Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007.12.13 0 0 9

Ez tipikusan nem az a műfaj, amit síkfilmes, harmonikás géppel fotózunk! ;)

Előzmény: stgellert (6)
speedlight Creative Commons License 2007.12.13 0 0 8
Meg az Otíliák is!
Előzmény: seeman (2)
speedlight Creative Commons License 2007.12.13 0 0 7
Én nem.
Előzmény: Páti a játi (-)
stgellert Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6
(amúgy, szvsz, ma már sport-, és állatfotóról beszélni, mint olyanról, picikét túlzás, expógombot leragasztani, utánna válogatni, persze cáfolatokat szívesen olvasok:-) )
Előzmény: stgellert (5)
stgellert Creative Commons License 2007.12.13 0 0 5
http://www.martaherford.de/upload/images/seiten/rodchenkothedivekleiner.jpg

Milyen magas érzékenység meg fényerős váz?:-) Lehet ám cellux nélkül is:-)
Bocs, csak a kisördög:-)

http://oldforum.fotoklikk.hu/gallery2/d/64165-2/sziget1.jpg
(ez saját, rossz is:-) )
Előzmény: seeman (4)
seeman Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4

      323d-nek!

     A Canon-kocsmában feltett kérdéseidre válaszolnék:

     A villanó használata a legtöbb sportrendezvényen tilos, de nem is illendő.

Nagyobb csarnokokban és stadionokban pedig hatástalan is. Meg kell barátkozni a gondolattal, hogy adott fénynél kell fotóznod, így kevésbé zavarod a sportolókat.

     Ezért ha sportfényképezésre szánod rá magad, minimum két dologra készülj fel a technika oldaláról: - gyors képfrekvenciás, magas ISO teljesítményre képes gépváz (akár filmes, akár digi), - fényerős objektívek (telék és tele-zoomok).

     Ezek nélkül is meg lehet próbálkozni a dologgal, de nem leszel elégedett az eredménnyel.

     Kezdetnek talán ennyi...

Páti a játi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 3
Jó ötlet volt? Te adtad!
Előzmény: seeman (2)
seeman Creative Commons License 2007.12.13 0 0 2
Azt hiszem jó ötlet volt megnyitnod a topikot! Valószínűleg sokan űzik amatőr vagy félprofi szinten ezt szép és embert próbáló fotós tevékenységet. Mivel eddig nem volt saját vitafórumuk, remélem mától benépesedik ez a hely!
Sok sikert hozzá! És éljenek a Luca nevű lányok!
Előzmény: Páti a játi (1)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 1
323d?
Előzmény: seeman (0)
seeman Creative Commons License 2007.12.13 0 0 0
Na ki?
Előzmény: Páti a játi (-)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 topiknyitó
Na, ki szeret mindenféle sportágakat fotózni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!