert te mást fogsz megjelölni oknak (pl szeretem, meg érdekel) ha kérdeznék. De létezik az ok.

 

Akkor add ki jár hova.

Nickneveket.

Kik a fickanickek?

Járjanak át.  De csak ha erre van keret. Ha nincs akkor csinálnak olyan topicockat ahol lesz ennek kerete. Így csak azt látjuk, hogy aránytlanságok vannak.

 

Akkor mivel magyarázod az arányok eltolódását?

Rögtönt kezd a vasárnapi akciótokkal.

Miért töröltétek il18 hozzászólását?

Miért tíltottatok ki egy hétre engem?

És végül miért csak hétfőre töröltétek Greenie hozzászólását?

Ha nem lázadunk ő maradt volna...

 

Lehet nem vagytok szurkolók.

De hajlik a kezetek...

Ez lehet azért van mert szimpatizáltok közösséggel (topic) míg egy másikkal nem.

Emberek vagytok. Kontról nélkül.

ÉSzre sem veszitek már...

 

Nézd ez nem megy így.

Sörözés.

5-5 meghatározó nick.

Kérdés válasz, megoldások...majd utána mindenki a saját portáján ezt elmagyarázza. utána mehetnek az írásbeli plusz kérdések.

Hidd el senki nem akar heteket, hónapokat töltenei moderáció kérdéskörrel.

Csak a kereteket meghatározni.

Nyílván nektek is vannak igényeitek a sajátmoderációval kapcsolatban.

Érthető.

Előzmény: Pierluigi Kolima (496)
U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 497

Greenie

 

Szerinted.

Értem én.

Mert téged kimoderálna zöld, lila, sárga, barna mindenki....

 

Te hova irogatnál?

Az utolsó hozzászólás topicba? Vagy az egyszavas topicokba?

Nézd felmértük a képességeidet. Szórakoztató volt.

Ma már egy mondatot nem olvasok tőled az Újpest topicban.

Olyan szinten nem, hogy ha rólam írnál azt sem venném észre.

Közlöm. Innen már nincs lejjebb.

Ha már nem olvassák az embert....

 

Nem a látogatásoddal van gond.

Hanem ami utána történt.

Te maradtál, mi ketten mentünk.

Képzeld ha ahasonló stílusban válaszolok.

Örökre eltíltanak.

Strongnak 30.-ik nicke van neked ugyan azzal a stílussal 1.

Ez még nem tünt fel?

 

Nem tudom kiről van szó.

A lényeg te létezel sok nick meg nem létezik.

Azt tudom, hogy tegnap láttam először moderátor topicot.

Rögtön egy zöld sirámával találkoztam benne, hogy takarítsanak ki valakit a Fradi topicból.

Tudod nekem rossz mert úgy kell írnom, hogy bármikor moderálhatnak.

Neked ez egyszerűbb.

Valamiért.

De ezt ti tudjátok.

Te és a moderátorok.

Előzmény: Greenie (494)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 496

Fene se kérkedett. Pusztán megjegyeztem, hogy nem az Indexnél dolgozom stb.

 

Mert az Újpestieket és Fradistákat meg tudom érteni. Hiszen a saját portájukat akarják rendben tartani

 

Mégis a másik portájára járnak át örökké. Igaz, nem rendben tartási szándékkal.

 

Megmondom, mi biztosítja itt azt, hogy egyikőtök felé sem billen a mérleg nyelve (szerintem senki nem fogja elhinni, de azért elmondom):

mi ketten, akik leginkább (de nem kizárólag!!!) takarítgatunk itt, nem vagyunk egyik csapat szurkolói sem. Sőt, még csak igazi fociszurkolók sem.

 

Jelentkezni fogunk, de egyvalamivel már most lehet számolni: egyedi topikmoderációt ebben a szoftverben nem lehet kivitelezni (erről írtam korábban itt valahol).

Jó lenne, ha összegyűjtenétek a kérdéseket, és elküldenétek, vagy bemásolnátok ide, hogy mindenre egzakt választ lehessen adni.

Előzmény: U-boat (493)
U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 495
Mattitjhau

 

 

Nézzük akkor a tényeket.

Az Újpestiek azt mondják ficka nickek garázdálkodnak és nem történik semmi.

Megjegyeztem, hogy elvileg a moderátor látja az IP-t ezért pontosan tudhatja ki kicsoda és hány néven...

A Fradisták azt mondják rendőrök az Újpestiek mert szólnak a moderátornak.

Érzed a két panasz közti különbséget?

 

Egyszer kigyűjtöttük a ficka nickekket nálunk és  nálatok is. 3:10-12 volt az arány.

 

Leírtam továbbá, hogy jelen esetben valaki írt valamit hozzánk egy stílusban, valaki kérdezett tőle valamit és azt törölték. Majd megkérdeztem miért törölték, erre kaptam 1 hetet.

De ha akarod olvasd el a Bakszit is miket ír néha a moderációról.

 

Más. A Módusban leírták mi szerint történik a moderáció. Az egy mese. Úgy csináltunk már ki topicot, hogy nem szegtünk meg semmit. Nem is moderáltak...

 

Nem érted.

Csak magadra gondolsz. Sok sok más stílusú és habitusu ember van a fórumokon. Akik nem kiváncsi se rád, se rám. Sem amilyen stílusban vitázunk. Legyen nekik is terük. Beszéljenek vagy csak olvassanak a saját csapatukról. Megjegyzem nagyon sokan csak olvasnak itt és nem írnak...

Lehet nekik kell olyan topic ahol se Dózsa, se Kinizsi nincsen. Attól mi tudunk olyan topicot csinálni amiben mások a játékszabályok.

De válaszolva a kérdésedre. Ha egy Újpesti és Fradista modi aki ismeri egymást megegyezik tudsz Dózsázni, de mi tudunk majd Kinizsizni. Ezek garanciák.

 

"Ugyanolyan elbírálás alá kell-e esnie egy-egy Fradi, vagy Újpest szurkolónak?"

Mire gondolsz?

Nektek több a jogotok a földön?

Vagy kéed a pozitív diszkriminációt?

Neee.

 

Elmondom sokan már nem írnak ide. Mindig jönnek újak és mennek régiek.

A gond azzal van, hogy a szinvonal esik.

Azt tartom kapja meg mindenki amit szeretne.

 

Mi is tudnánk pár nicket megnevezni akit ki kellene tíltani.

Ez sem mindig megoldás.

Ellemben tudnotok kell. ti szét offolhatjátok a topicunkat de mi is a tiéteket. Ezzel a Fradi topic fele nem értene egyet. Mert ők pont nem kiváncsiak a cívódásokra. Ellenetek fordulnának és vagy kivonulnátok ti is mi is az ellenféltől, vagy szétesne mindkét topic. Ez van ha nincs moderáció...

 

Nézd. Klubtopic. Alapban az információról  szól az egész. Az ember haza jön a munkából és át kellene néznie 5 újságot, 6 honlapot, 2 tv műsort. E helyett elolvassa az aktuális topicot és mindent tud. Sok infó hever itt csak nem mindenki értei meg. Pedig sok újságírtó él ebből a fórumból. Ők tudják:))

 

Lehet több új arc lenne mint most.

Ezt nem tudhatjuk.

De biztos a nívós beszélgetésre és vitákra vevő a nép. Belterjes világnál mélyebb viták alakulhatnak ki amihaez többen éreznének késztetést hozzászólni.

 

 

Előzmény: Matt (492)
Greenie Creative Commons License 2004.10.11 0 0 494

U-boat

 

Ezért javasoljuk a saját moderátorokat.

 

Ez egy hülyeség. Itt van a pl a menekült. Őt a Fradi topicból kapásból kimoderálnák, még egy Hajrá Fradit sem tudna beírni, pedig jobb pillanatiban még erre is képes.

Ennyire erővel írogassatok az ufc honlapon, ott garantáltan nincs Fradista. Ott vannak moderátorok, nem is akárkik...

 

Tévedés van abban, hogy nem bírjuk mondjuk a trágárságot...

A gond az, hogy nem egyenlő a mérce.

Egy topic vagy legyen olyan, hogy nem lehet.

Vagy legyen olyan, hogy lehet de akkor mindenkinek.

 

Ezt csak a magad nevében mond. A többiek elég érzékenyek. Lásd a legutóbbi "látogatásomat". Tudom, hogy nem vagyok szívesen látott vendég...

És moderátor sem vagyok, sőt még rokonom sincs itt. Igaz Kolima ill apcka?

Még a feltételezés is nevetséges.

Az biztos, hogy nem tett jót ez a nagytakarítás a DK-nak. Sokan elmentek, vagy éppen szüneteltetnek. Tudod kabszi, nem kellett volna állandóan a moderátorokhoz rohangálni. Természetesen nem rólad van szó. Ha veszed a fáraságot és visszanézed, akkor tudni fogod, hogy kikről beszélek.

 

 

 

 

Előzmény: U-boat (488)
U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 493

Pierluigi Kolima

 

Nézd nekem is van főnököm és ha nem figyel hajlamos vagyok mással is foglalkozni mint a munkám.

Ezzel azt akarom volt mondani, hogy ha valami nem jó sokak szerint azt nem biztos, hogy veletek lehet rendezni mert a saját árnyékotokon ti sem léptek át.

Mindig mindent meg lehet beszélni, de csak felelős személlyel.

Ti miért is feleltek?

 

Hopp a lényeg.

Nézd. Én a labdarúgásban elég sokat melóztam ingyen.

Nem kötelező. Ha nem jól csinálom akkor ki sem kell rúgni és stb.

De nem is ez a lényeges dolog.

Beszéltem pár okos emberrel akik szerint az ingyen munkának nincs értéke.

Nem kezelhető, nem számonkérhető, olyan semmilyen.

Ezzel lehet takarózni.

Profizmus kell és nem ingyen munkával kérkedés.

Én már megszívtam ezt.

 

Azt még elmondhatod mi a ráció akkor a moderátorkodásban.

Mert az Újpestieket és Fradistákat meg tudom érteni. Hiszen a saját portájukat akarják rendben tartani.

De ti?

 

Várjuk a jelentkezést.

 

 

Előzmény: Pierluigi Kolima (489)
Matt Creative Commons License 2004.10.11 0 0 492

U-Boat!

 

Nem értek Veled egyet. Ez nem első eset, kezdő fórumozóként talán Te voltál az, akivel még az első nickemen (Mat United) először összetűzésbe kerültem. Férfiasan megvallom, nem jöttem ki túl jól az egészből, de ez egy kezdő esetében megbocsátható. Mindebből okulva meg sem próbállak meggyőzni, csak elmondom a véleményem.

 

Véleményem szerint nincs itt semmilyen részrehajlás. Sem a modárátorok részéről, vagy kissé szélesebb sávban tekintve a dolgokat sem a sportújság részéről, de még lila, vagy ződszíben sincs. Visszatérve a témához szvsz ugyanúgy kivágják a Fradista fikanickeket, mint tőletek néhány olyan emberkét, akinek semmi keresnivalója itt. A "dominánsabb" nickek közül is vannak áldozatok, mind Nálatok, mind nálunk.

 

Részemről nem támogatom a saját moderátorok ötletét. Azért nem, mert áttekinthetetlen, értelmezetetlen, és rossz is. Gondolj bele, hogy egy-egy fradista-újpesti vitában kinek adna igazat? Tudna-e kívülállóként dönteni? Egyáltalán engedne-e egy ilyet? Mindkét topicról beszélek. Egy-egy lápföldizés, dózsázás már tiltást érdemelne? Ugyanolyan elbírálás alá esne-e egy lila, vagy egy Fradi drukker? Ugyanolyan elbírálás alá kell-e esnie egy-egy Fradi, vagy Újpest szurkolónak? S megannyi kérdés merülhet fel, a végeredmény pedig szerintem az lenne, hogy állandóan ide írogatna mindenki, hogy most miért, és egyébként is ez igazságtalan, később az egyik tiltásra a másik modi tiltással felelne, és a végén nem maradna itt senki. Azt pedig gondolom Te sem akarod.

 

Érzésem szerint a topicokból való kizárás lenne a jó megoldás. Pl. AntiHackett, akit már sok névvel láttunk itt, és még fogunk is, szóval ha őt kitiltanánk minden Fradi fórumból, a hülyeségeit Veletek osztaná meg, amit Ti nem nagyon értékeltek, a következményeket pedig sejtheted. Nem lenne kitiltva, a saját topictársai moderálnák (ki) így ők gyakorlatilag moderátorokként szerepelnétek. Bár ez lehet, hogy utópia. Így nekünk teljesen mindegy, hogy mit ír az említett emberke, hiszen nem hozzánk "okádja" be a gondolatait, Ti pedig kezdetek vele amit akartok.

 

Ugyanezt gondolom a Fradista nickekről is, csak persze fordítva.

 

Klubtopic: ez egy jó ötlet más típusú topicok esetén. Például ha gazdaságpolitikáról, filozófiáról, vallásról beszélgetnénk, támogatnám ezt az ötletet, mert pl. ha én kiváló gazdasági szakember lennék, nem szívesen olvasnám egy laikus okoskodását.

 

De ez foci.

 

Egy esetleges klubtopic belterjességet okozna, ami a nagy topicok esetében a halálos ítélettel lenne egyenlő. Nincs számottevő ellenvélemény, nincsennek új arcok, minen nap, és minden héten ugyanazok a nevek, ugyanazok a vélemények. A vége az lenne (legalábbis részembről szinte biztosan) hogy keresnék egy olyan fórumot, ahol lehet egy jót vitatkozni esetleg más csapatok szurkolóival is.

 

bocs ha egy kicsit hosszú lett.

 

Előzmény: U-boat (488)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 491

raadasul beleirogat mindenfele jott-ment primitiv focidrukker....

 

Ezek után azt hiszem, már hiába tenném vissza. Mire volt ez jó, már azon kívül, hogy megutáltasd magad?

Előzmény: xxxyyyzzz (482)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 490

Ezt szerettem volna tenni kábé két hete, mert elvileg lenne rá lehetőség a szoftban.

Nem működött....

 

Egyébként, ennek a tökéletes verziója (mivel a folyamatosan regisztrált új nickek ellen is védelmet nyújt) éppen az a klubrendszer, amiről már beszéltünk.

Előzmény: Matt (487)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.11 0 0 489

A "nekik is van főnökük" elég burkoltan ugyan, de valahol fenyegetés.

 

Én nem az Indexnél dolgozom

 

Én sem. Teljesen ingyen, saját szabadidőmben, a normál fórumozás mellett csinálom a moderációt. Mellesleg ez a Fórum öszzes moderátorára igaz.

 

De a lényegre.

Mikor, hol tudunk találkozni, hogy átbeszéljük a saját moderációt és a klubtopicot és ha lehet választ kapjunk pár kérdésre?

 

YESSSSS! Végre! Na, ez már komoly kérdés. Egyeztetek a kollégákkal és megbeszéljük. Jelentkezni fogunk!

 

Előzmény: U-boat (486)
U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 488
Mattitjhau

 

 

Itt többről van szó.

Sajnos felmerül a részrehajlás és a  nem egyenlő mérce.

 

Ezért javasoljuk a saját moderátorokat.

Mondjuk van 2-2 Fradi és Újpest moderátor jogokkal egyes topicokra akkor ők ketten ismerve a többiek véleményét a két hivatalos topicot lezárják minden fikázás elöl, vagy akár minden zöld, lila hozzászólás elöl. Ez akkor csak rajtunk múlik. Azokon akik minden nap írnak ide és ami miatt is jól pörög ez a fórum.

 

Tévedés van abban, hogy nem bírjuk mondjuk a trágárságot...

A gond az, hogy nem egyenlő a mérce.

Egy topic vagy legyen olyan, hogy nem lehet.

Vagy legyen olyan, hogy lehet de akkor mindenkinek.

 

Aranyos egy foci meccsen a mókás bíró. De nem ő játsza a meccset.

Sőt ha hibázgat eltíltják.

Előzmény: Matt (487)
Matt Creative Commons License 2004.10.11 0 0 487

Modi!

 

Felvetnék egy lehetséges verziót: mi lenne, ha csak bizonyos topicokból tiltanál ki egyes nickeket? pl. a kaméleon Strongot az összes Fradi topicból, az Újpest topicba hadd írjon amit akar, az már az ő bajuk. Persze fordítva is.

 

Érdekes hetünk lesz, hétvégén Derby... :)

U-boat Creative Commons License 2004.10.11 0 0 486

Sok nevű moderátor!

 

Milyen fenyegetőzés?

Ne fárasz már.

Azért mert szerintünk nem tisztességesen végzitek a munkátokat és ezt sehol nem lehet kontrolálni és átbeszélni ez már fenyegetőzés?

 

De a lényegre.

Mikor, hol tudunk találkozni, hogy átbeszéljük a saját moderációt és a klubtopicot és ha lehet választ kapjunk pár kérdésre?

 

Nyilván.

Én nem az Indexnél dolgozom és a munkámban soha nem merült fel, hogy inkorrekt lennék.

Neked más dolgokban vannak alapvető hiányosságaid.

Nem lehetsz te sem tökéletes.

 

Majd törekszünk rá, hogy az alapvető ismereteinket bővítsd és közös nevezőre jussunk a normális fórumozás kérdésében.

Előzmény: Pierluigi Kolima (481)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.10.11 0 0 485
Én is csatlakoznék xyz*3 kollegához. Túl cizellált ő hozzánk, primitívekhez, és csökött IQ-nk miatt csak összezavarnak a kollega hihetetlenül összetett gondolatfüzérei. Morális hátrányunkat pedig fel sem merem hozni, mert annyira szégyellem. Kérem, mentsék meg a topikot, illetve xyz*3 kollegát a korpa közé keveredéstől! Köszönettel egy jött-ment primitív focidrukker
Előzmény: xxxyyyzzz (482)
V.Smith Creative Commons License 2004.10.11 0 0 484
Nem kell egyből sírni kis fogalmatlan...
Előzmény: xxxyyyzzz (482)
Habi Creative Commons License 2004.10.11 0 0 483

 

 

Szerintem sem kellene minden szarert kitiltani,csak a topikokba

nem tartozo provokatorokat.

Olyan embereket is kitiltottak,akiknek "kunbelarothadjonmeg" sem szolt volna egy szot sem...

 

Szoval,ha valaki provokal egy topikban,egy torzstag meg beszol neki,akarhogy is,a provokatort kellene kitiltani,nem aki otthon van...

Mit csinalsz,ha belep valaki hazadba,aztan ott b......t?(piszkal  :0)))

xxxyyyzzz Creative Commons License 2004.10.10 0 0 482
hello,

az anusz-pumpas annus topikot nem lehetne visszatenni az olimpia temakörbe?? berakta valaki a drukkerkocsmaba, ahova aztan tenyleg nem valo. raadasul beleirogat mindenfele jott-ment primitiv focidrukker....
legyszi tegyetek vissza, ha meg lehet oldani!

Köszönöm,

xxxyyyzzz
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.10 0 0 481

U-boat!

 

Ne fenyegetőzzél, hanem cselekedj. Amint azt ilyen esetekre én magam javasoltam ennek a topiknak a (337)-esében.

(nem beszélve arról, hogy az általad leírtak alapvető ismereti hiányosságokat mutatnak.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!