Keresés

Részletes keresés

Cuoresportivo Creative Commons License 2005.06.18 0 0 616
Füled érjen bokáig, DK! Jösztök galoppra biztos
távfutó Creative Commons License 2005.06.18 0 0 615

Kedves A. A.!

 

Esetleg rendeleti úton nem lehetne megtíltani a motoros közlekedést éjszak és az esti órákban  a város területén?

 

Rendőrség meg egyszerűen fényképezze le a szabálytalankodó motorost, és a második szabálysértésnél a gépjárművet határozatlan ídőre vonja ki a forgalomból, ne a rendszámot vegye le hanem mondjuk az egész gépez foglalja le! :) biztos ami biztos alapon

 

 

Előzmény: a.a. (614)
a.a. Creative Commons License 2005.06.17 0 0 614

Kedves Pária!

 

A motoros kérdést már többször felvetettük a testületi ülésen, illetve jeleztük a problémát a rendőrkapitány úr felé is. dr. Juhász István volt is kint személyesen a Révdűlőben - többek között - ezen panasz miatt tavaly nyáron, ugyanakkor semmi jóval nem bíztatott. Mint elmondta, motorost csak motorral tudnak elkapni, személygépkocsival nem, motor viszont nincs, remény viszont van arra, hogy valamikor majd lesz. Egyszer próbáltunk személygépkocsival a száguldozó után menni, tényleg nem lehet kocsival elkapni őket.

Többek között ezen őrültek miatt kértem két éve 40-es táblákat a Liget és a Rév útakra, a mai napig nem kaptuk meg. Kértünk rendszeres sebességellenörzéseket is ezeken a közterületeket, voltak is néhányszor mérni, de rögtön jelezték, ez a készülék éjjeli munkára nem alkalmas, így azokban az órákban, amikor a leginkább döngetnekés a leginkább zavaróak, nem jelentenek semmi védelmet. Itt tartunk most.

Aludni egyébként mi sem tudunk itt, a Rév úton sem.

Előzmény: pária (613)
pária Creative Commons License 2005.06.17 0 0 613
Egy (nem szelíd,hanem őrült) motoros tegnap,azaz ma éjjel fél 1-kor is felbőgetett
motorral száguldott.Nem tudtam aludni.De így 5-kor hogyan tudtam volna pihenten
felkelni?Sehogy,elaludtam,a munkahelyemről is elkésve,s máris megvolt a kis affér a
főnökömmel,jól kezdődött a napom:-((az önkormányzat mennyi idő múlva köteles a
nekik küldött levélre válaszolni?6,-8 nap,30 nap?sosem?mi az előírás,nem tudjátok?
Előzmény: mallanquioo (612)
mallanquioo Creative Commons License 2005.06.17 0 0 612
Úgy látszik, egész Dk területén portyáznak a motorosok, akik isten tudja ki fiai-borjai. Lehet, hogy nekik aszfaltoztak ész nélkül?

(Szűk keresztmetszetű a csatorna, ami egyre nagyobb gondot jelent, nincs esővíz elvezetés, az utakat nem szintezték ki, ahol lehetne, ott sem építenek járdát, ahol van, nem tartják rendbe… Ha jól tudom ez önkormi feladat lenne...)

 

Előzmény: magyar_ugar (604)
szálkás Creative Commons License 2005.06.16 0 0 610

Pontosabban .

 

Névleg a fűtőműnél és a közüzeminél is a dinnyés a góré. Neki legalább egy érettségije van a dinnyeárusi gyakorlata mellé. Ez elégnek bizonyult a két főnökséghez- két fizetésért.

 

A közüzemben ténylegesen  Bauer az élet és halál ura. A 6 elemije ellenére, vagy azzal együtt.

 

 na ja! Így megy ez  ma kishazánkban. Minek tanulni , iparkodni ,mikor anélkül is érvényesülhetünk?  Ez itten a Való Világ!Megfelelően kell megválasztani a barátainkat.

 

Előzmény: Törölt nick (608)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.16 0 0 609
aha...
Előzmény: Törölt nick (608)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.16 0 0 607
A Közüzemi Kft. ügyvezetője.
Előzmény: pária (605)
3renitens Creative Commons License 2005.06.15 0 0 606

Az üvegzseb az igazi parasztvakítás! A nagy pénzeket -pl útépítés, iskolaépítés stb amiben az igazi nagy biznisz van  átadták bonyolításra a dinnyeárus cégének aki továbbadta a bonyolítást. A bonyolítók bonyolítója nem tartozik az üvegzseb hatálya alá. Lényeg, hogy "megbízható" legyen. A kis csip-csup ügyeket  pl irodaszervásárlás ,pedig a nép elé vetik, hadd rágódjon rajta. úgyis csak a csontot találja amibe beletörik a foga.

Ez az egész furfang a háttérben mozgó dadogós ötlete volt. Az ő gyerekkori cimborája a legmegbízhatóbb csatorna a lebonyolításra. Vele nem fordulhat elő olyan malőr mint Torgyándoktor szárnysegédjével.

Előzmény: Törölt nick (602)
pária Creative Commons License 2005.06.15 0 0 605
A felpörgetett motorbőgést elhallatszik Alagra is:-((ezek balesetveszélyes
közveszélyes őrültek,hol van ilyenkor a rendőrség?
Írtok a "dinnyeárusról",ő kicsoda?
Előzmény: magyar_ugar (604)
magyar_ugar Creative Commons License 2005.06.15 0 0 604

Egy komoly, tőkeerős (10 ezer Ft tőkéjű) cég megteheti, hogy novemberben is locsoljon, nem?

 

Egyébként az éjszakai - és nem csak az éjszakai - motorozás nem csak a Fő útra jellemző, igaz a Tábor útra is!!

Előzmény: Törölt nick (602)
3renitens Creative Commons License 2005.06.15 0 0 603

Ennek a 6 osztályt végzett embernek egyedül több esze van, mint az összes többinek együtt. Máskülönben hogyan volna lehetséges, hogy ekkora pénzeket kapjon a közös pénztárcából?( kiemelt fizetés a városi cég vezetésében, bizottsági díjak, és a .... lehetőségek  kb havi 8-900 ezer Ft)  Ő az éceszgéber a csapatban, a célok és a stratégia kiagyalója.

Bár sokaknak rossz véleménye van róla ,(de csak a háta mőgőtt), mégis mindenki tart a szájától és hallgatnak a véleményére még az ellenzékben is. Igyekeznek jóban lenni vele, mert jaj annak, akit egyszer a szájára vesz! Életeleme az intrika és a kavarás. Ö is a testület örökös tagja marad, mert a listán bebetonozta magát.

Előzmény: Törölt nick (601)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.15 0 0 602
Köszönöm válaszod kedves A.A.!Hamár a városi honlapra üvegzseb címen kerültek fel ezek az adatok gondolom megérne valakinek annyit, hogy megnézze kinek fizetett ki a város viráglocsolásra még novemberben is 13 millio forintot, úgy hogy e mellett még működött egy másik cég is aki ténylegesen a virágosítást végezte!
távfutó Creative Commons License 2005.06.15 0 0 600

Kedves Pária!

 

Napokon belül küldöm e-mailben a képeket a fáról!

 

Sajnos jelenleg nincs nálam, amint megkapom küldöm!

 

hali

Előzmény: pária (587)
távfutó Creative Commons License 2005.06.15 0 0 599

Kedves A. A.!

 

1 kérdéssel, kéréssel fordulok hozzád. Dunakeszin a Fő úthoz közel lakom - kb 100 m légvonalban - és sajnálattal és bosszúsággal tapasztaljuk, hogy mióta itt a jó idő néhány barom motoros versenypályának használja a város Fő útját majdnem minden éjszaka!

 

Nálunk picit fejlettebb országokban, gondolva itt pl: Svájc, Olaszország, Ausztria egyes vidékein, törvényileg, esetleg önkormányzati rendeletekben szabályozták azt, hogy a lakosság védelmében este 7 óra után tilos lakott területen belül motorral közlekedni. Mivel azok zajszennyezése a lakosságot zavarja a pihenésben.

 

Kérdezném szerényen, hogy Dunakeszin ilyen rendeletet nem lehetne végig vinni az önkormányzaton?

Esetleg a rendőrség figyelmét felhívnia Fő út létezésére, hogy nem csak a Kovács köröndjén kéne állandó jelleggel kocsikázni?  

Lehetne éjszakai sebesség korlátozást bevezetni lakott területen belülre, mondjuk 30KM/h max sebbeséggel, este 10től reggel 6ig, amíg az emberek 80% pihen.

 

segítséged előre is köszönöm

 

 

a.a. Creative Commons License 2005.06.14 0 0 598

Kedves Likvidátor!

 

A szerződés megkötésénél (13 millánál már papírra kell vetni az üzlet körülményeit) ellenőrizni szokták a másik fél cégiratait. Ezt az ügyet - elnézésed kérem - nem ismerem. 13 millió forint egyébként már az a nagyságrend, hogy bizottsági illetve testületi döntés kellett, hogy legyen róla. Ennek utána lehet nézni az önkormányzatnál. A Pénzügyi Bizottság elnöke Bauer Márton úr.

Üdvözlettel: A.A.

Előzmény: Törölt nick (596)
polgárka Creative Commons License 2005.06.14 0 0 597
Na ugye milyen hasznos munkát tud végezni egy dinnyeárus!A dinnyeárus tanácsadója pedig a kedves FIDESZES alpolgármesterünk,aki jó barátja a dinnyésnek.
Előzmény: Törölt nick (595)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 596

 Én nem értek hozzá, de mikor egy önkormányzat kifizet valakinek 13 millio forintot, nem szoktak kérni legalább egy cégkivonatot? A.A. kíváncsan várom hozzáértő válaszod!

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 595

Figyu!

Én is csak ezeket találtam:

 

13-09-098572 A-Z BUDA COPY CAT Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2120 Dunakeszi Kossuth L. u. 58. 1. em. 4.  

 

13-06-022193 A & Z Kivitelező, Szolgáltató és Kereskedelmi Betéti Társaság 2120 Dunakeszi Hunyadi út 62/a

 

13-06-028620 KESZI A-Z-ig Kereskedelmi Betéti Társaság 2120 Dunakeszi Kodály Z. u. 1. 

 

Én sem tartom kizártnak, hogy kamucég, de lehet, hogy csak elírás, ezenfelül én is gyűlölöm az olyan fajtákat, de ha az önkormányzat a saját cégének fizet, az nem lehet gáz, még napi 100.000 forintnál sem. A gáz az lehet, ha az így odatett pénz több, mint ennek a szolgáltatásnak a piaci értéke, és a különbség kicsorog a dinnyeárus segítségével.

 

Én egyébként nem szoktam elveszni a részletekben, sőt világosan átlátom az egészet, csak kár olyan dologra vetődni, ami elől egy mondattal ki lehet farolni, a gond itt Dunakeszin általában a másodlagos ügyletek létében (visszacsorgatás, "elintézés" díja, stb.) van

Előzmény: Törölt nick (594)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 594
Napi százezerért nem mindegy kié?Most figyelj! A 13 millás "A-Z" Bt. Dunakeszi Hunyadi u. 69. nincs nyilvántartva a cégbíróságon! Egyébként megnéztem a Hunyadi 69. egy kivülről lakatlannak látszó családi ház.Nem lepődnék meg ha ez egy kamu cég lenne......Haindling koma megint elvesztek a részletekben, én nem politizálok, csupán a tolvajokat gyűlölöm.....Akik pedig csak azért képviselők, hogy lophassanak, azok az igazi "kedvenceim"......
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 593
Azt gondolom, hogy az arra egyébként nagyon is méltó embereket szakértő módon kell fikázni. A Komplex Kft. az Önkormányzat egyszemélyes cége.
Előzmény: Törölt nick (589)
Luckuty Creative Commons License 2005.06.14 0 0 592

Bauer Márton nem úr, hanem egy majdnem írástudatlan,nagyon bunkó ember.

 

Kedves Topán, mire jó egy ilyen megjegyzés?!

Előzmény: Facipő (591)
Facipő Creative Commons License 2005.06.14 0 0 591

Kedves Likvidátor !

 

Az Ön irományában van egy komoly tévedés. Bauer Márton nem úr, hanem egy majdnem írástudatlan,nagyon bunkó ember.

Előzmény: Törölt nick (589)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 590
Ez még szeb! A-Z BT. Hunyadi u. 69. parkápolás, fakivágásra 13.517.000 Ft. Ne tévedjünk el emellett még van egy másik cég aki virágosított! Ajaj!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 589

Felkerült a városi honlapra néhány kifizetése a polgármesteri hivatalnak.Ajánlom figyelmébe mindenkinek ,érdekes olvasmány.2004 első három hónapjában pl. Bauer úr cégének síkosság mentesítésre 10.617.978 Ft. az ha jól számolom napi 100.000 Ft. mindezt a munkát végezte egy ember egy lepukkadt sószóró géppel. Lehet fantáziálni ,hogy kitől kapta a megbízást és mennyit kellett zsebbe visszatolni......

pária Creative Commons License 2005.06.12 0 0 588
Bocs,nem tájfutó,Távfutó fotózott és írt a törvénysértésről!
Előzmény: pária (587)
pária Creative Commons License 2005.06.12 0 0 587
Igen,visszakerestem,Tájfutó volt,aki lefotózta,de nem publikus az e-mailcíme.
Talán itt olvassa a kérésem.
Előzmény: Törölt nick (586)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.10 0 0 586
Én is emlékszem a hozzászólásra, de nem én voltam. Ami az én fejemben van, az az, hogy valaki kitalálta, hogy le kellene képezni fényileg az összes élő fát, mielőtt kivágják őket, erre reagáltam 513-as hozzászólásomban
Előzmény: pária (585)
pária Creative Commons License 2005.06.10 0 0 585
Haindling,nem Te írtad múltkorjában,hogy lefényképezted az engedély nélkül kivágott
ősfát?(amikor még szegény megvolt)Szívesen vennék belőle egy fotót,emlékbe is:-)Ha
más volt,-lehet hogy rosszul emléxem-,tőle,kifizetem a kópiát.(emilcímem itt sem titkos)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 584
szerintem mi nem vitatkozunk
Előzmény: pária (583)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!