Keresés

Részletes keresés

munti Creative Commons License 2003.07.22 0 0 62
Ha van a majusi lakasnezo ota keszult keped,az erdekelne.

Munti

Előzmény: cognorob (61)
cognorob Creative Commons License 2003.07.21 0 0 61
Hali Munti es a tobbiek!

Fura, hogy nem hallottal rola,(tobbiek??????) szerintem benne van a kozjegyzo altal hitelesitett OTP-vel kotott szerzodesedben.
Nezz utana! (Az enyimben benne van...)
Egesz sok pizt leakaszthatnak(/ottak) erte....

Van jopar kepem lentrol, fentrol, regrol stb.
Ha nem lennek lusta mar reg fenn lennenek a neten. De utoljara jo 2 honapja foglalkoztam ezzel.
Konkretan milyen erdekel? (a szuleim gepere van letoltve ugyhogy tul hamar biztos nem tudnek kuldeni.)

Cognorob.

Előzmény: munti (60)
munti Creative Commons License 2003.07.21 0 0 60
Sziasztok!

En errol az RJT-rol nem is hallottam...sot,ha jol tudom nekunk meg nem is vontak ilyet. Sot,semilyet,eddig egy fillert se. Aug.1-tol fognak elmeletileg.
Es ez a valami hany szazalek?
Cognorob,nem tudsz fenykepezni?

Munti

Előzmény: cognorob (58)
cognorob Creative Commons License 2003.07.18 0 0 59
ettol fuggetlenul szepen epul a haziko...
2-3 hetente jarok arra, es ugy tunik jol haladnak a fiuk.

En is voltam az epitkezes latogatason. A marha komuves az erkelyunket olyan magasra epitette teglabol amilyen magasan mar csak a fem erkelykorlat kellett volna hogy legyen.

Szoltam az ertekesitesen, hogy ez igy nincs rendben. Es 2 heten belul visszabontottak.
Semmi anyazasra nem volt szukseg. Mindossze 1 telefonhivasra. (Az is igaz viszont, hogy az N. lepcsohazert felelos muki mikor szemelyesen mondtam neki a problemat nem AKARTA megerteni, es kepes volt 15 percen keresztul mellebeszelni, ugy hogy majd felrobbantam az idegessegtol..)

Cognorob.

Előzmény: cognorob (58)
cognorob Creative Commons License 2003.07.18 0 0 58
Sziasztok,

tolem is elkezdett vonni az OTP, es meg elotte fel is hivott egy ugyintezojuk, hogy faxon adjam beleegyezesemet a RENDELKEZESRE TARTASI JUTALEK (RTJ) szamlamrol valo leemelesehez.

En februarban irtam ala a szerzodest. Innentol szamitott ket honap utan kezdik felszamitani a RTJ-t.
Valahogy ugy gondoltam, hogy a masodi reszletet nekunk ugye marc15 ig kellet leperkalni, hogy akkor az OTP is marc15 korul fog utalni az angyalfoldiek fele. De ez csak juniusban tortent meg. Ezert en fizetek RTJ-t.

Remek.
Maskeppen mondva en azert fizetek, mert az angyalfoldi keson jelentette le a megfelelo keszenletet az OTP-nek, akik emiatt keson folyositottak a hitelt.

Ez veletek nem tortent meg? Nem erzitek furcsanak?
Mi a velemenyetek?

Cognorob.

Előzmény: munti (57)
munti Creative Commons License 2003.07.11 0 0 57
Sziasztok!

Tegnap jött egy levél az OTP-töl, aug.1-től vonják le a bankszámláról a részleteket... Nekünk az ár 50%-át utalták már át az angyalföldinek, és az ugye a 13%-os kamatra megy...Csak hogy tudja mindenki ha esetleg valakinek nem jött meg a papir

Munti

kroll Creative Commons License 2003.07.08 0 0 56
Én azt hallottam, hogy a szabadtéri parkoló 400 és 600 ezer Ft körül lesz, ha lesz egyáltalán?
Előzmény: munti (55)
munti Creative Commons License 2003.07.07 0 0 55
Ez azt jelenti hogy anyam allitolag vett (vagy vesz) teremgarazst,de semmi reszletet nem tudok. Csak annyit,hogy 2mill.,a szabadteri parkolo meg 800 valahány ezer
Előzmény: teveh (54)
teveh Creative Commons License 2003.07.07 0 0 54
Munti!

Ez az "állítolag mi is veszünk garázst" ez mit takar?

T

teveh Creative Commons License 2003.07.07 0 0 53
Annak idején felíratkoztam egy listára, és azt mondták, hogy ha elkezdiok a teremgarázsok értékesítését értesítenek. Azóta semmi.

T

munti Creative Commons License 2003.07.07 0 0 52
En annyit tudok,hogy allitolag mi is veszunk garazst...Meg kerdes hogy a nyitottaz vagy a zartat. Mire vagy kivancsi?

Munti

Előzmény: teveh (51)
teveh Creative Commons License 2003.07.07 0 0 51
A teremgrázsról esetleg tud valaki ?

T

munti Creative Commons License 2003.07.07 0 0 50
Nagyon jo!Tudok irni a forumba!!!!

Kroll: Ha gondolod eljutattom valahogy a 3d home architektet,csak mondd megy hogy! Sot, van home architekt 5-om is, csak az a baj hogy mas ceg gyartja mint a regit, es a regibe elkeszitett allomanyokat nem nyitja meg.

Tolunk is kert az OTP valami papirt,szoval mostmar fognak vonni a bakszamlarol...a kerdes csak az hogy mennyit? Hany szazalekot? Szerintetek?

En is csinaltam kepeket majusba,de azert nem raktam fel mert semmi ertelme,semmi nem latszik rajtuk!
Allitolag hamarabb at lesz adva mint okt.31- errol mit tudtok?

Munti

munti Creative Commons License 2003.07.07 0 0 49
tudok irni?
kroll Creative Commons License 2003.07.05 0 0 48
Üdv minden kedves lakótársnak!

Május 31-én megnéztem a leendő lakásomat. Igen jól néz ki. Beszéltem az építésvezetővel, aki azt mondta, hogy az első három lépcsőházban már a burkolást végzik (Én O lépcsőházas vagyok.)

Kedves Munti kéne nekem is az a 3d home architekt progi. A WinTile progival kapcsolatban nekem azt mondta az egyik értékesitéssel foglalkozó csaj, hogy azt a csepét gyártó (német??) cégtől kapták. A program nem lakástervező, kizárólag a fürdoszobai csempék elhelyezését lehet vele megtervezni.

Nekem van pár képem a leendő lakásom belsejéről. Hogy lehet ide képet beszúrni.

Előzmény: munti (34)
sutre Creative Commons License 2003.07.02 0 0 47
Egy hónapja süllyed a topic, gondoltam felélesztem...

Mi múlt hónap közepén kaptunk az OTP-től levelet, hogy utaltak az építtetőnek pénzt, és 1-től már le is emelik a számlánkról az első törlesztőrészletet.

vlucas Creative Commons License 2003.06.02 0 0 46
Csináltam videófelvételt, hamarosan lesz link divx-hez!
teveh Creative Commons License 2003.06.02 0 0 45
Hi!

Én sajna nem tudtam elmenni, de minden hozzászólást szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban.
Munti: ha esetleg készítettél fotókat... :)

Minden jót!

hype78 Creative Commons License 2003.06.01 0 0 44
Sziasztok,

Nekem pont kisebbnek tűnt, mint amire számítottam, de végül is nem rossz és kifestve, parkettázva lesz az igazi. Nem is gondoltam, hogy ennyire jól állnak, ha így haladnak, nem lesz gond az átadással.

hype

Előzmény: sutre (43)
sutre Creative Commons License 2003.06.01 0 0 43
Tegnap voltunk megnézni belülről a lakást!
Mi eddig meg vagyunk elégedve.
Pozitívan csalódtunk, mert mi kisebbre számítottunk. (jó mondjuk a konyha az kisebb lesz mint amire gondoltunk, de maga a lakás, a Wc, a fürdő, meg az erkély nagyságban felűlmúlta az előzetes várakozást.
Az mondjuk elég szar, hogy átadásig már többször nem lehet felmenni megnézni. ;-((
Ti voltatok megnézni a pecót?
Kinek hogy tetszett?
sutre Creative Commons License 2003.05.26 0 0 42
Ez az engedély érdekes kérdés.
Klímához is kell engedély?
Akkor lenne egy kérdésem: az első ütemben be van építve egy erkély (jó nem az utcafrontra néz) olyan szép putris módon. Szerintem arra sem kértek engedélyt, mégis be van építve (deszkázva). Nem hiszem hogy a épp a klímával szőröznének.
Bár az senkinek sem árthat, ha betelefonáltok az ügyfélszolgáratra és megkérdezitek.
Előzmény: Nőgyógyász (41)
Nőgyógyász Creative Commons License 2003.05.26 0 0 41
Anno, amikor még a Teve házban akartam lakást venni, ezt mondták: erkélyre, kívülről nem látható módon tehetsz klímát, a homlokzatra szereléshez viszont építési engedélyt kell kérni, és a kerület ezt nem szokta megadni.
Előzmény: teveh (40)
teveh Creative Commons License 2003.05.26 0 0 40
Sziasztok!

Látom nagyon leállt a topic, ezért bedobnék még1 témát.
Valaki esetleg tudja hogy lehet e klímát beszereltetni, kell-e hozzá az Angyalfölditől engedély? (vagy ha már megvetted a lakást "mindegy" mit csinálsz vele) Nem figyeltem hogy a 1-3 ütemben szereltetett fel valaki.

Minden jót!

teveh Creative Commons License 2003.05.19 0 0 39
Hi!

Teremgarázsról tudtok már valamit?

sutre Creative Commons License 2003.05.07 0 0 38
Telefonáltak az irodától, hogy május 31-én lehet megnézni a lakásokat!!!
fules74 Creative Commons License 2003.05.07 0 0 37
Új lakás vásárlásánál: nem kell az illetéket megfizetni, ha a lakás értéke nem éri el a 30 mFt-ot (a telek ára nélkül)

Használt lakásnál: első lakásvásárlásnál 50%, de max 40 eFt a kedvezmény, ha a lakás értéke kevesebb, mint 8000 eFt.

Előzmény: sutre (35)
teveh Creative Commons License 2003.05.07 0 0 36
Hi!

Munti: próbáld meg felrakni az IE 6 SP1-t, és a Java Virtual Machine-t!
(mindkettő letölthető a microsoft oldaláról)

Minden jót!

sutre Creative Commons License 2003.05.06 0 0 35
Én úgy tudom, hogy az első saját lakásnál nincs illeték... vagyis legalábbis ez rémlik, de nem tennén rá a nyakam.
Az Xp-s témában kérdezd meg vlucas-t ő ért az ilyesmihez...
Előzmény: munti (34)
munti Creative Commons License 2003.05.02 0 0 34
Sziasztok!

Hype: Az email cimem nem az, hanem: m_n@freemail.hu

teveh: kosz hogy kitetted a linket az oldalamra, majd en is viszonozom...:))

Mas tema: Allitolag uj lakas vasarlasa eseten nem kell fizetni illeteket. Ezt mi legalabbis eddig igy tudtuk. De mi van akkor ha mar van ingatlana a vevonek? Akkor kell? Tud valaki valamilyen infot ezugyben?

Megegyszer bocs hogy ilyen ritkan irogatok ide, de win2000-rol es XP-rol nem tudok irni a forumba!!!Lehet hogy a biztonsagi beallitasoknal kell valamit atallitani,de nekem nem jott ossze. Ha tudtok ra vmi megoldast segitsetek!!!Egyebkent minden nap olvasom:)))

Kivancsi leszek arra a majus vegi "latogatasra"!Termeszetesen viszeg fenykepezogepet es fenykepezek!Es teszem fel a webre...

Mikor voltunk a megbeszelesen,a csajszi valami WinTile nevu lakastervezo progit hasznalt.Allitolag sajat fejlesztesu - de nem hinnem hogy az angyalfoldinek arra lenne penze hogy sajat szoftvert fejlesszen ki...Nem tudok valamit errol a progirol?
En tervezgetesekre a 3d home architektet hasznalom, de van valami chif architekt is(ugyan az a fejlesztoje), de abbol nekem csak a demo van meg,azzal meg nem lehet menteni...Nincs valami cracketek ra?
Ha valakinek kell a 3d home architekt, irjatok az emailemre es kiteszem valahova.

Munti

teveh Creative Commons License 2003.04.30 0 0 33
Sziasztok!

Ma újabb képeket tettem fel: www.extra.hu/tevehaz

minden jót!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!