Keresés

Részletes keresés

PLACI Creative Commons License 2014.02.25 0 0 7772

#7680-ra gondolsz? Erről igen, de a Gránit új csudájáról még kevés. Ha azt veszem, hogy évi 15 rugó + 20 rugó kártyakibocsátási díj, húzós, de 2 fő részére 1 kártya elég a loungehoz, +WAW, IEV, stb lounge belépés (pénzért, de halandónak is), + VIE ingyen, ha esetleg arra esz a fene. Így már nem olyan rossz deal. Mivel axánál is 15 lett az éves díj.

Előzmény: jet set (7771)
jet set Creative Commons License 2014.02.25 0 0 7771

Nemrég volt erről szó.

Előzmény: PLACI (7770)
PLACI Creative Commons License 2014.02.25 0 0 7770

Tájékoztatjuk kedves Ügyfeleinket, hogy 2014. április 12-től a KamatHozó Bankszámla helyettesítő termékeként az AXA Bank új bankszámlacsomagokat vezet be OKÉ 1, OKÉ 2, OKÉ 3 és OKÉ 4 Bankszámla néven. Ezzel párhuzamosan a VIP Betétszámla helyettesítő termékeként az OKÉ Betétszámla nevű új termék kerül bevezetésre.

 

https://www.axa.hu/static/axa_internet/sw/file/Lakossagi_bankszamla_hirdetmeny_20140412.pdf

 

Jó nagy szar lesz... horror world kártyadíjal.

 

Megyek is megszüntetni, és nyitom a gránitos Platinum kártyát, mert az többet ér!

dev/null Creative Commons License 2014.02.24 0 0 7769

Az elég gagyi gold kártya lenne ahol csak 1% a visszatérítés:))))

Előzmény: zsoltissimus (7768)
zsoltissimus Creative Commons License 2014.02.24 0 0 7768

Hát ez jó kérdés, gőzöm sincs, a Citi termékmenedzsereit kéne megkérdezned erről. Na meg a MC-t is, bár őket nem hiszem, hogy zavarná, hogy havi ~1500-1700 új ügyfél után kapnak interchange díjat.

Most képzeld el, mi lenne, ha mondjuk ez már lejárt lemez lesz, és mondjuk a jövő hónaptól a Goldot fogjuk promózni :) mondjuk kapsz egy Gold kártyát havi 990 Ft-ért, és minden vásárlásodból 1%-ot kapsz vissza :)

 

 

Előzmény: dev/null (7767)
dev/null Creative Commons License 2014.02.23 0 0 7767

Áruld már el nekem, hogyan sikerült ezt a Life-ot beleverni a prémium szegmensbe? Tényleg érdekelne. Elég volt ehhez a Citi neve?

Előzmény: zsoltissimus (7765)
dev/null Creative Commons License 2014.02.23 0 0 7766

Jaj ne is mondd.... Mindenhol csak ezt a pin meg chip cardot fogadják el. Pl a bérletet két helyen tudod tölteni a szabvány MC v Visa kártyával: Schipholon és a Centraalban. Halálos:)))

Előzmény: 'szti (7760)
zsoltissimus Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7765

Senkinek sem könnyű, nem sajnáltatni akarom magam/magunkat és nem is kell, de értékesítési kényszer van. Mi sem szeretjük az ilyen csapatvezetőt, szerencsére az enyém nem ilyen. Minimálbért kapunk, ha nem érjük el a havi előírt mennyiséget, és tényleg nem könnyű, mert csak az számít, amit a bank elfogadott és postázta a kártyát. Írsz mondjuk havi 50-70 szerződést, hajtasz, 6-8 órát talpalsz, és ha csak 19-et fogadnak el, akkor kapsz 70-80000-et. 

Előzmény: Törölt nick (7764)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7764

mi meg arra, hogy a ""főnök""  ujjal mutogat agresszívan a hiénáknak, hogy kiket rohanjanak le az ajánlattal... ;)

Előzmény: zsoltissimus (7763)
zsoltissimus Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7763

Bizony, a BAR listásokra allergiásak vagyunk! :))

Előzmény: 'szti (7762)
'szti Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7762

:-)))

ez jó ötlet

Előzmény: mynameisbundyalbundy (7761)
mynameisbundyalbundy Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7761

Mondd azt, hogy BAR-listás vagy, ugye az nem baj?

Nem fognak tovább piszkálni.

Előzmény: 'szti (7749)
'szti Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7760

hollandia kártya-szempontból agyrém

Előzmény: dev/null (7759)
dev/null Creative Commons License 2014.02.22 0 0 7759

Dominika. Saját szemünkkel láttuk amikor egy idős bácsi nem tudott fizetni az OTP-s dombornyomott kártyával. Amsterdam, Centraal Station, bérlet feltöltő automata./Az egyébként még a Citis debitet sem eszi, ugyanakkor a moneybookers vésett virtual masterja az tetszett neki./ USA, Boca Raton, Federal Hwy, borbolt. Itt is csak credit, a Citi debit sem volt jó. Hirtelen ennyi jut eszembe. És igen, az autókölcsönzők a legnagyobb lutri, de igazán az a baj, hogy nincs semmilyen dokumentum amiből ki lehetne következtetni, hogy a célországban mi várható. Azt tudni, hogy egy CC-t általában mindenhol elfogadnak.

Előzmény: leveling (7757)
leveling Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7758

Credit score.

 

A moneysavingexpert-en vannak jó (én nem feltétlenül triviális) tippek.

Előzmény: Hhp3 (7755)
leveling Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7757

Sok helyen el sem fogadják a magyar debitet. 

 

Az autókölcsönzést leszámítva (bár sokan, sokfelé béreltek már autót betéti kártyával...), szeretettel várnám a konkrét példákat, ahol MC vagy Visa (dombornyomott) betétit nem fogadják el, a citis hitelkártyádat pedig igen.

Előzmény: dev/null (7754)
leveling Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7756

Rosszul hitted. Magyarországon elég régóta több bank különböző prémium kártyája közül válogathat, aki hajlandó megfizetni a 10-20+ ezer forintos éves díjat.

Előzmény: dev/null (7752)
Hhp3 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7755

hat, a barclays platinum barclaycard-ja hitelkartya is meg visa is, de szerintem himi humi mert szo nelkul utanam vagtak, kutya nem kerdezett semmit.  marmint azon kivul, hogy kell?  szoval ezek utan nem csodalkozom semmin.  bezzeg amikor mondtam, hogy igazabol teszek a kartyajukra, nekem a pontgyujtos kene, azt nem adtak.  ki erti ezt.

Előzmény: dev/null (7752)
dev/null Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7754

Erre céloztam. Azzal a debit kártyával - hiába van ráírva, hogy platinum - sztem külföldön igen korlátozottan lehet mozogni. Sok helyen el sem fogadják a magyar debitet. Ugyankkor a Citi hitelkártyát bárhol eszik sztem.

Előzmény: Törölt nick (7753)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7753

Különbség, hogy ez messziről sem hitelkártya. Drága, az egyszer biztos, nem is túl kedvező - de azért a kettő közt ég és föld a különbség, és akkor már inkább a Gránitos cucc, mint az ál-prémium life, szerintem. 

Előzmény: dev/null (7752)
dev/null Creative Commons License 2014.02.21 0 0 7752

Egyébként, van a Lifenál is durvább játékos. Én azt hittem, hogy ezeket azért valami nemzetközi standard szabályozza és nem lehet mindenféle himi-humi kártyákat kinevezni platinának. http://platinum.granitbank.hu/premium_szolgaltatasok.html#platinum_kartya_feltetelei

Előzmény: kurtis (7747)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 7751

Napi rendszerességgel késik le a járataikat utasok a Citisek miatt. Akik nem ismerik őket azt hiszik segíteni szeretnének, majdnem negyed óra mire rátérnek a mondandóra, ha nem bírod lepattintani már lehet késő. Ismerősöm is így járt, rohanni kellett a járatához, a határőrségnél is sor volt, épp odaért kapuzárást előtt. Az ott dolgozóknak sem könnyű az élet, nem kötelező ott dolgozni ahogy az MCben sem, az UB-n sem és egyáltalán sehol...

Előzmény: 'szti (7749)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 7750

Határozottan kell elhaladni mellettük, akkor nem jönnek utánad. Ha látom, hogy hozzám szólnának, általában azt szoktam nekik mondani, hogy már van, köszönöm (pedig nincs), és tovább haladok.

 

Múlt héten a wizzes lány mellett haladtam el kétszer, mindkétszer megállított és rácsodálkozott, hogy nem csak discount club kártyám van, hanem hitelkártyám is. Pedig kb. 2 perc telt el a két beszélgetés között :D

Előzmény: 'szti (7749)
'szti Creative Commons License 2014.02.20 0 0 7749

én attól az agresszív marketingtől kapok hülyét, amivel a reptéren lasszózzák össze a klienseket. az egyik csalogató indokuk pont ez a lounge-ba belépés, de ha egyszer azt mondom, hogy nem érdekel, akkor hagyjon már békén.

a hab a tortán, hogy a madridi reptéren a spanyol citibankosok is megpróbáltak levadászni :-))

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 7748

+1! 

Előzmény: kurtis (7747)
kurtis Creative Commons License 2014.02.19 0 0 7747

Amiben igazat adok neked/nektek az mindenféleképpen az,hogy én szégyellem magam azok helyett a honfitársaim helyett akik a loungeból kilopott  kaján éltek!

Előzmény: dev/null (7746)
dev/null Creative Commons License 2014.02.19 0 0 7746

Félreértettél. Miért kéne szégyellned magad?? Mindenki olyan kártyát választ, ami az igényeinek, pénztárcájának megfelel. A MC váró egy prémium szolgáltatás, és a kártyák, szolgáltatások ehhez voltak belőve. Mindaddig, amíg a fél város nem kapott olyan kártyát ami ugyan sosem volt prémium kártya, a Citi pultjainál dobálják az emberek után, de feljogosítja a váró igénybevételére. Mi következett ezután? Ahelyett, hogy a MC kivágta volna a Lifet, és azt mondta volna a Citinek, hogy csinálj egy arany verziót belőle, amit mondjuk ~250K -ért - ahogy nagyságrendileg a többi aranykártyát - lehet megkapni, ahelyett inkább a prémiumoknak járó szolgáltatást csökkentette, Szerintem ez hiba volt.

Előzmény: kurtis (7745)
kurtis Creative Commons License 2014.02.19 0 0 7745

Nehogy már szégyeljem magam,mert csak Life kártyám van!De van Ihg platinum hoteles meg accor platinum meg hilton gold meg hyatt diamond.És akkor mi van!? A burzsuj fórum arrébb van!

dev/null Creative Commons License 2014.02.19 0 0 7744

Nem tudom, van e összefüggés az utashidakon levő bankreklám, meg a tranzitban ácsorgó leánykák, meg a citilife között:)))

Előzmény: Törölt nick (7738)
dev/null Creative Commons License 2014.02.19 0 0 7743

Hát igen. Nekünk is azt ajánlották az arany malév helyett. EGyébként sztem gold kártyát tudod miért tartanak kevesen? Mert ugye nagyjából 20000 körül van az éves díj. Aki nem utazik, annak semmit nem ér a benne levő biztosítás. Maximum a presztizs, de azért meg MO-on nem sokan fogják kifizetni. De ha megnézd, ennek a world kártyának is van prémium verziója: gold, platina, titán, infinite. Miért ezt a 70K-s semmit kellett betenni?? Nézegettük mi is a CIB-et, de annyi rosszat mondtak róla ismerősök, hogy végül az Erste Gold MC-t választottuk. Így, hogy adják hozzá a prémium bankárt, soronkívüliséget stb. így elég jónak tűnik.

Előzmény: Hhp3 (7737)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!