Keresés

Részletes keresés

riminyák Creative Commons License 2013.08.08 0 0 951
riminyák Creative Commons License 2013.07.21 0 0 950

Annak idején mennyire elitéltük, jogosan, a forint elleni támadásokat. A részvények, értékpapírok elleni bünöket.

Oszt mit nem látunk mi is folyik most az OTP-vel, ha ez így megy a szövetkezeti vagyonnal.

Azt láthattuk a pénzügyi dolgok nagymértékben a befektetők bizalmán nyugszik. Igen!

Azonban mi is történt! A legnagyobb bank egyik vezetője irdatlan mennyiségü értkpapirt ad el még! magas áron! Ezt követően az értékpapir 

hatalmasat zuhan!

Mi a fő baj? Olyan személy lép aki a bank belső döntésében résztvesz, időben ismer dolgokat! Ezt hivják büncselekménynek, azért mert a többi részvényesnek okoz kárt, egy körnek akik rendelkeznek ismerettel előnyt!

 

Ha az emberek nekilódulnak pézüket kivenni, könnyü csődhelyzetet teremteni! Sok ember sokat veszít! Sok ember viszont nyer! Vajon kik lehetnek ők?

 

 

Vélemény?

riminyák Creative Commons License 2013.07.21 0 0 949
riminyák Creative Commons License 2013.07.21 0 0 948

http://mentalisdeficit.blog.hu/2013/07/21/elnok_ur_azt_uzente_menekuljetek_a_bankbol

 

 

Elvtársak sz..van a palacsintába!

 

Az zember barát forradalmárok, a magyar nemzet krémje ilyen!

riminyák Creative Commons License 2013.06.17 0 0 947

http://figyelo.hu/cikkek/rovidhir---cseh-kormanyvalsag---londoni-elemzok--a-kelet-europai-intezmenyrendszer-problemait-mutatjak-a-tortentek

 

Ott már nem mindenki...csak nem számonkérhetőek? Ott igen!

Már az oszt annyi nem mükszik mindenhol?

riminyák Creative Commons License 2013.06.17 0 0 946

Azért van fejlődés! Az utak ma már ott ahol felvágta az aszfaltot a vállalkozó, ott bizony nincs kavicsfelverés, nincs mert az árok üres, mély, kellemetlen már annak aki arra jár, nem terepjáróval esetleg a köz autóján.

Van valami bája annak, oszt mi a f...kell, mint ma mondotta volt derék csatornás akárkink. Biza oszt mi a fene kellene? 

Ilyen ez. A mi kutyánkkölyke, meg megtehetném de...nem teszem..a hatalom diszkrét bája.

 

Árak, kivitelezők, eszmék, mondandók, verseny? Erőle lezsirozott bulik. Mi ebben a hiba? Elvtársak! Akinek pedig az menjen a mi elveinket védő törvényszolgánkhoz...tessék csak tesséK. ( különben is az meg járjon..az ne aki többet lopott! TesséK? Mi van? Elgurult a gyógyszer?)

NaLáÉr Creative Commons License 2013.06.03 0 0 945

Dehogy nem!

Járj többet kézilabdameccsre!...

Előzmény: Badora04 (943)
X ANTI Creative Commons License 2013.04.30 0 0 944

De fordítva legalább annyia igaz: az adónkért ellentételezést várunk el! Nem dumát, meg veretést terepjárókkal.

Előzmény: Badora04 (943)
Badora04 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 943

Fizetem az SZJA-t

Fizetem A TB-t

Fizetem a NYJ-t

Fizetem Az AFA-t

Fizetem a súly adót

Fizetem az Ingatlan adót

Fizetem a szemét szállítás díját

Mi nem kéne még?

Ehhez képest nem sok helyi szolgáltatást láttam.

Szal úgy vélem nekem vissza járna kárpótlás a pocsék utakért, a rossz városi közlekedésért,A gyérülő közvilágításért, a romló közbiztonságért. No szakértő úr miről is beszél őn? 

 

"Vannak olyan vidéki községek, ahol belátták, hogy a kommunális adó korszerűtlen, perspektíva nélküli, és a helyi adók formáinak megváltoztatásával építmény és telekadót vetettek ki. A lakosságot először csekély mértékben kell hozzászoktatni az új adókhoz, az adóviselő képességek figyelembe vételével, lépcsőzetesen, évről évre emelve az elvárt szintig. „A helyi szolgáltatásokért ellentételezésre van szükség: ezt a magyar állampolgároknak is meg kellene tanulnia”- véli az adószakértő."

 

http://www.orientpress.hu/112832/RSS

 

 

X ANTI Creative Commons License 2013.04.28 0 0 942

Búcsúzunk.

De boldogok volnánk, ha manapság csak ekkora volna a legnagyobb hatalmi mutyi!

Szegény csak kisinas lehetne a mai maffiában!

http://index.hu/bloghu/cifrakaloda/2013/04/27/a_nagy_trafikrablas

Előzmény: NaLáÉr (939)
X ANTI Creative Commons License 2013.04.28 0 0 941

Bocsánat, ez nem ide volt szánva.

X ANTI Creative Commons License 2013.04.28 0 0 940
NaLáÉr Creative Commons License 2013.04.17 0 0 939

Búcsúzunk/búcsúzzunk hát Tocsok Márta érdi lakostól, városunk jótevőjétől, mindnyájónk szeretett Mariskájától...

Avagy beszéljünk másról?!...

Előzmény: coleng (938)
coleng Creative Commons License 2013.04.17 0 0 938
NaLáÉr Creative Commons License 2013.04.17 0 0 937

Csak a kényelmes fórumokon, meg az utcán egymásnak morognak. Nincs elementáris felháborodás.

 

Kikérem magamnak!

Az érdiek nem ilyenek, ill. azt se zárnám ki,hogy a többség szerint Érden minden a legnagyobb rendben van...

Kivéve talán néhány út

NaLáÉr Creative Commons License 2013.04.16 0 0 936

Tüntetésre gondolsz? Az érdiekkel? Mit gondolsz hányan mozdultak meg az adóemelés ellen?...

Nem, ill nem feltétlenül!

Arra azonban igen, hogy az "ellenzékben" elváljon a szar a májtól, egy olyan ügyben, ami mindenkit érint, kiderüljön -legalább a szavak szintjén-, ki mond/nem mond, tesz/nem tesz valamit. Pl. szavaztatja le a javaslatát. (A kormányoldal ebből a szempontból nem "játékos".

Ennél világosabban nem lehet.

Függetlenül a konkrét ügytől, aki ezt nem érti, az tényleg csak "elllenzék"...

Előzmény: egy simabőrű (935)
egy simabőrű Creative Commons License 2013.04.16 0 0 935

Általában a városi problémákat "elegánsan" és a legkevesebb ellenálást kihasználva áttolod az un. ellenzéki képviselők irányába. Tegyék a dolgukat! Képviseljék a nagyérdemüt, veszekedjenek, követeljék a gondok azonnali megoldását!

 

Az FC-én aláírsgyűjtés van.. alig írták alá, többször felszólaltam, írásban adtuk át a kérésünket, szóban hivatalosan és "nemhivatalosan"

 

Tüntetésre gondolsz? Az érdiekkel? Mit gondolsz hányan mozdultak meg az adóemelés ellen? Drámai a közömbösség. Csak a kényelmes fórumokon, meg az utcán egymásnak morognak. Nincs elementáris felháborodás.

 

Az útak állapota katsztrófális, csak reménykedhetünk.

Előzmény: NaLáÉr (934)
NaLáÉr Creative Commons License 2013.04.15 0 0 934

Reális alapja lehetne. miért ne, de nincs értelme.

600 millió körül van a befizetett gépjárműadó , ennek a hatvan %-át elviszi az idei évtől az állam.

 

Meglepődsz... ami marad annál többet költöttek az elmúlt években az útakra. persze éves bontásban.

 

Egyáltalán nem lepődök meg. Akkor sem, ha semmi akadálya nem lenne, hogy az általad említett összegnek akár a  dupláját -amit adó, illeték, vizsgadíj, büntetés, parkolás, stb címen levesznek rólunk- az érdi utakra fordítsák.

Csak ez valakinek "képviselőink" közül képviselni kellene.

Mi, azzal, hogy fizettünk megtettük a magunkét.

Valakik, valahol a mi, -immár köz-pénzünket másra költik.

Vagy nem?!

Ehhez képest indiferens a felosztás, elvonás/cimkézés jelenlegi módja.

Én legalábbis -a pénzemért!- elvárnám, hogy valaki ezt (is) képviselje.

Sőt akár azt is hihetem, hogy ez egy igazi ellenzéki képviselői feladat lehet(ne)...

Magyarázkodni pedig azok magyarázkodjanak, akik -a korántsem egyedi- problémámat nem oldották meg...

Előzmény: egy simabőrű (933)
egy simabőrű Creative Commons License 2013.04.14 0 0 933

Reális alapja lehetne. miért ne, de nincs értelme.

600 millió körül van a befizetett gépjárműadó , ennek a hatvan %-át elviszi az idei évtől az állam.

 

Meglepődsz... ami marad annál többet költöttek az elmúlt években az útakra. persze éves bontásban.

 

Az ingatlanadó, az a nagykalpba megy. Van helye bőven. 

 

A legfontosabb, és ami felháborító a helyi hatalmasok szeretnek jól élni.

 Az un. elithez tartozni. Jó autókban feszíteni, urizálni. Nincsenek sokan. Max.hárman.. A siserehad -akik feltétlen szollgálják őket- azok bagóért árulják magukat.

Mindenkinek megvan az ára. A kevés is sok nekik, mert egy olyan kontraszelektált társaság akik az önkormányzat nélkül a lét-nemlét határán tengődnének. Nekik létkérdés a seggnyalás.

Ezért ők, nem gondolkodnak, mi a hasznos ennek az ezerszer kirabolt városnak.

 

Ide megy az adóforint egy része, ami irritáló. Aztán persze fizetni kell -olyan érdi módon- a kötelező feladatok költségeit is.

Arról az érintettek tudnának mesélni.Könyvtár, óvodák, ...

 

Az út kapcsán a lényeg!  Csak a helyreállításra ad pénzt a program!!! Azt  úgy fogják megcsinálni, mint ahogy a vízcsőtöréseket eddig kijavították. Miért lenne más?? A munka színvonala miért változna??? Ráadásul, ugyanúgy ahogy a csőfektetésnél történt, az ország másik részéről idehozott , fillérekért dolgozó vállakozások csinálják majd. A minőség a legkevésbé fontos.

 

Lesznek látványos választási útak, azok egy-két évig csak-csak kibírják. Utána szembesül a város a nagy  átveréssel.

 

A nincsből nem lehet útat építeni. Ha az egész város olyan amilyen, akkor mondd sokat, hogy "virágzik" ez a város... valakik csak elhiszik, ha sokat mondják. Sokat pofázni a semmiről... arról ami nincs és valahogy működik a verkli.

Előzmény: NaLáÉr (931)
riminyák Creative Commons License 2013.04.13 0 0 932

Aztán szemrebbenés nélkül bele a pofájába, hazúdni úgy miért jó neked, miért is szakadatlan harcolunk érted...bezzeg azok aztán.

Felcsúti módra, becsületesen mindig az igazat!

 

Szemétszállítás:   2011 09. hó 6046 Ft

                             2012 03. hó 6111 FT

                             2012  12 hó 6769 Ft

                             2013            7275 FT

 

Mondja meg a sok volt és új here-vere elvtárs miért érzem magam abba a szemét cucuilizmusba? 

 

 

Kik is a tulajonosok? Kik azok amelyek ennyire barmokként kezelik választóikat? Kik is üldöznek minket, sanyargatnak

néznek hülyének végsősoron?

NaLáÉr Creative Commons License 2013.04.05 0 0 931

Egy igazi gazdasági kérdés: Van-e reális alapja az "adóból utat" ötletnek?

Mennyi gk-adót, átírási díjat, stb húznak le rólunk, ill. mennyit fordítanak valójában útkarbantartásra, -építésre?

 

Szerintem -de tegyél helyre, ha nem így van- az ingatlanjaink címén kivetett sarcot is lehetne cimkézni. Különösen, hogy azokat tulajdonképpen az önkormányzat hibájából nem tudjuk rendeltetésszerűen használni.

Amúgy pedig én -és még sok ezer érdi- azért küldtem a képviselőmet a közgyűlésbe, hogy ott a város és lakóí érdekeit képviselve, rangsorolva döntsön többek között a közpénzek felhasználásáról.

Lehet, hogy egy -vagy több- képviselő nem tudja mi gondja, baja az érdi polgárnak?!...

Esetleg szerintük van más fontosabb helye az adóforintjainknak?! Hol? Mi?

Előzmény: egy simabőrű (930)
egy simabőrű Creative Commons License 2013.04.04 0 0 930

Arra én nem tudok válaszolni, hogy sok érdi miért és mit hisz.

 

Azt nagy valószínűséggel kijelenthetjük, hogy

-2014-ben az országgyűlési választáson /májusban az érdi választókerületben/ indulni fognak a pártok. Fidesz.KDNP, Mszp-Együtt 2014-Párbeszéd, Jobbik, LMP

-az önkormányzati választásokon Érden: ugyanezen pártok és ezidáig kettő civilszervezet. polgármesterjelölt ia lesz szervezetenként.

 

Hogy ki indul még , azt kevesen tudják. Mindegy, ha nincs összefogás akkor kár az energiáért, az időért és a pénzért.

 

Az is tudható, hogy csodát nem tud tenni egyik sem. Valamint bárki legyen a jelölt kap hideget-meleget pl. itt a fórumon.

 

Előzmény: NaLáÉr (929)
NaLáÉr Creative Commons License 2013.04.04 0 0 929

Nem értem, hogy miért hiszi azt sok érdi, hogy Csőzik Laci nem tett/tesz meg mindent, amit tehetne?!...

Az alábbi hozzászólásokból nekem ez jött le.

Igaz, a többi -a kérdőíven bedobott- "potenciális polgármesterjelölt még inkább illegalításban építgeti magát.

Amúgy pedig -ha megkérdezik- mindegyik azt mondja, amit te is: Á! Én?!... Dehogy!

Kivéve persze TMA-t. Ő látszik, s ez akkor is előny, ha amúgy van akinek nem tetszik amit csinál. Azokkal szemben feltétlenül, akik nem csinálnak semmit. Pontosítok: ami látszana...

Előzmény: egy simabőrű (924)
ügyefogyottérdi Creative Commons License 2013.04.03 0 0 928

Na ne vakítsál már Te is. Hol van az a sok?

 

Hol volt az a sok 2010 októberében?

Hol volt az a sok 2011 januárjában?

Hol volt az a sok 2011 tavaszán?

 

Hol van most az a sok amikor újabb adóemelés jött be?

 

Ugyan már beszari szar alakok akik jobbágyok módjára fizetnek, csak a szájuk nagy a tetteik meg sehol sincsenek.

Ha már ennyire nincsenek megelégedve,ennyire teher nekik az egész akkor miért nem dobják le a terhet a válukról,miért nem szabadulnak meg tőlle?

Már régen ki kellett volna hajítani a hivatal épületéből fizikálisan ezeket a tolvajokat,ha ennyire érti tudja a sok ember. Már rég lemondásra kellett volna kényszeríteni.

Ehelyett mi van üres pampogás meg befosás és kétszemélyes beszélgetések során dörmögés. Nyílt színen meg kuss van.

Miért nem szerveződik már tettleg egy olyan mindent elsöprő megmozdulás,amivel meg lehet szüntetni a mostani nyomor állapotát.Miért? Azért mert ha lenne valaki -akit még a mocskok ott 13-an nem találtak meg valamivel és nem kezdtek ki,vagy nem fenyegették meg, vagy nem lehetetlenítették el- aki  kiállna a, beszari érdi nép nem volna hajlandó felsorakozni mögé. Jó mondjuk pár 100-an,de a 60 ezres lakosságnak csak morzsája attól nem fosnak be a zsarnokok,mert ott vannak az agyhalott nyuggereik,meg a ködös jövőbeli igéretekkel megvett fiataljai,akik majd sorfalként eléjük fog állni.

 

Hol van a 40-es korosztály,akinek most mozdulni kéne,akiknek a vagyona,családja,gyereke van veszélyben? Sehol sunyin lapít,mint egy patkány és azt lesi,hogy merre gurul majd az a gesztenye,amit páran véres áldozatok árán kikapar.

 

Pont olyan Érd lakossága,mint a komcsi rendszerben a sok látszatpárttag. Mikor éppen kit kellett éljenezni annak tapcsoltak, vagy ha éppen kussolni kellett kussoltak.Őket hívták kibiceknek naplopóknak,semmit tevő gerinctelen taknyoknak. Kár, hogy abban az időben nem vetette ki magából az ilyenek a társadalom.

Előzmény: egy simabőrű (927)
egy simabőrű Creative Commons License 2013.04.03 0 0 927

Nem így van. Általánosítasz. Nagyon sok embert érdekel.  Tudni kell a választóknak mi történt az "elmúlt nyolc évben" Érden az önkormányzat házatáján.

Előzmény: borzassün (925)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.03 0 0 926

1 Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke — volt egyetemi és gimnáziumi KISZ-titkár;

2 Matolcsy György, nemzetgazdasági miniszter — volt MSZMP-tag, III/2-es ügynök

3 Varga Mihály, a Miniszterelnökség vezetője — volt KISZ-titkár

4 Martonyi János, külügyminiszter — volt MSZMP-tag

5 Pintér Sándor, belügyminiszter — volt párttitkár

6 Kövér László, parlamenti házelnök — volt KISZ-titkár, az MSZMP Központi Bizottsága alá tartozó Társadalompolitikai Intézet munkatársa

7 Deutsch Tamás, a Fidesz EP-képviselője — volt KISZ-titkár

8 Stumpf István, alkotmánybíró, az első Fidesz-kormány minisztere — volt MSZMP-tag, a Hazafias Népfront egykori alelnöke

9 Orbán Győző, Orbán Viktor apja — volt párttitkár

10 Pozsgai Imre, a Fidesz Orbán Viktor által vezetett Nemzeti Konzultációs Testületének tagja — az MSZMP Központi Bizottságának egykori tagja

11 Járai Zsigmond, az első Fidesz-kormány pénzügyminisztere — az utolsó kommunista kormány államtitkára, volt MSZMP-tag

12 Mikola István, az első Fidesz-kormány egészségügy-minisztere — a Hazafias Népfront volt alelnöke

13 Chikán Attila, az első Fidesz-kormány gazdasági minisztere — volt MSZMP-tag

14 Fónagy János, az első Fidesz-kormány közlekedési és vízügyi minisztere — volt MSZMP-tag

15 Vonza András, az első Fidesz-kormány mezőgazdasági és vidékfejlesztési minisztere — volt MSZMP-tag

16 Ligetvári Ferenc, az első Fidesz-kormány környezetvédelmi minisztere —volt MSZMP-tag

17 Szabadi Béla, az első Fidesz-kormány mezőgazdasági államtitkára — volt MSZMP-tag, volt munkásőr

borzassün Creative Commons License 2013.04.03 0 0 925

"Sorozatban készíttettek akadálymentesítési terveket, parkolók, buszöblök, útak és más patakszabályozási terveket.

 

Mindegyik többszörösen túlszámlázott"

 

Ezek bizony dokumentált tények ha mondod.DE!!!!!! Ez a vén hugyos Mariska nénit,aki a Penny-be 5 sávon át végtat a gyalogátkelőtől 5 m-ra a reggeli 2 dekásért,meg a dobozos tejpótlékért nem igen érdekli,mert finja nincs hozzá. A Jóskapista,aki a korcsmába egésznap a nagyfröccse mellett kókadozik,szintén nem érti, a büdöspöstön dolgozó céges ótóval furikázó festettkörmű miniszoknyás műkörmös mamaeger macacica meg fel sem tudja fogni,legfőképpen azért nem mert onnan költözött ki és csak azért lakik itt,hogy ha megjön este Érdre (amit nem kevés adócsalásból építtetett egy adócsaló kontár vállalkozóval) hogy csöndben tudjon aludni.

 

Nos ezt a tönbbséget alkotó érdektelen réteget mit érdekli az,hogy itt milliárdokat zsebeltek be helyi kiskirályok,amiből lehetett volna járdákat,utakat,közvilágítást,vízelvezető rendszert,közösségeket összehozó építményeket létre hozni.

 

A vém higyi nyugger otthon a 3 ingyenes lakájadón szopja be a maszlagot, az alkesz a krimóban tompítja az agysejtjeit,a manaeger meg a mitingen villogtatja a fitnesteremben kigyúrt combjait a főnöknek a jobb fizu reményében. Na pont ennyire érdekli őket.

 

Akiket meg érdekli a dolog azok meg ennem a közel 60 ezernek csak t9redék része és sajnos! azok működtetik ezt a települést(nem város).

 

Nos a felsorolt antiérdeklődésűek kilakoltatásával pont letisztúlna a kép és egyből kivilágosodna,hogy ki az aki és mennyit vett el jogtalanúl a közösből. Sajnos azonban eztt nem lehet, így marad a működtetőknek a szenvedés és a többiek meg xarnak az egészre és ez így jó a mostani bábunak és az őt mögöttesen mozgató csinovnyikoknak.

 

Addig ameddig az agyhalott nyuggernek jut 2 dekásra meg 1 doboz tejre ,az alkesznak 1 nagyfröccsre és a manaereger maca céges ótóval tud járni és nem lesznek hó végén megélhetési gondjai,addig ez a népi töm,egű rétegfaj passzív bírka módjára kussol. Ezeket nem lehet még kényszerrel sem arra rávenni,hogy jelen helyzetben érdeklődjenek a helyi dolgok iránt. Ennyi.

Előzmény: egy simabőrű (924)
egy simabőrű Creative Commons License 2013.04.02 0 0 924

Nem tudom ki az a "másik svihák".

 

Az Aba utcai hídacska, pontosabban áteresz a jéghegy csúcsa a túlszámlázott tervek esetében. Inkább a legismertebb és legkommunikálhatóbb tervek egyike.

 

Sorozatban készíttettek akadálymentesítési terveket, parkolók, buszöblök, útak és más patakszabályozási terveket.

 

Mindegyik többszörösen túlszámlázott.

 

Ugyanazok bírálták el a közbeszerzési eljárás során a pályázatokat, amik persze nem voltak, mert mindig ugyanaz volt a nyertes

 

Minő véletlen, a polgármester -miután már érezte, hogy nem mennek át símán a Közbeszerzési Bizottságon- megszüntette a KB-t és magához rendelte a döntést.

 

Ez volt az változás,  amikor a TRÓ minden szégyenérzetét elvesztve a legaljassabb dolgokra vetemedett.

 

Erről kell tájékoztatni a választókat.

 

 

Ezt a feladatot csak névvel, a nyilvánosság vállalásával lehet csinálni!

 

Alakult egy Civil Vizsgáló Bizottság.  Mérnökök, pénzügyesek, jogászok. Médiajankók nincsenek benne. Ők lehazugoznak engem és magyarázzák a bizonyítványukat.

Előzmény: kolyok53 (923)
kolyok53 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 923

Bocsánat, de én nézem a topikot!

 

Itt nem egy köpönyegforgató, gerinctelen, megélhetési politikusról van szó?

 

Egyébként Neki (nehezemre esik nagybetűvel írni) is elküldtem e-mailben, hogy kérje meg a polgármestert, hogy

„Tisztelt Polgármester úr!

Kérem a legközelebbi „Virágos Kertváros” levelében tájékoztassa a választópolgárokat, hogy mikor érkezett be az önkormányzat számlájára a 17.856.375,- forint

(Tizenhétmillió – nyolcszázötvenhatezer – háromszázhetvenöt forint),

Érd Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlése alábbi határozata alapján:

368/2010. (XII. 16.) KGY. határozat.”

Természetesen, nem válaszolt.          

A másik svihák, akinek elküldtem azt írta : naiv vagyok…. Lehet , hogy igaza van?

Előzmény: egy simabőrű (921)
borzassün Creative Commons License 2013.03.29 0 0 922

Én nem leszek polgármesterjelölt..... Miért félsz attól, hogy majd megszálnak a barátok és nem tudsz majd ellen állni a kérésnek?

 

 a választók megismerhessék -dokumentáltan- az elmúlt nyolc évet itt Érden...........Szerinted a nagytöbbség azzal az egyszrű agyával!!!!! képes átlátni azokat az összefüggéseket,amiket bizonyítható modon akár ide is tudsz tárni?(A sok passzív választóra gondolok,meg az elöregedett és bevádorolt csak!itt lakó és nem itt élő emberre gondoltam)

 

 

egyetlen jelölt a polgármesterjelöltségre  Dr. Csőzik László e....Na azért ez kicsit sokakban eléggé morbiditást fog kiváltani. Azért sokan emlékeznek arra,hogy éppen mikor melyik hatalomhoz csapódva a beosztás reményében adta el a lelkét ez a nem is Érdi lakos emberke.

Előzmény: egy simabőrű (921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!