Keresés

Részletes keresés

agent nEmErE Creative Commons License 2004.10.30 0 0 606

Habi !

 

Furcsa egy "ember" vagy te . Hamis vadak, kettos merce ... hogy birod ? Tudom, nehezen ...

 

Hamis vad... a zsidogunyolos projekted megint dugaba dolt. Nem eloszor probalsz rasszistanak, antiszemitanak beallitani, es 1x sem sikerult .

 

Tobbszoros letiltas ... kezdjem sorolni azokat a fradistakat, akik tobbszor lettek letiltva ? Hosszu lista lenne ...

 

Most, hogy igy magunk kozott vagyunk, elarulok egy titkot neked .

 

Nagyon halas vagyok neked ! Szavakkal alig kifejezheto butasagod olyan reakciokat produkaltak a hozzaszolasaimra, amit magam sem hittem volna .

 

Te , a menekultezo belinkelsz magadrol egy kepet, amint a latinai MENEKULTTABOR elott pozolsz, es ezt meg buszken hirdeted is. Ha szazeves koromig reszegen forumoznek, akkor sem tudnek ugy beegni, mint te ezzel . Koszonom ! Komolyan ! Az sem volt gyenge, amikor neked az utitarsad elmagyarazta, hogy Tel Aviv kornyeken csak arja zsidok lakhatnak , mikozben Tel Avivban van arab negyed is . Azon is sokaig rohogtunk, de ez a kep ez minden visz .

 

Tudom, majd megint jon a fenyegetpzes, es a hadseregben levo haverod majd elveteti az allampolgarsagom , de nem baj, egye fene . Veled ellentetben, nekem meg megvan a MAGYAR .

 

Megszunnek szamomra a Fradi topicok. Most komolyan megijedtem . Megint vicclapokat kell majd nezzek, ha nevetni akarok? Csak nem. Talan eleg lesz az is, ha olvasok rolatok az ujsagok online kiadasaban .

 

Mivel ugyis megszunik majd nekem a fradistakkal cseveges, azert meg utoljara valaszolhatnal nekem. Igen, itt a moderatoros topicban, hogy szem elott legyen a reakciod .

 

Szoval...

 

Az utolso heten/hetekben nem meloztal.Gyakorlatilag 24 oran keresztul forumoztal.  Ez azert van, mert a rendszertelen eletviteled, az otthontol tavol eles nem teszi lehetove a normalis emberi ( barat, baratno, 1ebek...) kapcsolatok kialakulasat ? A baratnodrol tudok, emlekszem ra, o az, aki neha harom honapig is melozik . Van neked 1altalan ott kint valakid ? Akivel megiszol egy/tobb sort valahol, elmentek meccsre/golfozni,/horgaszni/vagy egyeb normalis szabadidos tevekenyseget folytatni ? Azert utazol negyedevente Magyarorszagra, mert a 24 ev nem volt eleg a barati kor kialakitasara ? Nekem a harom BOVEN eleg volt ...

 

Tudom, hogy sux1edul, ezert igy pentek ejjel csinalok egy kis virtualis kivansagmusort . Kuldok neked egy dalt . melyik is legyen ?

 

2 Brothers on the 4th floor - You never alone   <- Pont neked valo :)))

 

 

sylord Creative Commons License 2004.10.30 0 0 605

Olcsójanó!

 

Nézzük kronológiai sorrendben a történéseket:

 

Újpest topik:

 

Emlékeztettem az Öreget (most éppen a CSOD... nicken fut) arra, hogy Sowunmiról miként vélekedett pár évvel ezelőtt:

 

sylord válasz | megnéz | könyvjelző  2004.10.29 10:56:40 (80929)

Amikor Sowunmi a Dunaferrben játszott, bőszen niggerezted, most, hogy zöldben játszik, már magyar anya gyermeke.
Változnak az idők:)
Előzmény: CSODÁLATOS FERENCVÁROS (80918)

 

Erre jött  frappáns válaszod, holott nem is téged szólítottalak meg:

 

olcsójanó válasz | megnéz | könyvjelző  2004.10.29 11:50:04 (80941)

Igen, az idők változnak, csak te maradsz egy egyszerű agrárbohóc, mindörökre.
Előzmény: sylord (80929)

 

 

Majd ezután ide siettél:

Megkérdeztük a sportmoderátort topik:

 

olcsójanó válasz | megnéz | könyvjelző  2004.10.29 11:55:59 (573)

Tisztelt Moderátor Úr!
A mai nap folyamán a "sylord" néven futó egyed az újpest topicban niggrezett.
Ezt a Színesbőrüek Érdekképviselete nevében vissza kell utasítanom!
Kérem, hogy mielőbb intézkedni szíveskedjék!
Köszönettel!

 

Próbálsz összemosni dolgokat, ezzel kieszközölve a letíltásomat.

No comment.

 

 

 

Előzmény: olcsójanó (573)
Habi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 604

Egyebkent tenyleg lehetne,sot kellene adni meg egy lehetoseget azoknak,

akik a semmiert,egybol vegleg lettek kitiltva.

Ugyanis,ha a masik topikba mennek,az a modi ugyis kivagja oket.

 

(Titokban dolgoznak,mint Nemere)

Habi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 603

"hogy több ezres nickeknek többet megengedek helyenként, mint 60-70 hozzászólásosoknak,"....

 

Csak szolok,agent nEmErE "strongnak ezen az oldalon volt 22.

hozzaszolasa.HUSZONKETTEDIK......

 

Ebben az is bent van,amit veled levelezett.

 

Mint VEGLEGESEN kitiltott.Vagy harmincszor.

(Ezt a 30-as szamot mar vagy feleve hasznalom,tehat tobb lehet,

mert szinte hetenkent van kitiltva)

 

Most meg veletek levelezik,hogy lehetne jobb,hatekonyabb a moderalas.

Ezt a poenok es viccek rovatba kellene tenni.

Előzmény: Pierluigi Kolima (598)
Habi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 602

Tudod mi az erdekes,strong?

 

Az,hogy vagy 30 vegleges kitiltas utan,meg a modi topikba is firkalsz.

Itt minimum szamot mondtam a 30-al.Ebben a honapban hany nicked volt?

 

Most oszd az "eszt" a modi topikban.

A valtozasokkal szerintem a FRADI topikok mexuntek szamodra.

 

 

Előzmény: agent nEmErE (582)
ForzA Creative Commons License 2004.10.29 0 0 601

Ezt is értem, olvastam is már, de nekem már akkor is csak hivatkozási alapnak tűnt, ezek szerint az is.

 

A mundérról, meg annak becsületéről, ill. annak védelméről gondolom már Te is hallottál...

 

Semmi gond, lemondok én mr.szkeptikről. Szegényebbek lettünk egy bajtárssal, én viszont gazdagabb egy tapasztalattal.

 

Ezek után kétségem sincs affelől, hogy az elbánás nem egyenlő, vagyis vannak egyenlőbbek az egyenlőknél.

 

Elég fura, hogy moderátor létedre többszörös visszaesőkkel alkudozol, egy ilyen nyílvánvaló bűnbocsánatért való esedezés pedig elmegy a füled mellet, pedig a kockázat tényleg minimális lett volna, de gondolom vannak elveid is , igaz?

 

Pl. barátság..., igaz?

Előzmény: Pierluigi Kolima (600)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 600

A gond csak az, hogy mi van akkor, ha esetleg, ne adj Isten tévedsz?

 

Lásd (583), utolsó bekezdés.

Előzmény: ForzA (599)
ForzA Creative Commons License 2004.10.29 0 0 599

Értem.

 

A gond csak az, hogy mi van akkor, ha esetleg, ne adj Isten tévedsz?

 

A halálbüntetés ellen is ez a legfőbb érv, hogy mi van, ha mégsem...

 

Ezért nem értem mr.szkeptik esetében a végleges kitiltás, és azt szeretném, ha

 

kaphatna egy utolsó esélyt.

 

Lásd be, ezzel nem vállalnál nagy kockázatot!

 

Ja, igen! Nem túl stílusos a modi topicba kopizni, de engem főleg emiatt aggaszt a

 

dolog:

 

délszláv város

 

válasz | megnéz | könyvjelző

 

2004.10.29 12:41:23 (80947)

Dakota döglöttló, lovaglás...

De téged szopatnak kiccsávó.

Mert megérdemled.

Előzmény: olcsójanó (80941)

 

Elismerem Maribor nagy tudását, de nekem jólinformáltnak is tűnik.

 

Hagy higyjem el, hogy nem szopatás volt, és az nem annak a következménye, hogy

 

tegnap tettem rá egy nem túl hízelgő megjegyzést!

 

           Köszi

 

 

 

 


 

Előzmény: Pierluigi Kolima (598)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 598

Én bárkivel elcsevegek, habár nem kötelességem. Ezt előrebocsátom.

 

Valahol, jóval korábban ebben a topikban már írtam, hogy annyiban vállalom a szubjektivitás vádját, hogy több ezres nickeknek többet megengedek helyenként, mint 60-70 hozzászólásosoknak, akik láthatóan olcsó, harci szándékkal vannak itt. Hát ezért vagyok szkeptikus.

Előzmény: ForzA (597)
ForzA Creative Commons License 2004.10.29 0 0 597

Tényleg nem akarlak fárasztani, de kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben?

 

Látom teljesen jól elcseverésztek a többszörösen visszaeső stronggal (a DK

 

szégyenével), meg

 

sorolhatnám, én meg csak annyit szeretnék tudni, hogy minek a következménye a

 

kitiltás.

 

Ok., vicces volt az előbbi, hogy ne tudjon beírni, tényleg, halálra röhögtem magam

 

rajta, de most, hogy végre abba tudtam hagyni, gondoltam kitiltott társaim sorsa

 

ügyében újra protestálok.

 

Legalább azt a gyanúmat hesegessétek el, hogy egyes niceknek ráhatása van a

 

kitiltásra, mert az én gyanúm bizony ez, és nem az, hogy a fenntemlített bajtársak

 

olyasmit tettek volna, ami példátlan a DK történetében, büntetésük vétkükkel

 

arányos.

 

... most nem köszönöm meg előre a választ, eddig nem hozott szerencsét.

Előzmény: Pierluigi Kolima (595)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 595
Ez ügyben sokkal szkeptikusabb vagyok.
Előzmény: ForzA (594)
ForzA Creative Commons License 2004.10.29 0 0 594

Akkor, ha már az alkudozásnál tartunk...

 

Az én kedves ismerősöm, mr.szkeptik, nem kerülhetne feltételesen szabadlábra?

 

Már csak azért is, mert nem követett el bűnt... nagyot biztosan nem.

Előzmény: Pierluigi Kolima (592)
medici punk Creative Commons License 2004.10.29 0 0 593

ám legyen!

az Úr adta!

az Úr elvette!

Előzmény: Pierluigi Kolima (592)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 592

2 hét, dixi. Azt hiszem, tisztességes üzlet, tekintve, hogy már vén elefántról van szó.

Előzmény: medici punk (591)
medici punk Creative Commons License 2004.10.29 0 0 591

akkor akár most is visszaadhatnád.

eddig se volt semmi, ezután se lesz. csak tudod kicsit idegesítő két napon keresztül azt olvasgatni, hogy mekkora cigányparaszt vagyok pusztán azért mert drukkolok valakinek.

Előzmény: Pierluigi Kolima (590)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 590

Nem az elefántgyilkosra gondoltam, ofkorsz, hanem az ikertestvéreire. Azaz, az ő viselkedésüktől függ.

Előzmény: medici punk (589)
medici punk Creative Commons License 2004.10.29 0 0 589

kedves Kolima Úr!

akkkor elefánt visszakapja két hét múlva a jogait ha nem szól hozzá semmihez két hétig??

 

Előzmény: medici punk (580)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 588

(folyt)

 

Illetve, ezirányú felvetéseidet ha gondolod, írd meg a Szerkesztőségi topikokba (Ötletek a fórum javításához, stb.). Ott esetleg találhatsz olyan embert, aki illetékes.

Előzmény: Pierluigi Kolima (586)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 587

Mindez egyrészt nem a moderátorokra tartozik (kis gondolkodással magad is beláthatod), másrészt más fórumokon több százszor hallottuk már a hasonló javaslatokat. Az index fejlesztői ezt készítették, ez van.

 

 

Előzmény: agent nEmErE (585)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 586

Ezt írtam:

 

nem kivitelezhetők ebben a rendszerben

 

Mind szép, jó, és támogatandó, amit írsz, csak mindhez szoftmódosítás kell. Ehhez vedd hozzá, hogy ez a szoft kb. 3 év alatt készült el (de sajnos, elkészült...). Továbbá azt is vedd hozzá, hogy ennél alapvetőbb funkciókat sem tud. Ez van...

 

Ez legyen a programozók szégyene (persze van sok új, nagyon jó opció is benne, ezt nem lehet elvitatni). A moderátorok ugyanolyan használói/élvezői/szenvedői a szoftnak, mint bármelyik user. Nincs szavunk programozási kérdésekben. Erről kár is vitázni. Illetve

agent nEmErE Creative Commons License 2004.10.29 0 0 585
Torlesi jognal az opciokbol kiveszitek mondjuk a veglegest, es az 1honapost . Ez siman megoldhato szoftveresen .Mondjuk lehet, hogy ehhez at kene irni a jgosultsagokat ado reszt ...
agent nEmErE Creative Commons License 2004.10.29 0 0 584

a fenti opciók technikailag nem kivitelezhetők ebben a rendszerben...

 

lofaxt...

 

1. Hozzaszolasellenorzo script, bad word detectalasa eseten nem kuldi el.

 

2 . Script X idonkent atnezi a hozaszolasokat, es torli a nem odavalot a bad word list alapjan . Ez mukodne szepen. Ami a hatranya: meg kell iratni. Ez meg nem is lenne gond. A gond ott van, hogy mondjuk valasztasi idoszakban a polforumon olyan szintu fporgalom van , hogy azt atnezni egy olyan gep kene, ami max. az nsa-nak van .

 

Amugy nem egy spec dolog. Olyasmi, mint egy keresomotor. Melle az az opcio, hogy talalatnal nem listaz, hanem torol. Nem megoldhatatlan .

 

Ram eleg sokan mondtak mar, hogy egy barom vagyok,de azt meg senki sem, hogy alomvilagban eek. Amit leirtam, az mind megvalosithato, nem is tul nehezen . Csak meg kell csinal(tat)ni . Mielott megkerded, szeretnem kijelenteni, hogy nem tudom, de ha tudnam,sem akarnek ilyeneket irni. EWnelkul is allando idohianyban szenvedek... 

Előzmény: Pierluigi Kolima (583)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 583

Olyan szofttal főzünk, sajnos, amilyenünk van. Azaz:

 

Vannak a szobak operatorai(moderatorai) , es vannak a csetopok . A szobaop CSAK ES KIZAROLAG A SAJAT SZOBAJABAN intezkedhet , a csetop mindenhol (*)

 

Torlesi jog ok, tiltasi jog viszont limitalt

 

bad word detectort

 

a fenti opciók technikailag nem kivitelezhetők ebben a rendszerben.

(*) ez azzal a kiegészítéssel, hogy van ilyen (moderátor és admin), csak nem topik(=szoba), hanem fórumszinten. (Azaz: pl. én nem tudok intézkedni a Metakazamatában, Kultúrában, stb.)

 

Mi az , amit KELL moderalni, es mi az, ami irritalo, de nem serti az MM pontjait .

 

Ez a moderátorok belátására van bízva. Kiegészíteném viszont a következőkkel, ami fontos, mégis valahogy mindig elsikkad: bármely moderátori döntés más moderátorok által - egyet nem értés esetén - felülbírálható. Pontosabban: három moderátor egybehangzó ellenvéleménye esetén a döntés megvétózható (ez természetesen a nyilvánosság kizárása mellett történik). Minden moderátori intézkedés egy arra rendelt helyen az intézkedő neve alatt megjelenik, azt minden moderátor látja és ha úgy gondolja, megteheti a szükséges lépést. Így akár törlés is visszaállítható, és tiltás is visszavonható, illetve mérsékelhető.

Előzmény: agent nEmErE (581)
agent nEmErE Creative Commons License 2004.10.29 0 0 582

Habi !

 

Te olyan vagy, mint a MAzsihisz-es halalkialtok, meg a Pajzsos HalaszJoska, aki mindig a nemzethalal kozelsegerol ir .

 

Volt egy beiras , mire megkerdeztem, hogy vajh mirol magyarositotta nevet Kampos Jozsef ? Ez neked gunyolas ...

 

Megprobalom elmagyarazni ugy, hogy meg te is megertsd .

 

Ha Kampos ur elotte Kohn volt, es valoban zsido vallasu , akkor sem gunyoltam ki, mert :

 

1. Csak rakerdeztem az eredeti nevere . Ez nem serto...

2. Ha egy zsidot zsidonak nevezel, az nem sertes. Legalabbis itt izraelben nem . Kanadaban nem tudom, mi a helyzet, mondjuk meg 1 kicsit sem erdekel .

 

Te allitolag valami keresztenyfele vagy . Ha most lekatolikusozlak/lereformatusozlak, akkor most azzal megsertelek ? Ott van peldaul Orban Viktor. Ha katolikusnak nevezem, akkor megsertem ? Halasz Joska megsertodne, ha katolikusnak tartanam/neveznem ? Nem hiszem ...

 

Azt csak ovatosan merem megkerdezni, hogy mikent allapitottad meg TENYKENT , hogy Kampos ur zsido ? Mert engem a zsidok kigunyolasaval vadolsz ( ez a tartozkodasi helyemet ismerve mar alapbol vicces.... ) , de azt 1elore senki nem tudja biztosan, hogy egyaltalan zsido-e Kampos ur . ha nem az, akkor hamisan vadolsz . Azt sehol a vilagon nem honoralja a torveny ...

 

 

 

 

 

Előzmény: Habi (565)
agent nEmErE Creative Commons License 2004.10.29 0 0 581

Kolima !

 

Ez igy nagyon szep, es jo, jol is hangzik, meg minden, csak epp ugy sz.r , ahogy van .

 

Ugy kellene megoldani, mint a cseteken .

 

Vannak a szobak operatorai(moderatorai) , es vannak a csetopok . A szobaop CSAK ES KIZAROLAG A SAJAT SZOBAJABAN intezkedhet , a csetop mindenhol . Valami hasonlot kene bevezetni, mert ha mondjuk az Oreg moderatori jogot kapna, akkor kb. ot perc mulva le lenne tiltva az osszes lokista, es lila dk-s forumozo :)

 

Nem tudom, es NEM IS ERDEKEL , hogy ki lett a ket zold cenzor, csak remelni merem, hogy nem az Oreg,Habi,Greenie triobol kerult ki.

 

El lehetne gondolkozni egy olyan megoldason is, miszerint mindket csoport kap 1 moderatori statuszt , amit a jelszot ismero torzstagok aktivalhatnak . Torlesi jog ok, tiltasi jog viszont limitalt . Igy lehetne normalisan moderalni, es nem kapnatok ezrevel a maileket a velt vagy valos serelmek miatt.

 

Amin el kene gondolkodni a moderaslassal kapcsolatban :

 

Mi az , amit KELL moderalni, es mi az, ami irritalo, de nem serti az MM pontjait .

 

Megprobalok irni nehany peldat .

 

1. Ha mondjuk valaki Sowunmit negernek nevezi , akkor az nem serti a MM egy pontjat sem, ugyanis nem serto, es nem valotlan az allitas. Thomas valoban szenfekete ...  ha Sowunmit mocskos/rohadt/... negernek nevezik, akkor az kotelezoen torlendo a mocskolodas, es a raszizmus miatt .

 

Ciganynal, zsidonal, ... ugyanez .

 

Valahogy meg kene erteni, hogy ha mondjuk Varszegi GAbort valaki szimplan lezsidozza, az nem serti a MM-t , ugyanis o sajat bevallasa szerint is az. Arrol nem is beszelve, hogy a cigany, zsido, neger ... szavak 1ike sem pejorativ ertelmu , hanem csak egy jelzo/melleknev ( szovegkornyezettol fuggoen) .

 

Tudom, hogy milyen nagy dolog az, hogy a topikoknak sajat moderatorai vannak, de ez igy onmagaban nem valodi segitseg, hanem a ti problemaitok 1 reszenek masra haritasa. Ugy kene bekonfigolni a rendszert, hogy az minel kevesebb gonddal mukodjon . Legy pl. olyan, hogy csak bizonyos szobakbol tiltas ! IRC-n het eve hasznaltunk bad word detectort, ami konfiguralastol fuggoen bizonyos szavak, szokapcsolatok leirasakor automatikusan kizarja az illetot . A kizaras idotartama termeszetesen allithato. HA het eve mukodott, akkor most meg lehetne ezt oldani .

Előzmény: Pierluigi Kolima (576)
medici punk Creative Commons License 2004.10.29 0 0 580

szia!

hogy trombitálná tele a fórumokat az a majom, ha ki van tiltva ??

 

Előzmény: Pierluigi Kolima (568)
Habi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 579

Ezt sajnos kicsit keson irtad,vagy olvastam en,mert mar szoltam rola a topikban.

Torold ki,ha akarod.

Előzmény: Pierluigi Kolima (578)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 578
Az összes moderátor kiléte a fórumon tabu. Amennyiben egymás közt ezt elmondjátok, levelezitek, akkor tudott lehet, de a fórumra kivinni az infót akkor is szigorúan tilos. Ez alól egyetlen kivétel van: ha az adott moderátor ezt - önmagáról - saját maga teszi meg.
Előzmény: Habi (577)
Habi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 577

Bravo.

 

Azt is lehet tudni,kik azok a moderatorok?

Szabad kezet is kaptak?

 

Csak azert kerdem,mert ha esetleg atmennek,szolnek valamit mondjuk

valakinek,akivel joban vagyok,a lila moderator esetleg nem birja

a buramat,(erre jo eselyem van)kitilthat ugy,hogy meg a

FRADI topikba sem irhatok.

Előzmény: Pierluigi Kolima (576)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.29 0 0 576
Tisztelt Felhasználók,

 

 

Mindenkit tájékoztatok, hogy a mai naptól az összes Újpesthez, illetve Ferencvároshoz tartozó topikot két-két, az ottani törzstagok közül delegált moderátor felügyeli, teljes körű törlési és tiltási jogkörrel. Természetesen a régi moderátorok továbbra is jogosultak az ottani működésre, de csak igen nagy szükség esetén lépünk közbe.

Az érintett topikokkal kapcsolatos kérdéseket, kéréseket a jövőben is itt lehet megtenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!