Keresés

Részletes keresés

Llaca Creative Commons License 2004.10.07 0 0 145

A koncepció kicsit változott, de most már hivatalos a dolog:

 

"

Tisztelt Uram!

 

A decemberi 6. Női Kézilabda Európa-bajnoksággal kapcsolatban a következőkről szeretném tájékoztatni.

Azokon a helyszíneken, ahol a magyar válogatott játszani fog nagy létszámú szurkolótáborra számíthatunk. Azok számára, akik hangszerekkel, egyéb figyelemfelkeltő eszközökkel szeretnék a lányokat buzdítani, illetve az ellenfelet zavarni (B-közép), kijelöltünk egy külön szektort. Így elérhető lesz, hogy aki ezt a fajta szurkolást nem kedveli, az is nyugodtan nézhesse a mérkőzést.

A B-közép részére fenntartott jegyeket csak Gaál Sándornál lehet megrendelni (Bp. Oktogon tér 3.) a 06-1-341-2028-as telefonszámon.

A jegyértékesítéssel kapcsolatban 2004. október 12-én sajtótájékoztatót tartunk, ahol szintén elhangzanak a fentiek.

Kérem, amennyiben mód van rá a többi szurkoló felé ezt az információt továbbítani szíveskedjen!

Budapest, 2004. október 6.

 

Köszönettel:

Balázs Timea

MKSZ"

Előzmény: Llaca (141)
ildy7 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 144
sanya122 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 143
ha az olimpiát nézem, akkor nem lesz gond a szurkolással:)
Replica Creative Commons License 2004.10.06 0 0 142
A Zágrábi csarnok elég nagy és az elődöntőn, mikor "kevesen" voltunk a hangulat akkor sem volt rossz szerintem. Szvsz nem a csarnok mérete, hanem a szurkolók hozzáállása a lényeg.
Llaca Creative Commons License 2004.10.06 0 0 141

Mégtiszteltebb Ziggy bá! :-)

 

Vmi sajtótájékoztató lesz jövő hét hétfő-kedd körül, a jegyeket okt.11.-től árulják majd, állítólag minden elárusító helyen (IBUSZ) tudni fognak arról, hogy a magyar csapat meccseinek helyszínein hova lesznek kijelölve ezek a helyek, de valszeg  klubokon keresztül is lehet majd igényelni.

Előzmény: Ziggy Stardust (140)
Ziggy Stardust Creative Commons License 2004.10.06 0 0 140

 

Tisztelt Llaca bá'!

 

Mikor válik kb. nyilvánossá, hogy melyik szektor(ok) lesz(nek) a drukker-szektorok?

Előzmény: Llaca (122)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.10.06 0 0 139
Ha lesz szurkolás, akkor jó hangulat is lesz a BS-ben! Mindig csak a szurkolókon múlin a dolog! Most már "csak" el kell jutni a BS-be!
sanya122 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 138

köszönd meg a dajcstominak hogy ilyen kafa szerződést kötöttek nevünkben.

tényleg dajcstomi hol van? gyanítom sehol nem lesz mikor a BS bérlet díját nyögjük nagypapa korunkban is:)

Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.06 0 0 137
Az is rohadjon meg aki a BSbe vitte a döntőt! Igaz volt ott már rengeteg teltházas rendezvény (sportesemény is) de akkor is! Ott már a jegyárakkal annyira nem lehet kombinálni, akkora bérleti díja van mint az összes többi csarnoknak együttvéve. Így is teltház lesz ha mi játszuk a döntőt de hát ilyen pofátlanságot...
Előzmény: sanya122 (136)
sanya122 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 136

aki pedig volt a fotex-barcelona december 20.i meccsén annak pedig nem is kell soha többet aludnia:)

amúgy jó nagy szarság ez az eb jegyár téma...saját népét szopatta le a szervezőbizottság, gondolom ott vkik nagyon szépen inegráltak meg kerestek infelxiós pontot meddig görbülhet a magyar szurkolász pénztárcája. Köszönjük mégegyszer is..így tovább..

Az a jó a győri egyetemi csarnokban hogy kb olyan kafa a szurkolás mint a BSben elvész a hang a végtelenbe konvergál a nullához.

egyre jobb:)

rem azé lesz ugye csajok?:)

 

 

Előzmény: Peppo vagyok (132)
deri34 Creative Commons License 2004.10.05 0 0 135

Természetesen ez igaz. De én spec. a Jégcsarnokról beszéltem és azt mindíg csak akkor alakították át, amikor meg is telt és a pokoli hangulat meg is volt. 

A tavaszi Dunaferr-Győr meccs nem ellenpélda, mert az felhangoló meccs volt a BL elődöntőre.

Előzmény: attus germanicus (134)
attus germanicus Creative Commons License 2004.10.05 0 0 134
Ez mindig attól függ, hogy hány néző van. Ha ötszázan mennek csak ki, akkor jobb egy kis csarnok. Ha megtelik a nagyobb, akkor az a jobb.
Előzmény: deri34 (133)
deri34 Creative Commons License 2004.10.05 0 0 133
Azt hiszem abban mindnyájan megegyezhetünk, hogy a Jégcsarnok valóban maga a pokol az ellenfeleknek, olyan hangulatot lehet termeteni ott. Nekem volt benne részem 1999. áprilisában, 1999. májusában, 2000. áprilisában, 2000. novemberében, 2003. májusában és legutóbb 2004. áprilisában. Mindegyik csodálatos volt, örök élmény!!! Ezért emlékszem még most is rájuk!!!
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.10.05 0 0 132
Aki volt a Dferr-Barcelona meccsen (22-22), az három napig nem hallott rendesen egyik fülére sem.....
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.05 0 0 131
Jó neked. Én korán érkeztem nem akartam beállni a törzsszurkolókhoz (Dunaferr kapu mögött) mert fényképeket is akartam csinálni, inkább elmentem a büfébe:) Mire visszatértem már csak úgy láthattam a pályát hogy felálltam egy ablakba:D (voltunk a végére 4en:DDD
Előzmény: imoT (129)
deri34 Creative Commons License 2004.10.05 0 0 130

Én sem! Valami földöntúli élmény volt!

Hozzá foghatót akkor éreztem amikor 1999. áprilisában az elődöntőn kivertük a Hypot. Az "osztrák" játékosok többször is befogták a fülüket és riadtan néztek körül a meccs előtt alatt és a végén.

Előzmény: imoT (127)
imoT Creative Commons License 2004.10.05 0 0 129
Én király helyen voltam. A kispadok fölött ültem, szépen kényelmesen. Mellettem simon úr az NS-től, aki az első félidő derekára gyakorlatilag készen volt az egész tudósításával, s onnantól már csak a meccset nézte, hogy aztán az ötvenedikpercben elmenjen:DDD
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.05 0 0 128
Hát basszus annyit még nem izzadtam mint ott. A TV közvetítés nincs meg az legelejétől, az első mondat benne: "gondolom már felmérték milyen iszonyatos pokolban kellene a Dánoknak helytállniuk. Pontosabban mi nem igényeljük annyira hogy helytálljanak."
Előzmény: imoT (127)
imoT Creative Commons License 2004.10.05 0 0 127
Soha nem felejtem el az Anja Andersen telefosott gatyáját, amikor először kijöttek melegíteni és körülnézett:DDDD
Előzmény: Törölt nick (125)
attus germanicus Creative Commons License 2004.10.05 0 0 126

>hogy a szurkolók ne zavarják a nézőket

Hehe...

Előzmény: Llaca (122)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.05 0 0 125
Ebben nincs igazad, a nagyobb csarnokokban nagyobb "poklot" lehet varázsolni. pl. Dunaújvárosban a jégcsarnok.
Előzmény: Törölt nick (123)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.10.05 0 0 124
Nem lesz gond a hangulattal! Felőlem akár egy focistadionban is játszhatunk!
Előzmény: Törölt nick (123)
Llaca Creative Commons License 2004.10.05 0 0 122
Úgy néz ki, hogy egy régi ötletem fog megvalósulni, és – hála többek közt Vanyus Attila megértő közreműködésének – az MKSZ-ben már elkezdődött annak megszervezése, hogy a decemberi EB-n, a magyar csapat mérkőzéseinek helyszínén a nem csak nézni, hanem szurkolni (állni, dobolni, stb.) vágyók számára egy külön rész, esetleg szektor lesz a kamerákkal szemben, várhatóan nem valamelyik kapu mögött, hanem talán egyik hatos vonalában biztosítva. Ez persze nem a karanténba zárás céljából fog történni, hanem egyrészt hogy a szurkolók ne zavarják a nézőket, illetve hogy a szurkolás koncentrálva, egymást erősítve, hatékonyan történhessen. Ezért ezeket a jegyeket várhatóan a klubokon keresztül értékesítik majd (persze nem a jegyeladási jogot szerzett IBUSZ megkerülésével és árváltozás nélkül, tehát anyagi előny vagy hátrány nélkül), illetve a klubok adhatnak le igényt ezekre a jegyekre, így biztosítva, hogy a valóban rendszeresen meccsekre járó kézilabda-barátok élhessenek ezzel a lehetőséggel. Mindezzel itt csak azért előzöm meg a hivatalos bejelentést, hogy még ne kapkodjátok el a jegyvásárlást, ha tetszik nektek is az ötlet, várjuk meg, hogy egy helyre vehessünk jegyet.
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.29 0 0 121
Köszi, most már ezt is tudom!
Előzmény: totyus (120)
totyus Creative Commons License 2004.09.29 0 0 120
Előzmény: Peppo vagyok (119)
Peppo vagyok Creative Commons License 2004.09.29 0 0 119
Egyetemi csarnok. Egyébként egy kicsit többen férnek be oda, mint a Magvassyba. De énszerintem- bár biztosat nem tudok mondani- egy Eb-n nem nagyon szoktak állóhelyek lenni, lehet, hogy tilos is. De mondom ezt nem tudom, csak így gondolom.
Előzmény: SKulo (118)
SKulo Creative Commons License 2004.09.29 0 0 118
Nem a megszokott helyen, a Magvassyban lesznek az EB meccsek, hanem a főiskolai csarnokban. Ott meg állóhely, hát nem igazán van, főleg olyan, ahol a szurkolók egyben lehetnének és még a pályát is látják.
Előzmény: totyus (116)
gammapolis Creative Commons License 2004.09.29 0 0 117
Új nevezési szabályok lesznek a kézi-Eb-n

Az Európai Kézilabda Szövetség végrehajtó bizottsága szeptember 24-26-án Oslóban ülésezett, a decemberi, magyarországi Európa-bajnokságra új szabályokat vezetett be. Kiderült, az idei BL-mérkőzések közvetítési jogaival itthon kizárólagosan a közszolgálati televízió rendelkezik.

Már 24 játékos nevezhető

 

 

Néhány új szabályt vezetett be az Európai Kézilabda Szövetség a decemberi, magyarországi kontinensviadal előtt - erről döntött az EHF végrehajtó bizottsága a szeptember 24-26-i, oslói ülésén.

Az új szabályok értelmében egy hónappal az Eb előtt 24 játékos nevezhető, de magán a viadalon csupán 16 játékos vehet részt. A csoportmérkőzések után, a középdöntő előtt két új játékos pótlólag nevezhető lesz, míg további egy kézis a középdöntő utáni napon kerülhet a keretbe.

Az EHF végrehajtó bizottsága december 17-én Budapesten a Hélia Hotelben ülésezik, majd egy nappal később, ugyanott rendkívüli EHF-kongresszusra kerül sor. (A nemzetközi szövetség teljes tisztújító kongresszusára december 1-5-e között Egyiptomban kerül sor, az elnöki posztért a jelenlegi vezető, Hasszan Musztafa mellett a svéd Staffan Holmqvist száll harcba.)
               
Ami a televíziós közvetítéseket illeti: az MTV egy évre szóló kizárólagos szerződést kötött az Európai Kézilabda Szövetséggel a férfi és női Bajnokok Ligája-mérkőzések közvetítéséről.

totyus Creative Commons License 2004.09.26 0 0 116

Már egyszer téma volt, de újból felmelegíteném, főleg mivel láttam, hogy Vanyus úr visszatért köreinkbe:

 

Jegyárak:

 

Ha félreteszem a rosszindulatomat (ha az egyáltalán), hogy mekkora köcsögség "saját magunkat" így lenyúlni, még mindg felmerül a kérdés: micsoda lúzer dolog az, hogy nem szedünk be a jóval tehetősebb dán (és a többi) szurkolóktól legalább ugyanannyi pénzt a jegyekért?

PL a horvátok csak a csáktornyai csoportot húzták le, és a döntő ahhoz képest már nem is volt drágább. Persze lehet, ha tudják előre, hogy mi leszünk az egyik döntős csapat, vastagabban fogott volna a cerka ott is a jegyáraknál...

 

Emlékeztetőül a horvátországi VB jegyárai:

http://www.wwhc2003.hr/index.asp?page=tickets&lang=en

 

Ha naggyon gonosz lennék, akkor mondjuk egy ukrán-fehérorosz döntőt kérek a jézuskától a kedves szervezőknek...

De nem vagyok az.

 

A másik kérdésem a szurkolótársakhoz szól: Van valamilyen megállapodás, hogy a hangos szurkolók hova vegyék a jegyeket? Pl. Győrben az állóhelyi rész lesz?

 

_paha_ Creative Commons License 2004.09.25 0 0 115
látszik, hogy le vagyok maradva ,csak most vettem észre a topicot... o-:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!