Keresés

Részletes keresés

theraphosa Creative Commons License 2008.11.12 0 0 489
Most már a Nikon is érdekel, a Trinitron nem :)
Előzmény: speedlight (487)
bcc Creative Commons License 2008.11.12 0 0 488
Szia yazoo!

Van már Szmena Szimbol, de attól még nagyon fogunk neki örülni, ha úgy gondolod, hogy itt jobb helye van, mint a fiókodban! :)

Ami fényképezőgép és fotós felszerelés nálunk összegyűlik, annak nem történeti, csupán dekorációs értéke van, ezért kértem mindenkitől használhatatlan, vagy kifejezetten kidobásra ítélt gépet, cuccot, nehogy félreértés legyen. Ha Szmenából 8 darab gyűlik össze, akkor 8 darab fog virítani a falakon, polcokon.... a lényeg, hogy minél több legyen a gépekből. Nagyon-nagyon nem lennék rá méltó, hogy bármiféle fotótörténeti, vagy történelmi tartalmat adjak a gyűjteménynek, mert jómagam nagyon későn, alig 2 éve ástam bele magamat a fotózás alapjaiba.

Tehát, ha jó szívvel úgy érzed, hogy odaadod, akkor nagyon fogunk neki örülni és kikerül valahova a földszinten, de ha több minden köt hozzá, mintsem elajándékoznád, akkor maradjon az emlékeid része :)

Még 1x nagyon köszi!!!!!!!!!!!!!!

Üdv
Előzmény: Törölt nick (476)
speedlight Creative Commons License 2008.11.12 0 0 487
Ennyit a nem kifejezetten márkafanatikus 350D-s társaságról. :)))))
Előzmény: theraphosa (485)
Ahmet Creative Commons License 2008.11.12 0 0 486
Nem is rad, de ne szukitsuk a kort. : )
Előzmény: elhart (466)
theraphosa Creative Commons License 2008.11.12 0 0 485
Olyan ákilencszázos emberek is lesznek?  Kint meg feldobjuk és baseballütővel elcsapjuk :)
Előzmény: elhart (484)
elhart Creative Commons License 2008.11.12 0 0 484
Fos D700-at, meg xar A900?....Áhhhhhh! Majd Norbi üvegeit inkább....Kint meg szétdobjuk:)))
Előzmény: theraphosa (483)
theraphosa Creative Commons License 2008.11.12 0 0 483
Ne bökjél, a szajrét vigyed :)
Előzmény: elhart (482)
elhart Creative Commons License 2008.11.12 0 0 482
Te lefogod őket, én meg bökök:)
Előzmény: theraphosa (481)
theraphosa Creative Commons License 2008.11.12 0 0 481
Élőben lehet csak igazán széket dobálni, üveget törni a pulton esetleg szúrkálni :))
Előzmény: 61antana (480)
61antana Creative Commons License 2008.11.12 0 0 480
Itt már (fórumon) mindenkinek volt összeszólalkozása mindenkivel. És?
Élőben ez sokkal egyszerűbben jön le.
Előzmény: Rollei (478)
61antana Creative Commons License 2008.11.12 0 0 479
Nem tudom, lehet viszek egy laptopot is, de ha gondolod Te is hozhatsz.

Szeretnék vinni egy érdekességet. :)


A tali gondolom úgy tellik, ahogy eddig az összes többi, lazán, szabadon választottan. :))
Akit érdekel valami, elkéri attól akinek van és vigyáz rá, mint szeme világára. :)
Előzmény: speedlight (460)
Rollei Creative Commons License 2008.11.12 0 0 478

:-) szerintem nem hölgy, hanem reinkarnálódott troll. Egyszer még a ködös múltban volt egy alapos összeszólalkozása a Bcc kartács korábbi nikkjével.

 

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?o=2&aq_text=&aq_cre=&user_id=243973&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=1

 

 

Előzmény: speedlight (477)
speedlight Creative Commons License 2008.11.12 0 0 477
Nálam minden új nick tiszta lappal indul, kivéve ha 3 karakter után tisztán látható, hogy ő canon.Eos! :)

Amúgy nem tudom, hogy kiről van szó, szerintem nem ismerem a hölgyet.
Előzmény: PanaDoll (475)
PanaDoll Creative Commons License 2008.11.12 0 0 475
Elég későn jöttetek rá, hogy csak játszik...
Előzmény: speedlight (474)
speedlight Creative Commons License 2008.11.12 0 0 474
Ha nem akarod megérteni, amit írok neked, akkor ne tedd. Nem kötelező. Részemről befejeztem ezt a "társalgást".
Speedlight out.

ui: Nem várom el, hogy bocsánatot kérj, amiért moderátornak neveztél, de azért megjegyezném, hogy elég hamar átsiklottál felette. :)
Előzmény: nightnurse (472)
nightnurse Creative Commons License 2008.11.12 0 0 472
Kedves Speedlight!
Ugy gondolom hogy totalisan 'elmegyunk' egymas mellett...maximalisan azt olvasod ki a soraimbol, ami LATNI es olvasni akarsz. Mivel egy kedves utalas tortent arra, hogy NEM kell a magyarazatom (holott nem is EN magyarazkodom) ezert utoljara szeretnelek arra kerni, hogy olvass viszza es ertekeld ujra a mondanivalodat. Ha nem fogadod el tolem az oszinte elismerest, tiszteletet azert, mert ennyit aldozol magadbol a fo tos talikert - milyen alapon varod e tolem a megertest: biralsz engem es en ezt zokszo nelkul elturjem.
Mar nem is merek utalni a Bibliaban leirott osi szabalyra az itelkezessel kapcsolatban- meg a vegen egyeb vad is erhet a 'pszichomokus' megitelesen tul.
Olyan sok szep dolog van ezen a foldon es olyan rovid az eletunk,:) en majd most speciel letoltok egy jo kis receptet az internetrol- nem fogod elhinni: forro csoki temaban.:)) Tovabbi jo forumozast kivanok Mindannyiotoknak, NN
Előzmény: speedlight (455)
biggamer. Creative Commons License 2008.11.12 0 0 471

Sziasztok.

 

Ez a helység amúgy hányadik kerületben van ?

nightnurse Creative Commons License 2008.11.12 0 0 470
Szervusz Kedves Ahmet!
Csupa ful vagyok es csak Rad figyelek:) Igazan koszonom a KEDVES szavakat:) amelyeket hozzam inteztel. Jol esett... NN
Előzmény: Ahmet (462)
Tejminátor Creative Commons License 2008.11.12 0 0 469

Megfogom az zödét, egy feltéllel: ha távozáskor kapok egy kórjelentést, hogy nem fertőződtem meg! :-))

.

Nekem sajnos nincsen "L"-es obim csak valami szutyok 24-70-es, és van rajta valami királykék cimke valami zess, vagy ziss felirattal. Remélem közössen megfejtjük, hogy ez mi a szöcske.

.

Azért remélem, hogy ez találka nem pixel buzulással tellik el. Mindenki kipróbálhatja az A900-t, azonban: ha lehet kártyát ne dugdossatok bele. Viszek egy üres 8Gb-t, akinek szükséges a kép hozzatok egy laptopt vagy bármi mást, mielött elmegyek áttöltjük az összes képet. Ha más obi is kell jelezzétek, mivel tudok hozni egy 70-200 Sonyt és egy 180mm-es Sigma makrót. Mással sajnos nem rendelkezek.

.

Ezt én úgy gondolom, hogy előveszem gépet és mindenki azt néz rajta amit akar. ÍHa a kezeléssel van gond akkor szóltok, de meglepődnék, ha ez egy percnél többet igényelne!  

Előzmény: 61antana (453)
Páti a játi Creative Commons License 2008.11.11 0 0 467
Lehet, hogy fotós cuccot nem is viszek. Nem vállalod az összehasonlítást, mi? :)
Előzmény: seeman (465)
elhart Creative Commons License 2008.11.11 0 0 466
Kire gondolsz?.......................................................:)
Előzmény: Ahmet (463)
seeman Creative Commons License 2008.11.11 0 0 465
Jó lenne, ha inkább társalognánk - élőben. Más világ az, mint a neten. Lehet, hogy fotós cuccot nem is viszek.
Előzmény: speedlight (460)
speedlight Creative Commons License 2008.11.11 0 0 464
"Vannak itt néhányan, akiket kedvelek."

Ezzel én is így vagyok. Elenyésző kisebbségben vannak néhányan olyanok is, akiket kevésbé kedvelek. És ez nem véletlenül van így... Csak az itteni írásai alapján nem szoktam megítélni senkit.

"Nem értem, anélkül hogy ismernék valakit, miért kellene ellenszenvet éreznem?"


Nem értem, hogy hogy jön ide ez a kérdés? :)


"Hazudnék, ha azt állítanám, nincs itt olyan nick, akivel szemben ellenszenvet nem éreznék, én is csak ember vagyok."


Ezt mondtam én is, csak más szavakkal, és mérsékletességre lettem intve. :)
(Jó, lehet, hogy egy főszervezőnek nem illik ilyet mondani, de akkor is ez van. - Akinek nem inge, ne vegye magára! :)))

"pld Páti a Já(e)ti fele nincsen ellenszenvem, bármit is gondol ő rólam. Semleges nekem."

Ennek őszintén örülök, mert úgy hallottam, hogy régebben összekülönböztetek. Nem szeretném, ha haragban lennétek. :)
Sőt, volt úgy, hogy Te meg én is összekülönböztünk, de igazából sose voltál nekem ellenszenves. :)
Előzmény: elhart (461)
Ahmet Creative Commons License 2008.11.11 0 0 463
Sok a félreértés, ez tény. Azt hiszem, hogy az emberiségnek még sokáig kell tanulnia a saját találmányának használatát. Ennek ellenére azért néha nem indokolatlan az ellenszenv. (Nem Pátira gondolok! : ) )
Előzmény: elhart (461)
Ahmet Creative Commons License 2008.11.11 0 0 462
Figyelj! A fórum nem akkor kezdődött, amikor regisztráltál. Nem mondom, hogy olvass vissza, mert az ilyen jellegű hozzászólások nem túl kedvesek, meg amúgy is törölték a királyi krónika adott sorait. Nem érted miről van szó, nem baj, de nem kell ide pszichomókus duma. Speedy szívesen kifejti neked magánban, hogy miről van szó. Ha nem érdekel, akkor meg ne alkoss véleményt az adott ügyről.
Amúgy welcome!
Előzmény: nightnurse (409)
elhart Creative Commons License 2008.11.11 0 0 461
Itteni kommunikációról beszélek. Vannak itt néhányan, akiket kedvelek. Pld KTTECH-el a múltkor az esk. talin fél estét átdumáltunk. Jópofa srác. Itt meg volt egy "vitánk". Attól én még csípem, a vita bennem ellenszenvet nem váltott ki. Nem értem, anélkül hogy ismernék valakit, miért kellene ellenszenvet éreznem? Hazudnék, ha azt állítanám, nincs itt olyan nick, akivel szemben ellenszenvet nem éreznék, én is csak ember vagyok. De hogy értsd, pld Páti a Já(e)ti fele nincsen ellenszenvem, bármit is gondol ő rólam. Semleges nekem. Erről beszélek.
Előzmény: speedlight (457)
speedlight Creative Commons License 2008.11.11 0 0 460
Tényleg, Antana! Milyen technikával készüljünk? Projektort-laptopot szervezzek? Vagy csak kötetlen beszélgetés legyen, meg egymás cuccában kurkászás, tesztfotózás? :)
Előzmény: 61antana (454)
speedlight Creative Commons License 2008.11.11 0 0 459
"megha a chilis csokirol van is szo- ha pedig nem szeretjuk, NE minositsuk a masik igenyet izlesficamnak."

Ja hogy ezzel a bizonyos reakcióval van bajod, nem is velem konkrétan? :)) Most értettem meg! :))) Egyetértek Veled.

Meg is fogom kóstolni a csilis csokit, és erről mindenki azt gondol, amit akar! ;)
Előzmény: nightnurse (450)
speedlight Creative Commons License 2008.11.11 0 0 458
"semmilyen 'tisztazasba' nem fogok belemenni"

Ha nem, hát nem. :) Hülyén halok meg. :)
Előzmény: nightnurse (449)
speedlight Creative Commons License 2008.11.11 0 0 457
"a rokonszenv-ellenszenv az szerintem még ha legtöbb esetben nem helyes, felesleges emberi reakció"

Igen??? Szóval szerinted mindenkinek mindenkihez semlegesen, érzelmi polaritás nélkül kellene hozzáállni? Szerinted ez hogyan lehetne kivitelezhető?
Előzmény: elhart (448)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!