Keresés

Részletes keresés

Mallory Creative Commons License 1998.09.01 0 0 0
Persze, Josh, de akkor meg mit lehet csinálni???
Én spec. úgy vagyok vele, hogy inkább lôjem rá az összes (gáz)töltényt a támadóra és majd késôbb gondolkozom a továbbiakon, mint hogy ott vigyék el a fizetésem, vagy késeljenek meg csak úgy szórakozásból.
Tehát én a gázfegyver tartása (és indokolt esetben) használata mellett voksolok. Az egyetlen problémám, hogy az ember kénytelen 40-50 ezer Ft-ot áldozni arra, hogy valamivel nagyobb biztonsgban mehessen ki az utcára.
Trebitsch Creative Commons License 1998.09.01 0 0 topiknyitó
A cigányozós topicban szólított meg Josh, amit abban a topicban kimondottan helytelen lenne megbeszélni. Idemásolom:
******************************************
Josh
09-01-98 1:14 PM adatok | e-mail
Trebi!

Csak azt ne hidd hogy a pisztolyos mókából "nem lesz rendőrségi ügy" ahogy mondtad. Igenis lesz: kapásból
följelenthet, testi sértésért, rágalmazásért, közbiztonságra veszélyes eszköz birtoklásáért, és még sok mindenért,
ehhz még jön hogy n darab szavahihető tanu fogja bizonyítani hogy te kezdted a bulit és a végén olcsón
megúszod egy sima rendőrségi szabálysértési üggyel, vagy bírósági eset is lehet belőle.
Ezekután a házadat először kivülről átfestik kedves szlogenekkel, a levélszekrénybe petárdát dobnak, és még
sorolhatnám. Velem megtörtént egy ilyen eset úgyhogy tudom mit beszélek.

Mégegyszer: az általad említett fegyverek használata nem engedélyezett, csak a birtoklása.(ez két külön dolog)

Josh
******************************************

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!