Keresés

Részletes keresés

Mareka Creative Commons License 2004.08.22 0 0 8
Most voltunk a suli Ének és Dráma szakkörével táborban, és tényleg volt: Chicago, Dzsungel könyve, Valahol Európában, Hairés Grease is:-)
Előzmény: Dorkakedvenc (7)
Dorkakedvenc Creative Commons License 2004.07.29 0 0 7

Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy milyen zenék kellenek egy jó bulihoz(mondjuk egy táborban...)Íme:

Chicago, Moulin Rouge, Dzsungel könyve, Valahol Európában, Grease, Hair

tényleg a legjobbak...

AdieuSissi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 6

Sziasztok

www.mellesleg.fm

eza musicalrádió

www.trefort.hu Musical szoba ez pedig a cset:)

Előzmény: KisKirály (5)
KisKirály Creative Commons License 2004.07.09 0 0 5

Szép Jó Napot Mindenkinek!

 

Én személy szerint szintén nagyon szeretem a musical-eket, kedvenceim közé tartoznak a Valahol Európában, a Mozart!, a Kán kán és a Funny Girl.

Azt gondolom, a musical egy életképes műfaj Magyarországon, szerintem kevésbé van gond az érdelkődés hiányával, mint a jegyárakkal... Persze ez csak a saját véleményem.

Dorkakedvenc Creative Commons License 2004.07.07 0 0 4
nekem is a Valahol Európában a kedvencem!!! a szövegkönyv nincs meg(bár jó lenne) de a dalokat tudom kívűlről. a szövegkönyv helyet nekem van zenei alapom, és tök jó! bár gondolom, ha játszottál benne, akkor neke dis van, igaz? és egyébként hol játszottál benne?
Mareka Creative Commons License 2004.06.30 0 0 3

Nagyon szeretem ezt a műfajt, kedvencem: a Valahol Európában, már legalább 15-cccör láttam, most vagyok 14 éves, de már jáccottam benne Kuksit, és Pötyit:-)

Tudom kívülről az összs dalt, és az egész szövegkönyvet is, tehát bármikor bármilyen szerepet el zudnék jácccani benne:-)

Előzmény: h.masy (2)
h.masy Creative Commons License 2003.03.27 0 0 2
Én sok musical rajongót ismerek. Általában szerintem sokan szeretik ezt a műfajt. Többek között én is.:)
Előzmény: greywolf (-)
SpArKiE Creative Commons License 2003.03.25 0 0 1
Szerintem elég kedvelt műfaj. Könnyedebb, mint az opera, általában populáris a zene és a téma is. És hát rengeteg örökzöld darab bizonyítja, hogy nálunk is szeretik, hiszen teltházzal megy mindig: pl. Macskák, West Side Story.
Előzmény: greywolf (-)
Gorn Creative Commons License 2003.01.05 0 0 0
Ennyire.Viszont nem értem miért.
Előzmény: greywolf (-)
greywolf Creative Commons License 2002.12.27 0 0 topiknyitó
Szerintetek mennyire életképes ma a musical itthon?

Gw

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!