Keresés

Részletes keresés

Kanga M. Creative Commons License 2004.09.29 0 0 504
 a te falytád már nem talán  azt se tudlya hogy kell menni nek?
Előzmény: dandruff (503)
dandruff Creative Commons License 2004.09.29 0 0 503
Na látod, tudsz te így is:-) Garantálom, a nobleabott-beli lokális akcentus jegyeit hordozza, ami a falu határain kívülre (kivétel: kréjfis bruk-side)soha nem került.
Előzmény: Kanga M. (502)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.29 0 0 502
pallás? így már közelebb jársz?
Előzmény: dandruff (501)
dandruff Creative Commons License 2004.09.29 0 0 501
Akkor megkérhetlek, hogy a -t korcsosítsd már el nekem, hogy elég városias legyen az urbanizálódott fajtámnak?:-)
Előzmény: Kanga M. (499)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.29 0 0 500

de akkor nem biztos, h jön Szlovákiába.mert nagyon elfárad. vagy nem zárja ki a kettő egymást?

végül is ha jöttök mindkettőre akkor legalább vas. nem fogtok úgy hajtani, mert elfáradtok :-)

Előzmény: R0fike (497)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.29 0 0 499

üdögel nem üdögél

 az már csak a városias elkorcsosult alakzata

:-)

Előzmény: dandruff (493)
R0fike Creative Commons License 2004.09.29 0 0 498
Van aki így, van aki úgy csinálja! :-)))
Előzmény: Kanga M. (496)
R0fike Creative Commons License 2004.09.29 0 0 497
Jelenlegi tudás szerint péntek 2 óra! Gyere, ne vacillálj.
Előzmény: pROF (492)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.29 0 0 496

aztán mikor elmentek, utánuk mennek a hálóba :))

 

elöbb mennek el és csak utána a hálóba ??:-))

 

 

 

Előzmény: pROF (494)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 495
Hát ennél mindenképpen csak jobb feltételekkel, és jó eséllyel ingyen tudok tárhelyet szerezni, mert ebben az alap csomagban semmi dinamikus tartalom nincs benne, (PHP, mySQL) csak a sokkal drágább csomagokban.
A kérdés csak az, hogy egyáltalán tudok-e :) De akkor rákérdezek mostmár tényeg.
Előzmény: ge0t (477)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 494
Ebben nyugodtan bízhatsz, mert így is van. Sokkal jobbakat tudnék kitalálni, ha sértegetni akarnék bárkit :)
Én azt próbáltam viccesen megjegyezni, hogy elég pikáns helyzet ez :) Kb. olyan, mintha egy pár társaságban beszélne a szexról, mire többen elzavarnák őket a hálószobába, mert ez a téma nem az asztalhoz való, aztán mikor elmentek, utánuk mennek a hálóba :))
Elnézést kérek mindenkitől, aki emiatt sértve érezte magát.
Előzmény: kukonya (491)
dandruff Creative Commons License 2004.09.29 0 0 493
Ha tehetem, a TTket is végigüdögélem, bár hegyre fel nem mindig megy.
Előzmény: Kanga M. (456)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 492
Kösz. :) A jó időt én is remélem, a többit meg majd meglátjuk. Kicsit aggódok, mert már küzdök egy kisebb megfázással, amivel együtt már lehet, hogy sok lenne 2 hétvégi túra :) De még meg lehet győzni. :) Még az is lehet, hogy én is lecsorognék pénteken. Ti mikor indultok?
Előzmény: R0fike (469)
kukonya Creative Commons License 2004.09.29 0 0 491

R0fike> pROF nem sértegetni akart ezzel senkit

 

Ebben bizom en is. Egyebkent ez igy olyan, mint amikor Arany J olvasgatta valamelyik muvenek a rettenetesen tudomanyos elemzeset: "a kolto ezzel azt akarta kifejezni, hogy...", es allitolag megjegyezte, hogy "akarta a rosseb". Szoval azt, hogy pROF hogyan ertette, azt leginkabb o tudja.

i. Ha valami se'rto lenne szma'jli nelkul, akkor nem biztos, hogy egy :-) ezen valtoztatni tud.

ii. Tolem az jon ide olvasni, vagy akar hozzaszolni, aki akar.

iii. A met.hu szerint vasarnap jo ido lesz (szombaton valami felhos ize' talan eso) Hurra' mehetunk bringazni, es utana lehet elmenybeszamolni, ahelyett, hogy azon vitatkoznank, hogy "ki o:lt meg kiiit" :-)

Előzmény: R0fike (488)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 490
Értem, akkor gondolom marad a screen capture. Megnéztem, de már leszedtem azt a programot, amivel ilyesmit csináltam régebben, de megtaláltam a nyomát. Úgy hívták, hogy Bulents Screen Recorder, és ez is freeware.
Előzmény: R0fike (476)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 489
A mezről már nem is beszéhetünk? :) És a honlapról? Jól van, tudom. Nyissak külön topikot a mez témának, egy másikat a honlapnak, stb, stb. :)))
Előzmény: R0fike (488)
R0fike Creative Commons License 2004.09.29 0 0 488
pROF nem sértegetni akart ezzel senkit. Ti csesztettétek a társaságot egy haldokló topik kisajátításával, meg belterjességgel, ilyesmi.

Nem hangzott el, hogy bárkit is zavarna , hogy kivi ide is irogat, azaz ide jár. csak a megállapítás, hogy ha amott zavarta a gruppetto, akkor miért? Ezzel szemben ti eléggé letámadtátok a társaságot.

Kicsit nézzetek már a tükörbe. Próbáljatok pozitívabban hozzáállni dolgokhoz, és ne csak mindíg negatívumokat nézzetek.

Ezzel szeretném, ha ez a téma lezáródna! Kérem, hogy ebben a topikban az ilyen jellegű társalgást mindenki kerülje.

Legyen szó a bringázásról! Köszönöm.
Előzmény: Törölt nick (486)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.29 0 0 487

Hozd el nejedet a Kozmára, lesz neki mit nézelődnie, aztán aludjatok itt Bp.-en, adok szállást.

 

Köszönöm a felajánlást de nem fog menni.

Az asszony terhes ami miatt elég nyűgös meg napi 12-14 órát alszik. Most nem lehetne rábeszéli egy ilyen hétvégi kimaradásra...

De már körvonalazódik a megoldás: inkább kiveszek egy nap szabit holnapra, akkor letudjuk a hétvégét  tényleges hétvégén meg szabad utam van.

Már csak az időjárás húzhatja keresztbe a dolgokat.

Előzmény: R0fike (459)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.29 0 0 486
nono, kivi véleménye teljesen megállja a helyét, a te utóbbi néhány hozzászólásod viszont határozottan sértő.
Előzmény: pROF (481)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 485
Épp az előbb írtam le, hogy nem zavar senki, nem tudom mit kell ezen drámázni :)
Az első bekezdésben szereplő mondataid pedig eléggé ellentmondanak egymásnak :) Ha nem zavart az ott folyó beszélgetés, akkor miért érezted kisajátításnak az ott folyó beszélgetést?
Előzmény: kivi (484)
kivi Creative Commons License 2004.09.29 0 0 484
Én nem írtam olyat hogy zavar a másik topicban folyó chat. Úgyis minden kerékpáros topicot olvasok, nekem tök mindegy mi hol van. Viszont az volt a véleményem (és most is az) hogy egy évek óta működő topicot nem illendő így "kisajátítani". Ahogy olvastam mostanában, nem csak én gondolom ezt így.
De ha zavarlak akkor szólj, és többet nem írok ide.
Előzmény: pROF (483)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 483
Hanem hogy? Akkor miért jött létre ez a topic egyáltalán? Nem én találtam ki, az biztos...
Előzmény: kivi (482)
kivi Creative Commons License 2004.09.29 0 0 482
Nem, nem így volt.
Előzmény: pROF (481)
pROF Creative Commons License 2004.09.29 0 0 481
Most miért? Nem így volt? :) Az outi topicban ti bennünket piszkáltatok, mint bennfetneskedőket, itt hagy lehessen nekünk is piszkálni a leskelődőket :P
De nem illik komolyan venni!... :) Engem a legkevésbé sem zavar, - és gondolom a többieket sem, - ha bárki érdeklődik a "klub" élete iránt :)
Előzmény: kivi (480)
kivi Creative Commons License 2004.09.29 0 0 480
Köszi, ez igazán kedves volt.
Előzmény: pROF (468)
kivi Creative Commons License 2004.09.29 0 0 479
Jézusom mekkora ütés van ebben a kerékben. Nem kellene átfűzetni? :-) Gruppetto tagoknak adok kedvezményt. :-P
Előzmény: dandruff (447)
kivi Creative Commons License 2004.09.29 0 0 478
Hiányzom, Mama?
Mon'tam hogy ma mozi lesz, nem? :-)
Előzmény: Kanga M. (465)
ge0t Creative Commons License 2004.09.29 0 0 477

Sziasztok!

Már régóta halogattam, de most végre lecseréltem a korábban erősen ideiglenesnek szánt névtelen nickemet.

 

Kollina:

Lsz írd át a grupetto.fw.hu-n is "geot"-ra. Az itt megadott weboldalamon hamarosan lesz egy rövid bemutatkozás is. Köszi!

Egyébként néztem a lapot, a "gruppet-topik fórum" szöveget is érdemes lenne lecserélni "gruppetto fórum"-ra, ha már átnevezték itt nekünk.

Ezek az "1. módosítás" és "2. módosítás" linkek hova mutatnak?

 

MBL11:

Bocs, hogy csak most szólok, de ha van még rá mód, le tudod cserélni a matricán is a nickemet "geot"-ra? Köszi!

 

pROF:

Tárhely témában én ezt a szolgáltatót ismerem. Nem végeztem alapos kutatást, biztos van olcsóbb és jobb is. Ha az ismerősödnél van esély jobb feltételekre, beszélj vele. Vagy ha bárki tud mást, szóljon. Aztán szavazzunk. :)))

 

Üdv,

geot, ex nomena

R0fike Creative Commons License 2004.09.29 0 0 476
Oké köszi. Nem ez a megoldás. Az OpenOffice is tudja a ppt-t nyitni, lejátsza, nekem más kell sajna, az is megvan, csak a letöltési hely eldobja a letöltést. Majd éjjel.
Előzmény: pROF (474)
pROF Creative Commons License 2004.09.28 0 0 475
Egyébként a Word-höz és az Excel-hez is van ilyen, ezzel akarta a M$ letörni az Acrobat Reader egyeduralmát a szállítható dokumentumok piacán. De hát (szerencsére) nem jött össze neki :)
Előzmény: pROF (474)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!