Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.11 0 0 872

ez igent jelent, vagy nemet?

Előzmény: Berlusz Móni (871)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.12.11 0 0 871

Itt is maszatolsz....?

 

Tudom, a teszkó is MLM meg az összes multicég is.... :-)))))))))))))

Garp szerint. az MLM-esek szerint.

Előzmény: Törölt nick (869)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.12.11 0 0 870

Nem ütöttem a hasamra, hanem szoktam olvasni... Pl. statisztikákat. :_)

Te is könnyen megteheted, ha

- tudsz angolul

- ismered a google-t.

 

:-)

 

 

Előzmény: sas_madar (867)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.11 0 0 869

és adtak mellé definíciót, MI is az mlm szerintük?

Előzmény: Berlusz Móni (866)
sas_madar Creative Commons License 2012.12.11 0 0 868

Egyáltalán hol állította bárki is azt 50 éve, hogy a kereskedelem 60%-a lesz MLM? Mert eddig ezt csak mlmhaterektől hallottam, sehol egy MLM-estől sem.

Előzmény: sas_madar (867)
sas_madar Creative Commons License 2012.12.11 0 0 867

Honnét tudod, hogy pontosan mennyi? A hasadra ütöttél ahogy szoktál?

Előzmény: Berlusz Móni (866)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.12.11 0 0 866

Már ötven éve azt mondják az okosok, hogy egyszer úgyis vége lesz, az ezredfordulóra a kiskereskedelemi 60-70%-a MLM-rendszerben fog lebonyolódni.  De mégis mikor? Újabb ötven év múlva?

 

A valóság akkor is meg most is 1-2%.

 

:-DDD

Előzmény: sas_madar (865)
sas_madar Creative Commons License 2012.12.10 0 0 865

Két észrevétel.

Fogalmad sincs az MLM cégek GYAKORLATI működéséről, legfeljebb valami ELMÉLETI kép van a fejedben.

 

A másik, hogy hónapról-hónapra vannak újabb és újabb minősültek, amik új emberek nélkül lehetetlenek.

 

És még plusz egy ráadás:

Már ötven éve azt mondják az okosok, hogy egyszer úgyis vége lesz, mert nem lesz több ember aki belépne. De mégis mikor? Újabb ötven év múlva?

Előzmény: Albertinka (853)
Albertinka Creative Commons License 2012.09.30 0 0 856

 

Nézzél bele abba a sok száz hozzászólásba, amelyben évek óta arra kérem az Amway sikerembereit vagy magát a magyarországi képviseletet, hogy árulják már el végre a pontos adatokat arról, melyik évben hány regisztrált tag volt és mennyi van most Magyarországon. Ez soha nem történik meg, hétpecsétes titok, holott egy létszámbővítésről szóló rendszernek erre a számsorra kellene a legbüszkébbnek lennie. A harmincezres átlagot a régi kazetták előadásaiból hámoztam ki, a régebbi évekre vonatkozóan pontosabb adatokat is találsz a hozzászólásaim között, de az egészen biztos, hogy szó sincs dinamikus növekedésről.

Természetesen új piacokat mindig lehet majd nyitni, új országokban is lehet toborozni, de minden országban elér a hálózatszervezés egy olyan szintre, ahol már nincs más út, mint előre menekülni más országok felé.

Ha tudsz a saccolásnál pontosabb adatokat szerezni, örülnék neki.

Előzmény: svedkarcsika1 (855)
svedkarcsika1 Creative Commons License 2012.09.29 0 0 855

Kedves mindenki !

 

Arra szeretnék reagálni ,mondjuk a másik oldalról ,hogy elsönek is a számok nem stimmelnek . 30 ezer regisztrált ember van ? Az kevésnek tünik , ha csak a silver -eket nézzem akkor csak belölük van kb 900 minimum , képzeld nekik mekkora csoportjuk van ,hogy épp silverek legyenek.

 

Meg arra is kiváncsi vagyok a számok tekintetében ,hogy csak Magyarország tekintetében számolsz? Èn nem Magyarországrol vagyok , és ismerek még egy jó párat aki le jár oda is , söt olyat is aki le sem jár ,hanem csak a neten dolgozik. Ök is regisztraltak , bele lehet öket is számolni.

 

Majd azokat az embereket is akik épp betöltik a 18 -dik éltévüket .

 

Szóval ezek a számok eltéröek lehetnek ,persze ez csak az én véleményem.

 

De gondolj bele ,tegnap elött éjszaka beszéltem Phillipine -val aki nagyon érdeklödik ,de még nincs benne . Viszont ha jön akkor sok embert hozz magával ,mert elég ismert ember,ami persze nem 100% -os .

 

Tárgyalok még , Ausztráliával ,Kanadával, Romániával ,Hollandiával,Horvátországal és sorolhatnám ezek csak azok az országok akivel komolyan ,többször is beszélgettünk már az üzletröl. Na most készülök több Svédet is le vinni Mo-ra , üzlettel egybe kötött kirándulásra .

 

Ja és még azért látok nagy fantáziát MLM -be úgyanis a "rendes munka "ma 2012 mint olyan nagyon minimális ,ha van is kevesett fizet ,ha jól fizet sokat dolgozol és nincs az a munkahely ma Magyarországon amire fel mernék venni 6 havi részletre bármilyen kölcsönt ,úgyanis egyátalán nem biztos ,hogy tudsz valahol egy huzzamba dolgozni 6 hónapot . Nincs biztos munkahely ma magyarországon úgye?

 

Tehát a Magyar politika is a MlM oldalára játszik. Nézzétek meg a statisztikákat mennyivel nött az internetes kereskedelem forgalma és mennyivel csökkent a boltiforgalmak. 

 

Ûdv. Carl 

 

Legyen szép napja mindenkinek 

 

Előzmény: Albertinka (853)
Albertinka Creative Commons License 2012.09.08 0 0 853

Kedves MLM-rajongó!

 

Azért olyan sok az ellenző, mert minden rendszer, amely már évek óta van a piacon, elér a terjeszkedésében egy olyan fokra, amikor a legszélesebb tábor, vagyis az utolsó belépők ezrei vagy tízezrei már nem tudnak annyi új fogyasztót hozni a rendszerbe, hogy folytatódjon a többé-kevésbé dinamikus fejlődés. És ez a sokezer ember hoppon marad, ők tuti vesztesei az üzletnek. 

 

Az Amway magyarországi története tökéletes példa: ggakorlatilag 20 éve változatlan a létszám: kb. 30 ezren vannak a regisztrált tagok. Kb. annyi lép be évente, amennyi lemorzsolódik, holott a marketing-terv szerint nem évente, hanem hetente vagy havonta kellene sokszorozódni. 

 

 

Előzmény: Jimmy8.7 (833)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2012.06.19 0 0 848

TILOS a reklám a fórumon!!!

 

 

Előzmény: demox (847)
Jimmy8.7 Creative Commons License 2011.08.02 0 0 833

Kedves Fórumozók!

 

Az Mlm ellenzőitől kérdezném hogy szerintük miért olyan rossz az "igazi" mlm konstrukció? A világon több millióan dolgoznak és élnek meg ebből a fajta vállakozási formából. Való igaz hogy rengetek olyan cég is van ami MLM rendszerrel hírdeti magát de semmi kézzelfogható értékes dolgot nem tud szolgáltatni.

Én úgy gondolom hogy ha nem lenne az MLM rendszernek haszna és előnye akkor nem dolgoznának benne és hamar ki is pukkanna a dolog. De vannak olyan cégek akik 25-30-50 éve ezzel foglakoznak.

kellyboy2006 Creative Commons License 2011.02.17 0 0 831

Nem nagyon megy a cseh nekem, de jól látom, hogy 25 tekercses wc papír 29 korona?

Euroba lehet fizetni? Tud adnia cég, Áfa néküli számlát is?

Előzmény: elias.1 (796)
Hepci Creative Commons License 2010.12.13 0 0 829

És természetesen kapsz rá intarziás gyémánberakást is, hogy a még nagyobb muftiknak csillogjon, miközben csóválod...

Előzmény: Birca (826)
bcontact Creative Commons License 2010.12.13 0 0 828

Interneten végezhető munkát keresek.

Birca Creative Commons License 2010.09.29 0 0 826
Csak akkor vállalom, ha azonnal kineveztek a Balkán, Kisázsia és Turkesztán regionális aranyfarkú főigazgatójává.
Előzmény: Törölt nick (825)
rali Creative Commons License 2010.05.14 0 0 822
Köszi
Előzmény: Otto Normalverbraucher (821)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.14 0 0 821

Nemtom, de ez a német nevű ürge másban is biznicel... Bővebben a "nagy" MLM topikban.

 

 

Előzmény: rali (820)
rali Creative Commons License 2010.05.14 0 0 820
Nem románok ezek véletlenül?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (819)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.14 0 0 819

W.zz, ezek atomerőműépítéstől magzatelhajtásig mindennel foglalkoznak..? :-DDDD

 

Termékei: Aloe Vera, Kolosztrum, Kozmetikumok és Illata Blue Természet, Designer ékszerek a Pierre Lang, Táplálék-kiegészítők a Re-Vita, kiegészítők Pierre Lang Couture, Jean gyűjteménye tex4Net, víz APA Egészségügyi valamint finom kávé a kávé Club és tovább ..

 

 

 

Még egy weblap normális lefordítására sincs párezer forintjuk? Ez aztán a kirobbanó siker!

 

Szááááánalmas..... :-DDD

Előzmény: LChris (818)
LChris Creative Commons License 2010.05.14 0 0 818
Üdv!
Van valakinek tapasztalata az e hónapban indult NWA(Networ World Alliance) céggel kapcsolatba?
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 817
ok
Előzmény: rali (816)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 816
Nem.
Előzmény: Törölt nick (815)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 815
Megmagyaráznád a 807, 809-es postodat?
Előzmény: rali (814)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 814
Igen.
Előzmény: Törölt nick (813)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 813
Mellesleg én nem kijelentettem valakiről valamit, hanem kérdeztem.
Előzmény: rali (812)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 812
Nem.
Előzmény: Törölt nick (810)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 811
"Ja és nem kell százezreket belepumpálni, termékekbe, prezentációkra, stb..."

Ez nem klubdélután, hanem vállalkozás, mint bármelyik másik. Mondjuk megnézem hogyan indít el valaki hagyományos vállalkozást 1M alatt..

"Ha van ilyen, akkor engem komolyan érdekel."

Ez a kettő hogy jön össze?
Előzmény: elias.1 (804)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 810
Úgy érted, szó nélkül el kell tűrni, bárki bármit mond?
Előzmény: rali (809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!