Keresés

Részletes keresés

mk49-2006 Creative Commons License 2011.02.27 0 0 78

Üdvözletem mindenkinek!

 

Nos, Votom problémája nem egyedi, egy másik haveromnak is ezt csinálja, de nem jöttünk rá, miért (nekem éppenséggel semmi baja).

59-31: ez a hiba már fenn van a gyártók listáján és elvileg a dobozossal jön a javítás (gondolom abban gyárilag benne lesz, a többiek meg letöltésként kapják).

 

Pénz híján sajna kénytelen voltam a kevésbé tolerált verzióban "veszerezni" a játékot, de a dobozos verziót akár az életem árán is beszerzem.

A garázsmenetes hibán kívül más durva buggal nem igazán találkoztam.

A megállón átsétálós embert én is észleltem, de nem zavart.

Engem a téli menetek tesznek próbára elég rendesen, főleg az SD200-asokkal. :-)

Cpt.Dave Creative Commons License 2011.02.24 0 0 77

No a spandaui pálya is szépen elröcög mostmár, csak üres pályát kell betölteni és lerakni magad valahova. így viszont magas grafikai beállítással is elmegy. picit lassabb mint a demo pálya, de még mindíg élvezhető. Szerintem mindenképp megéri. Jó kis játék. életszerű. Nem az van hogy gáz fék kanyar, hanem azért itt kell gépészkedni. profibbak már cifrázhatják a jegy eladást is.

T. Ádám Creative Commons License 2011.02.24 0 0 76

Nézz át ide elég sokan letöltötték már a játékot tudnak is segíteni.

GM Busz Szimulátor Fórum

Előzmény: .BX 59-31. (75)
.BX 59-31. Creative Commons License 2011.02.24 0 0 75
Üdv!
Garázsban teljesen mindegy, hogy hova áll be az ember? Mert tegnap a 92E délelőtti műszak után bementem és nem lett új "menetlevél". Amin íná, hogy mikorra álljak ki délután. Hiába állítottam előre az időt, úgyse váltott.
Ha valaki tudná a megoldást, az legyen szíves megosztani. Előre is köszönöm!

Amúgy nagyon jó kis game! Csak kár, hogy az optimalizálás nem úgy sikerült, ahogy kellett volna. Remélem lesz valamilyen peccs amivel javítják.
Votom Creative Commons License 2011.02.24 0 0 74

Én pl találkoztam buggal: depóban lévő buszok szépen betöltődnek, utána rá 5 másodpercre elkezd mind ugrándozni és utána nem is hagyják abba! Levettem a grafikát minimumra, így sem változott. Szal ne mondja már nekem senki, hogy egy 4 magos Phenom 4 giga rammal Geforce 8800 GTS gépkonfig nem elég egy ilyen játéknak! Másik pályán, ahol nincs garázs ott viszont tökéletesen fut a játék. Szóval tényleg elég kiforratlan még a játék. A menürendszer meg egyenesen szörnyű. 

Előzmény: Cpt.Dave (69)
IST Creative Commons License 2011.02.24 0 0 73

Gyanítom az is megvolt, az alapján mérte, hogy mennyit is kések mivel szerinte nem indultam el. Szépen meg is jelent fent a menetrendem is.

Előzmény: Cpt.Dave (72)
Cpt.Dave Creative Commons License 2011.02.24 0 0 72

nem lehet hogy menetrend gombnál magát a járatot be is kell állítani? az a baj hogy berlinbe nem vagyok még jártas, meg csak a régi kereklámpás SD-vel mentem.

Előzmény: IST (71)
IST Creative Commons License 2011.02.24 0 0 71

Nem tudom, hogy bug vagy én bénáztam el valamit, de miután kiválasztottam melyik járatot kívánom vinni, be is állítgattam minden kijelzőt valamint az utastájékoztatót is és beálltam a stadtgrenzei végállomásra aztán az utasokat is felvettem valamint menetrend szerinti időben indultam, a program úgy vette, mintha el sem indultam volna, folyamatosan azt mutatta, hogy még nem indultam el, x időt kések (shift+z billentyűkombinációra, illetve az utastájékoztató kezelőpultján is ez ment). Mit kellett volna nyomnom, hogy ne higgye azt, hogy el sem indultam?

Végigmentem a 92-es vonalán, 3 percet késtem a végállomáson, közben az utasok meg folyamatosan azt mondták, hogy milyen sokat kések és ejnye...

Cpt.Dave Creative Commons License 2011.02.23 0 0 70

De én DURVA buggal nem találkoztam :)

Előzmény: Cpt.Dave (69)
Cpt.Dave Creative Commons License 2011.02.23 0 0 69

Nem tudom mire gondolsz bugokban, érdekes én a demo pályán semmi olyan bugot nem találtam amit ha rendesen mész előjön. Nem szaggat semmi. Az hogy az elütött tárgy hogy mozog az igen. DE én buggal nem találkoztam. A buszok remekül futnak olyan mint a való életben mindenre figyelni kell. Azt aláírom, hogy rosszul van optimalizálva, mert a berlini pályán szaggat, de én ettől függetlenül megveszem a programot, ha optimalizálatlan ha nem, ugyanis a buszok nagyon jól össze vannak rakva.

 

Amúgy roppant kiváncsi lennék mi az az iszonyatosan sok bug. 1 amikor pattog a busz a kis fps érték miatt. 2 hogy a tárgyak hülyén mozognak ha elütötted őket. A többit hallgatom.

Előzmény: lolz0r (64)
PLACI Creative Commons License 2011.02.23 0 0 68

Az a baj, hogy én olyan szívesen megvenném, de nem akarok zsákbamacskát, pont emiatt. Először kiplóbálnék valami trial verziót, hogy a saját gépemen hogy fut. Ha beválik, megveszem, de ha nem válik be, élvezhetetlen, akkor minek adjak ki érte pénzt, nem?

 

Ez tart vissza a vételtől.

Előzmény: lolz0r (64)
Dante001 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 67

Hát hogyne.

Előzmény: lolz0r (66)
lolz0r Creative Commons License 2011.02.23 0 0 66

Ahhoz képest megtetted. De hát tényleg nincs is mit hozzátenni, hiszen mindenki tudja aki kipróbálta hogy olyan mint írtam.

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishDetect language » Hungarian
Előzmény: Dante001 (65)
Dante001 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 65

Ezt le sem reagálom :)

Előzmény: lolz0r (64)
lolz0r Creative Commons License 2011.02.23 0 0 64

Aki mostanában venné meg a játékot NAGYON vigyázzon!

Iszonyatos mennyiségű bugot tartalmaz, az optimalizáció borzalmas. Gyakorlatilag a nem túl szép és szaggat (csúcsgéppel) és ocsmány és még mindig szaggat (közepes géppel) között lehet választani, már ha tudsz játszani, ugyanis a bugok gyakran teljesen tönkreteszik a játékélményt.

Én azt mondom adjunk a srácoknak 1-2 évet hogy dolgozzanak ezen, ugyanis a játék a legnagyobb jóindulattal sem éri el az alpha verzió szintjét sem.

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishDetect language » Hungarian
IST Creative Commons License 2011.02.23 0 0 63

Érdekes amúgy, mert míg az Aerosoft szervere lehalt, addig a simmarketen simán lehetett kapni ugyanannyiért (mármint euróban) a progit a hétvégén. Nekem 8300 forintba került.

Az meg határozottan szívás, hogy szinte egyszerre jött ki a CiM-mel, most aztán főhet a fejem, hogy csekély szabaidőmben melyikkel játsszak. :-)

Előzmény: Törölt nick (61)
SD EJC Creative Commons License 2011.02.22 0 0 62

Köszi, akkor ezek szerint nincs mitől tartanom.

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.22 0 0 61

Pontosan hogy zajlik egy interneten letöltős megvétel?

A www.omnibussimulator.de oldalon a főoldalon van, hogy aerosoft-nál megvásárolható. Rákattintasz, beírod az adataid, bankkártáyval, Visa, Mastercard kifizeted az összeget, e-mailben kapsz egy linket, ott lesz a hozzá tartozó sorozatszám is, majd a download gomb segítségével letöltöd. Beírod telepítésnél a sorozatszámot, aktiválod és minden olyan mint a mesében. 

Hogy fizetem ki? Mikor kezdhetem a letöltést?

Bankkártyával, fizetést követően azonnal letölthető.

Mi a garancia arra, hogy kifizetem?

Elvileg ha jó bankod van, és be van állítva, akkor kapsz róla egy sms-t. 8028 Ft volt tegnapelőtt este. Euró árfolyam függő. De Teljesen megbízhatóak,

 

Ajánlom bátran mindenkinek, már van hozzá félig-meddig magyarosítás, én a tegnapi délutánt és az ma éjszakát végigvezettem. Ugyan buszvezető vagyok, de teljesen élethű, nagyon jó játék.

A következő játék ma este a Cities In Motion lesz.


Előzmény: SD EJC (60)
SD EJC Creative Commons License 2011.02.21 0 0 60

Pontosan hogy zajlik egy interneten letöltős megvétel? Hogy fizetem ki? Mikor kezdhetem a letöltést? Mi a garancia arra, hogy kifizetem?

Egyáltalán hogy kel ezt csinálni, mert láttam hogy adatokat, név, tel szám, e-mail cím meg kell adni. És utána?

Ati1994 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 59

Érdekes hogy most senki sem  írogat a  játékról.

Ati1994 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 58

Jó ne veszekedjünk az a lényeg hogy jó lesz játszani majd vele ha meglesz.

KHZ-884 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 57

A válasz gombot azért használhatnád ;-)

Előzmény: Ati1994 (56)
Ati1994 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 56

Jó van és nem vagyok öcsi nagy szájú.

AtomcsiKK Creative Commons License 2011.02.18 0 0 55

Tök normális tőlük, sőt még szívességet is tesznek, hogy aki nem akarja kivárni a DVD-k gyártását, megveheti online is. Egyébként ma már ez alap, hogy a megvásárolt programhoz letöltéssel is hozzájuthatsz.

Előzmény: Ati1994 (52)
Cpt.Dave Creative Commons License 2011.02.18 0 0 54

Ez nem az a fórum öcsikém. Itt az a menő aki megvette.

Előzmény: Ati1994 (52)
BPI-553 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 53

Figyu: te dolgozol éveken át valamin, melyre sok szabadidődet rááldozol. Aztán elkészül a remekmű, melyet piacra dobsz. Tudod, hogy jó lett, meg minden és hogy biztos nagy lesz rá a kereslet, ezáltal várhatóan a bevételed is nagy lesz. Ha most feldobod a netre ingyen, ráadásul a bolti megjelenés előtt 1 hónappal, akkor szted ki menne el egy hónappal később megvenni a boltba, ha addigra mindenki leszedte a netről ingyen? Elég minimális bevételed származna így.

Előzmény: Ati1994 (52)
Ati1994 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 52

Jó van de tényleg már milyen már tőlük hogy pénzért lehet leszedni. Tök rossz. de majd egyszer csak meglesz.

BPI-553 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 51

Szted a többiek csak azt várják, hogy megvegyék a CD-t és otthon gondosan betegyék a többi CD közé porosodni? ;-)

Előzmény: Ati1994 (50)
Ati1994 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 50

Ja én meg várom már hogy játszhassak az OMSI val.

BPI-553 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 49

Biztos a vbuszba készítette. :o)

Előzmény: Ati1994 (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!