Keresés

Részletes keresés

Hermione_Granger Creative Commons License 2005.08.09 0 0 3151
Ez ugyanúgy lehet az elfojtott biszexualitás jele, mint általában a szexuális élet hiányának vagy elégtelen voltának jele. De nem rossz jel! Próbálj meg tájékozódni a női biszexualitás terén, olvass sokat az interneten, nézegess képeket, filmeket - rengeteg ilyen van - és ha egyre erősödik a késztetés, próbálj meg ismerkedni, akár interneten, akár IRL. Még jó is kisülhet belőle, sőt, nagyon jó!!!
Előzmény: lady in red (3150)
lady in red Creative Commons License 2005.07.31 0 0 3150
Szervusztok. Én jópáréve özvegy vagyok. A gyerekek lassan kirepülnek a családi fészekből. 43 évesen szerintetek normális tünet az ha néha bizsergést érzek egyes kolléganőim közelségében? Ez egyre gyakrabban előfordul, olyan furcsa az egész, néha az is előfordult, hogy láttam egy filmet amiben két nő csókolozott és elkezdtem magamat simogatni mert nagyon megtetszett? Van valakinek valami tanácsa? Ez a biszexualitás kezdete van valakinek tapasztalata ilyen téren?
mmoncsi Creative Commons License 2005.07.26 0 0 3149

Szervusz!

 

Elég meglepő, hogy nem beszéled meg a vágyaid a pasiddal, pedig együtt éltek:-o

 

Előzmény: red recovery (3148)


red recovery Creative Commons License 2005.07.26 0 1 3148

 

Sziasztok!

 

Én 26 vagyok, és 10 éve vagyok biszexuális. Nálam ez úgy kezdődött, hogy a legjobb barátnőméknél aludtam aki az édesanyjával élt még akkor, és reggel én jóval korábban ébredtem mint ő. Kimentem a szobából inni valamit a konyhába majd a fürdő felé vettem az irányt ahonnan furcsa zajok szűrödtek ki, amikor közelebb mentem tudtam mi történik, a barátnőm anyja éppen akkor maszturbált a fürdőszobában. Teljesen ledermedtem, kedvem támadt végig hallgatni, közben én is felizgultam ami nagyon meglepett. Akkor kezdtek el érdekelni a lányok illetve maszturbáláskor egyre többet gondoltam lányokra. Persze utána még jó pár hónapig nem voltam lánnyal de végül is nem bírtam és kipróbáltam. Nagyon jól esett, azóta is keresem lányok társaságát, bár pasival élek együtt. Aki erről persze mit sem tud.

Sunshinedance Creative Commons License 2005.07.19 0 0 3147

OFF

 

Nyalhatnek,

 

Ahogy elkuldtem az elozo HSZ-t rogton rajottem, hogy hulyeseget csinaltam. Azota elolvastam a hozzaszolasaidat meg az azokra adott valaszokat, es most mar latom, mi az abra. Ugyhogy ne haragudj az elozo kerdesemert.

 

Viszont az jutott eszembe, hogy talan le kene ultetni a HUSZ ele a kedves nejedet, nem akkor mikor az agyban vagytok, hanem mikor ruhaban, "normal" korulmenyek kozott, es bevallani neki mindent, hogy te itt, ezt meg ezt szenvedted a dologgal kapcsolatban, mar miota. Es elolvastatni vele a valaszokat. Hogy lassa, masok mennyire nem tartjak a dolgot termeszetellenesnek. Sot, hogy vele egykoru es teljesen jozan nok, akik kozott lehet, hogy ott vannak a kollegai meg a kozertesnok, meg az a masik kutyatulajdonos, meg a szembeszomszedno, mennyire jonak tartja az oralis szexet. (El nem tudom kepzelni, hogy en ne csinaljam, illetve, hogy a pasim ne csinalja nekem. Azt hiszem en promptul otthagynam azonnal.)

 

Szoval elovasatnam vele ezt az egeszet, hogy lassa be... Nem, nem azt, hogy le kell szopnia, vagy hogy hagynia kell, hogy te nyald, hanem elsosorban azt, hogy te egy total szerelmes rendes arc vagy, aki csak jot akar, es akinek tokeletesen mas a felfogasa a szexualis eletrol, es hogy ezugyben surgosen tennetek kell valamit. Be kell latnia, hogy BESZELNIE KELL. Hogy el KELL mondania mit gondol igazan. Latnia kell, hogy a vilagon az egyetlen ember, akivel ezt tokeletesen meg lehet beszelnie, az te vagy. Lehet, es kell.

 

El tudom kepzelni, hogy undorodik, es azt is, hogy ez nem fog valtozni. De azt nem, hogy nem latja be, mekkora banatot okoz neked ezzel az egesszel. Mert nyilvan mashogy erezned magad akkor, ha azt mondana, "nezd, ertem, hogy mit akarsz, aterzem, es sajnalom, hogy ez a helyzet, de kedvesem, hanyigerem lesz a gondolattol, nem tudom miert, ez van, szeretlek es dontsd el, hogy igy ok vagyok-e, mert amit te kersz, azt en soha nem fogom megtenni..."

 

Mertha ez le van tisztazva, akkor szomoru leszel, de konnyu a lelked. Es az iranta valo tiszteletbol esetleg megsem csalod meg.

 

Az, hogy nem akar rola beszelni, szinten nem csoda, en magam is irtam egy masik topicban, hogy mennyire nehez engem ravenni arra, hogy aktus kozben beszeljek. Viszont szerintem ez megis a konnyebbik vege a dolognak.  Marmint arra ravenni, hogy ezt beszeljetek at.

 

Ha ezt sem teszi, akkor egyszeruen onzo. Egy parkapcsolat nem lehet teljes ugy, hogy az egyik folyamatosan szenved.

 

Nagyon drukkolok, hogy kideruljon valami a beszelgetesbol, ami valami hulye egyszeru banalis ok.  Mondok egy peldat. En szivesen szopok, minden hapsimmal megtettem, sot. De a jelenlegi, ha elotte iszik, akar egyetlen csepp alkoholt, akkor nem vagyok hajlando. Egyszeruen nem. Annyira rossz ize van az egesz farkanak, hogy kesz vagyok tole. Ha nem iszik, nincs semmi baj. Lehet, hogy nalad is ez van. Vagy mas hasonlo, es konnyu megszuntetni a bajok forrasat.

 

ON

Előzmény: Sunshinedance (3146)
Sunshinedance Creative Commons License 2005.07.19 0 0 3146
Ezt most nem vagom. A feleseged nem engedi, hogy kinyald neki??? Majdnem kiszaladt a szamon valami rola. Na, nem akarom bantani, bocs, bocs, bocs. Valszeg felreertes.
Előzmény: Törölt nick (3142)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.22 0 0 3145
Lenike, en az o kedveert remelem, hogy valakinek megengedi, hogy kinyalja..ha no akkor no...
Előzmény: Lénike (3143)
humánka Creative Commons License 2005.06.22 0 0 3144

azért, mert nem tudom elképzelni a szerelmet két nő között? Csak a vonzódást?

nem kizártnak tartom, tapasztalom, hogy van ilyen, de én nem tudom elképzelni azt, hogy úgy szeressek egy nőt, mint egy férfit

szerintem heteroként éppenhogy nyitott vagyok erre

Előzmény: =XENA= (3140)
Lénike Creative Commons License 2005.06.22 0 0 3143
és neki is tetszene, vagy csak te gondolod, hogy jó lenne neki?
Előzmény: Törölt nick (3142)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 3142
Nem gondolom...de talan egy not inkabb odaengedne nyalakodni....illetve egy not inkabb nyalna mint engem szopna..foleg ha mar volt valamilyen serdolo-kori erdeklodese, tapasztalata...Talan fel a farkamtol de egy puncitol mar nem..ki tudja..en neki akarok jot...
Előzmény: Lénike (3141)
Lénike Creative Commons License 2005.06.21 0 0 3141
miből gondolod, hogy a feleséged egy női nemi szervet szívesebben közelítene meg, mint a tiéd?
Előzmény: Törölt nick (3136)
=XENA= Creative Commons License 2005.06.21 0 0 3140
Ezt a szűklátást...
Előzmény: humánka (3127)
pompilia Creative Commons License 2005.06.20 0 0 3139

most dicsekedsz, vagy tanácsot kérsz :)

Előzmény: Gabcsi1984 (3131)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.20 0 0 3138

Figyusz, jogod van a velemenyedhez...ennyi...engem izgat ha mas izgatja, meg akkor is ha mas nem tortenik..

 

 

Előzmény: Törölt nick (3137)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.19 0 0 3136

Kollega, en orulnek ha egy csaj elprobalna csabitani az asszonyt.  Boknak vennem, venne, s nagyon izgalomba hozna engem hogy kivantos az asszony.  Ha az asszony belemegy, vadabb lesz, talan velem is, ha nem, akkor is begerjed s rajtam tolti ki...

 

Any comments?

Előzmény: Törölt nick (3135)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.18 0 0 3134
Tundy, a ferjednek is elnezned ha o egy pasival ugyan ezt, talan egy masik novel..hisz olyan "szep."  A noi biszex nem szamit megcsalasnak, de a ferjed ne merje dugni a titkarnot?  Azert....
Előzmény: tündy (3120)
Myrrhine Creative Commons License 2005.06.17 0 0 3133

A szerelem is valahogy ezekből áll össze alapból (durván fogalmazva): testi és lelki vonzódás. Nem?

S  csak a saját nemünk felé féljük kimondani azt, amit a másik nem felé gondolkodás nélkül elfogadunk, mert a férfiba szerelmesek vagyunk :) És hiába egyeznek a tünetek, a saját nem felé "csak" vonzódunk. :)

 

Hogy is van ez?  :)

Előzmény: humánka (3127)
Gabo9 Creative Commons License 2005.06.13 0 0 3132
Mint férfiember mondom, hogy nem lenne tisztességes, ha dobnád aput. A dolgot valszeg ki kell próbálni mert abban semmi rossz nincs. De hogy emiatt átmenj leszbibe, az talán túlzás. Azok a nők, akik valami rossz élményt kapnak fiatalabb korban, könnyebben dobják el a heteroszexualitást, de ha neked nincs semmi negatív impulzusod aputól, akkor miért likvidálnád?
Előzmény: Gabcsi1984 (3131)
Gabcsi1984 Creative Commons License 2005.06.12 0 0 3131
Sziasztok! Most írok először ide, mivel is indítsak?! :) Párkapcsolatban élek pasimmal, de mellette barátnőmbe is "belebolondultam" és rendesen felkavarta életemet a dolog, ugyanis a csaj totál belém van esve...Nagyon-nagyon! Olyan szinten h azt szeretné lelke mélyén h hagyjam el pasim és éljek vele...Ilyen esetben mit lehet tenni? :)
tündy Creative Commons License 2005.05.22 0 0 3130
Valóban nem. Igyekeztem inkább elcsábítani ami sikerült is.
Előzmény: Bakeró (3129)
Bakeró Creative Commons License 2005.05.16 0 0 3129
Te sem itattad le a barátnődet...
Előzmény: tündy (3128)
tündy Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3128
Voltál már nővel? Szerintem itasd le egyszer. Én belevágnék a helyedben. De lehet az is elég ha csak átöltözöl előtte , lehet megtetszel neki...
Előzmény: humánka (3127)
humánka Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3127
én a szerelmet nem is tudom elképzelni nők között. Leginkább a testi vonzódás egy egzotikus fajtájának tekintem. Mi 8 éves korunk óta nagyon közel vagyunk egymáshoz, vonzódunk is, de nem vállalom be, mert nem akarok változtatni, nem akarom kockáztatni az esetleges negatív irányt. Egyszer, talán bűn részegen... :D
Előzmény: tündy (3126)
tündy Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3126
Szerintem a mienk azért nem borul mert nem vagyunk szerelmesek, csak mint barátnők jól érezzük magunkat, testi síkon is.  Egy strandon kezdtem vonzódni hozzá pár héttel azelőtt hogy összejöttünk. (lásd strandos topic)
humánka Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3125
A mienk biztosan borulna. 100% Másoknál bármi lehet.
Előzmény: stormys (3123)
humánka Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3124

Klassz! :)

 

Már régóta álmodoztál róla? Újra bebizonyosódott, hogy aki mer az nyer! :)))

Előzmény: tündy (3122)
stormys Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3123
Az nem olyan biztos, ha ő is hasonlóan viszonyul a dologhoz....
Előzmény: humánka (3121)
tündy Creative Commons License 2005.05.15 0 1 3122

 

A férjeink elmentek horgászni, a csemeték nagyszülőknél. Kertes házban lakunk nem lehet belátni a kertbe. Átjött hozzánk, elkezdtünk napozni, először csak a felső részt vettük le végül is az alsó is lekerült, beszélgettünk, a szexre terelődött a téma, akkor éreztem, hogy eljött az én időm. Bevalottam neki, hogy bi vagyok. Ő azt mondta még sosem volt nővel, sokat kérdezgette milyen volt nekem, miben más stb. Majd bement a fürdőszobánkba zuhanyozni, én pedig vittem neki törölközöt, és bezártam magammögött az ajtót. Beálltam mellé megmostam a hátát majd a zuhannyal kielégítettük egymást. Pár hét múlva jelentkezett, hogy szombaton nem lesz náluk otthon senki, most már ágyba szeretné.... Azóta is tart.

Előzmény: humánka (3121)
humánka Creative Commons License 2005.05.15 0 0 3121

szia!

 

És hogy csábítottad el a barátnőd? Én el nem tudnám képzelni, hogy a legjobb és köztem ilyesmi történjen. Azzal felborulna a barátságunk...

Előzmény: tündy (3120)
tündy Creative Commons License 2005.05.15 0 2 3120

Szervusztok.

 

Én férjezett családos, biszexuális nő vagyok. A férjem eme titkomról nem tud, én nagyon szeretem őt is, a fiamat is. Idönként azonban szükségem van női ölelésre is. Nem beszélem meg vele mert ismerem őt, nem értené meg. Az esküvönk elött csak 1x voltam nővel, házasságunk során 3 nővel voltam, tehát nem vagyok nőfaló. Jelenlegi titkos partnerem a legjobb barátnőm, ő szintén családos férjezett 2 gyermekes családanya, neki én voltam az első nő és azóta is az egyetlen 3 éve kezdődött köztünk, azóta is tart. Alkalmanként találkozunk amikor nálunk, vagy náluk üres a lakás, nem vagyunk szerelmesek egymásba, mégis nagyon élvezzük egymás társaságát. A férjemmel kiegyensúlyozott a házas életünk, középkorú létem ellenére nagyon szeretem a testiséget és igénylem is férjem és barátnőm mellett is rendszeresen maszturbálok mert úgy érzem sosem elég. Szerintem ez a legjobb dolog az életben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!