Keresés

Részletes keresés

pancsa* Creative Commons License 2005.05.25 0 0 330

Megtaláltam:

http://web.axelero.hu/aliser/marketing.htm

 

Nem tudom kié, de jó.

 

Előzmény: teknoerno (302)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.24 0 0 329

Nem értem. Hozzátok nem a GLS szállít?

 

Ha nem vagyok otthon, felhív a futár én meg mondom neki, mikor leszek otthon... Akkor visszajön. De egyébként rászoktattam a délelött 9-11 közöttre, mert nekem mindíg akkor jó. Így már fel sem hív, automatikusan így hozza. Ennyi. Nem tudom, miért nem tudod megbeszélni a futárral. (igaz, nekem havonta 3-6x jön csomag.)

Ugyanis pontozzák a futárokat... Ha valakire sok a pont (fekete :))) akkor csááá, mehet máshová.

 

Ja, az 1000Ft meg nálunk nincs. Hiszen összedobjuk. Közös csomag... nincs költség.

Így bárki rendelhet, akár 1 fogrémet is....

Előzmény: pancsa* (328)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.23 0 0 328

Rendelési limit: nem felső, hanem alsó limit van: ha 15000 ft alatt rendelsz 1000ft szállítási díjat kell fizetni.

Ha valaki máshol is dolgozik, akkor nem mindegy, hogy a következő nap mikor jön a "postás".

Előzmény: murila (323)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.23 0 0 327

"Valószinűleg, ha kerékpár-küllőt árulna az AW túlárazva, akkor azt vennék orrvérzésig a tagok, közben dicsőítve a kerékpározást és minden MT-n felmutatnának egy csokor küllőt, mint ereklyét."

 

Ez jó, ez még nekem is tetszik. :D

Azért van egy kis írói vénád!!!

 

Gratt.

Előzmény: Zottjoghurt (326)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.23 0 0 326

szerintem túl drága az a kozmetikum és az élelmiszer.

 

hát igen, a pár higitható alapterméken kivűl, más nem nagyon versenyképes... főleg a külső partnerek által gyárott termékek. Itt a tészta példáján rögtön kibukott. Ráadásul a boltokban választék is van egy adott termékcsoporton belül is.

 

Ez a néhány élelmiszer (és árak) is azt bizonyitják, hogy ezek csak alibi termékek, a kereskedelmi látszat fenntartásához kell. Semmi közük a valódi vásárlói igények kielégítéséhez. Valószinűleg, ha kerékpár-küllőt árulna az AW túlárazva, akkor azt vennék orrvérzésig a tagok, közben dicsőítve a kerékpározást és minden MT-n felmutatnának egy csokor küllőt, mint ereklyét.

 

Előzmény: pancsa* (317)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.23 0 0 325

miert nem mesz vissza a raktarosi munkadhoz hetfon es azzal foglalkozz:)

ezt hagyd a nagy fiukra:)

 

ez inkább az Amway raktárosainak mond, biztos a keblükre ölelnek.

 

minimum 12% osok leszunk majusban:))))

 

és júniusban?

Előzmény: salesguy (316)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.23 0 0 324

 

Rossz hírem van:

 

500 g barilka tészta, formától függetlenül:

 

cba: 199.-  (zárt papírdobozban)

spar: 238.-  ("műanyag ablakos" papirdobozban, diszdoboz)

 

2 hónap alatt inkább csökkent az ára. Nem akciósak!

 

500g xxx olasz tészta, zörgős zacskóban: 178.-

 

Ebből is látszik, hogy a csomagolás nagy szerepet játszik az árban.

Kiváncsi vagyok az AW tészta miben van...

 

Élelmiszereknek nincs kiker ára!

 

és biztos nem is adsz el belőle, igaz?

Mint ahogy a nutriából sem...:)))

 

Évente le kell perkálni 10 rugót, hogy vitaminos AW spagettit ehessek, mert egyszerű vevőként nem jutok hozzá..:) szép kis értékesítő hálózat.

 

nem rendelkezünk azokkal a feltételekkel, ami az élelmiszerkereskedelemhez szükséges

 

zárt csomagolású gyári élelmiszert miért nem lehet eladni? A Tiens meg az FLP miért árulhat élelmiszert mlm-ben?

Előzmény: TaKy99 (315)
murila Creative Commons License 2005.05.22 0 0 323
Milyen rendelési limit? Annyit rendelsz, amennyit akarsz. A cucc meg, ha reggel rendeled meg, már másnap itt is van. Ha este, akkor két nap. Azért azt ne mondd, hogy ez olyan rossz.
Előzmény: pancsa* (322)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.22 0 0 322
Pontosan ezt teszem: amit jónak találok azt megveszem magamnak meg a környezetemnek, de enmerőszekoskodom senkivel, akinek kényelmesebb bemenni a boltba és oett vásárolni. Mert a rendelési lmit és a szállítás ütemezése......
Előzmény: TaKy99 (319)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.22 0 0 321
Merlin, e-mailban ment az elérhetősége a hölgynek.
Előzmény: MErlin (320)
MErlin Creative Commons License 2005.05.22 0 0 320
Azt mondja, LEÁLLÍTOTTÁK a hálózatépítést, mert olyan sokan vannak, hogy nem tudják kiképezni az embereket, kötelezővé tették, hogy el kell érni egy bizonyos üzleti szintet ahoz, hogy toborozhassanak... Mert meg kell tanítani, őket, hogyan, mit...
.
.
A szemináriumok is, mint kiderült a hitelekről, befektetésekről (a termékről) szólnak.

El tudnád küldeni az elérhetőségét ennek az ismerősödnek, esetleg emlékszel a cég nevére?
Én is hitelekkel foglalkozgatom, 2-3 hete találkoztam egy osztrák pénzügyi mlm cég képviselőivel, de nem nagyon árultak el részleteket.
Előzmény: TaKy99 (307)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.21 0 0 319

Számold ki, a 30%-al.

Mosogató vevőnek 133Ft, a hagyonmányos fél literhez viszonyítva.

Mosópor, azonos minőséghez képest! 15-18 kg-nak felel meg. azaz 433Ft-361Ft/kg

öblítő: szerintem egy áron van a macissal.

LOC: Nézzük a most agyonhirdettet csodaszer 800FT/fél liter. 1l LOC 1950Ft higítása 450ml vízhez 50ml loc azaz 195Ft/fél liter.

Fogkrém: azonos minőséghez!!!  260FT/100g-os hagyományosnak megfelelő.

 

DE, ha sokallod, és használod őket, akkor meg azt mondom, hogy a 10200Ft-os regisztráció kb 23-24eFt-os nagykeráron történő vásárlással megtérül azaz nézzünk 1 évet havi 2000Ft azaz mondjuk fogkrém, loc, mosogató, és már túl is lépted...

azaz a fenti árakból -30% árrés lejön és használhatsz onnantól olyat is olcsóbban, ami szerinted kisker áron drága, viszont nagykerára számodra elfogadható.

Előzmény: pancsa* (317)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.21 0 0 318

Sorry, igazad van, nem a tiens.hu-n volt, de ahol volt ott sincs már.

De az ismertetőben benne van.

 

A lényeg azonban az, hogy 10$-ért belépsz, ha 300$-ért vásároltál, megkapod a jutalékot (20%) a következő lépcső 1500$.

Nincs időhöz kötve folymatosan érheted el. A min összeg amit utalnak 2000Ft7hó, ha ezt nem érted el, akkor sem vész el, megkapod, amint elérted.

Előzmény: teknoerno (302)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.21 0 0 317

Én a háztartásvegyipari termékeket jónak tartom és fajlagosan ezek nem is drágák.

 

Amit viszont nem veszek meg mert szerintem túl drága az a kozmetikum és az élelmiszer. Meg pl a harisnya sem annyival tartósabb amennyivel drágább. De ez ízlés és főleg pénztárca kérdése.

 

Szerintem 30% árréssel már kicsit drágák a jó termékek is.

 

No meg az is nehézkes, ahogy hozzájutsz: rendelsz min 15000Ft-ért (vagy fizetsz 1000Ft szállytási díjat és lesed, hogy mikor hozzák. Mert nem lehet megbeszélni, hogy neked mikor jó.

Előzmény: TaKy99 (306)
salesguy Creative Commons License 2005.05.20 0 0 316

hihetetlen joghurt

te itt is nyomod az igedet?

miert nem mesz vissza a raktarosi munkadhoz hetfon es azzal foglalkozz:)

ezt hagyd a nagy fiukra:)

 

btw

minimum 12% osok leszunk majusban:))))

yeah dol a lé

65 emberke alattunk:))

Előzmény: Zottjoghurt (314)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.20 0 0 315

Ebből is látszik, hogy nem vagy képben az Amway termékekkel!

 

A Élelmiszereknek nincs kiker ára!

Ugyanis nem értékesíthetőek, mivel nem rendelkezünk azokkal a feltételekkel, ami az élelmiszerkereskedelemhez szükséges...   :-)

 

Nézz csak be a vebso-mba :www.vebso.hu , ajánlókód: t.roland

 

Meg fogod látni.

 

"de még igy is magasabb picit."

 

Így legyen ötösöm a lottón!!!!

Tudtam, hogy belekötsz abba a 20 Ft-ba :)))

 

Tudod Zotti, ehez kell gyomor!

Előzmény: Zottjoghurt (314)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.20 0 0 314

azért ne szaladjunk annyira előre...

 

amit én vettem 1-2 hónapja, egész pontosan bari penne: kb. 250-260.- / fél kiló , ez biztos. (spar) (lehet azóta volt emelés)

 

amit te irsz, az a "nagyker" ár nálatok, de a két kisker árat hasonlitsuk össze!

Miért vegyek 10e-ért kezdőcsomagot, hogy hasonló áron vehessek AW tésztát , mint "Spar" tésztát?? Azért a néhány pontért?

 

tehát 2600.- lóditva, az 3380.-

egy kiló = 845.-

Ha bolti barit 650-nek veszük, még igy brutkó, főleg hogy ezért még belépődíjat is szednek. A magyar Gyermelyi durum kétszáz alatt van... nem hiszem, hogy rosszabb lenne.

 

Ebből is látszik, hogy az mlm nagyker ár a bolti kiskerhez igazodik, de még igy is magasabb picit.

 

 

 

 

Előzmény: TaKy99 (313)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.20 0 0 313

Bocs, a fél kg 315Ft, Forrásom: csíkos áruház, kb 2 hete! azaz 630Ft/kg

 

Az Amway tészta? 2600Ft / 4kg azaz 650Ft/kg.

 

Hú, most jövök rá, milyen drága tésztát is eszem. :)))

 

Ja tényleg, így van belső forgalom, gazdagítom az Amway-t, a felsővonalamat... Azokat a szívtelen embereket, akik megmutatak egy lehetőséget nekem... Amivel pénzt keresek....

 

Igazad van, CSAk azért vásárolok, drága Amway termékeket, hogy nekik jó legyen!

Ugye ezt nem gondolod komolyan?

Előzmény: Zottjoghurt (312)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.20 0 0 312

Szerinted a Bari**la miből készül? Az is durum, az is olasz, az is szívja. Úgy emléxem 500.-ft/kg. Az amvajos mennyi?

Szerinted külön tésztagyárat épitettek az Aw kedvéért? Vagy egyszerűen csak az egyik műszakban AW dobozokba töltik ugyanazt a tésztát, amit a másikban a tésztagyár saját dobozába.

Itt pontosan össze lehetne hasonlitani a bolti és a piramis árat.

 

 

Előzmény: TaKy99 (311)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 311

Durumlisztből készült olasz tészta.

Speciális eljárással készült, így jól megtapadnak rajta a hígabb tésztaszószok is.

De ez engem, annyira nem érdekel.

 

Mi a különlegessége?

Számomra az, hogy NEKEM ízlik.

Ennyi.

 

Ma is azt mondom, vásárolni úgy kell (én így vásárolok, de szerintem sokan mások is) Ami nekem árban és/vagy minőségben megfelelő.

 

Előzmény: Zottjoghurt (310)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.19 0 0 310

tésztát... igen

 

bocs, de mi a különleges az Amway tésztában?

 

Előzmény: TaKy99 (306)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.19 0 0 309

Szívesen veszem a tapasztalataidat a chi géppel

 

"Az előadó szerint mindenféle egészségyi bajra orvoslás, kövérség, vérnyomás probléma, visszér, pszichés zavarok.... stb.  Az ára itt 79ezer Ft (5 év garancia), amit jelzett az előadó, hogy most reklámár... Természetesen orvosi műbizonylattal, eü.min. igazolásokkal ellátott papirokkal. Nos, hiszem, nem hiszem, de a III. ker. Eurocenterben sétálva, megláttam ugyenezt a gépezetet 50ezer Ft-ért."

 

"természetgyógyász vagyok, és a thai-ci-t is tanultam. Kipróbáltam a gépet is. Nem vagyok persze semmilyen formában érdekelt, mérvadó. A véleményem: a gép hasznos. Annak, akinek olyan gerinc-problémája, komoly túlsúlya van, hogy a mozgást nem lehet ajánlani neki. Aki viszont TUD mozogni, ne hagyja magát egy gépre!!! Vegye a fáradságot, és kezdjen gyógytornát, chi-kung-ot, thai-cí-t. "


"Azt, hogy egy embernek milyen minőségű energiára van szülsége (jin vagy jang) egy gép nem érzékeli, és nem tudja, nem is tudja sem pótolni, sem harmonizálni azokat. A talpmasszázsnak meghatározott sorrendje van, nem lehet össze-vissza masszírozni, csak a szervek zónáit egy bizonyos sorrendben. Ez a gép ott masszíroz, ahol eléri a talpat, de nem a megfelelő erővel, energiával, és nem a megfelelő sorrendben. Bizonyos zónákat sohasem érint. Ilyenformán hatása káros is lehet."

 

Előzmény: TaKy99 (307)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.19 0 0 308

hitelekről, befektetésekről (a termékről) szólnak

 

azért ezek nem hasonlithatók össze egy LOC eladássál. Egy életbiztositás eladásról már nem is beszélve..

 

Előzmény: TaKy99 (307)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 307

Kedves Alien!

 

"A chi-gepet meg ki kell probalni! :)"

 

Megkérnélek, hogy fejezd be az ilyen fajta reklámozást.

 

Ez a Topik a tapasztalatokról szól.

 

Szívesen veszem a tapasztalataidat a chi géppel, vagy a Tiens-el kapcsolatban, de ne menjünk át reklám fórumba.

 

pl: Pancsa mondta tapasztalatát: drága termékek, én szembeállítottam a sajátomat.

Ilyeneket szeretnék, továbbá a hálózatépítésről.

 

Most jut eszembe, tapasztalat:

Tegnap összefutottam egy régi ismerősömmel, hitelezik mlm-ben.

Azt mondja, LEÁLLÍTOTTÁK a hálózatépítést, mert olyan sokan vannak, hogy nem tudják kiképezni az embereket, kötelezővé tették, hogy el kell érni egy bizonyos üzleti szintet ahoz, hogy toborozhassanak... Mert meg kell tanítani, őket, hogyan, mit...

Beszélgettünk... Milyen a képzési rendszeretek? Micsodánk? Ja vannak szemináriumok. Kazi, könyvek? Az nincs, pontosabban Németül...

 

Ja, nem csodálom, hogy nem bírják az oktatást...

A szemináriumok is, mint kiderült a hitelekről, befektetésekről (a termékről) szólnak.

 

Hát, mosolyogva sok sikert kívántam neki....

 

 

Jól nézd meg a céget, ahova mész, és ne csak a céget, a képzési rendszert is!

 

Miért is:

 

Hogyan épül fel egy MLM vállalkozás?

1/4-rész: Te magad! Céljaid, álmaid, Ha te nem teszed bele a munkát nem működik.

1/4-rész: Beszállító cég. Termékek, fizetés, logisztika.

1/4-rész: Képzési rendszer. A hálózatépítés egy SZAKMA, amit meg kell tanulni.

1/4-rész: Szponzorvonal. Anyagilag érdekelt segítők.

 

Ha valamelyik rész hiányzik, vagy rossz, akkor aztán lehet próbálkozni!

 

 

Előzmény: _alien_ (305)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 306

"Nekem az Amway-nél nem teszik a 30% ajánlott árrés: nagyon magas a termékek ára alapból is, erre rátenni ennyit, nekem nem megy."

 

Bocs, ezt megmagyaráznád?

 

pl: DD mosogató (hidegvízben is erős zsíroldó hatás, aolevera, Evitamin, kókuszkivonat, magyarul bőrbarát) 1 liter a vevőnek (30% árréssel) 2400Ft

Ez drága?  IGEN!!!  1L mosogatóért 2400FT-ot?????

 

Nézzünk csak bele: higítása 1:8 arányban. JA! Az 9L azaz 18db fél literes általános mosogatószernek felel meg. azaz 134 Ft fél liter. Mennyi is a boltban egy jó minőségű, bőrbarát mosogató?

 

De a kévé olyan drága! 1 kg 4300Ft Igen! Milyen is? 100% Arabica kávé!

Irány a Csíkos áruház vagy a "M" nagykeráruház "A" betűvel kezdődő 100%arabica kávé 4200Ft/kg. "F" betűvel kezdődő 8600Ft/kg.

Ja!!!

 

Én CSAK akkor vásárolok, Amway termékeket, ha nekem, árban vagy minőségben jobbat nyújt, mint amit eddig használtam...

 

Megkostoltam a kávét, finom. Viszont nincs szükségem ilyen minőségre. Éppen ezért, maradok a Segafredo-nál.  Nem veszek kávét, viszont mosogatót, fogkrémet, mosószert, tusfürdőt, izzadásgátlót, tésztát... igen.

 

Csak azért nem mondom a csíkos áruházra, hogy drága, mert árulnak olyan minőségű és áru termékeket IS, amire nekem nincs szükségem, (vagy nem engedhetem meg magamnak, bár jó lenne)

Előzmény: pancsa* (301)
_alien_ Creative Commons License 2005.05.19 0 0 305

Zottjoghurt,

 

A Tiens mar csak a termekek miatt is alapvetoen offline mufaj meg 2005-ben is.

 

A chi-gepet meg ki kell probalni! :)

_alien_ Creative Commons License 2005.05.18 0 0 304

Beirom ide is, amit az origo-ra, ne erje csorba  a haz elejet.

 

Oke, van egy par honlapunk:

www.tiensna.com
www.tiens.com
www.tienseurope.com
www1.tiens-bio.com

(A hivatalos amerikai honlap prezentacioja is mar 9 millio regisztralt felhasznalorol ad szamot.)
Nem egyseges a dizajn. A magyar honlap nem hivatalos. A kepviselet az EMKE-n igen.

Azt viszont ratok bizom, hogy ebben lehetoseget, vagy kifogast lattok.
En inkabb dolgozom.

 

A lenyeg a lenyeg: minden kedves fogyasztonknak es munkatarsunknak azt nyujtjuk, amit a termekektol illetve a merketingtervtol elvarhatnak. Folyamatosan jonnek az uj termekek, a kozpont pontosan fizet.

Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.18 0 0 303

igen, ezt én sem találtam.. merre van?

a termékekről sincs semmi konkrét infó, csak hogy a chi-gépnek lement az ára.

Lássátok feleim, pár év múlva már a kinai csodaszereket fogjuk isteniteni, az aloenak annyi!!

 

Előzmény: teknoerno (302)
teknoerno Creative Commons License 2005.05.18 0 0 302

Hello!

 

"A szintek és a jutalékok mindenki számára megnézhetők a honlapon. "

 

Ne haragudj, hol láttad?

 

Minden jót!

Előzmény: pancsa* (301)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.17 0 0 301

Van különbség a különböző mlm cégek között.

 

A Tiens honlapja magyarl még csak most készül, tényleg sok hiba van rajta.

Az alavető különbség a Tiens és az Amway között, hogy míg az Amway komoly belépési és éves díjat szed, addig a Tienshez 10 $ a belépési díj.  A Tiensnél mindent azon az áron adsz el, amennyiért vetted és a cég havonta utalja a jutalékodat. A szintek és a jutalékok mindenki számára megnézhetők a honlapon. Ha egy két hónapig nem adsz el, akkor sem történik semmi, nem veszítesz egy fillért sem, ahogy haladsz az eladással úgy gyűlik az következő szint eléréséhez szükséges összeg.

 

Nekem az Amway-nél nem teszik a 30% ajánlott árrés: nagyon magas a termékek ára alapból is, erre rátenni ennyit, nekem nem megy.

 

Viszont az Amwayt mindenki ajánlhatja,  Tienst szerintem okos ember nem vesz akárkitől: az egy gyógyhatású termék család. (bár most majd jönnek a kozmetikumok is) Bár az összes ilyen termék mlm-ben indult (AloeVera, Herbalife...)

Előzmény: TaKy99 (299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!