Keresés

Részletes keresés

F_R_D Creative Commons License 2001.10.21 0 0 239
Kedves DMP3:
Nem lehetne a lejátszási menüben egy olyan pont, hogy a programba berakott zenéket lista-szerűen végig tudjuk nézni (Playlist)?
Szerintem elég hasznos lenne, X darab után már hajlamos az ember elfelejteni, hogy mire számíthat még...:)
Ja meg akkor azon lépkedve lehetne törölni is a programból, na ezt talán még fontosabbnak érzem, nagyon hiányzik...
F_R_D Creative Commons License 2001.10.21 0 0 238
Ezt én is tapasztaltam. Egy kicsit imádkozni kellet neki, (ki-e kapcs), amíg hajlandó volt azt csinálni, amit én akartam.

Viszont a 10-es error kódot még nem tapasztaltam soha, pedig próbáltam két vinyóval is (egy 1.5 meg egy 15 GB-os WD-vel), állva, üllve, fekve, megfordítva, csomóféleképpen. Az is igaz viszont, hogy csak Party módban használom. Ez csak Car módban jön elő?

Előzmény: Benoe77 (237)
Benoe77 Creative Commons License 2001.10.21 0 0 237
Valami nem kerek még ezzel az 1.04-es firmware verzióval.
Program módban berakok egy könyvtárat, amiből el is kezdi játszani az első
számot. Lent kiírja, hogy hány szám van a programban. De amikor az első
számnak vége a lejátszás megáll, alul stop ikon, felül meg Unknown
Artist/Untitled felirat, és nem csinál semmit.
Többször probáltam programot törölni, újraindítani, semmi. Ugyanaz.

Lehet, hogy az új managerrel majd jó lesz? Remélem...

Sziasztok

eFi Creative Commons License 2001.10.21 0 0 236
Igen, autos mp3 plazser, magyar fejlesztes.
http://www.dension.com

eFi

Előzmény: Cyberslider (234)
eFi Creative Commons License 2001.10.21 0 0 235
Hali,

Ha instant modban megy egy szam lejatszasa, a kovetkezo tortenik:
- uj szamot csak ugy tudsz kivalasztani, ha 2 mp-ig nyomod a potmetert; ha csak roviden nyomod, megjelenik az Added to Program felirat, de semmi nem tortenik
- Instant modban egy teljes alkonyvtarat egyaltalan nem tudsz kivalasztani a poti 2mp-es nyomva tartasaval

Tovabba a Random Repeat mode meg mindig osszekavarja a sw lelki vilagat - amint kivalasztom, a directoryk egyresze eltunik, es a
folderek kozott maszkalva random elojon a franya Unknown Error 80 hibauzenet.

eFi

Cyberslider Creative Commons License 2001.10.21 0 0 234
Bocs,de mi ez a dmp3? Valami autoban hasznalatos mp3 jacco vagy mi? Hol lehet errol bovebben olvasni? Hogy nez ki,mi is pontosan,ar ilyesmi?
Kosz...bocs:)
Cyb
eFi Creative Commons License 2001.10.21 0 0 233
10 perce kerult fel az 1.04 firmware - manager meg nincs friss. Nyomas download!

eFi

Előzmény: ICTUS (232)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.21 0 0 232
Még most sincs fent az új szoftwer. :(
Előzmény: eFi (231)
eFi Creative Commons License 2001.10.21 0 0 231
Szombat hajnali 1 ora van, de firmware meg sehol :(

eFi

eFi Creative Commons License 2001.10.20 0 0 230
Pont ezt a belassulast csinalta nekem is es pontosan ugyanigy.

eFi

Előzmény: Benoe77 (228)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.20 0 0 229
Nekem is elsötétült a kijelző. Annyira, hogy nem is láttam rajta semmit, csak egy bal felülről éles szögben. Írtam a Densionnak és ide is. Ha megváltoztatod a fényesség vagy konttraszt értéket, akkor egy kicsit helyre jön, aztán megint leromlik. :(
Szia
Ictus
Előzmény: Benoe77 (228)
Benoe77 Creative Commons License 2001.10.20 0 0 228
Na hello!

Az az új baja mostanság a dmp3-mamnak, hogy néha magától lecsökken felére a kijelző fényereje. De mivel ilyesmit eddig még senki nem írt, attól félek hardware hibás, és ki kell cseréltetnem.

Az az érdekes, hogy nem teljesen alszik ki, ezért van még egy kis reményem. Lehet, hogy csak egy értéket olvas ki rosszul??????

Egyébként ha több órai pihentetés(pl. éjszaka) után, ha berakom a kocsiba, már többször is volt, hogy fele olyan lassan játszik le. És ezzel eddig csak Car üzemmódban találkoztam. Utána kikapcs, majd bekapcs(gombbal). Ekkor meg már egyáltalán nem játszik le semmit, a számláló sem megy, pedig play icon látható alul, és még tekerni is lehet. Ezek után csak a hard reset segít. (Tokból kihúz, visszadug.)
Ezekután már tök jól megy.

Mondjuk mára igértek frissítést, remélem nagy részét megoldja gondjainknak....

-Benoe

eFi Creative Commons License 2001.10.20 0 0 227
Nem probaltam masik wincsivel - megtennem, de most nincs hanyagolhato szabad diszk. Ami benne van, az egy 40-es IBM, ami 7200-t porog.

eFi

Előzmény: seaky (224)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.20 0 0 226
Nekem 15 Gb Quantum-mal nem csinált ilyeneket sem az 1.0 sem az 1.03-as firmware.

Üdv:Ictus

Előzmény: seaky (224)
BX_thomas Creative Commons License 2001.10.20 0 0 225
No ezt azért kérdeztem mert ferlén kocsijában volt beépitve ugy a zene hogy középen mindenféle ketyerék voltak, cd magnó stb. (az stb-re nem jöttem rá)

off
Egyébként valakinek nincs meg video cd vagy dvd formátumban?

Előzmény: Victoare (216)
seaky Creative Commons License 2001.10.20 0 0 224
eFi !

Probáltad már más vinyoval is? Olyan megérzésem van mintha a vinyo nem pörögne fel rendesen és ekkor a cucc elszáll (de ez csak megérzés DMP3: Lesz doksi a hibakódokról? ). Továbbá ki/be kapcsoláskor magát a hardware-t nem kapcsolja ki csak standby-ba kerül.:(
Az autos problémát egy egyszerü "reset" gombal oldottam meg, ami megvonja mind a +12 ill inUse-tol a tápot, igy bármikor ujra bootolható.
Tud valaki mondani egy Wincsit/Frimware-t amivel ezt még nem tapasztalta (HW ERROR 10).

Köszi,
Seaky

Előzmény: eFi (221)
F_R_D Creative Commons License 2001.10.20 0 0 223
...vagy elég lenne egy egyszerű normalize-plugin (persze ki-be kapcsolhatóan...)
Előzmény: ICTUS (222)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.20 0 0 222
Sziasztok!

Vissza töltöttem az 1.0-ás firmware-t. Most happy vagyok mert több minden mükszik. (Pause, index)

Ötlet. Mivel a különböző albumok kivezérlési szintje eltér egymástól kellene egy opcionális config file minden könyvtárba, amelyben olyanokat lehetne állítani, mint
- relatív hangerő
- relativ magas, mély szint
- és még várom a további ötleteket.

Üdv:
Ictus

eFi Creative Commons License 2001.10.20 0 0 221
A Hardware Error 10 nekem is pont ezt produkalja - ha all a kutyu egy darabig, akkor elojon. Ilyenkor pedig nem segit a ki-bekapcs, csak a kikapcs-kihuz-visszadug-bekapcs. Marpedig ez autoban eleg zavaro bir lenni :(

eFi

Előzmény: seaky (209)
eFi Creative Commons License 2001.10.20 0 0 220
Tegnap-ma megtesztelodott a Party use mod egy buliban, es mar szereztem is vele ujabb 3-4 megrendelot :)

eFi

eFi Creative Commons License 2001.10.20 0 0 219
Nem ertek veled egyet - ez a cucc pont attol cool, hogy vegre vasarlo-erzekeny support van mellette, ami nagyon kevesszer mondhato el kis hazankban, sot barhol masutt.
Ha a fejleszto team varja a javaslatokat, akkor azokat igenis meg kell tenni - ok a requestek mennyisegebol majd kitalaljak, megeri-e nekik a fejlesztes, vagy sem.

eFi

Előzmény: BX_thomas (214)
Victoare Creative Commons License 2001.10.19 0 0 218
szerintem a tension (feszítés, eszültség, eszülés, húzóerő, izgalom, tenzió) is szóba jöhet ... mint a kettő keveréke (Mármint a Density-vel 8)
Előzmény: ICTUS (217)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.19 0 0 217
Hali!
Ezek jó ötletek. Én is szívesen látnám.

Másoknak reagálva:
A CD támogatásról: nekem volt CD-s alapú MP3 lejátszó a kocsimban.(Lennox) Nem voltam elragadtatva tőle. Ahelyett vettem a Dension-t.

A Density angolul sűrűséget jelent, gondolom ebből kreálták a cégnevet, mert hogy tömörítéssel foglalkoznak.

Üdv:
Ictus

Előzmény: mpdm (212)
Victoare Creative Commons License 2001.10.19 0 0 216
Méghelyesebben: Kinek nincs meg? 8)
Back to topic!
Előzmény: BX_thomas (214)
NLQ Creative Commons License 2001.10.19 0 0 215
a kerdes helyesen: ki nem latta??? :))
Előzmény: BX_thomas (214)
BX_thomas Creative Commons License 2001.10.19 0 0 214
Akkor vegyél sima fejegységet pl kenwoodot, jvc-t ami audió mp3 cd- játszik, cdtárat vezérel és van benn rádió!....
Ha mindezeket tudná amiket kértek nem ennyibe kerülne és semmi értelme nem lenne ennek a szerkezetnek.
De egyébként nekem igy teccik ahogy van. Bár én eledtam más projektek miatt. De ha a hibáit kiforrja akkor veszek én is eggyet. Egyébként ki látta itt a "ford ferlén" kalandjait Nagy Feró szinkronnal?
Előzmény: eFi (213)
eFi Creative Commons License 2001.10.19 0 0 213
De igen, en is szeretnek CDR tamogatast!

eFi

Előzmény: Janisys (211)
mpdm Creative Commons License 2001.10.19 0 0 212
Csá!
Ha az audió cd-t is kezelné, az tuti lenne.
Az mp3-aknál cd-t én nem annyira favorizálnám mert arra vennék még nagyobb vincsit. Ma 1 maxtor 40Gb 30 ezer környékén kapható. Nekem ennél több nem is kell (most is ez van benne). Ellenben Egy tutibb autós keret nagyon kellene, ami jobban passzol a rádió helyére.
Ám megfontolandó, minél több igényt kielégítő szerkezetet csinálnak, annál kelendőbb lehet a cucc. Én a távvezérlőt sem találom elvetendő ötletnek (IR). Esetleg több kevesebb funkcióval rendelkező kezelőgombot, meg talán a gombok kivilágítása is megfontolandó. Ja, esetleg a kijelző fényerejének fényérzékelővel való másodlagos vezérlése.
Janisys Creative Commons License 2001.10.19 0 0 211
Üdv mindenkinek!

Kicsit lassan sikerült bekapcsolódnom a fórumba, de azért itt vagyok. Átfutottam az eddigi hozzászólásokat és csak egyet találtam a CDR támogatásról. Valóban nem szertnétek ha CDR-t is tudna kezelni a kütyü?! Senki sem írja ki az mp3-it CD-k re? Információim szerint a hw támogatja, fizikailag sem lenne vészes megoldani csak sw módosítás kéne hozzá. Mivel normális RAM mennyiség van a DMP3-ban mindenféle ugrások nélkül le tudná játszani az mp3-kat CD-ről is.
Én már elképzeltem egy mattfeketére fújt (esetleg a DMP3-at is lefújni :))tálcanélküli CDR-t (tudjátok ami csak úgy okosan beszippantja a lemezt:),pl:asszem pioneer ) a kocsimban.

JSYS

mpdm Creative Commons License 2001.10.19 0 0 210
Hali!
Elég jól melegszik a 40 Gb Maxtor vincsi a szerkentyűben. Valószínűleg készíteni fogok egy perforált „kupakot” a Dmp3-ra. Esetleg Dension-ék is megszívlelhetnék, bár nem hiszem, hogy akár a vinyónak akár a cuccnak ártana ennyi meleg. Ám az ördög nem alszik.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!