Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.05 0 0 29

A malacosat már láttam!☺

Tök cuki!☺👍

Előzmény: Mackóbogár (28)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.05 0 0 28
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.04 0 0 27

Nah, akkor tutira látni fogjuk!☺

Milyen hosszú lesz, egy órás?

Mondjuk a BK-t (legalábbis a végét) már nehezen fogom látni... mert azért aludni is kell...

Előzmény: Ilhilla (26)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.04 0 0 26

Megjelentek az óriásplakátok és a hirdetések a különböző hetilapokban (is), a kezdési időpont tehát:

 

március 21. hétfő 18.55 óra. Az "áldozat" ismét a Fókusz, gondolom a híradó elé teszik, az ÉNB és a BK, valamint minden további műsor pedig csúszik legalább + 1 órát (eddig sem tudtam a filmeket megnézni), még jó, mert így legalább a Farm-ot tuti meg fogom tudni nézni, csak esetleg az Anikó által vezetett háttérműsort nem.

 

Olvastam, hogy Zé és Anikó csak a fináléban lesz majd együtt látható. A főműsort Zé, a háttérműsort Anikó vezeti majd, vagy esetleg felváltva? Erről nem olvastam semmit.

 

Kíváncsi vagyok a két műsorvezetőre, de a lényeg, hogy végere már nem Balázs toporgását, illetve Lilu tipi-toporgását kell néznem. :D

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.03 0 0 25

"Tartsuk aktívan frissen a topicot és akkor kisebb eséllyel téved valaki a viasatos farmhoz."

 

Oké rendben! :D

Új hírekkel jönni fogok!

Jó két hét, és remélem lesz miről írni majd! :D

kelso82 Creative Commons License 2016.03.02 0 0 24

Apropó...még vmi.

 

Múltkor a bors című napi bulvárlapban olvastam egy idézett aranyköpést kolosi pétertől:"Amit a tv-ben látunk az nem a valóság".

 

Azt azért szívesen megkérdezném tőle, h az elhangzottak egy vv esetében is érvényesek-e?:)

Vagy most a Farm kapcsán majd:P

kelso82 Creative Commons License 2016.03.02 0 0 23

Tartsuk aktívan frissen a topicot és akkor kisebb eséllyel téved valaki a viasatos farmhoz.

Valamint ha rákeres már ez is találat lesz és feltétetelezem, h ki tudja majd választani a viasatos és rtl-es topicok közül a megfelelőt.

 

Nem tudom itt is lesz-e előre egy két szereplő bemutatása, mint vvknél szokott lenni.A casting már gondolom lezárult vagy tendál afelé:)

Előzmény: Törölt nick (21)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.02 0 0 22

Igazán nincs mit.☺

Köszönöm, rendi vagy!☺

 

Nagyon kíváncsi vok én is. Bár ez minden, csak nem luxus. Ezek inkább primitív körülmények, a XIX. századot idézik.

Ne is legyenek, mind a ketten normális figurák.

Zé volt a Konyhafőnökben is, meg a Celeb vagyok...-ban is.

Anikó az ÉNB-ben jobb volt, mint a VV-ben, sajnos már jó régen kiírták... még amikor várandós lett.

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.02 0 0 21

Köszönöm szépen, majd figyelek ide is, meg figyelem azért a "régi" topikot is, hátha valaki odatéved, úgy mint én.

Aztán átirányítom ide, vállalom a "farm közlekedés irányítását"! :D

 

Egyébként, én is várom már a műsort, nagyon kíváncsivá tesz, hogy a primitívebb "luxus", mit vált ki az emberekből.

A két műsorvezetővel kapcsolatban nincs semmi ellenérzésem, remélem nem is lesz.

Zét (? jól írom) nem igazán ismerem, láttam egy műsorban, de elfelejtettem a műsor címét is, mert a déli gyógyszereim elgurultak! :DD (Talán a Celeb vagyok, ments ki ,,,,,,,,, ??) 

Anikót a VV-ből ismerem, a ÉNB-t nem szoktam nézni.

 

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (20)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.02 0 0 20

Szia!☺

Dehogy baj.

Örömmel fogadunk itt közöttünk.

 

Én személy szerint kíváncsian várom a műsort!☺

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.02 0 0 19

Sziasztok!

Egyszer már láttam egy "Farmos" műsort, igen megkedveltem.

Hat nappal ezelőtt, rá is találtam a fórumra (Farm a Viasat 3-on címmel), amelyben, "kelsó82" nevű fórumtárs írt utoljára, tavaly év vége felé, én meg gondoltam, jó helyen vagyok! :D

 

Na, én pedig beleírtam nagy boldogan, hogy indul majd márciusban az új  műsor, meg, hogy jobb volna talán egy új topikot nyitni! 

(Nyitottam is volna, csak nem tudtam, hogyan kell?!)

Na, aztán véletlenül idetaláltam. :DDD

Ugye nem baj?! :D

 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.02 0 0 18

Jaó, ezt ki is hagytam a számításaimból!☺😉

 

(Tényleg, én vajon hogyan fürödnék egy ilyen helyen?)

Előzmény: Ilhilla (17)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.02 0 0 17

...és ha majd reggel leszaladnak a közeli patakba mosakodni. (Remélem, a fiúk is!).

Előzmény: kelso82 (12)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.02 0 0 16

Sorry, akkor félrehallottam.☺

Előzmény: Mackóbogár (15)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.02 0 0 15
Előzmény: Mlle. Grenelle (8)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.02 0 0 14

Gondolom, hogy az Éjjel-nappal és a BK utánra tervezik, akkor pedig rám -és még sokan másra- ne számítsanak, legalábbis nem "egyenesben", hanem csak a "moston".

Előzmény: Mlle. Grenelle (13)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.02 0 0 13

Igen, tegnap este került bejelentésre.

 

Az biztos.☺

Az RTL jó nézettségre számíthat.

Előzmény: kelso82 (12)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.02 0 0 12

Ez hivatalos?

Egyebkent az nem gond ha ejjelente huvos lesz, a fatuzeles, favagas meg hasonlok csak plussz konfliktus forrasa,ami nekunk es azt rtlnk is csak jo:)

Előzmény: Mlle. Grenelle (8)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.01 0 0 11

Hát nincs, március-április még hűvös-szeszélyes...különösen éjjel.

Szóval favágás tutira lesz.

Nomád körülmények...igen, ez a helyes kifejezés!☺

 

Ajaj... ne is mondd!😞

Nekem már régen van, és tök megszoktam. Akkor furi, ha nincs... most egy hónapig nem volt, pihentettem a körmeimet.

Ó... el tudom képzelni...☺

Előzmény: Ilhilla (10)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.01 0 0 10

Március végén még nincs annyira jó idő, hogy egy farmon ne fázzanak. Gondolom, majd fát is maguknak kell vágniuk és azzal fűtenek. Elég nomád körülmények lesznek, de a műköröm nem csak a farmon tud letörni ám!  Nekem egyszer volt, de leszedettem, mert nem tudtam benne mosogatni és még egy bizonyos (mindennapos) tevékenység végzése is komoly dilemma elé állított. :D

Előzmény: Mlle. Grenelle (8)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.01 0 0 9

20 millió lesz a fődíj.

 

(Zárójel: én ennek az ötszöröséért sem vállalnám. Se áram, se vezetékes víz, se semmi... bár kút azért biztosan van. Mondjuk szoli meg biztos többkilométeres körzetben nincs.

Ezzel együtt hülyén is néznék ki egy farmon a műkörmeimmel, meg a 3D-s műszempilláimmal, talpig divatos cuccokban, magassarkúban... szóval minden tiszteletem azoké, akik vállalják, de én ezt inkább messziről kikerülöm...persze nézni azért fogom!☺)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.01 0 0 8

Március 24-én indul a Farm, 14 játékossal, és két hónapig fog tartani.

Ilhilla Creative Commons License 2016.02.29 0 0 7

21.25 megfelel? :-)

 

(Tudom, hogy nem erre gondoltál! Én májust tippelek és tuti a Barátok közt után lesz és akkor még később lesz a kezdési időpont).

Előzmény: kelso82 (6)
kelso82 Creative Commons License 2016.02.29 0 0 6

Egy musokezdesi idopontnak jobban orultem volna,de persze tudom meg nincs hivatalosan bejelentve.

 

Előzmény: Ilhilla (0)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.02.28 0 0 5

Igazán nincs mit!☺

Hát jah...mondjuk azért Anikó is érthető valamelyest, ez neki egy nagy lehetőség, talán az utolsó, de akkor is... én biztos nem vinnék oda magammal egy gyereket, nemhogy ilyen kicsit, de nagyobbat sem...

Előzmény: Ilhilla (2)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.28 0 0 4

:-)))

Előzmény: Mazsola0070 (3)
Mazsola0070 Creative Commons License 2016.02.28 0 0 3

Fördős "Kösssssssz" Zééééé

Előzmény: Mlle. Grenelle (1)
Ilhilla Creative Commons License 2016.02.28 0 0 2

Tééényleg! Fördős... elvétettem. Köszi a javítást.

Én sem értem, miért kell kitenni egy pici -még 1 éves sincs- gyereket ilyen viszontagságnak, de gondolom van az a pénz... és Anikó nem akarja elszalasztani a nagy lehetőséget.

Előzmény: Mlle. Grenelle (1)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.02.28 0 0 1

Picit belejavítok, mert helyesen

Fördős Zé.

 

Nádai Anikó viszi a kisfiát is? Szegény gyerek, már most sajnálom...😞

Előzmény: Ilhilla (0)
Ilhilla Creative Commons License 2016.02.28 0 0 0

Üdv. az új topiknak! Szeretnék máris egy infót megosztani. A két műsorvezető:

- (konyhafőnök) Fürdős Zééé és

- (éjjel-nappal VV) Nádai Anikó + 1 fő, mert viszi a kisfiát is! 

Előzmény: kelso82 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!