Keresés

Részletes keresés

bendeguz90 Creative Commons License 2015.01.24 0 0 2386

És egyéni box-ot azt van lehetőség használni vagy mindenképpen a Telekomét kell?

Előzmény: Proart (2385)
Proart Creative Commons License 2015.01.24 0 0 2385

IPTV esetében a boxot nem lehet megkerülni.

Előzmény: McRae (2384)
McRae Creative Commons License 2015.01.24 0 0 2384

Azért kérdezem, mert a kinézett tv rendelkezik lan csatlakozóval, valamint epg-vel is. Voltaképp tudja azt amit a beltéri, és a beltéri is lanon kersztül van csatlakoztatva a modemhez..

Lehet hülyeségeket írok, de ezt nem látom még át.

Előzmény: McRae (2383)
McRae Creative Commons License 2015.01.24 0 0 2383

Sziasztok,

 

Nem értek hozzá, ezért kérdezek.

Amennyiben mondjuk veszek egy led tv-t, ami tudja a dvb/c-t, mindenképpen kell a (cisco isb2001 mt) beltéri telekoméknál??

 

teo02 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 2382

Igen, tegnap este csinálta először, valószínűleg kísérlet. Jó lenne ha nem a feliratos beállítás lenne preferált, akinek kell az állítsa be magának.

Előzmény: 1.4TSI (2381)
1.4TSI Creative Commons License 2015.01.15 0 0 2381

Hello! 

Iptv elofizetesem van mar több mint 1 eve,eddig semmi gondot nem tapasztaltam.

De a mai esten azt vettem eszre,hogy a TV2 HD csatornan a hirado alatt mindig megjelent az aktualis riporthoz a felirat is.

Arra rajottem,hogy az Iptv settopbox menujeben a feliratozas kikapcsolhato,ezt ki is kapcsoltam,es akkor nem volt felirat,de ha elkapcsoltam a  TV2HD-rol majd vissza, akkor ismet kirakta a feliratozast.

Valaki tapasztalt hasonlot?

Lacivill Creative Commons License 2015.01.10 0 0 2380

Csak megoldották 3 hét alatt a digitális vonalat, sőt működik rajta a fax is.

Előzmény: Lacivill (2378)
Baliszoft Creative Commons License 2015.01.07 0 0 2379

Annyi elmondható a "védelmükben", hogy a leállást megelőző napon az előfizetéshez (net, iptv extra csomagokkal, telefon) hozzárendelt (kapcsolattartói) mobilszámon hívtak, hogy küldenek majd egy sms-t amikoris át kell majd dugni a telefont a mondembe. Ekkor kérdezte a csóka hogy van-e alközpont a vonalon, faxolni szoktunk-e, stb... Ez az sms persze nem jött, azért mi bőszen dugdostuk a telefont a modembe (reszetelgettük is), de a mai napig semmi. A címen egy kft is be van jegyezve, a telefonszám (amin előfizető nem kapcsolható) a hivatalos szerveknél (nav, önkormányzat, stb...) megadva... 

Előzmény: Lacivill (2378)
Lacivill Creative Commons License 2015.01.07 0 0 2378

Ugyanígy járt barátom a volt autósmozi mögötti lakóparkban. Mondom neki, hogy nem fog voipon működni majd a fax. Erről nem értesítették.

Mindig mást mondanak a reklamációkra.

Előzmény: Baliszoft (2377)
Baliszoft Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2377

Mondok még jobbat. Megszűntetik az analóg telefonvonalat, innentől neten jön majd a telefon is (voip). Illetve csak jönne. Az átállás nem éppen zökkenőmentes: egy hónapja nincs vonalas telefonunk (ami számumkra fiataloknak nem gáz, de az öregek csak ezt használták). A legnagyobb ciki, hogy ha valaki felhívja a számunkat az a szöveg hallható, hogy ezen a számon nincs előfizető... már hogy a rákba ne lenne! Természetesen be lett hibára jelentve rögtön miután rájöttünk, hogy nem lehet minket hívni, de azóta se történt semmi. Ez kb egy hónapja volt. Telekom rulez.

szocske_ Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2376

nálam a telepítéskor meglepődtek a szerelők, hogy hozza a net az ígért 30 Mbps-t, lehet, hogy nem bír többet a kábel, azért vesz le abból...

Előzmény: OsziM6MPS (2372)
F1mre Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2375

Biztos ezért nyomatják az IPTV-t. Kevesebb szolgáltatás, kevesebb terhelés a hálózatnak, kevesebb karbantartás... ez nekik így olcsóbb.

Előzmény: OsziM6MPS (2373)
F1mre Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2374

Szemetek...

Előzmény: szocske_ (2370)
OsziM6MPS Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2373

egyszerre csak 1HD adást nézhetsz :( igazi elöre lépés a kábeltévéhez képest ,mert ott 2-t nézhettél 1x-re :P Magyarország,EZ AZ IGAZI ELÖRE LÉPÉS :D

Előzmény: énistm (2363)
OsziM6MPS Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2372

nálunk nem csökken az internet sebessége és elvileg nálad sem csökkenhet,mert más szávszélességet használ így nem az internetedből vesz el!

Előzmény: szocske_ (2370)
bendeguz90 Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2371

Én sem Budapestről beszéltem ,hanem az egyik vidéki nagyvárosról. (amiről most IRL  okok miatt nem beszélek)

Előzmény: Törölt nick (2368)
szocske_ Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2370

1 db SD adásnál a speedtest.net szerint 30Mbps internet lecsökken kb. 25 Mbps-re. 
A HD gondolom lényegesen több.
Namost ha menne 2 HD + 1 SD adás, az internetet elfelejthetnéd.

Egy költői kérdés a témában: ha 30 Mbps internetet fizetek, akkor miért ebből jön le a tv-nézés sávszélessége? A korrekt az lenne, ha a tv adás számára ezen felül biztosítaná a sávszélt a telekom.
(Mondjuk kérhettem volna 10Mbps netet + 3 beltérit, vajon akkor mi lenne a helyzet? Akkor felette lenne a sávszél, és nálam azért a 30-ból jön le, mert ennyit bír a telefondrót, vagy 10Mps megrendelésével ha bekapcsolok 2 tévét, akkro elfelejthetem az internetet??)

Előzmény: F1mre (2364)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2369

Zsír.:)

Előzmény: Proart (2358)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2368

Erősen helyfüggő lehet ez, itt nincs gond velük, igaz, nem Budapest.

Előzmény: bendeguz90 (2365)
bendzsamino Creative Commons License 2015.01.05 0 0 2367

Sziasztok.

Olyan problémám van, hogy felmondtam a szerződésem a thome-al (tv és internet) még májusban.

Kifizettem az akkor egy számlát, kb 15ezer felmondási díj, aztán még augusztusban fizettem kb 13 ezret ez állítólag még fennmaradt. Ezen még nem csodálkoztam, mert mikor elindítottam a felmondást, mondták hogy kb 30ezer lesz. Megkérdeztem (2x is) a pultnál a srácot, lesz e még valamilyen díj amit fizetni kell, mondta, hogy nem.

Erre fel katam egy 41ezres számlát november elején. Nem foglalkoztam vele. Most viszont kaptam egy végrehajtói levelet, hogy térítsem meg az összeget. Állítólag valamilyen nem leadott kütyüket keresnek rajtam, amit viszont én feladtam a postán még májusban.

Én szlovák állampolgár vagyok, nem lakom már magyaro.on, és nem is voltam hivatalosan bejelentve, csak egy évet tartózkodtam ott.

Mi a teendőm ez esetben? 

blg Creative Commons License 2015.01.05 0 0 2366

állítólag az új előfizetők már 2 HD streamet kapnak

Előzmény: énistm (2363)
bendeguz90 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 2365

Nem igazán tartozik az IPTV-re , de az ügyfélszolgálat  valami botrányosan lassú. 

F1mre Creative Commons License 2015.01.05 0 0 2364

Én azt is olvastam a honlapjukon, hogy ha 2 HD box van egy előfizetéssel, akkor egyszerre csak az egyiken nézhető HD adás... Telekom 2015...

Előzmény: énistm (2363)
énistm Creative Commons License 2015.01.05 0 0 2363

Van nekem egy téhóm előfizetésem dobozzal.   Az a bajom vele,ha HD-t rögzítek,másik HD-t nem enged nézni,csak SD-ben.Kábé 2 éve így van és még mindig csak vonogatja a vállát az ügyfeles,hogy hát bizony a technika még nincs olyan szinten,hogy 2 HD csatorna menjen egyszerre......Más városban is így van,vagy csak Fehérváron?

bendeguz90 Creative Commons License 2015.01.01 0 0 2362

B.U.É.K. ! 

 

Azt én is láttam, de meglepett, hogy a Story új csatornája is be fog kerülni a kínálatba (vagy legalábbis ilyen hamar)

Előzmény: Proart (2361)
Proart Creative Commons License 2014.12.31 0 0 2361

Igen, valamint az ÁSZF szerint a Comedy Central Extra, Food Network és Boomerang csatornák is. Ezek minicsomagosok lesznek.

Előzmény: bendeguz90 (2360)
bendeguz90 Creative Commons License 2014.12.31 0 0 2360

A Galaxy is bekerül? :O 

Előzmény: Proart (2358)
zmagix Creative Commons License 2014.12.31 0 0 2359

Igaz nem IPTV hanem T-Kábel analóg de egy érdekes eset:
Szüleimnek vettem 28 napja egy LED TV-t, a képbeállítás (képarány) Eredeti -n volt. Azaz a TV maga állítva a megkapott jelből a képarányt. Tegnap este óta az adók 90%-a nekiállt ugrálni magától mintha valaki a méretét változtatná. Reggelre már csak 4-5 adónál volt, de szóltam a T-nek. Most voltak kint és a képarányt Nagyításra kellett átrakni akkor jó lett! Ez teljesen abnormális én ha UPC-nél nagyításra teszem akkor nagyít és nem fér be az adás a teljes képbe pl. alakok fejeit levágva mutatja, stb.

Proart Creative Commons License 2014.12.31 0 0 2358

Felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy 2014. január 6-ától digitális kábel TV, IPTV, Interaktív Sat TV és Sat TV szolgáltatásunk  csatornakiosztása megváltozikemiatt 0 óra és 6 óra között szolgáltatásaink igénybevételekor fennakadások lehetnek.

IPTV és digitális kábeltelevízió kínálatunk 2015. január 6-ától a következők szerint módosul:

  • Új csatornaként bevezetésre kerül az Universal, a Galaxy és a Fix TV a Családi és Családi+HD díjcsomagba, továbbá az RTLII HD, Cool HD, Film+ HD, National Geographic Wild HD a Családi+HD díjcsomagba
  • Kikerül a sorozat+ az Alap, Családi és Családi+HD díjcsomagból, a Filmbox a Családi és Családi+HD díjcsomagból, valamint az RTL Klub HD a Családi+HD díjcsomagból.
  • 2015. január 6-ától új csatornaként bevezetjük az Universal csatornát a Movie Mix kiegészítő minicsomagba, míg a sorozat+ és a Filmbox kikerül a Mix csomagkínálatából.
  • 2015. január 6-tól új csatornaként bevezetjük a Fix TV csatornát a Lifestyle Mix minicsomagba.

http://www.telekom.hu/rolunk/vallalatrol/kozerdeku_informaciok

solties Creative Commons License 2014.12.27 0 0 2357

Üdv!
Mitől lehet a következő jelenség T-home-os iptv-n?
Tehát adott egy iptv előfizetés, + set top box + 40 full hd samsung smart tv hdmi kábellel összekötve. A set top box-on 1080i-re van állítva a felbontás. Kép tű éles, de random szerűen néha néha 1-két percig vibrál-remeg a kép. Aztán megint minden frankó. Naponta ez többször előfordul. De a hang továbbá is jó.
Annyit kell tudni, a TV az új, élő wifi kapcsolattal, ( a box és a tv elvileg azonos hálózatra csatlakoznak)az előtt egy képcsöves tv-volt a set top box-ra rákötve scart kábellel sima 4/3 felbontással. Ahhoz képest nagyon jó kép volt, de sosem csinált hasonlót.
Kérdésem az lenne, mi lehet a leírt hiba oka, illetve miben keressem a hibát. TV beállítás, set top box vagy hdmi kábel esetleg (set top box-hoz járt) iptv adás? Bár azt nem hinném.
Egyáltalán ismerős ez a jelenség valakinek? Remélem érthető volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!