Keresés

Részletes keresés

Wazull Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9170
Kedves Bassman_,

Nem vagy Te egy kicsit (hogy ugy mondjam): DEHOGYNEM?
:-)))

Előzmény: Bassman_ (9169)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9169

"Engedjétek hozzám a gyermekeket!"

Wazull Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9168
Izeee...
Nekem most nincs. Ujabban ennyire futja. Boldog No"-, es nevnap kivanatok kozott esetleg mindenfele titkos klikkeket alapitok...
:-)))
Előzmény: Bassman_ (9167)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9167

Valami harcművészetekkel kapcsolatos van a tarsolyunkban, Wazull? :)
Előzmény: Wazull (9166)
Wazull Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9166
Csatlakozvan tagtarsamhoz: Boldog Nonapot kivanok!
es
Boldog Zoltan napot a Zoltanoknak!
;-)))
Előzmény: Bassman_ (9165)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9165

Most, hogy március 8-a van, boldog Nőnapot kívánok a topic minden hölgytagjának.

Bassman_ Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9164

Na hagyjuk el ezt a témát, nem ér annyit. :)

Wazull Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9163
Miutan megvalasztottam magam kincstarnoknak...
:-)))
Előzmény: Bassman_ (9162)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9162

Te kezeled a kasszát? :)

Előzmény: Wazull (9161)
Wazull Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9161
Intoleransok tarsasaga? OK, ha fizeted a tagdijat, belephetsz... :-)))))))))))
Előzmény: Bassman_ (9160)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9160

Nem különült el eléggé a megszólítás.
Előzmény: Bassman_ (9159)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9159

Wazull

"Meg is feszítették a földijei."

Hey, ez Jézusról szólt. :)

Wazull és társasága már az intoleránsok bandája, melyhez csatlakoznék. :)))

Előzmény: Wazull (9158)
Wazull Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9158
Bassman_,

"Meg is feszítették a földijei.

Wazull és társasága :)))"

Lehet, hogy hihetetlenul hangzik, de en nem vagyok a foldije. Amit egyebkent neha sajnalok...

Előzmény: Bassman_ (9157)
Bassman_ Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9157

Orltran

Meg is feszítették a földijei.

Wazull és társasága :)))

Én csatlakozom hozzátok.

Csen

Ne haragudj, de miért kéne elmenni szó nélkül amellett, hogy egy ember bejön ide maszkban, megfordul a szűk helyen párszor, lever néhány használati tárgyat a kredencről, aztán szó nélkül kimegy. Mert kb. ez történt. Azt se mondta, fapapucs. Semmi baj azzal, ha valaki keleti bölcsességeket tud, és azt számunkra is elmondja, (talán el is beszélgethetünk róla), de ne ebből álljon már a mondanivalója, mert az enyhén szólva visszatetsző. Intoleráns vagyok? Talán igen. Az ilyesmivel szemben igen.

Madjoe

Ha komura tesztelni akart bennünket, akkor most örülhet az eredménynek. Utólag is azt mondom, ha valaki így fog ide jönni később, ugyanúgy jár. És ennek semmi de semmi köze a harcművészetekhez.

Előzmény: Törölt nick (9156)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9156
Wazull:
^18.21
Ekkor hozzámenvén Péter, monda: Uram, hányszor lehet az én atyámfiának
ellenem vétkezni, és néki megbocsátanom? még hétszer is?
^18.22
Monda néki Jézus: Nem mondom néked, hogy még hétszer [Luk. 17,4.] is,
hanem még hetvenhétszer is.
(Mate Evangeliuma)

:)

Előzmény: Wazull (9155)
Wazull Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9155
OK, mar jeleztem, ha kivanjatok, magamra veszem az intolerancia sotet koponyeget. Persze szigoruan csak a Fuji tetejen... :-)))
Bar szerintem a tolerancia mas ertelemmel bir, mint ahogy itt a topicban hasznaljatok...
Inkabb nem kezdek most fejtegetesbe a baranyborbe bujt farkasokrol, meg a fekete ovbe bujt koklerekrol...
:-(((
Csak emlekeztetoul: hanyszor kell odatartani az arcotokat a pofon ele, hogy rajojjetek, inkabb cselekedni kellene neha?
:-(((
Előzmény: madjoe (9154)
madjoe Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9154
;) SZVSZ. Attol meg, hogy valaki magno stilusban tasalog velunk, mondhat jot, es ertekeset. Ugy hiszem Csennek azzal volt a problemaja, ahogyan a topic viselkedett, ami tenyleg nem volt szep (viszont hasznos?) (Enmeg addig feltalalom a spanyolviaszt: mindenkinek igaza lehet, csak mshonnan koll nezni a dolgokat)
Sajat felfogasomban: Komura (es KiJo is ebbol a szempontbol) szemelyesen teljesen mindegy. Nem ok szamitanak/tottak, hanem az a reakcio, amit az egyes emberekbol, es a topicbol, mint egeszbol kivaltottak. Segitettek mindketten tesztelni magunkat, es ezert akar halasak is lehetunk. Csen, ugymond ertekelte az eredmenyeinket. Nala megbuktunk. Wazulnal, Oltarnnal nem.
Szigoruan maganvelemeny a fenti, az emlittek irasaibol EN ezt olvastam ki, nem bizti, hogy telleg benne volt. A nevesitetten (es a nem..)szereploktol elnezest, ha nem.
Pedro 14 Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9153
Sziasztok!
Csen: Tudtommal Dr.Bánhegyi László három stílus nagymestere.
Mikee:A téli táborban azt mondta a sifu(Vagy shifu), hogy április, május körül lesz. Ha hely még nem tisztávott. Nem tudot rá válastolni.De az instruktor biztos felhívja majd figyelmünket.Apropó instruktor, Mikee nektek ki a loszitok?
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9152
Na, en is ilyesmit akartam irni. Miert is gond ez a komura dolog? Asszem csak mindenki leirta a velemenyet, amin o megsertodott, lelke rajta. Miert Csen, te szeretsz olyan emberekkel beszelgetni, akik odatesznek eled egy magnot, amire felvettek a bolcsessegeiket, 2 mondatonkent 5 mp szunetet tartva, hogy addig te is beszelhess? Igaz, csak a magnonak, mert o nincs ott. Aztan jon a kovetkezo "bolcsesseg". Ennek semmi ertelme. Mondtuk neki, mondjon mar valamit magatol is. Nem mondott. Es szerintem nem nekiestunk es elvertuk ezert, hanem elmondtuk, h ez igy nem jo.
En meg bolcselkedni is probaltam vele, de azt valaszra se meltatta:))))

nya, udv,
Orltran

Wazull Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9151
Csen,

komura, remelem UTOLJARA...
Igen, tobbek kozott en voltam az, aki szegeny komurat segitett kiebrudalni innet. A mai napig nem bantam meg...
Ugy erzed, igazsagtalansag tortent vele szemben? Milyen igazsagtalansagra gondolsz? Megis, mi alapjan gondolod, hogy helye lenne itt a topicban? Legy szives, ezt valaszold mar meg, oszinten kivancsi vagyok ra. Csak egy okot emlits mar meg, kerlek...
Volt kb. 4-5 hozzaszolasa, amiknek aztan nem volt se fule se farka. Nem irt arrol, hogy O miben jeleskedne. A semmitmondason kivul. Azert mert surun megemlitette a Fujit, na ne mar! Ha szet akarnek offolni egy topicot, akkor kb. azt csinalnam amit kedves baratunk csinalt. Szep dolog a masok irant mutatott tolerancia (eddig en is tolerans embernek tartottam magam), de az elvtelenseggel, a mindenbe beletorodessel (amit nevezhetunk ugye birkasagnak is...) ne keverjuk mar ossze. OK, a jobb orcamra mert pofon utan odatartom a balt is, de utana milyen testreszem kovetkezzen?!?
Volt mar itt a topicon olyan eset, amikor tulzottan toleransak voltunk a bennunket pofozoval szemben. Nem vezetett sehova. Erre nem emlekszel mar? Vagy akkor nem voltal meg aktiv itt a topicon?
Ha ezek utan intoleransnak tartasz, biz' Isten vallalom...

Előzmény: Csen (9140)
madjoe Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9150
;)

Tudtok valami olyan boltot, ahol kard-karbantarto-szettet lehet kapni? (ecset, por, papir, olaj, stb...) (kossz, felmegoldas, meg osszevalogatas mar muxik, csak szeretnem egy helyen beszerezni azonos minosegben, ha lehet egyaltalan ma ilyet magyarorszagon)

Csen: :) Akinek nem inge, nem veszi magara, akinek meg az, annak hiba irtad. De azert jo latni a szandekot.

bout Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9149
Talán itt is érdekel pár embert:

1. UESHIBA, harcos és misztikus
Március 9. 19:00
VIII. Krúdy Gy. u. 15
Új akropolisz

előadó: Papp Tibor

2. Japán-nap a Vigadóban

bout

Fődhözragatt Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9148
Gemini,
Kösz a "nyelvleckét"! :-)
Előzmény: Gemini (9139)
Csen Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9147
- Hogy van szomszéd?
- Hát még a ladikom!
- S a kedves Mari néni?
- Kilyukadt a feneke!
Előzmény: TLM (9146)
TLM Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9146
Csen :

Ha már elkezdted a viccet akkor kérlek fejezd is be :-)

Kösz : TLM

Előzmény: Csen (9145)
Csen Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9145
TLM:
Igen,így visszaolvasva tényleg úgytűnik. Akkor most kissé úgy jártam mint abban a viccben amikor a két horgász találkozik a vizen.
Előzmény: TLM (9143)
Csen Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9144
BLaca
Valóban írtad, ezért (,mert azt írtam hogy senki...) megkövetem magam, de határozottan az marad a véleményem, hogy amik leírva lettek azok messzemenően indoktalanok voltak és ezt esetleg egy egészen más alkalommal sokan egészen máshogy reagáltak volna, de nincs következő alkalom, s ami megtörtént az visszavonhatatlanul megtörtént. Sajnos működött a - bocsánat a szóhasználatért - "birka szellem", meg egymás uber-olása, És nem komura miatt tettem, hanem másért remélem értitek, bizonyos szempontból kicsit azért is amit írtál, Shingitai.
TLM Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9143
Csen :

Szerintem a 18 év a jelenlegi budapesti (egyben magyarországi) stílusvezető mesterre vonatkozott bár ha jól tudom van az 20 is de legalábbis 18 megvan.

Üdvözlettel : TLM

Előzmény: Csen (9140)
Shingitai Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9142
A harcművészet nem csak a harcról szól, de azért kérem egy kis vitától nem kell megijedni. Az élethez ha tetszik, ha nem kell egy kis határozottság és érdek éervényesítési képesség. Sokan összekeverik a céltalan agressziót a határozott viselkedéssel. Fellegekben lebegnek és minden kis konfliktus elől elmenekülnek. Mit szóljak az olyan harcművészekhez, akik még egy szóbeli vitát sem vállalnak ( most nem csak komurára gondolok , mások is vannak itt ), nehogy baj legyen belőle. Aki nem mer vitatkozni, az hogy tud gyakorolni edzésen, vagy hogyan védi meg magát, ha még a véleményét se tudja megvédeni?
BLaca Creative Commons License 2001.03.07 0 0 9141
Csen

Értem amit írsz, talán olvastad, hogy ezzel kapcsolatban nekem is az volt a véleményem, hogy átestünk a ló túlsó oldalára. Szerintem a reakció nem volt érthetetlen, de talán az, hogy többen ( kb. öten ) reagáltunk így, az tette túlzóvá. Azt viszont ne várd, hogy könyörögjünk. Egészséges szemléletű harcostársunk vissza fog térni. ( remélem ) Az biztos, hogy ezt nem tesszük ki a dicsőségfalra... :-(

Előzmény: Csen (9140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!