Keresés

Részletes keresés

Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 280

Főként ugy, hogy a hétvégén csak a családtagok dolgozhatnak....... 

Legyen a családdal, meg legyen nyitva is. Gyereksarokkal, amig anyu kiszolgál:)

Előzmény: Caipi (277)
Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 279

Na, akkor még a CBA is lehúzza a redőnyt. Hacsak.......

Előzmény: King_of_Giants (275)
Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 278

Ehhez magyar tulaj kell. mi ebben az ördögtől való?

Ezt hogy hozod össze? Nem ördögtől való, de ki az aki ebbe fektet? Lehet, hogy mégsem Matolcsy féle faxságba kellett volna a milliárdokat tolni, hanem ilyeneket kialakitani, és kereskedni? Netalán hasznot termelni? 

Előzmény: aligarcha (274)
Caipi Creative Commons License 2014.11.01 0 0 277

Én abszolút nem foglaltam állást, csak leírtam, hogy van, ha már annyiszor lett emlegetve.

Nem örülnék, ha itt is zárva lennének vasárnap, de azért harakirit sem követnék el. Csak addig, amíg egy halom kivétel van, amibe véletlenül a kormányközeli boltok is beletartoznak, ne jöjjenek a hülyeségeikkel az emberekről, akik legyenek a családjaikkal.

Előzmény: aligarcha (260)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.11.01 0 0 276

A szépemlékű cseh Rejtő Jenő arany-mondatai

Előzmény: Never Man (270)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.11.01 0 0 275

A zállam és majd csökkenti a rezsit belőle

Előzmény: Az ápoló (273)
aligarcha Creative Commons License 2014.11.01 0 0 274

Nem mindegy? Talán most számít az bármit is nekünk, hogy ki a tulajdonosa bármely multi üzlethálózatnak? Ugye nem? Hát akkor?

Előzmény: Az ápoló (273)
Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 273

Ki az a magyar milliárdos, aki ebbe beszáll?

Előzmény: aligarcha (272)
aligarcha Creative Commons License 2014.11.01 0 0 272

le a teszkóval, le a kereskedelmi külföldi multikkal, ide nekünk a bevételüket és főleg a profitjukat. 

Helyes cél. Legyen profit, de ne vigyék el innen. Költsék el itthon. Ehhez magyar tulaj kell. mi ebben az ördögtől való?

Előzmény: levure sauvage (267)
Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 271

Páter Katz.-:)))

Nem az a bajom, hogy a valódi hivők mit csinálnak. Abban biztos vagyok, hogy ők szép csendesen hisznek, nem erőltetik másra a saját hitüket.

A szájkeresztények miatt prüszkölök. Ne akarja ránkerőltetni a kisebbség az akaratát.

Inkább játsszunk seggrepacsit hátul?

Előzmény: Never Man (270)
Never Man Creative Commons License 2014.11.01 0 0 270

Lehet egy istentiszteletet is érdekesen csinálni, sőt kell is!

"Prédikációira sohasem készült, nem úgy, mint elődje, aki szintén eljárt a helyőrségi fogházba. Ennek az elődnek az volt a rögeszméje, hogy a fogházban raboskodó legénységet jó útra lehet téríteni a szószékről. Ez a tiszteletre méltó lelkiatya ájtatosan forgatta a szemét, közölte a foglyokkal, hogy meg kell reformálni az utcalányokat és a leányanyákról való gondoskodást, továbbá előadást tartott nekik a törvénytelen gyermekek neveléséről. Prédikációi elvont jellegűek voltak, semmilyen kapcsolatban nem álltak az adott helyzettel, és unalmasak voltak.

Ezzel szemben Otto Katz tábori lelkész úr prédikációi örömet szereztek mindenkinek.

Ünnepélyes volt a pillanat, amikor a "tizenhatosokat" alsónadrágban bevezették a kápolnába, a felöltöztetés ugyanis azzal a rizikóval járt volna, hogy valaki még elvész közülük. Ezt a húsz fehér alsónadrágot, mint megannyi angyalt, odaállították a szószék alá.

Néhányan, akikre rámosolygott a szerencse istennője, tele szájjal bagóztak, mert zsebük ugyebár nem lévén, nem tudták máshová rejteni az útközben talált csikkeket.

Körülöttük a helyőrségi fogház többi rabja álldogált, és kedvtelve nézegette a húsz alsónadrágot a szószék alatt, melyre végül is élénk sarkantyúpengés közepette felmászott a tábori lelkész.

- Habacht![49] - kiáltotta. - Imához, mindenki mondja utánam, amit mondani fogok! Te meg ott hátul, te piszok, ne fújd az orrod a markodba, az Úristen templomában vagy, és rögtön lecsukatlak. Na, tekergők, vajon nem felejtettétek még el a Miatyánkot? Hát akkor próbáljuk meg!... Tudtam én, hogy nem fog menni. Kell is nektek Miatyánk, inkább két porció hús meg babsaláta, bezabálni, hasra feküdni az ágyon, az orrotokat túrni, fütyülni a jóistenre, nem igaz?

Lenézett a szószékről a húsz alsónadrágos fehér angyalra, aki remekül szórakozott, akárcsak az összes többiek.

Hátul "seggrepacsit" játszottak néhányan."

Előzmény: Az ápoló (268)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.11.01 0 0 269

Én   habzsolom a magyar mangalica kolbászt és a Bivalyerős szalámit, abban van anyag, az akár 60 napig is megörzi szavatosságát

Vicc!

Előzmény: nagyanyo5:0 (263)
Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 268

Olyan lenne, mint a nyugdijas buszoztatás?

Ha végighallgatod a papot, még 3 miatyánkkal beljebb leszel, mehetsz vásárolni?

Előzmény: Never Man (262)
levure sauvage Creative Commons License 2014.11.01 0 0 267

Nem a trendet látják, hanem a brosúrát a feladattal: le a teszkóval, le a kereskedelmi külföldi multikkal, ide nekünk a bevételüket és főleg a profitjukat.

Előzmény: Caipi (256)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.11.01 0 0 266

Legyen példa a keleti nyitás!

http://mno.hu/szinesvilag/120-eves-a-moszkvai-gum-aruhaz-1176676

El ne kerülje a figyelmed , hogy 0-24 nyitva

Előzmény: aligarcha (260)
levure sauvage Creative Commons License 2014.11.01 0 0 265

Ragadjuk meg a problémát a másik végéről!

Az világos, hogy vannak olyan munkahelyek, ahol a munkavállalók vállalták a hétvégi munkavégzést is.

Viszont a vásárlóknak egyáltalán nem kötelező szombaton délután vagy vasárnap vásárolni. Indíts polgári mozgalmat a vásárlásmentes vásárnapért! És ahogy a mozgalom elhatalmasodik, okafogyottá válik a vasárnapi nyitva tartás.  

Előzmény: nagyanyo5:0 (261)
Never Man Creative Commons License 2014.11.01 0 0 264

Van jobb?

Előzmény: nagyanyo5:0 (263)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 263

Ezzel azt akarod mondani, hogy a maiak a Ny szemetjét akarják ránk sózni??? Hát van benne valami:DDD

Előzmény: Never Man (262)
Never Man Creative Commons License 2014.11.01 0 0 262

Pedig lenne járhatóbb út is - KDNP áruházakat alapítani, ahol jobb minőséget adnak olcsóbban és bőségesen megfizetik az alkalmazottakat. Tódulna a nép (én is)

Előzmény: nagyanyo5:0 (261)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 261

Sajnos a KDNP nem akarja megérteni, hogy a nagy kereskedő multik extra2 profitját támadja:((( Pláne, hogy néhány fillért is fizet kizsákmányoltjainak!!!

aligarcha Creative Commons License 2014.11.01 0 0 260

Ne majmoljuk már a németeket. Arra már nem is egyszer rájabacarintottunk, és nem kicsit!

Előzmény: Caipi (258)
Caipi Creative Commons License 2014.11.01 0 0 259

Én tényeket látok, hogy ki mit magyaráz bele, az legyen az ő dolga.

Előzmény: aligarcha (257)
Caipi Creative Commons License 2014.11.01 0 0 258

Évi 365 napon nyitva este 10-ig... http://www.edeka-tamme.de/

aligarcha Creative Commons License 2014.11.01 0 0 257

Látjátok a trendet? :) 

Világosan. A tömeg nyílegyenes hülyülése feltartóztathatalan, de a haszonélvezeti körök számára igen örvendetes.

Caipi Creative Commons License 2014.11.01 0 0 256

Éltem kint pár évet Hamburgban, amikor anno kimentem, a boltok hétközben este hatkor zártak, és szombaton 1-ig lehettek nyitva, vasárnap zárva voltak.

Bevásárlási lehetőségek: (erre teljesen felkészült) benzinkutak, pályaudvarokon, reptereken levő boltok

Míg kint voltam, a nyitvatartás meghosszabbodott 8-ig, a szombati is valameddig

Többéves szünet, majd idén voltam egy hónapot

A boltok már részben 10-ig vannak nyitva

A főpályaudvaron hatalmas EDEKA-szupermarket nyílt, iszonyat tömeggel vasárnap

Bevezették évente párszor a vasárnapi nyitvatartást; pl. holnap lesz. http://www.verkaufsoffenesonntage.info/

Látjátok a trendet? :) 

Előzmény: pert2 (81)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.11.01 0 0 255

A Tesco az egyik legdrágább áruházlánc."

A nép meg hülye hogy odajár?

Talán egyszer jártam Teskóban, de OBI-ban sokszor

Vannak "filléres" cuccok, de pl. falfestékek és a villanyvezetékek sokszoros árakkal vannak

Adott esetben szombaton-vasárnap mit tehettem ha kellett a vezeték, mert hülyén elszámoltam a hosszat?

Ez kényszer volt, de nem gondolom hogy napközben, hétvégén kényszerböl járnának az emberek a Teskóba

Előzmény: Törölt nick (233)
Az ápoló Creative Commons License 2014.11.01 0 0 254

Mindig csak a pénz....-:)

A következő javallat az lesz, hogy a melós vigye a pénzt, ha dolgozni akar.

Előzmény: Steki12345 (252)
Steki12345 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 252

Csak annyit erről, hogy egyetemista korunkban, amikor keresetkiegészítésként büféztünk, külön kértük, hogy szilveszterre és egyéb hasonló időpontokra osszanak be minket. Még egyszer: az egyetemisták valósággal tülekedtek azért, hogy szilveszter este az irgalmatlan forgalomban dolgozhassanak bulizás helyett!

Na nem, mintha mi nem buliztunk volna szívesen - ugyanolyan buliőrültek voltunk, mint az egyetemisták 9x%-a mindig is -, csakhogy szilveszterre tripla pénzt fizettek.

Never Man Creative Commons License 2014.11.01 0 0 251

Hasonlóra gondoltam magam is - a templom és az internet ötvözésére. Ki sem kellene mozdulni a meleg szobából, csak leülni, és itt a fórumon rákattintani a Virtuális Vasárnapi Mise topikra, ahol csak egyvalakinek van írási joga, a többieknek pedig olvasási és tudomásulvételi. Kifejezetten a hely hangulatához illő felbukkanó ablakok ugranának be, és vallásos zene szólna a jutubról.

Például kezdetnek valami ilyesmi:  http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9219664&la=132286850

Természetesen más vallásúaknak más: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9120426

Még a dizánj hiányzik, és inkább ilyesmin törnék a fejüket a fejvesztők mintsem a hozzászólási időpont rejtjelezett megjelenítésén.

Music: http://www.youtube.com/watch?v=0syjecXN_no

Előzmény: Galuska-Galagonyovics (244)
pajaci Creative Commons License 2014.11.01 0 0 250

Like!

Előzmény: CS.V.D (247)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!