Keresés

Részletes keresés

bil Creative Commons License 2004.11.17 0 0 133

Köszi!

Lehet, hogy asszony megtalálja valahol a régi cumói között. De jó lenne...

Előzmény: bati67 (131)
bil Creative Commons License 2004.11.17 0 0 132

Érdekeseket ír az ürge, csekkoljátok. Azt nehogy elvegye a kedveteket a DS-től :)))

http://konzol.suveg.hu/features/ds-cikk.htm

bati67 Creative Commons License 2004.11.16 0 0 131

Igen, hozzá lehet jutni, csak ki kell fogni... Én spec. a müncheni bolhapiacon (München Riem - Altere Flughafen - Flohmarkt) vettem pár száz forintnak megfelelő DM-ért (vagy Euroért). Nekem régi (gyerekkori) szerelmem volt (van!)...

 

Előzmény: bil (130)
bil Creative Commons License 2004.11.16 0 0 130

Nagyon hozzá tud nőni az emberhez egy ilyen kis kütyü. Általánosban nagyon nagy királynak számított, akinek ilyenje volt. Volt még egy cowboy-os két képernyős cucc is, bár az asszem nem Nintendo.

Sokat nyomattuk őket, jó volt, szép volt! :)

Hozzá lehet ilyenekhez még jutni???

Előzmény: bati67 (126)
bati67 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 129
Tudod nincs is annál jobb érzés, mint amikor nyáron (abban az iszonyatos hőségben) belefeküdni egy kád langyos vízbe és átfordítani a számlálóját 999-ről 000-ra!!! Ilyenkor visszaröppenek a kamasz-koromba... (most 37 éves vagyok) Ez olyan nosztalgiázás-féleség... Pedig volt már GB Pocket-em, GB Color és GBA-m is (SP-m nem)... de valahogy mindegyiken túl tudtam adni szívfájdalom nélkül. Ezt viszont lehet, hogy velem temetik el...
Előzmény: CHEAPBOY (128)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.11.15 0 0 128
Ne is, tartsad csak meg:) Tobb Ds jut nekunk:) Noha ahogy az elorendelések alaulnak, sokaknak inkabb  a DS kell tiz ilyen helyett:)
Előzmény: bati67 (126)
NiCHTMA Creative Commons License 2004.11.15 0 0 127

hmmm! nem egeszen ugyanaz a kategoria............... :)))))

 

nichtma

Előzmény: bati67 (126)
bati67 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 126
Na basszus! Rosszul emlékeztem! :-( Bocs! Nem "Dual Screen", hanem "Multi Screen"... Itt van két kép róla: http://bati67.uw.hu/nintendo1.jpg http://bati67.uw.hu/nintendo2.jpg De nem cserélném el 10 Nintendo DS-re sem!!!
csabiRS Creative Commons License 2004.11.13 0 0 125

Szia egy jótanács valaki irta neked hogy a internetkártya jó netes vásárlásra ez igaz csak amerikában nagyon kevés helyen fogadják el én tudom mert nekem van k&h intrenetkártyám meg visa classic dombornyomott ahonnan én próbáltam vásárolni szinte sehol nem fogadták el.Európát nem próbáltam oda lehet hogy jó de hát a nagy gamer fanok nem várnak az európai megjelenésre.Én már 2 hete nyomatom a gamecube os PAPER MARIOT az európai csak most pénteken jelent meg!!!A dombornyomtt kártya kiadása pedig elég körülményes!!!!

 

Üdv

Előzmény: szako (119)
csabiRS Creative Commons License 2004.11.13 0 0 124
Ezt a kamu gépet ha megkérhetlek hülysé... nem irkáj már légyszives nov 21 a megjelenés bocs de ezt csúnyán bebuktad.óvodás vagy mert csak egy gyenge szellemi szinvonalú vagy egy 9 év alatti gyerek ird ide ekkora ökörsg..!!
Előzmény: bati67 (122)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.11.13 0 0 123
Na meselj milyen:PPP Amcsibol irsz? VAgy a Nagy cégnél dolgozol? Vagy csak krézi beirászerkeszti vagy?:)))
Előzmény: bati67 (122)
bati67 Creative Commons License 2004.11.13 0 0 122

Haho!

 

Nekem már van Nintendo DS-em! :-)))

 

guardian hero Creative Commons License 2004.11.13 0 0 121
Nekem az MKB-nál van Internetkártyám. Ez csak netes rendelésre használható, viszont mindenhol elfogadják, ahol Visa-t elfogadnak. Kell hozzá egy MKB-s lakossági folyószámla (havi 200Ft számlavezetési díj), + a kártya éves díja (600Ft), ez viszonylag korrekt ár szerintem.
Előzmény: szako (119)
bil Creative Commons License 2004.11.13 0 0 120

OTP-nél lehet (persze biztos máshol is, de nekem tőlük van). Elektronikus számlacsomagnak hívják a dolgot, 3 számlát kapsz, két kártyával. Az egyik egy Cirrus/Maestro nem dombornyomott, a másik meg csak egy kártyászám, ami a netes kártya. Ennek a számlájára mindig utalnod kell, ha használni akarod. Ezt már megteheted neten 3 perc alatt.

Asszem kb. két hét míg ezt megcsinálják az egész számlacsomagot kártyásól, mindenestül, de érdeklődd meg.

Előzmény: szako (119)
szako Creative Commons License 2004.11.13 0 0 119
Tudja valaki, melyik bankoknál lehet igényelni netes rendelésre kitalált kártyákat és milyen feltételekkel? Ha nem túl drága, beruháznék egyre, hogy ne kelljen másfél hétig várni az átutalásra (és ne kelljen kitölteni egy rakat papírt)..
szako Creative Commons License 2004.11.11 0 0 118

Én már félretettem 50 rugót, remélem, elég lesz. :) Én átutalással tervezem fizetni, ami eddig bevált, viszont barom lassú. (Volt, hogy Németo.-ba majd' 2 hétig(!) tartott...) Ezért lenne jó, ha küldenék már végre az "ennyibe kerül a cucc, lehet csengetni, ha kell"-mailt, mert minél később döntik el, mennyit kérnek, annyival később fog odaérni a pénz, és én annyival később kapom meg az egészet...

 

Bevallom, az fps engem úgy hidegen hagy, ahogy van. :p PC-n is talán a Doom 2-vel játszottam utoljára, igaz, azt multiban, és úgy jó volt, de jelen esetben ilyesmire nincs mód, úgyhogy hanyagolódik. Annál jobban érdekelnek viszont egyéb gammák.

 

Őszintén mondom, a lehetőségek szinte beláthatatlanok, remélem, a N nem csinál semmi kapitális bakit, és hosszú évekig élvezhetjük a fejlesztők fantáziájának egyre újabb gyümölcseit.. :)

PSP? Persze, marha jó dolog hordozhatóban játszani PS2-játékokat, csakhát egy idő után talán.. unalmas...

A DS-fícsöröket viszont semmilyen más konzolon nem lehet reprodukálni, nem fogjuk (remélhetőleg) a máshol már látott gémeket ugyanúgy végignyomni, nem portokat fognak leerőltetni a torkunkon. Az egészben az a gyermekien bájos, hogy egészen apró ötletekkel ki lehet dolgozni hangulatos gémeket (lásd pl. a Wario-féle játék bemutató videóját), és az egyszerű (a hőskor után) végre újra lehet nagyszerű. :)

Előzmény: bil (117)
bil Creative Commons License 2004.11.10 0 0 117

Persze hogy lesz! :)

Bár kezdek kifutni a pénzemből, de még valahogy visszatoloncolok némi pénzmagot a számlámra, hogy kártyával ki tudjam csengetni.

Kiváncsi vagyok meddig tartják fönn az előrendelést, tehát meddig kell megrendelni, miután elküldték a na-most-fizethecc linket.

Egyébként tényleg nagyon fasza a cucc. PC-n kívül nem igazán lehetett eddig rendesen nyomni az fps-eket, nem semmi megoldás ez a touch-pad-es irányítás. Érdekes lesz, hogy még mit hoznak ki belőle.

Előzmény: szako (114)
szako Creative Commons License 2004.11.10 0 0 116

az viszont elég érdekes dolog, hogy Európában 130 fontért akarják jövőre piacra dobni a gépet.. ami inkább 50 rugó, mint 30...

cáfolja meg, aki jobban ért hozzá, de van egy olyan érzésem, hogy mi nemcsak hónapokkal hamarabb, de olcsóbban is jutunk hozzá a cucchoz, amit pedig a világ másik feléről szándékozunk megvenni...

(oké, a vám még bekeverhet, de HK-i barátaink szerintem nem fognak csalódást okozni.. a hárombetűs szállítási mód pedig szintén úgy tűnik, nagy %-ban megkímél a kellemetlenségektől... ;)  

szako Creative Commons License 2004.11.10 0 0 115

:)))

azért eszméletlen kreatív ez az egész.. :)

nemtom, ki hogy van vele, de engem a GBA-gémek háttérvilágításos, sztereóhangos lejátszása is nagyon érdekel.. :p

(meg persze ha jó áron lesznek a ds-gammák, rendelem majd őket ezerrel. :))

Előzmény: CHEAPBOY (113)
szako Creative Commons License 2004.11.10 0 0 114
gondolj arra, hogy nemsokára nekünk is lesz... :) 
Előzmény: bil (112)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.11.10 0 0 113

Szerintem jo otlet, az a kis ujrarakhato bigyo (bar en ezt mar magamban kigondoltam hogy egy ilyesmi jo lenne a DSre, megcsak abszurd a stylust ki be kapni a kezbol, erre meg is csinaltak Nék , elmegyek termék designernek a Nintendohoz, ok oktoberben mondtak de jo otlet, lesz az IGNnek, en mar nyaron gondoltam ra:)))

 

 

 

Előzmény: bil (112)
bil Creative Commons License 2004.11.09 0 0 112

Ehh, IGN-nek már van DS-e...

http://ds.ign.com/articles/564/564540p1.html

CHEAPBOY Creative Commons License 2004.11.04 0 0 111
Én nem szamitok ra egyhamar... vamot elni  akicsike... remelem atslisszan, mert ha nem az sokba lesz +ba:/
Előzmény: bil (110)
bil Creative Commons License 2004.11.04 0 0 110
Én is várom már. Kérdés, hogy mikor küldik. Ideális esetben 21-én ugyebár, persze a visszaigazolás/tényleges fizetés után. Vagy pedig a nagyszámú megrendelés miatt csúsznak pár hetet...
Előzmény: CHEAPBOY (109)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.11.04 0 0 109

Napok valasztanak mar csak el a kicsin yDStol.:) Oromkodom, mert ugyesen okosan elorendeltem mar par hettel ezelott  (sok masik hasonloan elorelatoan gondolkodo Indexes bajtarsammal eggyutt:) ) hiszen a minap futott be a hir hogy bizony a DSek 90%a pre orderben elkelt, az Online aruhazak legtobbje mar nem is fogad el tobb megrendelest....:) Nagy sikernek igerkezik a DSke.. (ahogy josoltuk).

 

Csak lenne mar itt....:/

szako Creative Commons License 2004.10.28 0 0 108

állat lesz a dolog, csak jöjjön már ki..

:)

Előzmény: CHEAPBOY (106)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.10.28 0 0 107

:DDD

 

"a kobon, az oldalunkon ezerrel fogunk foglalkozni a DSel, mint a videojatrekok uj jovojeve"

 

Nem videjátrékok,, hanem játékok, +illetve csak az egyik valoszinusitheto uj jovoje a videojatekoknak, ugye SOnyeknal az arcmimika iranyitast szaporitjak, bar ezt a PS4nel elobb nem nagyon....

CHEAPBOY Creative Commons License 2004.10.28 0 0 106

cube-europe.com nézzétek meg:

 

Feel the Magic reklamvideocskak -az egyik reklambol kiderul van olyan feladat ahol fujni!! kell a táccsszkrinre... vmi bamulatos kis szerkezet ez!, Nintendo reklam videocskak dogivel, +uj shotok a Feel The Magichez is tobbek kozott)

 

Innovacio a kobon, az oldalunkon ezerrel fogunk foglalkozni a DSel, mint a videojatrekok uj jovojevel.

 

 

BTW nekem van egy elkepzelese mifele koncepcio alapulhat a DS -Revolution kapcsolatban. (ugye tudjuk a DSel egy uj gondolat menet indult kedvenc cégemnél, aminek vezérfonala a Revolution alapja is lesz): Szerintem a Kontroller kozepen lesz egy erinto kepernyo (addigra olyan olcso lesz a PSP, meg NDSek miatt az LCD hogy egesz egyszeruen bele fog ferni egy alap controller arba) is, ami +ban kiegesziti  a jatekiranyitast, meg mittomen meg mit+mozgaserzekelo is lesz benne  (joyban) á 'la uj Wario Ware a GBA ra (ahol dontogetni kell a GBAt vagy forgatni hogy  jatekban a kivant hatast elerjuk, pl, a kajat beleonteni a szankba, lezersukarat megadott helyre forditani a GBA Sp forgatasaval:) Ezekrol videok az IGNe vannak.

 

Hasonlo megeresztes (mozgaserzekelo) mar volt a sima GBAban is, bar ott alig hasznaltak:/ - illetve az SPbe nem fert bele- illetve a POkemon Mini jatekoknal is. Ahol a mini boxjatekban az erosebb utes elerese erdekeben razni kellett mint az orult a kis vackot:)

 

 

 

Kicsit hosszura sikeredett, elnezest:P

szako Creative Commons License 2004.10.26 0 0 105
Oké oké, értem, de a magam részéről maradok a megszokott biztonságos pesszimizmusnál.. :))
Előzmény: CHEAPBOY (104)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.10.26 0 0 104

Ha jol emlekszem a sajto kozleményre nem lszenek kodolva a PSPs lemezek sem, mert akkor annak is oda lenne a globalis mobilitas... lehet regen volt ez is mar:)

 

 

Szamomra a DSnel evidens volt .. na.:)

Előzmény: szako (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!