Keresés

Részletes keresés

bootlegger Creative Commons License 2005.03.21 0 0 259

danke schön:)

pusszantás miegyebek...

deep press előtti dalszövegek a mickeymause.freeblog.hu-n

lásd a legutóbbi bejegyzést...

meg párral alatta is az egeres kétoldalas akármit...

Alexrose72 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 256
nem lenne egyszerűbb egy webhelyre feltenni ? Esetleg más is le tudná tölteni...
Előzmény: e_dora (252)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 255
kiváncsivá tettél :)
Előzmény: Törölt nick (253)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 254
ettol az irgumburgumtol annyira megremultem, hogy azonnal valaszoltam :) meg alanisnak es bootlegnek is.
Előzmény: e_dora (252)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 252

sorry, 6-7k az uploadom per pill.

majd írok mailt, és nem csak neked.. ;)

Előzmény: Törölt nick (251)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 250

türelem rózsát terem...  ;)

Előzmény: Törölt nick (249)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 248
Bence: Szombathelyen kétszer láttam a zenekart, egyszer a Sing turnén, azon még ott kellett lenned, de ez a hajnalig beszélgetős buli sajna már Joe-val (és persze a többiekkel) zajlott.... Egyébként nem vagyok szombathelyi, csak oda jártam tanárképzőre....de apám még arrafele gyerekeskedett:o))
Előzmény: Locsmándi Bence (236)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 247

ha itteni yahoos cimedre, akkor tudtommal 10-ig bírja az attachot..

namindegy, ha mar ilyen türelmetlen vagy, részemről mehet, de aztán ha pár nap múlva kész a nagy mű, a mégjobb, mégszebb, akkor majd aztat tessék véglegesnek tekinteni..  (nem szeretném, ha szar v hibás cucc terjedne el.)

Előzmény: Törölt nick (245)
kgabor77 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 243

Este 8 felé nézz fel és keress rá. :)

Előzmény: e_dora (242)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 242
itt nincs minden szöveg, de tracklist megvan.. elite-en én is néztem, de majd még fogom, most csak a magyart láttam... esetleg szólj, ha te is arra jársz :)
Előzmény: kgabor77 (241)
kgabor77 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 241

Ahogy belehallgatam jó minőségünek tünt az angol nyelvű és gondolom nem fake.

A dal szövegek fent vannak valahol, mert akkor letudnám ellenörizni.

Ha jól emlékszem akkor az Elite hubon volt fennt.

 

Más: A Machine mouse végül nem lépett fel Balatonlellén a Zorall farsangon, gondolom nem vállalták be a leutazást abba a jeges lagyakos időben.

Előzmény: e_dora (240)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 240
jamegvan, úgy látszik a magyar albumot elkezdték osztogatni a népek.. (fura, ha eddig senkitse érdekelt, most mé? gondolom, a revival miatt).. angolt továbbra se találtam, érdekelne...
Előzmény: e_dora (239)
e_dora Creative Commons License 2005.03.21 0 0 239
wow.. kicsit bővebben?! melyik hubról vagy honnét, melyikeket, és milyen minőségben??
Előzmény: kgabor77 (238)
kgabor77 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 238

Üdv

 

Nekem hétvégén sikerült letöltenem 2 Machine mouse albumot egy file megosztoról.

Egy angol és egy magyar nyelvűt. :))

bootlegger Creative Commons License 2005.03.21 0 0 237

sziasztok:)

bootlegger lassú ember...

most jutott el odáig hogy idevesse a danubius meg a 2005-ös machine mouse-ra vonatkozó okosságait...

szerintem az egészet fel kéne tenni a www.szanalmas.hu oldalra...

lehet hogy én vagyok túlságosan elvakult, meg a MICKEY MAUSE (igen, szerintem így csupa nagybetűvel:-) már 13-14 éve nincs, na én meg sokkal fiatalabb voltam...

nem akarok én egyébként senkit ezzel megbántani

simán és egyszerűen bánnagyon pénzszaga van ennek csakaszondom...az a bizonyos feeling meg sehol...szomorú ez...

Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.21 0 0 236

Szia Alanis!

 

Szombathely? Nem is emlékszem, hogy lettünk volna ott, hacsak nem a SingSing turné keretében. Viszont apai ágon Szombathelyről származom, ez a dolog pikantériája számomra... Te is onnan valósi vagy netán?

 

b.

Előzmény: Alanis32 (231)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.20 0 0 235
Kérdezz!
Előzmény: Alanis32 (234)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 234
Sztorikat kérünk!!!:o)))
Előzmény: Locsmándi Bence (233)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.20 0 0 233

Igen, mindig későn érkeztél...

Egyébként egy csomó "szép" emlék volt...

Előzmény: e_dora (230)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 232
A móka kedvéért még hozzátenném, hogy másnap szigorlatoztam vmi nagyon kemény tantárgyból.....5ösre:o)))))
Előzmény: Alanis32 (231)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 231
Hát azon a bizonyos "rettentő nagy létszámú" szombathelyi koncerten 2 barátnémmal úgy hajnali 3ig beszélgettünk a zenekarral, és nem volt gázos az állapot, igaz a végefelé már jöttek a "na lányok mit csináltok nekünk reggelire" típusú beszólások, de egyébként abszolút nem arról szólt a dolog, hogy 3 lány beszélget 4 ittas rockzenésszel (mármint nem "sztereotipikusan"...:o)))
Előzmény: e_dora (230)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 230
A KOTN feelingről, mint annó kiskorú és szende, ártatlan szemtanú, csak kiábrándító emlékeim vannak, széthullot, asztal alá ivott népség, haha, lehet, hogy mindig későn érkeztem?
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.20 0 0 229

Kösz az ötletet, de semmi esetre sem szeretnék ebből üzletet csinálni, meg nem is akkor durr a dolog, hogy ezen gondolkodjak. Másrészt meg visszásan sülhetne el, senki nem mosná le rólam/rólunk, hogy ez része a MM comeback-jének, amiben viszont nem szeretnék részt venni, főleg nem a mellékvizeket meglovagolni (hehe, képzavar).

A Deep Press-t (de minimum a Family Man-t) a jövő héten újra beírom DAT-ról, még az is lehet, hogy a "nagy igényre való tekintettel" nekifutok még egyszer a re-masternek. A többi a Ti dolgotok, én át fogom az egészet lőni Dórának.

Libidoll! Kérdezz - válaszolok. De így magamtól nem tudom, mire kíváncsi egy "rajongó"!

Én már elváltam... ;-)))

 

b.

Előzmény: Törölt nick (227)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 228

DP már fullos, datról van és Bence maga remasterelte, jobbat nem tudnál csinálni :)

Az a kérdés, hogy bemásolja-e újra a szakadásos dalt, vagy hagyjuk a francba, és marad így? Ebben őt kérdezem.

Ha emailben küldhetek neked, az mehet, a privát magánlevelezés tökéletesen megvalósítja a nagy nyilvánosságtól független, magán körben és céllal való közös zeneműélvezet jogilag biztosított lehetőségét, haha, de szép mondat...

Előzmény: Törölt nick (224)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 226

már bocsi, de a DP-n nem dolgozok, az neked volt meg, csak van benne egy szünet a family manben..

amire gondolsz, valszeg a contrasts, ami 3 kazettáról van most meg (tied, bootlegé, enyém), abból próbálom összerakni, mert mind tropa.

 

ami a magyar szerzői jogi tv-eket illeti, szerencsére értek hozzá, van artisjusos ismerősöm, és több újságcikket is írtam róla, úgyhogy összefoglalóan annyi:

magáncélra akárki lemásolhat akármit, de nyilvánosság számára elérhetővé tenni csak a szerzők engedélyével lehetséges. tehát azt kéne megoldani, hogyan adható szűk baráti közösségünk számára lehetőség a többszörözésre anélkül, hogy mindezt felajánljuk vagy közzé tegyük a publikum felé. szerintem pl. úgy, hogy én azt mondom, nem adom oda senkinek, ti pedig írtok majd nekem egy felháborodott levelet, és ott tovább beszélgetünk... ;) de egyelőre nincs még miről.

a jogilag leg-flottabb és praktikusabb megoldás egyébként a haveri cédémásolás, ami egyértelműen egy privát és tisztességes dolog, ilyesmire a Magyaro-n elérhető arcokat javaslom megkeresni (bootleg, Bence, stb)..

Előzmény: Locsmándi Bence (222)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.20 0 0 225

Egyébként, ami engem illet, itt és most maximálisan hozzájárulok ahhoz, hogy a felvételek elérhetőek legyenek, akár Dóra lapján!

De a többiek helyett nem tudok nyilatkozni, mérpedig ez szükséges lesz! Talán Dóra ezt is el tudja intézni...

 

b.

Előzmény: e_dora (221)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.20 0 0 223

Hehe, akkor jól elbeszéltünk egymás mellett Dórával.

Lebuktunk. De majdcsak lesz valami megoldás.

 

b.

Előzmény: e_dora (221)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.20 0 0 222

Szia Libidoll!

 

Örülök, hogy felbukkantál és köszönöm kedves szavaidat, valóban jól estek!

Annak idején az életmód valóban olyan volt, mint ahogy leírtad. Sokan körülöttünk még bele is haltak, szerencsére mi megúsztuk.

A Deep Press-en Dóri dolgozik, talán hamarosan letölthetővé teszi, bővebbel ő tud szolgálni. De azt sose felejtsétek el, hogy ennek lehetnek jogi akadályai is. Egyébként elküldtem neki már 2 korabeli koncert archívját, valószínüleg idővel azok is hozzáférhetőek lesznek, és még továbbiak is várhatóak.

Ami a technikai segítséget illeti, köszönöm, de saját stúdiómban remekül meg tudok oldani ennél nagyobb problémákat is. ;-)

Egyébként szó volt róla, hogy Poki és én is benne leszünk a "revival"-ban, Poki végül nem tudom, miért nem, én azért nem, mert nem tudtam azonosulni a koncepcióval. Sőt, még Peléről is volt szó, de azt hiszem, ő esett ki leghamarabb a pikszisből.

Üdv

 

bence

Előzmény: Törölt nick (216)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 221

szia. hogy érted, hogy "akkor"? mikor?

egyébként nem véletlenül csak részleteket tettem az oldalra, nem érzem magam feljogosítva rá, hogy (ráadásul rosszminőségű kazettás felvételként) terjesszek ilyesmit (illegálisan).. A DP-t nem digiztem be különben, szerintem ezzel a kérdéssel várd meg Bencét. Egyébként mi az a DOTG? :)

Előzmény: Törölt nick (220)
e_dora Creative Commons License 2005.03.20 0 0 219
Előzmény: Törölt nick (217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!