Keresés

Részletes keresés

flekni Creative Commons License 2005.05.10 0 0 448

Kedves Haindling!

 

Azt hisze, egyre gondolunk, de nem fogok belefutni egy BTK tényállásba itt, a keszi fórumon. Így gondoljuk csak mindezt magunkban.

Ami a Szilit illeti: lehet, hogy te alkalmatlannak tartod őt, én meg azt mondom, hogy ha a választásokon nyertes párt elsöprő fölénnyel őt akarja, akkor egy nudli 5%-os "necces" csapat ne akarja a testet csóváló farok szerepét játszani. Nekem ez ugyanis hiteltelen. Bár ebben valószínűleg nem értünk egyet.

 

Másfelöl van egy olyan érzésem, már rég le van zongorázva minden, Szili már rég összekaparta a 3. fordulós parlamenti 50%-ot. A többi csak színjáték.

 

Üdv: flekni

Előzmény: Törölt nick (445)
ALBI Creative Commons License 2005.05.10 0 0 447

Uj gondnok, uj rend a temetőben!

 

Budapesten a temetőkbe megfelelő szabályozás, ellenőrzés és belépő mellett gépkocsival is be lehet hajtani.

Hiszen sokan vannak idős nehezen mozgó emberek akik hozzátartozójuk segitségével behajthatnak !

Nos Keszin ezt egyszerűen megoldotta az uj gondnok!

Kihelyezett tacepaókon közli gépkocsibval CSAK mozgássérültek hajthatnak be !

Sok idős embert hozva ezzel nehéz helyzetbe!

A minap is láttam egy idős hajlotthátú nénit valószínű a fiával ballagni be a temetőbe!!

Ezek az emberek vajon miért nem mehetnek kocsival be ?

Kit zavar egy csendben behajtó autó benne egy idős ember aki kicsit könnyebben jut el szerette sírjához?

Semmi emberség a gondnokban, és az önkormányzet erre áldását adta ??

 

Laci

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.10 0 0 446

Hahó!

 

Május 14-én a Radnóti Miklós Gimnázium területén egésznapos rendezvény lesz. Főzőverseny, koncertek, stb. A levlistán javasoltam, hogy jöjjünk össze egy arcfürdőre. Az alábbi ötletek vannak egyelőre:

 

"A talira javaslat:

1. lesz főzőverseny; az Alagi Major nevű főzőcsapat környéke mondjuk dél körül. Esetleg kiteszek oda egy feliratot, hogy "Dunakeszi levelezőlista"

2. Az ugyanilyen nevű zenekar koncertje előtt este 8 körül.

3. programponti javaslataim nincsenek, csak vmi pofavizit"

 

üdv:

lemy

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.09 0 0 445

 

Kedves Flekni!

 

Az országos jellegű összefüggések felidézésével kapcsolatban nem kérdezem, hogy hogy került ez ide. Az nyilvánvaló, hogy egyik fél sem gondolkodik hosszútávúan. Most egyébként mindkét párt beszorult.

 

Szilit egyébként én tökéletesen alkalmatlannak tartom. A Poltpot Peti jelentősége valószínűleg olyan, amilyennek jelzed. A zseni egyébként milyen szolgálatokat tett a fiép-nek, hogy maga a Magyar Köztársaság Legfőbb Ügyvédje sikálja el a dolgait? Egyre gondolunk?

Előzmény: flekni (444)
flekni Creative Commons License 2005.05.08 0 0 444

Kedves Haindling!

 

Ezidáig azt hittem, hogy a stranddal kapcsolatban folyamatban van rendőrségi vizsgálat. A pék többször bejelentette, hogy igen kedvesen viselkedtek vele, amikor kihallgatták. Már-már barátságos viszonyban távozott a Teve utcából. Azt a feljelentést Tóth András tette. Akarsz másik feljelentést? Szerinted akkor kevesebb esélyük lesz az ügyek elsikálására? Tartok tőle: nem. Tartok tőle: indíthat itt bárki bármilyen vizsgálatot, amíg Polt Peti a helyén van, akár tótágast (Tóth-ágast) is állhat az összes szoci egyszerre a testületi üléseken, akkor sem fog semmi történni. Sajnos szadista "barátaink" ezt nem tudják agyilag fogni, amikor a köztársasági elnök kinevezésekor majomkodnak. Ugye, nem fogod megkérdezni, hogy ez hogy került most ide?

Előzmény: Törölt nick (443)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.07 0 0 443
 az a baj, hogy a szocik belemennek ezekbe a parttalan vitákba, ahelyett, hogy büntetőfeljelentést tennének a praktikusan ellopott strand miatt.
Előzmény: Törölt nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.07 0 0 442
Valamelyik nap volt szerencsém egész véletlenül ,belenézni az önkormányzati ülés közvetítésébe.Hát kérem szépen! Mintha   értelmifogyatékosok találkozóján lettem volna. Negyven percig azon vitáztak, hogy a koszos cigánynak átjátszott strandnál, felnyissanak e valami sorompót ,vagy mégsem. Hihetetlen!
ALBI Creative Commons License 2005.05.07 0 0 441

Rég volt, szép volt, tán igaz sem volt ! :)))

 

A honlapra már nem emllékezhetem, mert akkor még nem látogattam !

A fórura még igen amig meg nem szünt!

 

Hát igen a kritika az ilyen dolog, van aki nehezen viseli el ! :(

Minden esetre emlékszem olyanra, hogy a fórumon ment az "anyázás , zsidózás, kommunistázás" rendesen !A honlap, a fórum szerkesztői, elégge tehetetlenek ez ellen!

Ez pedig nem kritika, vagy a vezetőség szidása ! :(

Itt az indexen sincs sok lehetősége a modiknak!

Ha letiltják egy nickemet ha akarom lehet vagy egy tucat tarztalékben, és az Ip letiltás sem lehet akadály ! :(

 

A csúnya dolgok írásáról pedig csak annyit, hogy senki nem cáfolta se pro se kontra, egyszer venné valaki a fáradságot a T. Dk. Önkormányzatból csak annyit ,vettük az adást, olvastuk a leveleket, a topikot !

Már volt értelme!

Előzmény: Facipő (439)
ALBI Creative Commons License 2005.05.07 0 0 440

 

Fent van az alábbi a Dunakeszi levlistán is !

 

 

A napokban az Auchan felé autózva vettük észre, hogy jónéhány kresztábla ki van fordítva a földből, leborogatva az útra!
Vajon kinek a furcsa szórakozása ez ?Tavaly a "híres" disco közelében parkoló volánbusz ablakait törték szét a vandálok!
Gondolom ugyanaz körből kerülnek ki a tettesek!!
Felmerül a kérdés nincs senki aki megállítaná ezt?
Hol vannak a józan gondolkodásu emberek, hol vannak a rendőrök?

Facipő Creative Commons License 2005.05.06 0 0 439

Kedves Elvtársak !

 

Rossz a memóriátok? A honlapról volt link egy hasonló fórumra (ha jól emlékszem a yahoon volt), de Kovácsék letiltatták, mert olyan hasonló csúnya dolgokat írtak mindenféle emberek, mint itt ti. Később a vendégkönyvben lehetett a vezetést szidni, így azt is betiltották. Ha megnézitek Dk honlapját, megtalálható a vendégkönyv, csak éppen szünetel kb 20 évig.

Előzmény: Luckuty (438)
Luckuty Creative Commons License 2005.05.06 0 0 438

Sajnos ez a linkdolog nem fog menni!

Miért is csinálna reklámot az indexnek a város ?

 

 

Szerintem meg kéne próbálni. Ha erre sem hajlandók, az azt jelenti, hogy a nyilvánosságnak semmilyen szintjét sem viselik el. Rendben, ne biztosítsanak ö"k tárhelyet a fórumnak - bár ez lenne a normális - , de a link, az más.

Előzmény: ALBI (436)
ALBI Creative Commons License 2005.05.05 0 0 437

Csak most észméltem !

De ez jó hír !

Hajrá rév-büfé !!

 

Erdész úr monnyon le !!!!

Előzmény: a.a. (424)
ALBI Creative Commons License 2005.05.05 0 0 436

Sajnos ez a linkdolog nem fog menni!

Miért is csinálna reklámot az indexnek a város ?

A honlapot a városvezetés tarja fenn!

Főleg ha itt az indexen nem épen pozitiv kritikával illetjük a városvezetést!

Inkább mindenhol reklámozni kell, hogy van egy hely ahol lehet olvasni a város ügyes-bajos dolgairól!

 

Laci.

Előzmény: Shock Ace (435)
Shock Ace Creative Commons License 2005.05.05 0 0 435
Komolyan mondom, ki kéne rakni a város honlapjára egy linket: Politikai közélet Aztán az szépen ideirányítaná a kedves böngészőt..
flekni Creative Commons License 2005.05.01 0 0 434

Hol vagy, Háborgó?

Hiányzik a józanságod itt a fórumon!

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.30 0 0 433

Jó hír, ott szoktam jégkrémet venni.

Előzmény: a.a. (424)
a.a. Creative Commons License 2005.04.30 0 0 432

Ami a megszólalást illeti: elvi akadálya nincs, legalábbis nem tíltja sem tv sem SZMSZ. Ami az etikai oldalát illeti: hát ezt döntse el ki-ki a maga izlése szerint. . .

Üdv: A.A.

Előzmény: Facipő (431)
Facipő Creative Commons License 2005.04.30 0 0 431

Még egy kérdés kedves a,a

 

Kertész úr nem a cigány kisebbséget érinő ügyben szólalt fel, hanem magánügyben. Ezt is megteheti?

Előzmény: a.a. (429)
Facipő Creative Commons License 2005.04.30 0 0 430
Gondolom a zseni nem szavazta meg, mert esetleg 50 milliárdért lehetne tengeralattjáró kikötőt építeni a helyére.Kik voltak a lokálosokból akik megszavazták?
Előzmény: a.a. (429)
a.a. Creative Commons License 2005.04.30 0 0 429

Kedves Távfutó és Facipő!

 

Kertész úr a helyi Cigány Kisebbségi Önkormányzat elnöke, így tanácskozási joggal a testületi ülésekre meg kell hívni. Ebben a minőségében külön mikrofonnal bír, bár szavazati joga nincs, bármikor belefolyhat az ülés munkájába.

Ha egyébként dunakeszi lakos szeretne megszólalni, akkor azt külön meg kell szavaztatni a testülettel, így rendelkezik a helyi SZMSZ.

Ami a bűvészmutatványt illeti: a Fidesz és a Lokálpatrióták nagy része nem szavazta meg, a függetlenek, illetve két jobb érzésű lokálos viszont igen. Bennük - azt gondolom - megszólalt a lelkiismeret, és korrekt döntést hoztak. Szerintem most kapnak is érte a fejükre. Nyugtassa őket a tudat, hogy nemes ügyet szolgáltak.

Előzmény: távfutó (428)
távfutó Creative Commons License 2005.04.30 0 0 428
Szerencsére - több okból is - a fórum levelező tagja városunk egyik képviselője. Majd ő elmondja, hogy hogy történhet egy átlag keszis felszólalálsa az ülésen! 
Előzmény: Facipő (427)
Facipő Creative Commons License 2005.04.30 0 0 427
Ha jól tudom ez nem így van. Valóban bárki bemehet, de nem ülhet oda ahová a képviselők, hanem hátul ülhet és nem szólalhat fel.
Előzmény: távfutó (426)
távfutó Creative Commons License 2005.04.30 0 0 426
Testületi ülések nyílvánosak! Bármely magyar állampolgár azon résztvehet és felszólalhat! Már ha annyira ráér! Azért kell a mikrofonba, hogy mi kedves tv nézők is halljuk, hogy mit mond a felszólaló!
Előzmény: Facipő (425)
Facipő Creative Commons License 2005.04.29 0 0 425

 

Hogyan sikerült ez a bűvészmutatvány, és mit szólt ehhez a motoros bajnok? Meggyónt a templomban és megtért? 

 

Hogyan lehetséges, hogy a Kertész Lóri felszólalhatott egy régebbi testületi ülésen egy olyan hatalmas horderejű problémával, hogy tönkretették a kerítését.Mikrofonba beszélt úgy, mint bármelyik képviselő.

 

Előzmény: a.a. (424)
a.a. Creative Commons License 2005.04.29 0 0 424

Kedves Topiclakók!

 

A tegnapi testületi ülésen sikerült megmenteni - legalább is átmenetileg - a Rév büfét. Ez az, amit Erdész alpolgármester úr igen vehemensen próbált eltüntetni a föld színéről az elmúlt 2 évben, ugyanis pont mögötte volt egy haszonélvezeti joga az egyik Duna sori ingatlanon. Mit szóltok ehhez?

 

Shock Ace Creative Commons License 2005.04.29 0 0 423
Tök igazad van... Nem is ezért hoztam létre a topikot..
ALBI Creative Commons License 2005.04.29 0 0 422

A polidili-ben találasz ilyen és ehhez hasonló témát!

Nem kimondottan csak Dunakeszi problémája!

Ha van egy ilyen topik jó lenne saját dolgainkra használni!

Ha elmegyünk más irányba estleg a módik összevonnak valami más témával!

Laci

Előzmény: Shock Ace (421)
Shock Ace Creative Commons License 2005.04.29 0 0 421
Arra lennék kíváncsi, hogy amit a benzinben fizetünk jövedéki adót, az miért nem az utak állapotának javítására, és amit a cigarettában fizetünk, miért nem az egészségügyre megy... Úgy gondolom, hogy a 104 Ft-os jövedéki adó kissé sok literenként...
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.27 0 0 420

Naposat!

 

OFF

ja! végre nem kettő "m"-mel látom.  A "Mammut" áruház jutott eszembe. Ha nem az állatra gondoltak volna az plaza elnevezésekor, ám legyen kettő "m". De a megálmodók (előző nap sokat ihattak vagy alapból rongálják tovább az amúgy is siralmas helyesírásunkat) elé raktak 2 db giccsmamutot is. Bent pedig vmi vitrinben mamut állatmaradványt mutogatnak. Ez van. Éljen a téli pályára spekulált új alvóvárosrész: Dunnakeszi!

 

"profitorientált mamutvállalat"

 

üdv

lemy

Előzmény: flekni (418)
Luckuty Creative Commons License 2005.04.27 0 0 419

Marad a troli, meg a tuja.

 

Ha a "troli meg a tuja" megbízhatóbb lenne, kevesebben és kevesebbet használnák a kocsit. Dunakeszin persze a Volánt és a MÁV-ot lehet sürün emlegetni.

Vajon hány %-ra tervezi a Volán a buszok kihasználtságát? Tény, hogy sokszor alig lehet felférni. Ehhez képest minden menetrendváltozáskor gyomlál a társaság egy kicsit a járatain, miközben a város lélekszáma egyre nö. Szívesen összehasonlítanám a mostani menetrendet a 10 évvel ezelöttivel.

A városon belüli közlekedés sincs rendesen megoldva. Alagról könnyebb bemenni a Lehelre bevásárolni, mint a helyi piacra. Nem véletlen, hogy az árusok panaszkodnak, hogy nincs forgalmuk.

Látszólag apróság, de nagyon bosszantó lehet: a Szent Imre téri esöbeálló eltünt a buszmegálló áthelyezésével. Elképzelem magam egy manapság szokásos felhöszakadás közepén, a buszra várva, amint az épp a szokásos késését teljesíti...

Előzmény: flekni (418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!