Keresés

Részletes keresés

Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25277
Nézem újra a képeket... azt tudjátok, hogy a karba tett kéz egyfajta zárkózottságot, befeléfordulást jelent. :o))
Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25276
Köszi... és én is... aaaaaaaaaannyira.... de csatlakozom Némához, én se tudom szavakba önteni... különleges érzés és kész! ;))
Előzmény: Aledi (25269)
Némakertész:) Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25275
hát, kao,..... één vagyok a huncutka is, mert méhi nem volt elégedett a "némával" és (miután több napja éjjel-nappal hallgatták a röhögésemet és a sztorikat) átkereszteltek.... és a csapat egy szűk része (3-4 fő) azóta is csak így hív ....

csúnyán lebuktam :D

amúgy köszi a talit, adott értelmet a tegnapi napnak :D

jó volt látni titeket :D mindig annyira varázslatosak nekem a virtuálisból igazi kapcsolatokká váló történetek, de azt hiszem, nem tudom értelmesen leírni... bocs érte :D
Előzmény: Kaoka (25248)
Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25274
Linkelem az egész oldalt... a legelső, de hátha még találsz kedvedre valót. :o)
http://picasaweb.google.es/kary492/MOLDESPARACOMPARTIR#
Előzmény: Kaoka (25273)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25273
Én a mintájával is megelégednék. :)))
Előzmény: Camea (25272)
Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25272
Akartam írni a képhez, hogy válasszon.. ha erre gondolt... és küldj címet.
Előzmény: pági (prücsök) (25270)
Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25271
Végleges vagy végzetes? ;DD

Előzmény: pági (prücsök) (25270)
pági (prücsök) Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25270
Lányok,
Ez a tali végleges volt. Miután tegnap épp azt ecseteltem Skipponak, hogy nekem nem megy a babavarrás, csak ha valakinek, valamire készítem, ma minden ráérő időmben a Kustraetól kapott szm-eket böngésztem (miközben tanulok spanyolul... :D) és babák után kutattam a neten.
Blanka is megnézte a képeket és kérdezte, hogy hol van a szép ruhás nyuszi? :) Camea, ez a te rózsaszín nyuszikád.
Aledi Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25269
Na, és ha látszik? Szerinted rajtad kívül ki nézi? Én pl. azt sem tudom van-e ablak az ismerőseim lakásán : ) Úgyhogy az enyémet se nézze senki.
Inkább örülj, hogy végre látunk napot is, én imádom, ha besüt a lakásba, az ablak meg le van...
Nekem is már olyan horgolhatnékom van, csak még nem tudom melyik babám kapjon cipellőt. Lehet előbb kéne babát varrni.
Úúúúgy örülök, hogy eljöttél, és megismertelek, pont olyan vagy... na, olyan, amilyennek lenned kell :)))
Előzmény: Camea (25268)
Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25268
Olllllllllllllllllllyan izé vagy.... azt hittem allergiás vagy a rózsaszínre, természetes színekkel szoktál dolgozni. :o(

Elővettem a kötőtűmet a fiók mélyéről..... ! :o)) Naaaaaaaaaaa, mit cóóótok? Horgolótűm még nincs, de holnap az is lesz! :o))

Ez a mai napos idő kikészít... eleve két fájdalomcsillapítóval keltem reggel.... utána pedig egész nap sikálok, mert a napsütésben egyből látszik minden, aminek nem kellene ... az ablakok meg... oh... de azt ma már nem....
Előzmény: Törölt nick (25260)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25267
ezek szerint Szerika gyártotta a kockás fülű nyulakat? és mindenki kapott? Brüüüü... sírok is, mert annyira édesek:(
Előzmény: szarvasmici (25264)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25266
Akkor jó. Én uram is fényképezett párat. Most éppen tanakodok hová is tegyem fel őket.
Persze 0 babát, hanem embereket. Szerintem elég jók lettek.
Előzmény: gabicza (25265)
gabicza Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25265
Ezkriszti2! Persze, hogy nincs harag. IO is csak elírta, mert amikor a helyszínen találkoztunk, akkor úgy köszönt, hogy "szia Gabicza, örülök, hogy most is eljöttél", tehát nem kevert össze Gubike-vel.
Előzmény: ezkriszti2 (25263)
szarvasmici Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25264
Én is kaptam ám tegnap egy gurulóst. Gyorsan be is dobtam a kocsi csomagtartójába, nehogy valaki illetéktelen megláthassa. Nagyon kis cukker, szerintem ma fel is rántok rá valami göncöt, és holnap megy tovább.

És Skippotól meg annyira ötletes kis babócát kaptam. Majd fotózom, mutizom, de most nem van jó fény. Szóval mágnest rejtegetett el a szája mögött, meg a mancsaiban. És van a babcinak egy cumija, ami szintén mágneses, így aztán tud cumizni a kicsike. Sajnos a kezét nem tudja a szájánál tartani, mert nagyon meg van tömve. Skippo! Alakíthatok rajta, hogy tudjon funkcionálni a dolog? Annyira tuti az ötlet, hogy muszáj, hogy működjön. Próbálgattuk rakosgatni a talin és olyan édes amikor a szájához tapad(na) a mancsa!
És egyébként még egy másik mágneses kis babafejet is kaptam, imádom!

Szerika meg annyira szép kis nyuszkót adott, hogy aki most nem jött, sírhatja tele a párnáit, hogy nincs ilyen nyuszkója!

Ezkriszti pedig egy vadállatnak való anyagot ajándékozott nekem. Párducok ugrálhatnak majd elő belőle. :) Vagy párducbőrbe bújt babák! Hogy ez neki nem jutott eszébe! Egy Tarzan, meg egy Jane baba???

Stigi meg édes volt, a bemutatócipepárt nekem ajándékozta. Csak úgy ukk-mukk-fukk. Pálom teljesen odavan érte. Ő is rögtön azt mondta, hogy ez pont jó a manóimra. Köszönöm Stigi!

A kutyám teljesen ki van lőve! És Ti kis huncutok! Jól bezabált az eb! A pezsgő az hagyján, de egész éjszaka sz..ni járt! :) Most olyan mint a mosogatórongy, a pilláit is alig tudja emelgetni.
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25263

Megkaptam a gurulósomat én is bibii. Mi lenne ha holnap mutatnánk? Stigi, Skippo, és Szerika is kell hozzá.

Na, akkor fordítok.
IO Gabiczától kapta a macsekot. Gubike sajna nem volt ott a talin, mivel ő a varrosón van és valószinű nem is olvas minket.
Ugye nincs harag, Gabicza! :-)
Előzmény: Törölt nick (25260)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25262
Jobbulást kívánok a kislányoknak.:) Kata kapott egy hívást telcsin és gyorsan lépett. Én láttam és hallottam is, amikor köszönt, de a hangot elnyelte a nyüzsi. :)
Előzmény: Törölt nick (25260)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25261
Szerikától kaptam ezt az édes kis babát meg a nasit. :) Előkelő helye lesz a babának. :)))
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25260
De hüle maga!! Meg a többiek is!! :) Szerintem elég szépek vagytok.. :D Vagy kell tán Nektek is botox meg airbrush? Bruhaha!!! :D Én csakazértsem nyávogok, örülök, hogy nem készült rólam olyan kép, amin félig lecsukott szemmel, bambán bámulok! (Na, azokat utálom.. :P)

A fejfájásom elmúlt, de most más miatt fájhat a fejem... Képzeljétek, hajnalra MINDKÉT lány belázasodott!! ÁÁáááá!! Én már komolyan nem tudom, mit csináljak.. :S

A migrén ellenére is nagyon jól éreztem magam. (Kata, édesem úgy elszivárogtál, annyit sem mondtál, hogy bikkmakk.. :D)

Örülök, hogy sok új embert megismerhettem (helló, Pihe!! :D), és sajnálom, hogy arra kevés volt az idő, hogy mindenkivel beszélgessek!

Gubike, a kicsi lányom nagyon örült a cicának (áhítattal lehelte: cisssza, mikor kézbe vette) és Szerikának köszönhetően nem lett családi botrány, mert Sára pedig megkapta az ő ajándékát, az édes kis nyuszit.. (Igaz, Camea lenyúlta előlem a rózsaszínt!!!! ) Erika rengeteg szép babát hozott, amit NEM MUTATOTT MÉG ITT MEG- szóval ezennel felszólítom, hogy pótolja az elmaradásait.. Más is hozott még nem látott babákat, sőt, a képek között egy gurulós is elbújt- lányok, azért bemutathatnátok őt is. :D

Stiginek köszi a bemutatót, én először babát csinálok majd, amihez tudom majd méretezni a cipellőt, remélem, addig nem felejtem el a trükköket.. :D

Puszi mindenkinek, most rohanok tova a csajszikhoz.. :D
De ez nagyon jó volt..

Ezkriszti, köszi a fuvart, és vasald be a tartozásom!! :D
Előzmény: Camea (25258)
mamazsu Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25259
Szervusztok!

Csak gratulálni akartam a talihoz, amit szerveztetek.
Megnéztem a képeket, látszik milyen vidáman telt az idő és milyen kis csinos fiatalkák vagytok.
Mindig benéztem, alig vártam mit hoztok ki a gurulósokból..hát mit mondjak...sokszor meglepődtem, de nagyon ötletesek vagytok.
Én is nagyon készülgetek, mert az anya- topikomban már szervezkedünk, pedig csak nyáron lesz a találkozónk.
Mi is adunk egymásnak kis meglepiket, úgy gondoltam ha már baba-varrás a mániám, mindenkinek készítek egy kis babát.
15 db kell, az 5.-nél tartok (mondjuk nyárig még kész lesz), de megkínlódok velük, mer ilyen piciket sokkal nehezebb varrni.
Majd ha elkészülnek megmutatom.

Csak ennyit akartam, nektek jó varrogatást és ne tartsátok vissza magatokat, mert annyi jó ötletet kaptam itt, nagyon örülök, hogy rátok találtam.
Camea Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25258
Ne bolondozz.... azéééért mert nem vagyunk rajt 180 cm magasak... és 55 kg-k... és hosszú szőke loknikkal.... és kigyúrt izmokkal... az nem a fotógép hibája... vaaaaaaaaaagy mégis... inkább kenjük rá! :D :D

Nagyon hangulatosak és nagyon jók a képek... ezzel kezdtem... a többi sajna az én rovásomra írandó! :o))))
Előzmény: Kaoka (25255)
Aledi Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25257
Jaj, persze, hogy örülünk, csak annak nem, hogy nem születtünk Claudia Schiffer-nek : )
Előzmény: Kaoka (25255)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25256
Dehogyis, szerintem teljesen jók. :-)
Előzmény: Kaoka (25255)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25255
Leszedjem a képtárból a babatalit?  Csak babákat fotózunk ezentúl? Vagy kitalálunk valami más fotózási módszert. :D Pedig azt gondoltam örültök majd a képeknek. Én is varrnék inkább háztartás helyett. :)
Előzmény: ezkriszti2 (25254)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25254
Bekukk. Mivel a tegnapi teljes napot lefoglalta a babatali, ma muszáj háztartásost játszanom. Pedig lesz mit mutatni. Azon kívül mindig úgy feltöltődök, most is feszt varrni akarok. Csemeték 2 évtől 17 évesig nagyon jó fejek voltak. Jó ezzel szembesülni. Meg azzal hogy azért mi is akkora gyerekek vagyunk. Szerintem ezt az ajándékozós résznél nem csak én éreztem.

Off Aledi Fényképügyileg megértelek. Egy dolgot tehetünk. Méltósággal viseljük a profilunkat. Most már kár lenne drága plasztikai sebészetre pocsékolni a pénzt.
4Hópihe Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25253
ezt buksisimogatásnak vettem)
Előzmény: bvedono-Szömörce (25240)
4Hópihe Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25252

amire gondolod,arra használd)))

táskáratüzhetővéeszesetérebiztositótü,könyvjelzögyöngyökkel,kulcstartó és a kisszütyöben még kisebb szütyös  csomagolás az anyagdarabbal is a meglepi része.a füli  a nyaklánc a medállal ezüstböl a többit más drótból tekertem.

akit érdekel a tartalom,itt megkukkolhatja.az utazó ékszertartót egy foltmozaikos könyv alapján készitettem , a himzés nem az enyém csak körülötte a kukacolós letüzés.

http://img1.tar.hu/hopihe/img/72846069.jpg#3

Előzmény: PaJulcsi (25239)
Aledi Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25251
Jókor mondod. Annak már annyi. Kötve hiszem, hogy visszaszerzem a lányomtól :) Viszont neki is van mobilja (!)
Előzmény: Kaoka (25248)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25250
Amúgy nagyon jó játék elképzelni, találgatni......
Előzmény: Camea (25247)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25249
Én mennék, csak ne lenne olyan messze Bp. ...
Előzmény: Aledi (25244)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 25248

Aledi, az ünnepeknek mindig hamar vége lesz. :( De, ha igaz találkozunk nyáron is. :)

Elfelejtettem mondani, hogy az a kék pólyásbaba tartó igazából mobiltok. :D

 

Mehike, ki az a huncutka? Nem tudok rájönni.

 

IO! Remélem elmúlt a migréned. Itt a tavasz, hétágra süt a nap, este még szakadt náunk a hó. Nem csodálom, hogy fájt a fejed.

 

Julcsika és a többi anyukák. Tündéri édesek voltak a gyerekek, kicsik nagyok egyaránt. És a Némakertész gyerek is aranyos volt. :D

Előzmény: Aledi (25244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!