Keresés

Részletes keresés

Kr.Kr. Creative Commons License 2021.01.21 0 0 284

A biológusnak honnan lett pillangós köntöse (ami egyébként nagyon vicces), amikor még övtáska sem volt nála, amikor leszállt a buszról? 

Már akkor feltűnő volt, hogy még váltás fehérnemű sem volt nála, pedig több napos ottlétre készült. 

Beavis Butt-Head Creative Commons License 2021.01.21 0 0 283

Tina muterja sincs nagyon lemaradva a nővérke mögött mocsokságban.

Előzmény: GPS (277)
Apádfüle Creative Commons License 2021.01.21 0 2 282

"... az alkotók tisztában vannak vele, milyen területen dolgozó hivatalos/hivatali személyekkel van tele a cipője az állampolgároknak."

 

Azért le a kalappal az alkotók előtt, hogy végre bemutatták az ellenkezőjét is! Az ostoba, nagypofájú ügyfelet, aki pattog, mint kecskeszar a deszkán, pedig semmi oka rá. Az ügyintéző készséges és udvarias, minden papírt kiállít, lemásol, minden felvilágosítást megad. Már ha szóhoz jut az ügyféltől, aki egyfolytában azt darálja, hogy persze maguk úgyis, meg úgyse ..., mert az irodákban csak ülnek és semmibe veszik a szegény embert. :) (Erzsike a hivatalban)

Előzmény: Ilhilla (279)
luci87 Creative Commons License 2021.01.21 -1 0 281

Ejnye! Jobban hangzik,hogy szexuálisan kielégitetlen....

Előzmény: GPS (277)
janderka Creative Commons License 2021.01.21 -1 0 280

Ez valószínűleg azért nem zavaró, mert nem csak a filmben ilyenek a rendvédelmi szervek képviselői, hanem sajnos a valóságban is. 

Előzmény: GPS (276)
Ilhilla Creative Commons License 2021.01.21 -4 0 279

Mindegy, hogy rendőrség, adóellenőr, határőr, épületfelügyelet, egészségügyi ellenőr - tök mindegy - mert abban a pillanatban ahogy bármilyen hatósági személy, vagy intézkedés szerepel a jelenetben - az egész átmegy vér-gagyiba.

 

Úgy tűnik, ez a magyar sorozatok "betegsége", ami azért lehet így, mert az alkotók tisztában vannak vele, milyen területen dolgozó hivatalos/hivatali személyekkel van tele a cipője az állampolgároknak. Lehet, hogy így akarják "kinevettetni" velük az érintetteket és így elégítik ki az emberek "bosszúvágyát"? :D

 

Előzmény: GPS (276)
triola2 Creative Commons License 2021.01.21 0 0 278

No meg, az asszisztensnőnek tartania kellene a száját! Erre ő kifecsegi a (fél füllel) hallott dolgokat. Tegnap az jutott erről eszembe, hogy lassan olyan lesz ez a sori is, mint a BK. Ott is (előbb-utóbb)

mindenki tud mindenről.

Ez a lepkebogárvadász pasi nagyon gáz. :D Gondolom a doki tudta, hogy a fiú kissé bogaras, ezért nem fogadta be. :)

Előzmény: GPS (277)
GPS Creative Commons License 2021.01.21 -4 3 277

 

a falu összes idősebb nőnemű lakója meg a szőke szinésznő) pedig gyűlöletes.

 

Ha az volt a szándék, hogy a nézőkkel megutáltassák a női nemet - (úgy, en-bloc) - akkor az a baszatlan asszisztensnő telitalálat volt.

 

Nem tudom, hogy sokat dolgoztak-e a karakteren, vagy csak úgy jött nekik - de ekkora undormány-karaktert még CGI-vel is nehéz lett volna kreálni.

.

Előzmény: Beavis Butt-Head (274)
GPS Creative Commons License 2021.01.21 -3 2 276

 

Eddig a leggázabb jelenet a két öltönyös ellenőr volt Leó földjén. Vicces akart lenni a jelenet , de inkább kínos volt.

 

ÁLTALÁBAN (hangsúlyozom: általában) a magyar sorozatokban szinte MINDEN hatóságokkal kapcsolatos jelenet: KÍNOS.

 

Mindegy, hogy rendőrség, adóellenőr, határőr, épületfelügyelet, egészsédügyi ellenőr - tökmindegy - mert abban a pillanatban ahogy bármilyen hatósági személy, vagy intézkedés szerepel a jelenetben - az egész átmegy vér-gagyiba.

 

Vagy azért, mert kínosan humorosnak akar tűnni, vagy mert túlkarikírozzák a hatóság rosszindulatát, vagy éppen az agyi korlátoltáságát - ez is mindegy - mert az eredmény menetrendszerűen KÍNOS lesz - elsősorban a nézőknek (de, gondolom, a szereplőknek is).

 

Csak az alkotók nem feszengenek a foteljeikben - mert szerintük "a közönségnek ez tetszik".

Szerintem meg a nagy francot tetszik.

.

Előzmény: derek (275)
derek Creative Commons License 2021.01.21 0 1 275

Eddig a leggázabb jelenet a két öltönyös ellenőr volt Leó földjén. Vicces akart lenni a jelenet , de inkább kínos volt.

Előzmény: Beavis Butt-Head (274)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2021.01.21 0 2 274

Ott van a fő gond, hogy amikor próbálják viccesre venni a dolgot, akkor a férfiak (pl. a rendőrök, Petya, Zsoké meg a "fatökű lepkevadász" (by Markos György)) esetében az eredmény inkább szánalmas, a nőknél (a falu összes idősebb nőnemű lakója meg a szőke szinésznő) pedig gyűlöletes.

Előzmény: gombóc63 (268)
költekező Creative Commons License 2021.01.20 0 0 273

Mostmár van előtte egy csomó reklám, ez csak azt mutatja, hogy elég népszerű.

költekező Creative Commons License 2021.01.20 0 0 272

ebből még csak az derül ki, hogy félre kavart a barátnője, de az apa az talán nem .

Mindenesetre, túl szigorú nem lehet mert Annával ő is nagyon melegszik.

Előzmény: luci87 (270)
Magdi60 Creative Commons License 2021.01.20 0 0 271

Előzmény: luci87 (270)
luci87 Creative Commons License 2021.01.20 0 0 270

Érdekes, pont ezt mondtam a férjemnek én is, vajon ha már leutazott a Balaton mellé Pestről, miért nem aludt, ott, miért ment vissza..Na de mindegy ,ők tudják.A mai rész izgalmas lesz, szerintem.:)Megtalálja a táskát benne a dns vizsgálat eredményével.

Nem,nem spoiler, mielőtt kikapok, az előzetesben volt..:)

 

Előzmény: költekező (264)
Magdi60 Creative Commons License 2021.01.20 -1 1 269

Szerintem aranyos. Meg van azért mindig valami, most pl. megtalálta az apasági tesztet András.

Előzmény: gombóc63 (268)
gombóc63 Creative Commons License 2021.01.20 -1 1 268

Nincs vele egyedül, nem nagy szám a sorozat. Azért sem pörög a topik, mert nincs miről beszélni. Jött a bogaras pasi....és? Idétlen, a sztori marhaság.

Előzmény: költekező (267)
költekező Creative Commons License 2021.01.20 0 0 267

Ezt szomorúan olvasom, hogy nem nyerte meg a tetszésedet.

Van ez így.

Előzmény: Ilhilla (266)
Ilhilla Creative Commons License 2021.01.20 -3 1 266

Hol van az előírva, hogy a "topiknyitó pörgesse a topikját"? :-)

 

Ide be-benézek, de a sorozatot nem követem, már az ismétlést sem. Nem köt le!

Előzmény: költekező (264)
költekező Creative Commons License 2021.01.20 0 0 265

Jól mellé ütöttem: hogy a Doktor (András)

Előzmény: költekező (264)
költekező Creative Commons License 2021.01.20 -1 1 264

Kevesen szólnak hozzá, még a topiknyitó sem pörgeti a topikját.

Én azért hűséges vagyok. 

Ez a bogaras ember nagyon irritált, azzal, hogy betelepedett Leó hálószobájába.

Amúgy érdekes szál.Jók az ilyen fura figurák.

Pláne ha még összehozzák az asszisztensnővel:)

 

Azt viszont nem értettem, hogí soktor barátnője miért nem marad éjszakára, közös gyereket várnak, leutazott hozzá, nincsnek összeveszve. Miért vállalta az éjszakai utat, remélem nem lesz újabb baleset. 

janderka Creative Commons License 2021.01.19 0 3 263

Most melyiknőről beszéltek? A színházi csajszihoz beeső szőkéről? Kiélt feje volt ugyan, de öregnek azért nem volt mondható. És a figurához amit képvisel, passzolt is a gyerekpattintós hozzáállás.

Előzmény: Beavis Butt-Head (258)
GPS Creative Commons License 2021.01.19 -1 1 262

 

Szerintem helyesek. És nagyon igaz amit a forgatókönyv író leírt.

 

Kik helyesek? És mit írt le a forgatókönyvíró?

 

És ezt miért nekem írtad?

.

Előzmény: költekező (261)
költekező Creative Commons License 2021.01.19 -3 0 261

Gusztustalan rosszindulat amit műveltek .

Szerintem helyesek. És nagyon igaz amit a forgatókönyv író leírt.

 

 

 

Előzmény: GPS (260)
GPS Creative Commons License 2021.01.19 -1 2 260

 

Biztos azt kérte a rendező a sminkestől, hogy: "Ide egy kiélt ribanc kinézet kéne - ugye nem gond megcsinálni?"


És megcsinálták.

.

Előzmény: luci87 (259)
luci87 Creative Commons License 2021.01.19 -1 1 259

Egy tipikus műnő volt,kitudja hány éves lehet, mesterkélt volt rajta minden..

Előzmény: Beavis Butt-Head (258)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2021.01.19 0 0 258

Hát az a nőszemély mindennek tűnt abban a jelenetben, csak fiatalnak nem...

Előzmény: költekező (256)
Apádfüle Creative Commons License 2021.01.18 0 0 257

Esetleg nem fűtől-fától, azt se tudják, kitől kellene teherbe esni, hanem egy stabil partnertől (azt már leírni se merem, hogy férjtől) kellene tervezetten, közös szándékkal gyereket várni. Amikor a körülmények megengedik. Néhány embernek már sikerült.

Az sajnálatos tény, mindig is az volt, hogy az anyukák többsége nem engedhette meg magának, hogy sokáig élvezkedjen otthon a babával. Csak nem bébiszittert fogadtak annak idején, hanem beadták a kicsit a bölcsibe.

Előzmény: költekező (256)
költekező Creative Commons License 2021.01.18 0 0 256

Az nagyon ütős levezetés volt, hogy miért is nem akarnak a mai fiatal nők gyereket.

Azért melózni, hogy legyen miből kifizetni a bébi sittert.

vagy a magánbölsődét.

derek Creative Commons License 2021.01.16 -1 1 255

Még az is kérdéses , hogy mit jelent a sima vonal és mit a szaggatott? A szaggatott régebbi kapcsolatra utalhat (lásd Kriszta-András vagy Zsóka-Leó) , a sima vonal pedig a jelenlegi illetve a családi kapcsolatokat mutatja. Ráadásul ott vannak még a munka- és baráti kapcsolatok is. Teljes káosz ez a kép! :-D

Előzmény: Mazsola0070 (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!