Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.03.19 0 0 206052

De szép gól volt..

albi08 Creative Commons License 2023.03.19 0 1 206051

Saliba sérülése inkább aggasztó már. Remélem a válogatott meccsek alatt rendbe jön, vagy legkésőbb a Pool elleni idegenbeli meccsre.

Palace és Leeds elleni hazait el tudom képzelni, hogy Holdinggal is lehozzuk.

Mr Reacher Creative Commons License 2023.03.19 0 0 206050
adamskij Creative Commons License 2023.03.18 0 0 206049

úgy vélem Fábio Vieira és Emile Smith-Rowe, illetve Reiss Nelson is jelenleg csere kerettagok. velük szemben elvárás lehet a jó Carabao, FA Cup, EL szereplés és jelenleg épp Nelson az, aki némileg megfelelhet ennek az elvárásnak. abból a szempontból értettem meg Papát, hogy a Carabao vagy néha az FA kupa meccseket is átadta a fiataloknak és a keret bajnokikon nem használt játékosainak.

ezért sem értettem Arteta EL-stratégiáját.

 

Jorginho tök más célt szolgál: kellett egy gyors áthidaló megoldás, mivel Partey túl sérülékeny és Elneny is több hónapra esett ki. Sambi pedig nem vált be, ezért is került át Patrick kezei alá a Palace-hez - sajnos ez a terv is most erős gellert kapott.

nyáron legalább egy, de inkább két fiatal középpályást kell szereznünk a 6/8-as pozíciókra. Declan Rice-ról hallani pletykákat, én roppant örülnék, ha Jude Bellingham-ért is legalább érdeklődne és alkudna Edu. de nem szégyen tanulni a Brighton scouting teamjétől sem és kukázni egy újabb Caicedo tehetségű játékost Dél-Amerikából.

Előzmény: 97ótaArsenalfan (206048)
97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.03.18 0 0 206048

Nem vagyok bánatos az EL kiesés miatt. Sőt, ez lehetővé teszi, hogy a PL-re koncentráljunk. A vékony keret és a sérülések (nota bene ez a tenhág mekkora egy idióta f*szkalap) miatt elég lesz az is.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de Vieira egyelőre nekem nem tűnik olyannak, aki hosszabb távon beférne a csapatba. Finoman szólva sem győzött meg. De Jorginhótól sem vagyok elájulva.

FreshPrince Creative Commons License 2023.03.18 0 0 206047

Most én sem szítok Palace villantásra. 
Marinelli viszont remélem hajtani fog, hogy az elrontott tizi után bizonyítson (fpl elvárás : )

Előzmény: AZ-Fan (206040)
Eddie Caplan Creative Commons License 2023.03.17 0 0 206046

Ez meglepett tegnap, a portugál "Fradi" ment tovább. 

matuj Creative Commons License 2023.03.17 0 1 206045

A bl sorsolás kedvező lett a City ha döntőzik kizártnak tartom hogy a bajnokságba minden meccset behúzzon.(amúgy se valószínű)+ottvan a fa kupa.Szóval a vasárnap nagyon fontos mert 8pont előny az valószínü tiszta 8pont mire meccsszámba beérnek.

adamskij Creative Commons License 2023.03.17 0 0 206044

szerintem sem áll a párhuzam a Toffies Dyche cseréjével; ugyanis Patrick Vieira nem saját csapatával szemben kért dolgokat, mint a nála fogalmatlanabb Frank Lampard. Ezentúl a Palace mostani keretéből nem nagyon lehet gyökeresen más felfogású focit játszatni, mint amit Patrick kért tőlük.

persze a lehető legrosszabbkor történik ez a csere; viszont csak két napjuk maradt nekik is valahogy felkészülni. Sean Dyche-nak volt 4 és kétség sem fért hozzá, milyen játékot kér. Itt a Palace-nél több a kérdőjel.

Előzmény: AZ-Fan (206040)
adamskij Creative Commons License 2023.03.17 0 0 206043

januárban szerintem belenyúltak a pénztárcába; Trossard és Jorginho is jó vétel volt szvsz. tegnap direkt néztem az olaszbrazilt és rendre kérte a labdát, helyezkedett is. Fábio Vieirától pedig nem lehet elvárni ugyanazt a teljesítményt, mint Ødegaardtól; se Nelsontól Sakáét.

Előzmény: a13 (206041)
albi08 Creative Commons License 2023.03.17 0 1 206042

Az első felével egyetértek és a játékon is ez érződött. Csinálták, voltak is szép megmozdulások de nem éreztem azt a mindent elsöprő akaratot mint pl. a Bournemouth ellen. Szerintem itt azért más lesz a new manager bounce mint az Everton ellen. Dyche-nak volt egy hete, a Palace-nál max egy interimnek lesz két napja plusz most otthon játszunk, nem idegenben.

Előzmény: AZ-Fan (206040)
a13 Creative Commons License 2023.03.17 0 0 206041

Szerintem amennyire lehetséges és ésszerű volt a legerösebb csapattal álltunk ki és pad is volt. Tovább akartunk jutni csak elbasztuk az az én véleményem ,így meg minden szinten megszívtuk. Palace meccs kegyetlen lesz vmi 9-10 meccse nem nyertek jöhet a szokásos murphy. El lett ez baszva télen továbbra is azt gondolom bele kellett volna nyúlni a pénztárcába. Egy bajnoki cím és egy jó EL szereplés hozott volna a konyhára . Így lehet a végén semmit nem nyerünk. Tudom nem elvárás meg így csoda az egész ,de manapság óriási  szerencse is kell és kitudja mikor lesz megint bármit is nyerni.

Előzmény: adamskij (206039)
AZ-Fan Creative Commons License 2023.03.17 0 1 206040

Szerintem Arteta nem akarta látványosan eldobni a sorozatot, de full kezdővel sem akart játszani, így ilyen kevert csapatot talált ki. Amúgy otthon játszunk vasárnap, még az 1. fordulóban volt az idegenbeli meccs. Igaz ez nem jelent sokat, mivel utoljára 5 éve tudtuk őket otthon megverni. Ráadásul ma a Palace kirúgta Vieirát(nyilván a mi meccsünk előtt), így kb. megint az lesz mint pár hete az Everton ellen, hogy egy új edzővel hirtelen megtáltosodik az ellenfél. Csupa rossz előjel sajnos :(

Előzmény: adamskij (206039)
adamskij Creative Commons License 2023.03.17 0 2 206039

ugyanígy vélem; a 120 percnyi játék egyáltalán nem használt 2 nappal a Selhurst Park előtt. ugyan nincs jó passzban a Palace, de Zaha vagy Olise is roppant gyors támadók. ha jól emlékszem tavaly ott is hagytuk mind a 3 pontot, ezúttal pedig a döntetlen is kevés.

annyiból nem értem Mikel döntését, hogyha a bajnokság számít, akkor se Ramsdale, se Saliba vagy Gabriel nem kellett volna kezdjen. ha pedig tovább akart volna jutni 90 perc alatt, akkor meg a legerősebb kerettel kellett volna kezdenie, ahogy egy bajnokin. szerintem.

Előzmény: p6y8tt (206034)
albi08 Creative Commons License 2023.03.17 0 2 206038

Pont ugyanezt érzem, nem fogok bánkódni ha sérülés nélkül megússzuk. Ránézésre Arteta meg a játékosok sem vették túl komolyan, főleg ahogy ellazsáltuk az első meccset. Ilyenek egyenes kieséses szakaszban már nem férnek bele.

 

Mindenki döntse el hogy kínos vagy vicces, hogy Wenger évekig mondta hogy töröljék el az idegenbeli gól szabályát, évekig szívtunk vele a BL-ben, majd az eltörlés után az első adandó alkalommal nekünk kedvezne, de kiesünk.

Előzmény: AZ-Fan (206035)
a13 Creative Commons License 2023.03.17 0 0 206037

Ramsdale meg jó lenne észbe kapna kicsit mert meccsek óta hiba hiba hátán.

a13 Creative Commons License 2023.03.17 0 2 206036

Sikerült a létező legrosszabb forgatókönyvet kihozni a meccsből .

AZ-Fan Creative Commons License 2023.03.16 0 3 206035

Kiestünk, de igazából nem bánom. Azt viszont igen, hogy 120 percig tartott a meccs és most izgulnunk kell, hogy ki mennyire sérült le. Sok lett volna nekünk ez az EL a bajnokság mellé, jobb, hogy még most estünk ki és nem később. Ami viszont pozitív, hogy a Mancity meccs előtt lesz 2 extra nap pihenőnk. De a vasárnapi meccsünktől most tartok kicsit.

p6y8tt Creative Commons License 2023.03.16 0 0 206034

Akkor innentől maradt a bajnokság, remélem a 2 sérülés nem hoz hosszú kihagyást. Kiváncsi leszek vasárnap mennyire lesz benne a lábakban a mai. 

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.03.16 0 0 206033

:(

a13 Creative Commons License 2023.03.16 0 0 206032

A kezdő szuper, van pad is,remélhetőleg meg lesz a továbbjutás.

a13 Creative Commons License 2023.03.16 0 0 206031

White összeveszett a vbn a kapitánnyal azért nem hívta be most sem?

a13 Creative Commons License 2023.03.14 0 0 206030

Valóban nem hétköznapi felállásunk van ,csak lesek ki merre mikor ,tényleg nem egyszerű ,de az látszott pár meccsen hogy Zincsenko szép hogy bejön cm nek kb ,de az ő helyén meg óriási  lyuk tátong jobb csapatok ellen. Illetve most fut a szekér   ,de úgy látom Arteta ebben is nagyon wengeri ,hogy nem akar (tud‽) változtatni felállást ,ha baj van. Tierney jó kérdés  maradjon e vagy sem ,soha nem voltam tőle elájulva és ő most valóban menni akar vagy csak buta pletykák vannak?Lesz rengeteg meccs jövöre is,  kell a bő keret és jut elég meccs mindenkinek.

Előzmény: adamskij (206029)
adamskij Creative Commons License 2023.03.14 0 0 206029

múlt héten Bournemouth ellen pont bevált a félideji Tomi-Benny csere, sőt igen hamar döntöttek erről.

laikus vagyok a helyezkedéshez; de a jelenlegi Arsenal felállásban labda birtoklásnál asszimetrikus szerep hárul a két full backre: LB középpályára húzódik, RB szélen marad és Saka-Øde párost segíti háromszögelni. mivel Tomiyasu inkább hasonlít e tekintetben Zincsenkóra, emiatt veti be párszor csereként a bal oldalon Arteta. BennieBlanco ugyan szerintem is jobb CB vagy RCB mintsem RB, de rendkívül labdabiztos és nagyon okosan helyezkedik.

Tierney-t sajnálom, ő minden bizonnyal távozni fog nyáron; neki jobban fekszik a normál LB szerepkör, mint ez a hibrid, amire nálunk a labda birtoklásnál a középpályán kialakított négyszög miatt van szükség (hátul Zin-Partey, előrébb Øde és Xhaka). tök jó játékos Kieran, de ebben az Arteta-féle elképzelésben kevéssé érvényesülnek az erényei.

Előzmény: a13 (206027)
adamskij Creative Commons License 2023.03.14 0 0 206028

érdekes ez a Tifo vid a klub jelenlegi anyagi helyzetéről; úgy látszik lenne hová előre lépni még bevételi források szélesítésével (& bl pénz):

https://youtu.be/AdIGtl3ztJk

a13 Creative Commons License 2023.03.13 0 1 206027

Nagyon szépen játszottunk. Hiányérzetem az miatt picit van ,hogy még többet kellett volna rúgni. 3-0 sima volt ,én már rég cseréltem volna ,de úgy látom Arteta nem egy cserélős fajta.Nekem az RB továbbra sem tetszik ,úgy érzem Ben csak hátráltat ott minket. Semmi lendület nincs benne ,lassítja folyamatosan a játékot. Tomiyasuban sokkal több  van .inkább  rotálásból CB ben kellene Whitenak besegíteni ,hogy Saliba és Gabriel is tudjon néha pihenni. Holding végre nem sérült és egy Kiwior is előbb játszott érdekes az ő helyzete is. Hétközi meccsen megint  látszott ,hogy nagyon rövid a pad. Panaszra nincs okunk mert azért 2 3 sérülés  főleg nálunk jó számnak mondható és ezzel ,ha tetszik ha nem számolni kell minden évben.  Kíváncsi leszek Balogunnal is mit kezdünk ,tudunk e mit kezdeni,tényleg van ő ennyire jó mint idén vagy csak jókor jó helyen van . 1  csatár mindenképpen kellene még.

Egyébként jár a taps a fiúknak !

AZ-Fan Creative Commons License 2023.03.12 0 1 206026

Én is nehezebb meccset vártam, persze nem panaszkodom :) Trossard szenzációs, szerintem jól jártunk vele Mudryk helyett. Az pedig külön öröm, hogy Jesus visszatért, nagy szükségünk lesz rá áprilisban.

albi08 Creative Commons License 2023.03.12 0 1 206025

Befűztük az oktatófilmet csakúgy mint az Everton ellen. Jöhet a Palace meg a Leeds elleni hazai, aztán indul a "neheze".

97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.03.12 0 1 206024

Ez bajnoki játék volt. Egy pillanatig nem volt kétség a meccs kimenetele felől. Jó formába került megint a csapat, semmi félnivalónk sincs senkitől.

FreshPrince Creative Commons License 2023.03.12 0 1 206023

Nem gondoltam volna. 🤷🏼♂ De nagyon örülök, entertaining game. 

Előzmény: p6y8tt (206022)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!