Keresés

Részletes keresés

alexejevics Creative Commons License 2006.04.18 0 0 topiknyitó

Lehet, hogy van aki szidni fog ezért a topik nyitásáért, de én mégis úgy gondolom, hogy a témát igenis melegen kellene tartani.

 

A szomorúság vezetett oda,  hogy ezt a topikot megnyitottam. Ugyanis amikor kiderült, hogy közel a vég a Thökölyn, akkor az összes villamososfórum azonnal felpörgött, mindenki hatvanszor megírta az érveit a megszüntetés ellen, a VEKE közzétette az igen harcias álláspontját. Többen javasolták, hogy az utcára kellene vonulni, sőt az is felmerült, hogy városháza ülésén kellene tiltakozni a döntés ellen. Miután kiderült, hogy a vh nem tárgyalja külön ezt az ügyet, a felháborodás, és a lelkesedés igen csak alábbhagyott. Most akkor ennyiben hagyjuk az egészet? A VEKE mondja, hogy "tiltakozik" na jó, de hogyan? Nem igazán látom nyomát sajna, bár én lennék a legboldogabb, ha most kiderülne, hogy nem az igazat írtam előbb. Évek óta folyik a kesergés, hogy a Bajcsyn megszűnt a vili-> több sáv az autóknak-> bűz, élhetetlen út stb., ugyanez gilt a Rákóczira, a Váci útra, és az Üllőire is. Én már nem is tudom, hány honlap, meg tanulmány szól ezek visszaállításának szükségességéről. Most, amikor itt az alkalom, hogy egy törzsvonal maradványainak ismételt, és elhibázott felszámolása ellen tiltakozzunk, mindenki hallgat? Ne csináljuk már...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!