Keresés

Részletes keresés

oszibá Creative Commons License 2001.03.22 0 0 4
Mijokám nézz bele ebbe a topic-ba, és mond el, hogy mi a problema??
Törzsasztal: IDOS NETESEK,EGYESULJETEK
Közben sóban – vízben megfürdők, hátha okosodok!?

Előzmény: Mijo (2)
oszibá Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3

Lehetséges, sőt valószínű így van, ahogy írod.
Forumon kívül még néhány helyre irogatok, ahol több minden előfordul, és viszonylag jól működik.
Arra gondoltam, hogy ebben a rovatban, bármiről írhatunk, és közben esetleg HTML próbálkozni is lehet.
Elég sok ilyet láttam.

Józsi Úr!
Mi a véleményed??

Előzmény: Mijo (2)
Mijo Creative Commons License 2001.03.22 0 0 2

Oszi koma, te valamit félreértettél.
Nem arról van szó, hogy engem vagy másokat zavarnak azok a kísérletezések, melyekről csak idő kérdése, mikor unod meg őket, hanem arról, hogy az Index technikusaival baszol ki ! No nem akkor, amikor sikerül a látványcécó, hanem olyankor, amikor nem. Ezt ők ekként fogalmazzák meg a Modus Moderandiban:

"Technikai rombolás: JAVA, nagyméretu képek, kisregények. bemásolása, a topicok letöltését akadályozó vagy lényegesen lassító linkek, képek. Elrontott HTML kódok, automatikusan induló file letöltések, átirányítások és minden más, olyan beavatkozás, ami megváltoztatja a topic méretét, megjelenését, ill. akadályozza annak rendeltetés-szeru használatát. Szöveg nélküli hozzászólások stb."

Éppen ezért dívik az, hogy HTML című topicokat nyitnak ( nyitottunk mi is ), ahol szabadon folyhat a betűakrobatika és egyéb trükköm-brükkömök, és ahol koncentráltan tartanak egy-egy nagytakarítást, azaz kipaterolják mindazt, ami a fenti szövegtartalom szerint zavaró, akadályozó lehet.

Ennyi !

Mijo

Előzmény: oszibá (-)
oszibá Creative Commons License 2001.03.22 0 0 0
Üdvölőm az olvasókat!
És rögtön helyesbítek: címben egy „h” felesleges!
Előzmény: oszibá (-)
oszibá Creative Commons License 2001.03.22 0 0 topiknyitó
Tisztelt Barátaim! Netthársak!!
Eme topicot olyan elgondolásból nyitottam, ahogy a címében is szerepel köszönéssel, tudatjuk az álmatlanságba küszködő társainkkal, hogy vonalban vagyunk!
Feltételezem, hogy többen vagyunk vonalban, mint a hozzászólásokból látszik, de nem kívánunk belefolyni a fent forgó témákba.
Előre bocsátom az alábbiiakak nem kötekedésnek szánom!!!
Bárki, bármilyen témában betű nagysággal és színben kifejezheti a véleményét.

Tisztelettel:
Oszlánszki Ferenc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!