Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 149

Az iróniához sosem volt érzékem...

Én is nézni fogom, kíváncsi vagyok, mi fog kisülni ebből.

 

Igen, így is rá lehet fogni, hogy napi sorozat.

Mondjuk, sötétben lehet infrakamerát használni...

Amúgy van áram nélküli élet... sajnos... 

Előzmény: kelso82 (144)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.22 0 0 148

Ezek szerint Te is "patyolat tisztának" láttad ugye??!! 

Mert tényleg tök tiszta volt, csak nem voltam benne biztos, hogy "jól láttam!" ☺☺

 

Előzmény: teddybaba (146)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 147

Kívánságod teljesült, Anikóra "farmosabb" ruhát húztak.☺

Előzmény: Törölt nick (145)
teddybaba Creative Commons License 2016.03.22 0 0 146

...és érdekes volt, azt a pici kulcsot a kis piros madzagon patyolat tisztán megtalálni. Ez a varázslat!

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.22 0 0 145

Szeretném ma este Anikót "sportos", vagy a "farm igényeinek" megfelelő szerelésbe látni.

Jó lenne, ha valaki jó indulatúan megsúgná neki ezt,  így nem kellene magassarkú cipőben topogni a szénában-szalmában, és neki is előnyösebb lenne.☺☺☺

Szerintem.

Egyébként, a játékosok életkora elég széles skálán mozog, ez is az egyik forrása lesz vagy lehet, a konfliktusoknak. Az 50 év körüli játékos (talán Ő a nyugalmazott tűzoltó, és a héten a főnök), ezért fog hamar kiesni, szerintem.

Ha jól láttam, Ő találta meg a kulcsot, és meglepődtem, hogy a "trágyába" elrejtett kulcs, olyan csili-vili fényes volt, nem volt "trágyás". De az is lehet, hogy rosszul láttam.(Vagy a tűzoltó fiú már lelocsolta a slagjával?!) ☺☺☺

 

kelso82 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 144

Ironizalt barry, ne vedd szo szerint.

En ki fogok tartani a musor mellett azt mar most latom, tobben irtak hvn h mar a hvs posztok miatt is erdemes:D

 

Ma olvastam,h vasarnaponkent nem lesz,csak hetfotol szombatig.Meg igy is napinak tekintheto?Nem csak arra ervenyes ami a het minden napjan van?Na mind1.

A vilagitas/kamerak felvetes erdekes:)ez mar kamu h aram nelkuli elet.No majd meglassuk

Előzmény: Mlle. Grenelle (143)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 143

Ez nem kreativitás, hanem gusztustalankodás, vagy még inkább a játékosokkal való kiszúrás (megalázás).

Én is mérgelődtem... meg küzdöttem a hányingerrel...

 

Hát, vannak magamutogató emberek... főleg, ha egy kis alkohol is oldja a gátlásokat...

Biztos civilben is nudistrandra jár...😛

 

Időnk, az van... mint a tenger...

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.22 -1 0 142

Örülök, hogy többen láttuk úgy a "ganéjba" turkálást, mint a "kreativitás" magas fokát.

Persze, igazán nem öröm, mert az ember inkább mérgelődött rajta, nem igazán élvezkedtem én sem, még a kutyának sem tetszett, de tényleg! :D

 

Nekem sem lett szimpatikus, aki a dézsába ülve mutogatta magát, ott mosva le a bögyölőjét, hát ki a fene kíváncsi rá. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a feleség büszke volt-e a villantásra?!

 

(Szerintem, adjunk még egy kis időt magunknak, hátha.... aztán .... meglátjuk?! ☺☺☺☺☺)

 

 

Előzmény: Ilhilla (125)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 141

Senki sem tökéletes.

A párjának biztos tetszik.

Előzmény: gombóc63 (127)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 140

Hogyne.

Minden nap.

Előzmény: mrc01 (132)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 1 139

Ahogy Márkot elnéztem, azt hiszem, én sem lennék jobb... mondjuk én nő vok, de akkor is...

Előzmény: kelso82 (136)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 138

Nincs bizony, nemrég adott interjút valamelyik bulvárlapnak, ott mondta.

Viszont van egy listája arról, milyen jövendőbelit szeretne... mondjuk ezzel a kinézettel húzós lesz, de innen szép nyerni!😃😛

 

Egyik sem nagyon hihető... amúgy valami világításnak lennie kell, különben a kamerák nem tudnának dolgozni...

Előzmény: Ilhilla (126)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 137

Én egyiket sem vállalnám be, előtte vennék egy jó forró és hosszú zuhanyt.

Amúgy a sárnak legalább szaga nincs...

 

Egyébként muszáj volt ezt délben írnod?😛

Az emberek ilyenkor szoktak ebédelni...🍜☺😛

Előzmény: kelso82 (134)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.22 0 1 136

Viszont a mark nevu csodtomegnek o volt aki segitett fat vagni es nem rohogta korbe, ott azert szimpibb volt.

Sixx hogy ekezte a markot:D 

Előzmény: mammamia28 (129)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.22 0 1 135

Van benne potencial a jofele sixx szovegekre, tan meg tobb is mint egy eh vagy vv eseteben:)

 

Előzmény: mrc01 (133)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 134

Hat, szarosan vagy sarosan birtokba venni az agyakat szinte mind1:)

Elobbi nem sokkal rosszabb utobbinal,csak egy kicsit.

Előzmény: Ilhilla (125)
mrc01 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 133

Most látom már valaki posztolta az elsőt. Fasza.

Előzmény: mrc01 (132)
mrc01 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 132

Ez jó lesz. Lesznek vajon hogyvoltok?

Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.22 0 0 131
kilógó lóláb Creative Commons License 2016.03.22 -2 0 130

2 percet láttam ebből a szarból, kb. ugyanaz a hulladék mint  a való világ csak nem villában laknak a suttyók hanem egy tanyán... mondjuk az rtl célközönségét jelentő primkóknak ez is jó lesz. :P

mammamia28 Creative Commons License 2016.03.22 -1 0 129

Attila nevű vadparaszt volt, aki kijelentette, hogy a kutyának kint van a helye az udvaron, aki az első nap takonyrészegre itta magát, aki meztelenül fürdött a dézsában, aki egyébként egy áldott jó férj, aki megcsókolja a felesége büdös száját...  Ritka gusztustalan darab. 

Előzmény: kelso82 (123)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.22 0 1 128
gombóc63 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 127

Szilveszternél már csak Anikó lábai förtelmesebbek:-(

Előzmény: Ilhilla (126)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.22 -1 0 126

Jaaaaa... és Szilveszter gazda jól meghízott a SZEL óta, biztosan  még mindig nincs "asszony a háznál", csak a mama.

 

A "nincs villany"-t legalább annyira nem hiszem el, mint az "alig lettek sza..osak"-at! :D

Előzmény: Ilhilla (125)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.22 -1 0 125

Én egyáltalán nem erre számítottam. Ocsmány és undorító ötlet volt a trágyában turkáltatni a játékosokat, aki ezt kitalálta, annak kellett volna keresgélnie. Miért nem lehetett egy hatalmas szalmakazalban élrejteni azt a kulcsot? Sokkal nagyobb "bulit" tudtak volna csapni a játékosok!

Az is "kicsit feltűnő volt", hogy

- a kutya szinte megfürdött a trutyiban, mégsem lett sz@ros? A játékosok közül is többen rohantak birtokba venni a tanyát és az ágyakat (sza..os kézzel-lábbal?) és csak utána jutott eszükbe, hogy mosakodni kellene? Lehet, hogy valóban CSAK MELEG SÁR volt, mint egyikük elejtett megjegyzéséből hallottam?

 

A kutyás srácot, vagy a tűzoltót rakják ki először? Úgy tűnik. Szinte biztos voltam abban, hogy valamelyik "öreg" talál rá a kulcsra.

 

Nem is tudom, mennyi "türelmi időt" adjak magamnak, hogy nézzem-e egyáltalán.

 

Attila és a modell lányt rögtön befűzni akaró "nagymenő" elsőre a legirritálóbb, a kismama meg... no komment.

Előzmény: Törölt nick (117)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.22 0 0 124

Ezen meg én siklottam át...

Mondjuk jókora támadási felületet ad, hogy a kutyát magával vihette... 

Előzmény: kelso82 (123)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.21 0 0 123

Azt nem hallottam viszont, vmelyikuk mar szervezkedett az ellen a jatekos ellen aki bevitte a kutyajat.Mondta,h ot a kutyaval egyutt haza kell majd kuldeni.(a konyhas jelenetnel volt)

Előzmény: Mlle. Grenelle (119)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.21 0 0 122

A Farm 2x00 - Ők merülnek ma este szügyig a ganajba

Ez a nap is eljött, holnaptól minden nap lesz poszt a Farmról egészen addig, míg Riska a Holdra nem rúgja a tőgyét bizonytalan mozdulatokkal rángató, botcsinála farmereket, vagy valamelyik meg nem nyeri a húszmillát. Az alapvető dolgokat majd elmondja Zé meg Anikó, de azért mi[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.21 0 0 121

Szerintem nem követtél el hibát, nyugodj meg.

Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 0 120

Vajon milyen hibát követtem el?!

Mi lehet a félreértés oka?!

Fogalmam sincs.

Előzmény: Törölt nick (116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!