Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2017.04.14 -3 0 821

Fura, mintha még most is "ügyvédként" emlegetnék. 2015-ben ügyvéd volt, az biztos, igaz, -ahogy magáról állította- csak "takaréklángon" gyakorolta a hivatását!

Így már minden rendben van, mert inkább énekesnőként ismeri az ország, akkor meg... vetkőzzön! Ráadásul tényleg jól is néz ki, jobban, mint az agyonplasztikázott "kolléganője" (Z.L.), aki jóval fiatalabb nála! 

 

http://www.life.hu/sztarok/20150630-volgyesi-gabi-adammal-a-kapcsolatunkat-el-nem-tudom-kepzelni-a-zenekar-a-unique-nelkul.html

Előzmény: vanda62 (820)
vanda62 Creative Commons License 2017.04.14 0 1 820

a kérdés megítélésében teljesen lényegtelen ugyan, de Völgyesi nem ügyvéd, a Magyar Ügyvédi Kamara honlapja szerint nem szerepel a kamarai nyilvántartásban. Ez olyan, mint a bogár, meg a rovar. Minden ügyvéd szakvizsgázott jogász, de nem minden szakvizsgázott jogász ügyvéd. 

Előzmény: Ilhilla (819)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.13 -2 0 819

Igazatok van, ha Gabit a Párját, a kamarát, a kollégáit és a környezetét nem zavarják -az egyébként valóban jól sikerült fotók-, én minek aggályoskodom!

Ráadásul kb. tíz éve volt Gabinak ennél nagyobb "vetkőzése" (egy klip kedvéért pucér volt), az is "belefért" életének a művészi oldalába. 

Ez a Story-s fotósorozat pedig nem csak a párját "lephette meg", hanem a nagy Duettes ellenfeleit is, mert ők nem kapnak ilyen jó kis reklámot! :-)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.13 0 2 818

Megnéztem V. G. képeit a Storyban.

Abszolút vállalható, korrekt képek, semmi "túlzó" nincs bennük. Körülbelül ennyit lehet látni valakiből a strandon.

Előzmény: vanda62 (813)
derek Creative Commons License 2017.04.13 0 1 817

Azért Gabit ne hasonlítsd már Győrfihez vagy Magyarhoz. Gabi énekesnő , aki közben jogi egyetemre járt , amit a zenei karrierje alatt/mellett el is végzett. Énekesnőként meg egyáltalán nem furcsa , hogy egy bulvárlapban bemutatja a trendi fürdőruhákat. Eddig is voltak szexis klipjei , fotói. Biztos , hogy nem az ügyvédi karrierje - ha van neki olyanja - miatt kapta a felkérést. Szerintem sokan nem is tudják , hogy civilként ügyvéd.

A két úriember celebeskedése már furább , mert ők eleve civil foglalkozást űznek.

Előzmény: Ilhilla (816)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.13 -6 0 816

Egyáltalán nem ítélem el, kicsinyességből pláne nem, hiszen van még talán "pár jó éve", használja is ki, ha neki így tetszik. Én csak a véleményemet írtam le, de nem irigységből. Csak nekem valahogy nem illik össze az "ügyvédeskedés és a szexi fotózkodás, valamint gagyi műsorokban celebeskedés". Éppen emiatt találtam furcsának, hogy Győrfi Pál is énekelgetni próbált és pl. Magyar György sztárügyvéd létére elment "vicceskedni" a Heti hetesbe. Nekem bizonyos foglalkozásokkal valahogy nem illik össze a könnyű műfaj, pláne a Gabihoz hasonló magamutogatás, amikor ő maga hangsúlyozta ki, hogy a férjének szánta meglepetésként! Remélem a párja jól meg is lepődött!

...de ezzel a magam részemről le is zárom a témát, mert nem akarlak meggyőzni a magam igazáról és Te sem tudod velem elfogadtatni a véleményedet! :-)

Előzmény: vanda62 (815)
vanda62 Creative Commons License 2017.04.13 0 2 815

Véleményem szerint a szépség isteni adomány, aminek örülni kell, mint minden jónak, amit az ember hite szerint istentől, a sorstól vagy a genetikától kap. Éppolyan adomány, mint az éles logika, a lényeglátó képesség, a jó fogalmazókészség, amely képességeikre a jogászok általában büszkék szoktak lenni. Ki tilthatná meg, hogy egy énekesnőként, színpadon is dolgozó jogász büszke legyen a szépségére, ha egyszer tagadhatatlanul van neki. Márpedig van neki, így elítélni azért, mert büszke rá és megmutatja, kicsinyes botorság.  

Előzmény: Ilhilla (814)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.13 -3 0 814

Ez jó (mármint a hosszú ideje raboskodó...), de ha megkérdeznénk két férfit, az egyik tuti kíváncsi lenne, mit takar az egyrészes fürdőruha! Ráadásul a cikk címe mintha bikinit emlegetne! :-)

(Különben az én fantáziám is meglódult, amikor legutóbb láttam abban a "bikavadító ruhában", mert rácsodálkoztam, hogyan nőtt meg a melle pár év alatt ekkorára! Lenne ötletem, de ide nem írom ki! :D)

Előzmény: vanda62 (813)
vanda62 Creative Commons License 2017.04.12 0 2 813

Bár még nem láttam az újságban lévő képeket, mégis tartom a véleményemet! 

 

Én is csak azt láttam, ami az újság címlapján van, amelyen Völgyesi elegáns testtartásban áll valahol egy teljesen zárt piros fürdőruhában. Ha a többi is ilyen, akkor csak az igen hosszú ideje raboskodó ügyfelek fantáziáját fogja beindítani. 

Előzmény: Ilhilla (812)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.12 -3 0 812

Bár még nem láttam az újságban lévő képeket, mégis tartom a véleményemet! A hangsúly azon van, hogy ha a férjének szánta, miért teszi mégis közszemlére? Ez már-már olyan "sarkakatás". Azt is írtam, hogy jómagam érezném kínosan magam egy férfi ügyfelem előtt (ez az ügyfél lehet adott esetben pl. egy szexuális bűncselekmény elkövetője, akinek ugye a bíróság rendeli ki hivatalból a védőt. Ilyesminek ki van téve Gabika is).

Előzmény: vanda62 (811)
vanda62 Creative Commons License 2017.04.12 0 2 811

Nem recskás magazinban szerepel meztelenül, hanem egy színes bulvárújságban, fürdőruhában. Ezzel az erővel minden jogásznak meg kellene tiltani, hogy uszodába menjen, mert hátha találkozik egy ügyfelével. 

Előzmény: Ilhilla (810)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.12 -4 0 810

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20170412/volgyesi-gabi-40-eves-bikinis-fotosozat-ferje-meglepetes/

 

El kell ismerni, hogy 40-en túl és két gyerek után is szép, csinos, kívánatos nő. DE!

- ha a férje kedvéért csináltatta a képeket, miért hozta nyilvánosságra?

- miért kell egy -állítólag- jól menő ügyvédnek "celebesednie"?

 

Én furcsán érezném magam pl., ha egy férfi ügyfél a tárgyalás alatt azon agyalna (és ez kiülne az arcára) mi is van a talár alatt?

 

Ugyanez érvényes a még csak bojtár Zimány Lindára is.

crossfire1 Creative Commons License 2017.04.11 -1 1 809

hé, most se kövér :D

(nála ez úgy van, h élőben most néz ki jól, amikor olyan kis vékony volt, akkor élőben túl vékony volt)

nagyon dob a tv a kilókon.

Előzmény: Ilhilla (807)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.11 -1 1 808

Ilyen "kritikát" azért nem engedhetett volna meg magának senki, még Szulák sem. Rá is lehetne találni jelzőket! Direkt figyelni fogom, hogyan fogja zsűrizni Csabáékat, lehet, hogy most agyba-főbe dicséri és kinyalja a "szilvalekvárt" is? :D

Előzmény: banya23 (805)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.11 -1 0 807

Éppen most (13.00 óra) táncolt Csaba a Muzsika TV-n, remek volt, persze - 10 kg és - jó pár év! ...és megfelelő partner! :-)

Előzmény: crossfire1 (806)
crossfire1 Creative Commons License 2017.04.11 -2 1 806

persze, h emlékeznek, nyilván.

(mondjuk én VCS helyében így nem vállaltam volna ezt a műsort, ezzel a zsűrivel. de Szulák befőttnek kínosabb)

Előzmény: banya23 (805)
banya23 Creative Commons License 2017.04.11 0 1 805

Olyan kíváncsi lennék, hogy Szulák emlékszik-e még a 7 évvel ezelőtti véleményére VCS-ről: "A legrosszabb azonban Szulák Andrea volt, aki minősíthetetlen formában nyilvánította ki nemtetszését. Az egyik közösségi portálon a következőt írta: „Na, ez az igazi gáz! Tegyük bele a sz*rt egy befőttesüvegbe, biztos valaki elhiszi, hogy szilvalekvár!”"

Forrás: http://starity.hu/magazin/9651-nagy-fero-szulak-andrea-ne-biralja-csabat/#ixzz4dvmttgzu

 

 

picimadárka Creative Commons License 2017.04.10 0 0 804

"Bocsánat, akit zavar a véleményem, de ki kellett írnom magamból!"


Egyetértek a véleményeddel!

Valóban nehéz lehet Csabának, mert nem lehet olyan "gyorsan változtatni" az érzéseit!

Egyszer tisztelettel nézni Ábrahám Editre, a másikban meg "nőként" mosolyogni rá.

Én "nem írtam ki magamból" anno, hogy ugyanezeket gondoltam - egy hasonló műsorban -, Keresztes Ildikóval kapcsolatban is, de most legalább, ezt is megtettem.

Természetesen mindkét művésznő hozta a formáját, sok évet letagadhatnának valóban! Nincs is ezzel gond, ha szerények maradnának és nem tolnák túl az egészet. Szerintem.
Más:

Kellemesen csalódtam Zimány Lindában, Mádai Vivienben, ma is korrektül helytálltak.

Maradok konzekvens, az elején letettem voksomat, mint írtam "kizárásos alapon" Vecáékra, ma is rájuk voksolok, jók voltak továbbra is.

 

Előzmény: Ilhilla (792)
mammamia28 Creative Commons License 2017.04.10 -1 1 803

Tina 70 évesen is szexisebb, mint sok nő 30 évesen.

Előzmény: vanda62 (799)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.10 -4 0 802

...azért Csaba megfelelőbb partnerrel sokkal jobb lenne, ne feledjük a színpadi szerepeiben nyújtott teljesítményét, illetve azt, hogy anno a Szombat esti lázban nagyon jól táncolt és meg is nyerte.

Előzmény: jana257 (797)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.10 -2 0 801

A dalok többsége régi-régi sláger, amit már a mai fiatalok nem ismernek, mert nem játsszák a dalokat. Gondolom, ezek után már nem, vagy csekély összegű jogdíjat kell fizetni, illetve nincsenek egyéb megkötések a dalok előadását illetően, ezért választják ezeket (és talán kevesebb nézőnek tűnik fel, ha a versenyzők elrontják :D).

Előzmény: Fruzsi_na (800)
Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.10 0 1 800

Visszanéztem a tegnapi adást. Továbbra is elég semmilyenek találom az idei mezőnyt. Egyenlőre nincsenek sem annyira kiemelkedően jó párosok, sem olyanok akin legalább röhögni lehet, igaz full tehetségtelenek sincsenek.

 

Összegezve:

 

-Jobban tetszett, mint a múlt héten: Csipa-Mádai Vivien

-A múlt héthez képest leeresztett: Emilio-Ábel Anita

-Jók voltak: Janicsák Veca-Simon Kornél, Judy-Erdei Zsolt,Oláh Gergő-Zimány Linda,Vastag Csaba-Ábrahám Edit, Völgyesi Gabi-Sági Szilárd

-A semmilyenek: Peller Károly-Stohl Luca, Tolvai Reni-Danny Blue

-Legalább a szórakoztató faktor működött: Jolly-Hódi Pamela

-A gyengék: Vince Lilla-Apáti Bence

 

Nem tudom ki választja ki a dalokat, de a legtöbb párosnál borzalmas a dalválasztás...........

 

Következő kiesőnek a Csipa-Mádai Vivien vagy a Vincze Lilla-Apáti Bence páros tippelem.

vanda62 Creative Commons License 2017.04.10 0 1 799

Nem a korával van baj, gondoljunk csak Tina Turner és Eros Ramazotti duettjére. 

Előzmény: Törölt nick (795)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.10 0 1 798

A Vincze-Apáti az egyik leggyengébb páros (jóval rosszabbak, mint Edit-Csaba), szóval nem biztos, h pont ők a jó példa.

Előzmény: jana257 (797)
jana257 Creative Commons License 2017.04.10 -2 3 797

Szerintem Edittel semmi baj nincs, tudja, hogy miről szól ez a műsor. Jókedvű, játékos, ügyes. V. Csaba meg egy humortalan, merev fax. Ő nem tudja felvenni ennek a műsornak a ritmusát. 

Vince Lilla 56 éves, Apáti mégis tud vele együttműködni. 

Előzmény: Törölt nick (795)
crossfire1 Creative Commons License 2017.04.10 0 0 796

azok, amik nem a nyárról és a szerelemről szólnak :DDD

 

(világbéke dalok?)

Előzmény: Törölt nick (795)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.10 0 1 795

Jó, de mik azok a hozzájuk illő dalok, amiket egy 35 körüli férfi és egy 60 év körüli nő hitelesen, duettben elő tud adni? Az anya-fiú dalok repertoárja meglehetősen limitált... Jó, még a sugar mama és partnere kategória is egy lehetőség, de kétlem h ez elég családbarát lenne a TV2-nek :D

Előzmény: crossfire1 (794)
crossfire1 Creative Commons License 2017.04.10 -1 1 794

ha az a cél, hogy Editet amolyan példaképként mutassák, hogy így is lehet 60 évesen kinézni, akkor azért nem baj, hogy szerepel. csak hozzáillőbb dalokat kéne adni nekik.

Előzmény: Ilhilla (792)
crossfire1 Creative Commons License 2017.04.10 -2 0 793

nem fogják megnyeretni velük, hiszen "RTL-arcok". 

jövő héten legalább olyan dal lesz, amit Csabi szeret. :) 

 

nekem Ságiék a teljes homály, sztem se nem viccesek, se nem jók, arra se emlékszem, mit csináltak. fogalmam sincs, mit esznek rajtuk a nézők. még Apátiékon is jobban szórakoztam.

Veca jól énekel, és a Roxette tinikorom első számú kedvence, de őszintén szólva itt Veca hangja viszi el a dolgot, nem maga a produkció.

 

Előzmény: Ilhilla (792)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.10 -2 1 792

Igen, Csabához jobban illett volna Vivien, aki bár elég harsány, de élvezi, amit csinál. Talán még Linda is jobb lett volna. Csabán mindig látszanak az érzelmei, most sem tudja leplezni, mennyire kínos neki, hogy "Edit néni" próbál mellette fiatal csitri lenni és édi-bédibe átmenni.

Én Edit ekkora "majd én megmutatom"-kodását annak tudom be, hogy valóban próbálja elhitetni magával, a volt párjával és a világgal: ő nem egy 61 éves öregecskedő színésznő, aki fogyott hét kilót, mert 23 év után elhagyták egy jóval fiatalabbért (mint megtudtuk a bulvárból, közel egy éve), hanem egy érett, csinos, szép és kívánatos nő. Jó, ez valamennyire sikerült is, csak túltolja és ez rettenetesen idegesíti, zavarja a partnerét és a nézőket, akik azért látják, hogy az anyja lehetne! ...ezért is lesz fura, ha velük nyeretik meg!

Bocsánat, akit zavar a véleményem, de ki kellett írnom magamból!

Előzmény: crossfire1 (788)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!