Keresés

Részletes keresés

foldimogyoro Creative Commons License 2000.12.06 0 0 36
Egy filmreszlet megtekintheto az alabbi cimen (egy no megdug egy ferfit egy felcsatolhato mupenisszel):

http://www.extra.hu/strapon

Frici Bacsi Creative Commons License 2000.12.06 0 0 34
Én is szeretném kipróbálni vagy van walakinek ötlete hogyan lehet 1 normális barátnőt rávenni?
domina.swi.hu Creative Commons License 2000.04.19 0 0 33
130 Domina Kep a keparchivumban!!! 100db-os Bondage es Smother sorozatok!

100mega+ 55db video! Domina Forumok es oriasi Linkgyujtemeny!!!

Megnezted mar???

HotIce Creative Commons License 2000.04.12 0 0 32
Sziasztok!

Osztom Bi-mom gondolatát.. Idézem...

"...Egyébként pedig azt hiszem, hogy amig olyan dolgokról írunk, ami mindkettőnknek élvezet okoz(hat) addig nyugodtan foglalkozzunk a dologgal, legyen az bármilyen természetű és esetleg undorító egyikünk-másikunk számára..."

Amíg mindkettőnknek élvezetet okoz - legyen az bármi- , az nem mindenki számára örömforrás. Ettől függetlenül, ha mindkét fél örömét leli egyéb extrém dolgokban akkor miért ne lehetne jó a dolog.

Üdv

HotIce

bi-mom Creative Commons License 2000.04.08 0 0 31
Bocsi person, de nincs igazad! Ugyanis abban, hogy az anus (és nem a rectum ami a végbél latin neve - a gyengébb latinososk kedvéért) mennyire tágul ki, abban a nemnek semmiféle szerepe nincs. Mind a nőé, mind a férfié egyaránt ki tud tágulni, akár olyan extrém mértékben, hogy egy könyékig fel lehet nyulni a rectumba. Nem ajánlom bárkinek is, mert életveszélyes sérülést lehet okozni, de ilyen van, részben az orvosok használják (asszem Recamier műfogásnak hívják, másrészt egy-egy extrém anal szex-szel foglalkozó site-on találni ilyen képeket, mindkét nem részéről. Egyébként pedig azt hiszem, hogy amig olyan dolgokról írunk, ami mindkettőnknek élvezet okoz(hat) addig nyugodtan foglalkozzunk a dologgal, legyen az bármilyen természetű és esetleg undorító egyikünk-másikunk számára.

Pussz

bi-mom

Előzmény: person (15)
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 30
Congo!
A strapon érdekes kínlódás. De arra néha gondolok, hogy egy nő engem férfit egy vékonnyal... Vaggy inkább két nő között?
Tudomisén.
Egyébként osztom Endorfin mosolytfakasztó ötletét:
"Egy nő felköthető műpénisszel legalább olyan izgalmas lehet,
mint egy férfi
felköthető művaginával."

Képzeld csak el ezt!
Ugye...
Huss
Ábránd

Előzmény: Congo (29)
EasyFriend Creative Commons License 1999.09.15 0 0 28
Ez zseniális ötlet, szerintem szabadalmaztasd. :-)
A témához: látványszinten tetszik, de azért nem tud bevadítani. Közelebbi ismeretségbe inkább nem kerülnék vele...
Endorfin Creative Commons License 1999.09.14 0 1 27
Egy nő felköthető műpénisszel legalább olyan izgalmas lehet,
mint egy férfi
felköthető művaginával.

Endorfin

zsuzsa Creative Commons License 1999.09.13 0 1 26
de aztan kioldozott ???
megjegyzem helybol van pár ffiismerösöm, akit ha kikötözhetnék, szivesen ottfelejtenek egy id6re :-)))
lutyo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 25
Engem valahogy nem vonz. Ennyi.

Lütyő

asvany Creative Commons License 1999.09.13 0 0 24
eleg fura volt elsore elkepzelni, ahogy Tigris (a Micimackobol) lekotozve fekszik egy agyon "holgy partnere" (o is szerepel a regenyben?) pedig vadul nyomja egy vibrivel. :)
ugy latszik en valami cenzurazott verziot olvastam
Tigris a Micimackóból Creative Commons License 1999.09.13 0 0 23
Csak most akadtam rá erre a topicra...páran kissé kiakadtak az ötlettôl pedig nem mindennapi élmény. Bár az én esetemben "csak" vibrivel esett nekem a hölgy partnerem, méghozzá úgy hogy elôtte lekötözött az ágyra!

Na, vaskalaposok! Lehet fújolni!

zsuzsa Creative Commons License 1999.08.22 0 0 22
bocs , off leszek.
Ok, tajanatomiaba ne menjunk bele,sose izgattak a belek.
De : van olyan ferfi, akinek nagyon szük. tudom, ehhez sok feneket kellene tesztelni, ezt kihagynam :-), de ha
3 partnered volt, akkor mar össze tudod hasonlitani.
De nem is ez a lényeg. Van olyan ffi , aki szereti, hogy ott simogatják ill vadulástól függöen nemcsak simogatják.
Olyan is van , akinek a mellbimbója érzékeny, az is kicsit feminin, de azon nem akadnak fenn annyian.
Az analszex se igazán fiziologias söt az oralszex se, viszont kellemes.
Hadd kösse fel hát az, aki akarja !! :-)

Qwer Creative Commons License 1999.08.22 0 0 21
ja es meg egy megjegyzes:
zsuzsa, nem hiszem, hogy a RECTUM tagulasat latnad barmilyen helyzetben (kiveve rectoscoppal). Egyebkent a rectum eleg tag ferfinel, nönel egyarant...
Qwer Creative Commons License 1999.08.22 0 0 20
Zsuzsa: ratapintottal a lenyegre: a nyomastol tagul (es nem a szülestöl) (mert pl. egy kijövö babafej erösen összenyomja kivülröl)
a kisse pongyola elözö hozzaszolasomat kiegeszitendö: nem hiszem, hogy a nöi anus genetikailag tagulekonyabb lenne, marcsak azert sem, mert nem valoszinü, hogy a szülesben a tagulasa aktiv szerepet jatszana...
Kicsit offok voltunk... bocsi...
zsuzsa Creative Commons License 1999.08.22 0 0 19
en szülést szembol háromszor láttam, gyakorlaton. tenyleg tágul....
viszont végigcsináltam párszor, onnét is tudom.
qwer bátyám, probalj meg hanyatt fekve tolni, es nezd meg tükörben, mit csinal az anuszod .....vagy kerd meg egy hölgyismerösöd :-)

person Creative Commons License 1999.08.22 0 0 18
Nem vagyok nőgyógyász.Ismereteimet első sorban hölgyektől:-))) szereztem
be. De el tudod képzelni: amikor egy gyerek ki akar jönni, akkor arrafelé "földindulás" van... A nő altestének (üregeinek) térbeli aránya jelentősen vál-
tozik. Hogy ez lehetséges legyen, hát, az nem egyéni erőfeszítés eredmé- nye... Száz millió éves fejlődésé. Nem tudok neked mást mondani, frissitsd fel például gimnáziumi ismereteidet az ős-emlősről, a kacsacsőrű emlősről, annak berendezéséről, satöbbi. Nagy igazságok nyomára juthatsz. Szeretettel üdvözöl:
Person
Qwer Creative Commons License 1999.08.21 0 0 17
Person:
hogy is van ez? a nök rectuma a szüles alatt tagul? mi tagitja ki es minek?
zsuzsa Creative Commons License 1999.08.21 0 0 16
szivembol szolsz :-)
es milyen okosan.
je, ezt nem is tudtam, hogy a genetikai programozas miatt van.
ps : ezennel reszemrol tema lezarva.
masreszt nem azert szoltam hozza, mert azonnal jelentkezoket varok. es nincs is kedvem ahhoz, hogy nyál dezsökkel levelezzek a témáról. akik ide beirni persze nem mernek....ugyhogy maileket koszi nem kerek ismeretlenektol.
person Creative Commons License 1999.08.21 0 0 15
Potens férfi hétköznapi élménye. De, ha szabad megjegyeznem, a műpénisz felesleges (mert fájdalmas). A férfi ánusza a nőével ellentétben nem tágulékony, mivel nincs a szülés genetikailag beléprogramozva. Aszülési folyamatban a nő rectuma szükségképpen, természetesen és jelentősen tágul. Valamennyire szülés nélkül is megy ez - nőnél.
Jó férfi jó nője e célra egy ujjacskáját választja ki... Az orgazmushoz közel érdemes bedobni. Előtte a kalandvágyó hölgyeknek "a körözést" javaslom a bejárat előtt... Mint éhes sasmadárka... És a kellő pillanatban - fínoman!!!!!
"lecsapni".
Ne csináljatok belőle nagy ügyet. Például beszélgetni nem kell róla. Se Törzsasztalba írni, SZVSZ. Mert úgy gusztustalan. Hanem csinálni, annak, akit önmagunknál is jobban szeretünk...
zsuzsa Creative Commons License 1999.08.21 0 0 14
hat istenkem, egyszer-ketszer elofordult... de persze a hetkoznapi
szeretkezesek nem ilyenek voltak.
na, most akkor ok perverzek??
es aki azt akarja, hogy tusarku cipoben tapossak a hatat?? vegulis, nem kell annyira fokuszalni az ilyesmire....
talan epp emiatt nem lettek melegek, mert nem fojtottak el ilyen iranyu vagyaikat.
zsuzsa Creative Commons License 1999.08.20 0 1 12
nekem voltak olyan barataim/ 3 / akik neha. de nagyon potens, ferfias fiuk voltak, talan kicsit tobb fantaziaval es tobb erogen zonaval mint az atlag.
Meg persze volt par szemellenzos, aki teljesen kiakadt, ha csak megsimogattam
a feneket, kikeri maganak, o nem buzi !
:-))

/ ja : felkotni nem kotottem semmit, de a vibrimet megosztottam:-)/

mace windu Creative Commons License 1999.08.20 0 0 11
Na nehogy mar a nyul vigye a vadaszpuskat.Vagy a nagymama egye meg a farkast.
arisz Creative Commons License 1999.08.20 0 0 10
Szuper, hogy irtok, de a nevek alapján nem igazán lehet eldönteni, hogy ki melyik nemhez tartozik.
Akit érdekel ez a téma, annak ez a cím biztos tetszeni fog:
http://strapon-lover.web1000.com/
klim Creative Commons License 1999.08.20 0 0 9
Miért ne?
arisz Creative Commons License 1999.08.20 0 0 8
Szerintem is nagyon izgalmas ez a játék. Szívesen is játszanék…
De még nem találtam hozzá női partnert. De ha Téged is érdekel, akkor…

Arisz

sometimes Creative Commons License 1999.08.19 0 0 7
Engem izgatna a dolog... lehet, hogy csak fantazia szinten, ha kiprobalnam a baratommal - feltetelezve, hogy belemegy- talan nem lenne nagy elmeny..., de egyelore bizserget a gondolat.
Ez abnormalis? Miert? Ha mindketten benne vagyunk, akkor nincs gond.
.next Creative Commons License 1999.08.19 0 0 6
Miért ne egyezne bele? nekem speciel tetszene :) de tényleg, ez nagyon érdekes, és _semmi_ rossz nincs benne. Mindenki csak azért "ellenzi" a dolgot, mert olyan homokos jellege van a dolognak, pedig szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz!
Szerintetek?
nyulcsi Creative Commons License 1999.08.19 0 0 5
hehe, teccenek :-) De szerintem a legtöbb férfi nem egyezne bele, hogy én ôt :-) Biztos furcsa érzés lehet egy nônek is ilyet csinálni.
A mozdulatok nekem mennének, mert felköthetô műpénisz nélkül már jáccottam ilyet, mintha én ôt... :-) De azért igazibóóóól... hehe hát, ha egyszer kipróbálom, majd leírom a tapasztalatom...

Nyulcsi

Sohatöbbé Creative Commons License 1999.08.19 0 0 4
Hehe, sokkal jobbat mondok! Mi van akkor, ha hármas felállásban (2 lány-1 fiú) tenné ezt az egyik csaj? Közre fognánk a másik csajszit és... A többit a fantáziátokra bízom.

Megsúgom, én már láttam ilyet! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!