Keresés

Részletes keresés

oldman2 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2181

Pisiszex imádó Hímtársaim!

Ma a cégnél fültanúja voltam, hogy egy tanulólány (cukrász) munka közben azt mondta (valamiért) a fiú tanuló társának: -Hagyd abba, mert levizellek!

Mire a srác kijavította: - Talán leöntessz?

A csaj : - Nem, levizellek! Négyen dolgoztak együtt, eztán másról folyt a szó.

Rögtön arra gondoltam, egy jól nevelt lány véletlen sem ejtene ki félreérthető

szót, ha meg mégis, élne a felkínált mentőövvel. Talán felhívás volt keringőre.

Mindenesetre elhatároztam, szólok neki, hogy ezen az oldalon van a helye!

Vagy talán itt is van köztünk, és ebben az esetben nem lesz ciki, ha rám ismer.

Sajna nem tudtam négyszemközt kapni, és volt időm gondolkodni: mit is mondanék neki? Mert mi van, ha mégsem jó a logika . Vagy nem nyílik meg, és tagadásba megy át? A felesleges hozzászólások csökkentésére:NEM felszedni akarom, NEM ismerkedni, NEM elijeszteni, NEM magamat leleplezni, hanem megtudni,

hogy ez elszólás volt, vagy hajlam. Ha hajlam, akkor beszervezem ide. Tehát: MIT

KÉRDEZZEK TŐLE? 

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2180
Nem szeretnélek megsérteni, kedves szomorce, de ha Te mással akarod megíratni a szakdogádat, akkor feltételezem, hogy pisilni sem tudsz egyedül. Itt pedig én legalább is elvárnám az önálló véleményalkotást a szexről, különösen annak a legintimebb diszkrét szférájába tartozó, kifinomult élvezetekről. Több fantáziát és mélyértelmű hozzászólásokat kérek! A hölgyek is lépjenek át álszent gátlásaikon. Pisis üdvözlettel Pee-sty.
szomorce Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2178

Ö, szia, hogy hívnak? Megírnád a szakdogámat?

...

Előzmény: pravus (1276)


szomorce Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2177
:)))
Előzmény: symy (879)
thoughts Creative Commons License 2006.12.30 0 0 2175

ez az Te kis lotyó,

a szád akár egy klotyó.

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 2174
Az jó ha képek vannak, a sztorik meg főleg. Animált csaj meg talán adódik 1szer élőben:)
Előzmény: Dokee (2172)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2173
Képeket, clipeket pl. is itt lehet találni. (Talán ismeritek is ezt a fórumot korábbról.).
http://www.fatsosplace.com/index.php?Peesites.org
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2172
Csak legyen időm majd újra összelegózni...!
Egyébként nem volt az olyan komoly web-oldal. Különböző pisilési módokról volt képgyűjtemény és némi leírás, néhány pisiclip és pár sztori volt rajta. Semmi animált, meg java-környzet, meg egyéb csicsák (csak picsák). ;)
Előzmény: Törölt nick (2171)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2171
Szia!
Csatlakozom Bogarak00 kéréséhez: ha "elvileg" lehetséges lenne újra +csinálni az király lenne, bár korábban nem láttam ezt az oldalt, de nem is szeretném h ne lássam.
Előzmény: Dokee (2170)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2170
Az anyag még elvileg meg kell legyen az egyik archivumomban. Azért írom, hogy elvileg, mert amilyen őskáosz uralkodik nálam úgy általában, semmi sem biztos. De majd utánanézek...
A vodeókkal az volt a gond, hogy kicsi volt a tárhely (10 MB), és csak 2-3 db-ot tudtam feltenni, a többit pedig linkelni kellett az eredeti(?) oldalakról. Ott persze észrevették ezt és idővel leszedték őket.
Előzmény: Törölt nick (2169)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2169
Barbárok... :[
Ha még megvannak az anyagaid, nem akarnád újraalkotni valahol máshol? Szerintem nem csak én örülnék neki nagyon... Ja, és akkor azt is megcsinálhatnád, hogy a videók is éljenek.:)
Előzmény: Dokee (2168)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2168
Sziasztok!
Volt az extráéknál egy nagyobb átalakítás és szervertisztogatás. Ennek esett áldozatul a webhely is, kigyomlálták... :-I
Előzmény: Törölt nick (2166)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2167
Kutattam utána én is, de azt hittem béna vok; szal nincs is az a lap??
Előzmény: Törölt nick (2166)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2166
De jó, hogy visszatértél! És a kiváló honlapod hová tűnt?:( A tiéd volt az egyik kedvencem a témában!
Előzmény: Dokee (2165)
Dokee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 2165
Helló!
Sztem nők közül jóval kevesebben vannak, akiknek a kedves perverziójuk az erotikus pisilés. (a kevesek közé tartozhatsz) :)
Bár, ha jó a kapcsolat két ember között, akkor rá lehet vezetni a partnert ennek az izgalmasságára és érzékiségére - ha még nem próbálta előtte.
Volt olyan barátnőm, akinél csak addig jutottam, hogy a wc-be pisilt előttem, de azt is szinte zavarban. Aztán volt olyan is, akinél már egy kicsit tovább jutottam: wc-n ülve a pisilő puniját foghattam és a kezemre csorgatott.
Sosem erőltettem a lányokkal a dolgot, mindig csak annyira, amennyire még nekik is jól esett. Aztán persze volt olyan párom is, aki hamar megkedvelte és rendszeres előjáték lett nálunk a pisilés egymásnak, egymásra - több féle variációkban. :)
Sajnos már egy ideje nincs partnerem, úgy hogy most a korábbi élményeinkből vagyok kénytelen beérni...
Előzmény: Törölt nick (2158)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2164

Hát...elég sok minden sántít a sztoriban, de ha neked kellemes volt, míg leírtad, már nem tetted hiába.

Előzmény: sialot (2151)
franciakedvelő Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2163
de  szivessen  végignézném  ahogy  1  nő   pisil   vagy  összepisili  magát    utána   ki  is ...........-nám
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2162
... erről beszéltem, meg hasonlók :)
Előzmény: Törölt nick (2161)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2161
"Kicsit?;) Mert nekem nagyon.:)" ... jóóó! tulképpen nekem is nagyon, mert totál be tudok indulni tőle. Azért fogatmaztam így, mert nem a nap 24 órájában foglalkozom a témával. Ha az a fokmérő h mennyire vadulok meg 1 csaj láttán aki láthatóan perceken belül be fog pisilni és jobb esetben meg is esik vele (na... már fel is állt a farkam), akkor nagyon- nagyon. :))
Előzmény: Törölt nick (2158)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2158
"bár nekem ez perverzióm kicsit"
Kicsit?;) Mert nekem nagyon.:)
Előzmény: Törölt nick (2157)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2157
Bizony ez a sztori olvasva is rendkívül izgató, én nem biztos h nem akartam volna folytatni a kolléganővel, bár nekem ez perverzióm kicsit, tehát lehet h másképp éltem volna meg a kezdeményezését, mint te. Egyébbként hiszem és gyakorlom is a fiú- lány barátságot, még akkor is, ha 1× már témáztunk az illetővel. Viszont 1 pisis nő... hááááát ezen a ponton már bizonytalan vok.
Előzmény: sialot (2151)
tompus Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2156
Merevedő hímvesszővel is lehet pisilni. Gyakorolni kell. :-)
Előzmény: pisiszex kedvelő (2154)
Monsz Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2155
Dehogynem lehet, legfeljebb nehéz lefelé irányítani a sugarat, birkózni kell vele egy kicsit:))
Mondjuk gyanítom, hogy az itt leírt történetben azért nem volt teljes merevedés, csak amolyan félút, különben rajzolgatni tényleg nehézkes lenne vele:)
Előzmény: pisiszex kedvelő (2154)
pisiszex kedvelő Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2154
A történet nekem is nagyon tecc, de hogy pontosan minden így történt ? Merevedő hímvesszővel nemigen lehet pisilni ... Amúgy erotikusan eléggé fűtött kolléganőd van.
Előzmény: sialot (2151)
sialot Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2153
Köszönöm pozitív értékelésedet! Megtörtént esetet írtam le, a neveken változtattam, bár a szereplők, ha olvassák, így is valószínű, hogy magukra ismernek.

Előzmény: goldeen (2152)
goldeen Creative Commons License 2006.12.19 0 0 2152
végre egy igaz történet! vagy ha netán nem is volna igaz, akkor is teljesen reális, emberi, hihető, és izgató. Kösszépen!
Előzmény: sialot (2151)
sialot Creative Commons License 2006.12.19 0 0 2151
Nem mindenképpen pisiszex, de mégis ehhez kapcsolódó téma.

Kollégáimmal kiküldetésben voltunk. Összesen négyen, két férfi, két nő. Hazafelé tartva - mivel még legalább két órás út állt előttünk -, úgy döntöttünk, hogy megvacsorázunk. Találtunk is egy alkalmas éttermet az út mellett. A vacsorához sört kértünk, kollégám, aki az autót vezette, valamilyen üdítőt ívott. Kellemesen meleg tavaszi nap volt, jól esett a sör, talán két üveggel is megittunk fejenként. A hölgyek sem nagyon maradtak le tőlem az ívásban. Indultunk tovább, hazafelé. Az ital folyadékrésze azonban megtette hatását, hamarosan igencsak kellett pisilni. Láttam, hogy egyik kolléganőm is hasonló gondokkal küzd. – Te Zoli, ha nem állsz meg azonnal, itt minden el fog ázni alattam. – mondta Anna. - Itt nem lehet, de mindjárt lesz egy pihenő, addig bírd ki! – válaszolta Zoli. Tényleg baj nélkül elértük a helyet. Az összedőlni készülő wc-t, állapota és a szagok alapján, már messziről alkalmatlannak ítéltük meg, ezért berohantunk egy bokros területre (ha összeszorított lábakkal lehet rohanni). Már vártam, hogy én jobbra, te balra, de Anna megszólalt: – Segítsél gyorsan levetkőzni, nem akarom lepisilni a nadrágom szárát. - Majd térdig tolta farmerét, sietségében a bugyijával együtt. Innen én húztam le róla mindkettőt, közben volt időm megcsodálni, borotvált, kicsit szétnyíló, halványbarna, de a nyílás mélyén, még a kevés fényben is rózsaszín punciját. Annát ez látszólag cseppet sem zavarta, ő csak a közeli megkönnyebbülésére tudott koncentrálni. Azonnal, velem szemben le is guggolt, és elengedte veséje produktumát. Két ujjal kicsit szétnyitotta ajkai, így a számomra láthatóvá tett parányi kis lyukacskából előtörő pisisugár, messze őelőtte landolt a fűben. Anna behunyt szemmel, átszellemült arccal teljesen elengedte magát. A bő sugár nagyon lassan kezdett apadni, míg végül csepegéssé szelídült. Ekkor újra megszólalt: - A nadrágom zsebében van papírzsepi, vegyél elő egyet. – Elővettem, majd úgy éreztem, megtehetem, és elkezdtem törölgetni a számomra oly csodás testrészt. Anna, aki közben felállt, bár többször összerezdült, nem tiltakozott, mosolyogva tűrte a kényeztetést. Igyekeztem minél többször csupasz puncija bőréhez érnem a kezemmel. Végül sikerült szárazra törölnöm. Ezután a segítségemmel felöltözött. Csakhogy a látottak nem maradtak hatás nélkül rám és igencsak megkeményedtem. Egy kicsit várnom kellett, míg én is elengedhettem magam. Anna csak erre várt. - Te megpisiltettél, most én következem. – Nem tudom, hogyan gondolod, de ha újra felizgatsz, nem fog menni. – mondtam. Erre ő: - Próbáljuk meg! – És egy határozott mozdulattal átvette kezemből a farkamat, amiből már folyt a pisi. A sugárral köröket rajzolt a fűbe. Én is megkönnyebbültem és az újabb keményedés előtt sikerült mindent kiürítenem magamból. El akartam rakni a farkamat, de egy papírzsepivel most Anna törölte szárazra. Nem voltam messze attól, hogy elélvezzek. Ezt Anna is látta rajtam, ezért megjegyezte: - Ne problémázz rajta, az én puncim is újra nedves, de most nem a pisitől. De most már mennünk kell. - Visszamentünk kollégáinkhoz, akik már vártak bennünket, és hazaautóztunk.

Pár nappal később, mikor csak ketten voltunk az irodában Annával, elkezdett beszélni: - Ami kettőnk között történt ott a pihenőben, úgy érzem, mindkettőnknek jelentett valamit, és biztos, hogy nem rosszat. De nekem férjem van, neked feleséged, ezért nem lenne jó, ha bármilyen folytatása lenne a dolognak. Ki kell próbálni, hátha az igazi pisiszex is megy a pároddal. Én is ki fogom próbálni. De ami velünk történt, az maradjon kettőnk titka. – Ezután hirtelen szájon csókolt, úgy, mint aki így akar lezárni valamit. És tényleg, azóta is jó, egymást segítő kollégák maradtunk. Ami a pisiszexet illeti, kipróbáltuk a feleségemmel, de nem vált szokásunkká, de e nélkül is jól megvagyunk.

sex9 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 2134
Ez kurvajó, nincs meg véletlenűl valahol nagyobban?
Előzmény: Törölt nick (2020)
magy Creative Commons License 2006.12.08 0 0 2133
magy Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2132
Ez tuti!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!