Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2015.03.03 -3 0 91585

Először befizetett egy intenzív fogyitáborba, mert azt mondta: első dolga, hogy lefogyjon pár hét alatt.

Előzmény: vvJózsi (91581)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.03 -4 11 91584

Robin jópofiskodott Lacival, mindig vele lógott, miközben a háta mögött fúrta. Laci és Fanni viszonya tiszta volt, mindkettő tudta h a másik nem kedveli. Robin még a mostani interjúkban is közölte h Lacival szerinte jóban lesznek, hát, Laci helyében ezt inkább hagynám, bár túllépni a dolgokon is erény. Ettől még Robin elég tisztességtelenül játszott Lacival szemben, az más kérdés h a végén már ordított róla h ez "csak" taktika volt a részéről.

 

Egyetértek, erről van szó.

 

Laci és Fanni nyíltan utálták egymást. Ennek megfelelően nem is ölelkeztek, nem hülyéskedtek együtt, elkerülték egymást, ha lehetett, és veszekedtek, ha nem.

 

Laci és Robin viszont Edina kiesése után kifejezetten összehaverkodtak, együtt lógtak, hülyéskedtek, pedig nem lett volna muszáj, elég sokan voltak akkor még a villában. Sokan írtátok is itt, hogy milyen jó fej a két srác együtt, szerintem is azok voltak, kifejezetten működött köztük a kémia (nem szexuális értelemben írom). A villa legjobb pillanatainak egyike volt a bőgős buli, amikor Robin bajuszban Laci vállán bőgött, ölelkezés, együtt alvás:-) Nagyon aranyosak voltak. Ebben a kérdésben Laci volt az érettebb, ő felismerte és többször ki is mondta, hogy megkedvelte Robint és a fiú is őt. Robin viselkedése is ezt igazolta, csak nehezére esett bevallani, nyilvánvalóan főleg azért, mert Lacit tartotta a legnagyobb ellenfelének.

 

A fentiek fényében volt Robin viselkedése kétszínű és hátbaszúrás Lacival szemben (beleértve minden idők legszemetebb kortesbeszédét). És ezért volt taszító az, ahogy ordítva Denisz nyakába ugrott a "végre kitettük", vagy valami hasonszörű szöveggel.

Lehet magyarázni a bizonyítványt, a Robinfanclub teszi is már régóta, nincs ezzel semmi baj, mindenki úgy látja, ahogy szeretné, de a tények a fentiek.

 

Amit az is igazol, hogy amikor most a kiesés utáni reggelen megkérdezték Robint, hogy kivel fogja szerinte tartani a kapcsolatot, két nevet mondott: Daniét és igen, bizony, Laciét. Ennyit arról, hogy csak azért haverkodott vele, mert össze voltak zárva.

 

Ettől még Robin megnyerte, gratulálunk neki, de engedtessék meg a fórumozóknak, hogy leírják az ellenérzéseiket a viselkedésével kapcsolatban. Ahogy a Robinfanclub is leírja mindenféle negatív véleményét a többi lakóról, sokszor nem éppen szép stílusban.

Előzmény: DeStijlFűrész (91514)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.03 -5 6 91583

Én sem "vitaindítónak" szántam a leírtakat, csak szerettem volna rámutatni, hogy Laci LEGALÁBB tudott bocsánatot kérni, de Fanninak meg sem fordult soha a fejében (kivéve Dennistől a köpés miatt), hogy bocsánatot kérjen. Laciba legalább bele van "kódolva" a bocsánatkérés "képessége", de Fanniból teljesen hiányzik.

Előzmény: szévike (91574)
mammamia28 Creative Commons License 2015.03.03 -4 4 91582

Mindenki szubjektíven ítélte meg a játékosokat, még te is (ennyit a Lacit utáló/szerető szemüvegről).

Szó szerint valóban ez hangzott el, viszont Laci olyannyira nagyképű, unott pofával csinálta végig az utolsó időt, hogy nyugodtan bele lehetett gondolni azt is a viselkedésébe, hogy ő már a zsebében érezte a nyereményt. 

Előzmény: DeStijlFűrész (91571)
vvJózsi Creative Commons License 2015.03.03 -1 0 91581

Dubai? Már biztos hiányzott a hercegeknek.:)

Előzmény: Ilhilla (91579)
vvJózsi Creative Commons License 2015.03.03 -1 3 91580

Büszkék lehetünk rá, annyi összetartást, nagykoaliciót, sérelmek félretevését már rég láttam.:) 

Előzmény: babyke by (91577)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.03 -2 0 91579

Úgy érzem, Dórit már nem fogjuk viszontlátni sem a 8:08-ban, sem a Blikk sztárchaton. Vasárnap nem látszott betegnek, bár hasmenésre panszkodott. Lehet, hogy más oka van a távolmaradásának?

 

Kíváncsi lennék pár bulifotóra, látunk-e egyáltalán?

 

 

DeStijlFűrész Creative Commons License 2015.03.03 -2 6 91578

De, de még mindig nagyobb érettséget jelez, ha valaki képes az önreflexióra, arra h belássa h hibázott és tud bocsánatot kérni, mintha ez utóbbi háromból nincs meg semmi sem.

Előzmény: szévike (91574)
babyke by Creative Commons License 2015.03.03 -3 3 91577

Rendben, ezen ne vesszünk össze. Pláne, hogy abszolút DEL-es voltam. :D

Előzmény: vvJózsi (91567)
babyke by Creative Commons License 2015.03.03 -3 5 91576

Szerencsére el is "kotródott" a szavazók segítségével mindhárom: Dani, Edina és Laci. 

 

Előzmény: vvJózsi (91569)
crossfire1 Creative Commons License 2015.03.03 -1 3 91575

és valahogy pont a párbaj előtti este jut eszébe...

Előzmény: szévike (91574)
szévike Creative Commons License 2015.03.03 -3 2 91574

Távol álljon tőlem, hogy vitatkozni akarjak, de:

 

Nem tudom ki fejtette már ki, úgyhogy nem a saját mondataimat ismétlem. 

Nem kell úgy viselkedni, hogy aztán bocsánatot kelljen kérni.

Merthogy Laci folyamatosan ezt tette. Csinált valamit, majd azzal takarózott, 

hogy ő utána már kért bocsánatot. És? Akkor már el sem követte?

 

Előzmény: Ilhilla (91570)
DeStijlFűrész Creative Commons License 2015.03.03 -2 4 91573

Ez a másik kedvencem, h tegyük már magunkat túl Robin győzelmén. Olvasd már vissza h ez a beszélgetés honnan indult... Valaki betette reggel h Edina és Laci nem örültek látványosan Robin győzelmének, utalva arra h milyen kis szemetek... Erre jeleztük h tán volt oka ennek, és érthető h miért nem örültek. Szóval nem Robin cseszegetéssel kezdődött a téma, hanem Edina és Laci cseszegetéssel.

Előzmény: jamieb (91545)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.03 -2 2 91572
DeStijlFűrész Creative Commons License 2015.03.03 -2 5 91571

Ez a "hátradől és megnyeri" a kedvencem, semmi ilyesmit nem mondott. Ha nem Laci utáló szemüvegen keresztül nézted, hanem azt, ami tényleg elhangzott, akkor mindössze annyit mondott, h ha sikerül visszajönnie Dennis ellen, akkor a döntőben már csak hátradől, ott már nem lesz harc, befejezte a hadjáratot. Utána ezt on-ban is elmondta. Szerencsétlen megfogalmazás volt, amire rá lehetett ugrani, de semmi olyan nem volt benne, mint amit utólag az Anti-Laci brigád tulajdonított neki.

Előzmény: mammamia28 (91554)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.03 -4 3 91570

Laci nem szorul védelemre, de azért leírom: az utolsó párbaj előtt másfél órán át beszélgetett Robinnal a teraszon, ott elmondta: a Fannis párbajon ki hogyan viselkedett és azt is elmondta: nagyon megbánta, hogy Fanninak beszólt a végén, de kihozta belőle az adneralin.

 

A különbség tehát: Fanni soha nem bánta meg, ha megsértett másokat, Laci viszont igen. Robintól is többször kért elnézést az "ülvepisilős" beszólásért és Zsuzsától is a párbaj végén: "bocs, ha megbántottalak, de ez csak egy játék"!

 

Robin valóban feltűnően örült annak, amikor nem Laci ment vissza, de szerintem a helyében mindenki így örült volna. A győzelem után minden riportban elmondta: Lacival fogja tartani a kapcsolatot.

Az, hogy ki-ki mögé áll, most fordítva volt, a párbajozók kérhették meg, ki álljon mögéjük. Először Dennis választott, Lacinak Robin maradt. A kortesbeszéd korrekt volt, egyáltalán nem dícséerte elvtelenül Lacit, aki oldafigyelt, érthetett belőle.

 

Lacitól is "számon lehetne kérni" ilyen alapon, hogy a döntőben nem Robinnak szurkolt.  

 

vvJózsi Creative Commons License 2015.03.03 -6 4 91569

Kotródj a DEL-eddel. Eddig is csak vvJózsit tudtad érdekelni, de ő is a pofáját alapra állította, mikor Laci 2 párbajról visszament.

 

Kicsim, hogy te milyen finom vagy.:)

 

Nos, amikor a Lackó kiverte a Fannit, akkor utána azért nem írtam, mert öngyilkos lettem. Most már tudod. Most is az égből írok neked, egy csodálatos szép helyről.

 

A DEL egy csodálatos mozgalom volt, a történelem legdíszesebb lapjain a helye.

Annak ellenére, hogy a DEL amikor megalapítottam, nem a Lackóról szólt, hanem Dinka Ellenes Liga volt. És mindenkinek, akit a Dinka behálózott, annak "kotródnia" kellett, hogy szép szavaddal éljek.

 

Más kérdés, hogy mások felhívták a figyelmemet, hogy a DEL mint mozaikszó, bizony a te kedvenceidet érinti sorrendben.:)) 

Előzmény: eatpraylove (91398)
Ernest Thornhill Creative Commons License 2015.03.03 0 1 91568

Az olvasás azért még megy. Viszont erről szólt az egész 3 hónapnyi fórumozás. Az megérdemelte ezt, mert az csinálta amazzal, ez megérdemelte azt, mert így viselkedett ezzel. Az jó, hogy jelet kapott, mert azt mondta a másikra, hogy..., örülök, hogy kiesett emez, mert ennyi ideig cseszegette ezzel azt a másikat, stb.

Előzmény: babyke by (91564)
vvJózsi Creative Commons License 2015.03.03 -4 7 91567

Az hogy páran csodálkoznak, hogy a Robin nyerte meg, jogos. Az, hogy megnyerte, de sokaknak továbbra sem szimptatikus, az is jogos.

Ne csináljatok már úgy, hogy attól hogy megnyerte, egyből már szeretni is kéne.:) Aki nem kedveli, hadd mondja már el, hogy miért nem. Ennek semmi köze ahhoz, hogy irigyli tőle a nyereményt, vagy ilyesmi.

Előzmény: babyke by (91555)
babyke by Creative Commons License 2015.03.03 -1 2 91566

Amikor Miló nyert, akkor sem jelentett semmit. A csapat továbbra is úgy lesz öszeválogatva, hogy tele lesz szélsőséges, magamutogató, harsány játékosokkal. Minden széria vegyesen van összeválogatva. Lesz majd a VV8-ban is olyan játékos, aki kiveri a biztoyítékot. Ebben biztos vagyok. 

Előzmény: oxoborgeye (91562)
mrc01 Creative Commons License 2015.03.03 -3 0 91565

Miért, te talán ott voltál, hogy ennyire biztos vagy benne, semmi nem történt?! De mindegy is. Ha így van, ha nincs, attól az utolsó mondatom még igaz.

Előzmény: deluigi (91563)
babyke by Creative Commons License 2015.03.03 -1 0 91564

Olvasd el mégegyszer amit írtam és értelmezd. Nem vitatkozom tovább, mert nincs értelme. 

Én speciel nem gúnyolnék ki senkit, azért, mert ő megtette mással. Nem vagyunk egyformák. 

Előzmény: Ernest Thornhill (91560)
deluigi Creative Commons License 2015.03.03 -1 5 91563

"aki azóta már Aurelioval is lefeküdt"

 

Talan ott voltal? :)

Senki nem konfirmalta, Eva meg bocsanatot is kert Autol elo adasban, hogy remhireket terjesztett...

De te jobban tudod mindenkinel. :)

 

Előzmény: mrc01 (91559)
oxoborgeye Creative Commons License 2015.03.03 -5 0 91562

Nem sokan értik, hogy tulajdonképpen azért foglalkozok még a Robin-féle győzelemmel, mert nem mindegy, a következő széria milyen lesz. Nem a nyereményt sajnálom tőle.

VV Attila emlékszem az oldalán "esemény-generátor"-nak nevezte az előző szériából Auréliót, bár nem csípte. (Azóta se)

A villa-lét "leülne", bulizás, jópofizgatás, nem bántok mást, nehogy párbajra küldjenek, ha nem lennének, akik beszólogatnak a többieknek, akik generálják a feszültséget.

VV 8-ba betesznek tizenvalahány Robin-típusú villalakót, és nézhetetlen lenne a műsor.

A VV4-ben volt minden, narancsdobálós-kizárás, köpködés, stb. mégis a legjobb széria volt.

Nem szeretnék Miló-féle szériákat, akkor már inkább Aurélió-féle, pedig nagyon nem bírom a gyereket.

 

Előzmény: babyke by (91555)
mrc01 Creative Commons License 2015.03.03 0 3 91561

Sokan szemére vetik volt VV-seknek, hogy csak ez meg az vitte valamire a VV után. Én sem értettem soha, miért kellene bárki is közülük továbbra is a figyelem központjában maradjon.

Előzmény: crossfire1 (91546)
Ernest Thornhill Creative Commons License 2015.03.03 0 1 91560

Jó, hát ilyen alapon akkor ne zárjunk senkit se fegyházba csak azért, mert ő mondjuk elrabort, és fogva tartott valakit évekig. Mondjuk el neki, hogy csalódtunk benne, ez nem volt fair dolog, és hátha abból majd tanul.

Előzmény: babyke by (91557)
mrc01 Creative Commons License 2015.03.03 -5 5 91559

Csodálkozom, hogy még mindig ilyen sokan kedvelik azt a Zsút, aki azóta már Aurelioval is lefeküdt. A nő egyetlen jó tulajdonsága, hogy hallgatott, mikor hallgatnia kellett (míg a villában volt). Azon kívül viszont a koravén tiniribanc minden tulajdonságát magán hordozza.

Ernest Thornhill Creative Commons License 2015.03.03 0 2 91558

Én is így látom nagyjából, ezért is volt furcsa számomra ez a fajta reakció a párbaj után. Nem gyűlölték ők annyira egymást, illetve nem voltak ők akkora nagy öribarik Dennisszel, hogy indokolt legyen szerintem.

Előzmény: mammamia28 (91554)
babyke by Creative Commons License 2015.03.03 -2 2 91557

A következő a véleményem ezzel kapcsolatban. 

Ha Fanni gúnyolódott a kiesetteken, akkor az Fannit minősíti. Ha Laci gúnyolódik a kiesetten, akkor az őt minősíti. 

Nem csinálok olyat senkivel, amivel nem értek egyet. Pld. Nem lopom el a másik pénzét, mert ő is ellopta valakiét. 

Nem teszek olyat csak azért, mert más megteszi. Amit én megteszek, az engem minősít nem mást. 

Előzmény: Ernest Thornhill (91549)
jamieb Creative Commons License 2015.03.03 -4 4 91556

Ennyi! :) Nekem se kéne már reagálnom, hisz megnyerte, nincs mit bizonygatni. Tegnap lefaszfejezték itt Robint, arra már tényleg nem szántam erőt és időt, hogy elkezdjek magyarázni, hisz minek? Robin bizonyított és nyert. Nem tett semmi rosszat, ha mégis volt egy két rossz húzása, akkor se volt egy gané alja ember és nyerhetett. Akármennyire bánkódnak miatta és jönnek azzal, hogy nem tett semmit, nem érdemelte meg, tuja meg még ülve is pisil, akkor is az már az övé, így döntöttek a nézők és kész. Pár nap és talán mindenki túlteszi magát rajta, ha nem, akkor nem. Most amúgy ezzel rosszabb nekik, hogy Robin nyert? Elvett tőlük valamit? Nem. Miért sajnálják tőle? 

Előzmény: babyke by (91555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!