Keresés

Részletes keresés

dunnakeszi Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1514
Csá!

Na, itt egy jó kis hír!
És olyan hülyék voltak az NL-nél, hogy kidobták a fickót, vagyis a lúzerek elköpték magukat, hogy nem úgy jött össze a biznisz, ahogy előre lezsírozták :)

vazze, lehetett volna annyi eszük, hogy nem azonnal rakják ki a felsült strómanjuk felbérlőjét!

haha!
a balfékek -

dunna
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1513

Biztos, hogy el lehet őket adni, ezek az urak nem olyan hülyék, hogy készletre dolgoznának, (bár az Erdész állítólag most beleszorult a 300000ft/nm társasházi lakásaiba) és az is biztos, hogy nyereségesen lehet ezt csinálni 1 négyzetmétert nettó 150-170 ezer forintból lehet kihozni aránylag (az itt szokásos gányolást még olcsóbban) minőségben, ehhez jön még a telek ára, ami társasháznál kis összeg, hiszen a telkeket a helyi önkormányzati maffia segítségével szántóföld korában veszik meg, amikor még olcsó, a haverok megszavazzák a belterületbe voönást ás a szbályozási tervet és a terület mindjárt értékes és beépíthető, ezért jár a készpénzes visszaosztás. Eladni a társasházi lakást 265-300 bruttó áron próbálják, ami 210-240 nettó árat jelent. A telekárak 20000 forint fölött mozognak közművesítve. A szántóföld ár + közművesítés költség még mindig jelentős profitot tartalmaz.

 

Röviden ennyi Dunakeszi működési modellje.

 

Gyöngyös és Eger a szőlő és bor városa, Dunakeszi az önkormányzati ingatlankorrupció városa.

 

 

Előzmény: Luckuty (1512)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1512
Engem az érdekelne, hogy vajon van-e még kereslet a dunakeszi lakóparki lakások iránt, vagy kísértet-parkokat akarnak építeni az emlegetett urak. Nem mintha sajnálni kéne, ha buknak rajta, de egy felépült, félig üres, és ezért lepusztulófélben lévő negyed sem az igazi. Egyáltalán, nem jobb lenne megőrizni Dunakeszi családiházas jellegét, amennyire csak lehet?
Előzmény: Törölt nick (1511)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1511

Akkor gondoljuk tovább a dolgokat.

 

A Toldi utcai lakóparkos móka a Szalay nevű Kovács span bulija

A Malomárok lakóparkos móka lehet, hogy a strandos bulija. A strandosnak a Kovács írt alá a városnak totál elönytelen szerződés-módosítást (tényleg, ezért miért nem ül?).

 

A két lakóparkos játékban benne van a pék.

A két lakóparkos játékban ma lesz rendkívüli ülés (ehhez kellett a 10 aláírás, azaz a Fidesz is asszisztál a péknek) A téma valamilyen szabályozási terv, vagy valami hasonló.

 

Kellően demagóg módon azt is lehet mondani, hogy a pék ügyeinek rendezésére ma külön ülést tart az önkormányzat. BAromi fontos lehet neki valamiért, hogy ez még az idén le legyen rendezve.

 

Normális ez a város?

 

EL kellene zavarni a francba az egész fideszes-lokáidiótás rablóbandátz!

 

 

 

 

Előzmény: suba-1 (1508)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1510
És hogyan képzelik el a terület (Katonadomb) belterületbe vonását?

Az egészet vagy valami részét? Csak parcelláznak vagy kész házakat kínálnak majd értékesítésre? (ha már belter lesz, akkor csak parcellázást támogatnék, mert akkor nem épülne túl zsúfoltra a terület, nem? - persze attól még felvásárolhatja a parcellákat egy menő vállakozó is, vagy hogy megy ez?)
lemy
Előzmény: suba-1 (1508)
dunnakeszi Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1509
Hahó Subi-dubi!

A Katonadomb milyen égtájú terület? Úgy láttam a fityesz reklámújságjában, hogy leegyszerűsítve/csúsztatva azzal vádolják a maszopot, hogy ha nem engedik belterületbe vonni a bakadomb egy részét, akkor nekik lehet majd köszönni, ha a gyerekek nem járhatnak szép, felújított iskolába stb, merthogy az eladásból akarják fedezni az ilyen jellegű fejlesztéseket. Demagóg egy kicsit, nem?

Miért egy terület eladásából és belterületbe vonásától teszik függővé az iskolafejleszést? Ha nem lenne mit eladni, akkor is meg kéne oldani nem???
Oldja meg az önkormányzat máshogy!
Amúgy meg szeretném hallani a VALÓS indokokat, miért böki a fityesz csőrét, ha maszop ellenzi az eladást. Nyilván egyszerű, de mi a képlet? Visszaosztásos balhé ez is?

Kitettem az
ablakba
a dunnát
szellőztetni
a város
mocskát

bundakeszi
Előzmény: suba-1 (1508)
suba-1 Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1508

 

A Bán Mihály nem vevője a lovis területnek. Vele kapcsolatban az a gond, hogy ha tényleg tartozik a strandos jákipalinak, akkor lehet, hogy az északi terület belterületbe vonását, hasznosítását ez a cseppet sem dunakeszibarát fószer fölözi le.

dunnakeszi Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1507
Haindling, mé nem alszol?

Ezt már hallottam valakitől.. mármint hogy olvassák mások is. Kell is olvasni.
ez még hagyján, de remélem, nincs nekünk O'Brianünk - vagy hogy hívták azt a faszit az 1984-ben?

felrázom
szarik rá
visszahull
és letapad
'a puha, langy tócsába'
-de az disznó volt,
ez csak toll a
dunyhába'

no, toll a fülükbe!



Előzmény: Törölt nick (1506)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1506

Dunyha!

 

Ha a vendéglős lenne a vevő (a télipályáé), akkor tudnánk, kinek a tánclépéseit kell elemezni. 

A legszebb szerintem az, hogy a helyi tolvajbanda is olvassa ezt a topicot

 

Előzmény: dunnakeszi (1505)
dunnakeszi Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1505
Haindling!

Ne beszéljetek itt má rébuszokban! Nem értem. Mi van akkor, ha a vendéglős a vevő?? Meg ki ez a vendéglős? Itten fél szavakból beszéltek, oszt nem értem, hogy mi a pálya!
Monnyuk ha itten jó szókimondósan is virítjátok a frankót, akkor is aluszik tovább a plebs.
Nemigaz, hogy harmincezer (hány a mennyi??) emberből itt ez a pár arc a közélet!

nekem van egy tippem a neanderes lapra - lejjeb vki bekérdezett.

párna
alatt
alszik
ez a
város,
vazze!

dunna
Előzmény: Törölt nick (1499)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1501
vendéglös=Baán Mihály? ld. 1488 hsz. Most akkor ki ki?
Előzmény: Törölt nick (1500)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1499

szerintem egyelőre csak a vételárra kellett, az átminősítés még szerintem vár egy kicsit, mert ez így még túl forró.

Szerintem egyébként most is forgalomképes, hiszen ÁPV eladta, ismeretlen elővásárló vevő, (állítólag) készpénzért megvette.

 

Suba!

 

Ne túráztass, légyszives! A vendéglős a vevő?

 

Mert ha igen, akkor lehetne tovább fantáziálni.

Előzmény: rudikukac (1498)
rudikukac Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1498
Fantáziálok.....--kellett a pénz,a mutyihoz,átminősíttetni sürgősen a földeket belterületi forgalomképesre!
Előzmény: suba-1 (1496)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1497
és mit vett?
Előzmény: suba-1 (1496)
suba-1 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1496
A Hadik tulaja állítólag kölcsönt vett fel a strand bérlőjétől. Gondoljátok végig!
dunnakeszi Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1495
Luckuty!

kúl! kár, hogy a rovarvilágig nem tudok még ránagyítani :)

durván nagytestvéres technika van már hétköznapi forgalomban!
kösz!
dunna
alatt
alszik
a kuka
Előzmény: Luckuty (1485)
ALBI Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1494
Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek !
ALBI Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1493

Mint ahogy már itt írta valaki az önkormit képviseli hivatalos ügyeiben !

 

Én egy földhivatali bejegyzés ügyén (ügyvédi ellenjegyzés)

kerültem kapcsolatba velük.

Sajnos rossz tapasztalattal!! :((

De ez egy másik téma !

Előzmény: Törölt nick (1492)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1492

Találgatok:

 

ez az ügyvédi iroda viszi a tessék-lássék pert a strandos fószer ellen, aki szintén perli az önkormányzatot, de ezerrel?

( a végeredmény szerintem az lesz, hogy a két per egyenlege az egy vaskos önkormányzati fizetési kötelezettség lesz, amit sajna nem tud pénzben előteremteni a város és ezért valami izmos társasház építésre alkalmas területtel lesz kifizetve)

 

ez az ügyvédi iroda is részt vett valahogy a télipálya megvételében, ahol az (elővásárló) vevő állítólag kp fizette a 760.000.000 forintot?

 

ez az ügyvédi iroda intézi a Kecske ügyeit is?

Előzmény: ALBI (1491)
ALBI Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1491

Biczi és Tuzson ügyvédi iroda!

Budapesti telephelyen !

Előzmény: Törölt nick (1481)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1490

Arra akarok kilyukadni, hogy objektív tájékoztatás híján bármikor lehet olyan marhaságokat állítani, amit a lakosok nem közvetlenül érintett csoportja gond nélkül elhisz.

 

Ebben sajnos iagazad van. Jelenleg a Dunakeszi tájékoztatás eszközei:

 

péknétévé

Dunakeszi Napló (korábban a város lapja, szerkesztette Homolya, jelenleg a helyi Fidesz lapja, milyen érdekes.)

Dunakeszi Szegfű (helyi szocik lapja, korábban is a helyi szocik lapja)

Előzmény: Luckuty (1484)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1489

A Toldi utca az a pék társának (Szalay) a bulija, azaz a péké is. Állítólag szerdán, holnap csak ezért lesz rendkívüli ülés, hogy ezt még az idén megszavazzák, mert a múltkor elszámolták magukat és csak 12-en voltak.

 

Azt pedig tudjuk, hogy

"itt Dunakeszin az a törvény, amit 13-an megszavaznak."

(Kecskeméthy Géza polgármester FIDESZ)

 

 A verebek azt csiripelik, hogy a rendkívüli léshez szükséges 10 aláírás is gyorsan összejött, azaz most éppen a Fidesz segített a Kovácsnak. Kiváncsi vagyok, kik adták hozzá a nevüket.

Előzmény: Luckuty (1484)
rudikukac Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1488

Malomárok: a város végén,Vác felé ahogy megyünk,a bal oldali rész az Agip kuttal szemben=  Baán Mihály .Ha jól tudom,FIDESZ közeli és volt képöviselő,Géza cimbora.Hadik étterem.Állítólag a nagyszülei Dunakeszi legvagyonosabb polgárai voltak és kárpótlásban jutott éppen ezekhez a legértékesebb területekhez .Ez is véletlen!

Toldi telep=360 db telek, a barackossal szemben,ahogy Fótra megyünk ,Kisalag irányába a jobb oldal.Híresztelések szerint itt vki viszi az ügyet/mint a régi időkben a Homolya/ és a Kovács van mögötte.

Ezek megint "tiszta " ügyek valószínüleg.

És ott van mögöttük a főépítész,aki a Kovács rokona.

mallanquioo Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1487
Dr. Tuzson Bence ügyvéd

Dunakeszi önkormányzatának jogvitás ügyeiben a teljes perbeli képviseletet irodájuk látja el.

 

Előzmény: Nyúl Béla dr (1480)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1486

(hogy kell ide feltenni olyan cikkeket,hogy aláhúzva már rá is lehet klikkelni?)

Szia, Pária!

 

A böngésződ tetején van egy sor, ami elé az van írva - ha magyar a böngésződ - ,hogy cím. (Ezen az oldalon ebben a sorban a

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=50174082&t=9076725

szöveg látható, csak aláhúzás nélkül - erről ráismerhetsz.) Ha most a sorban a szövegre egérrel rákattintasz, akkor a teljes szöveg háttere sötét lesz. (Ha nem ilyen a böngésződ, akkor jelöld ki az egészet - hogy a teljes szöveg háttere sötét legyen - úgy, hogy rákkattintasz az elejére, majd a végére mész, és ott engeded el a gombot.) Ha ez sikerült, és a teljes szöveg háttere sötét, akkor CTRL - C  (copy- a CTRL és a C billentyűket együtt nyomod le), majd  átmész arra az ablakra, ahová fel akarod tenni a linket, és azt mondod, hogy CTRL - V   (paste).  Ekkor a link ilyen szépen aláhúzva idemásolódik, és ha kipróbálod, működni is fog.

Nyomban ki is próbálhatnád, megadva nekem azt a Magyar Nemzet linket, amit én hiába kerestem

Előzmény: pária (1474)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1485

Szia Párnakeszi!

 

http://maps.google.com/maps?q=Budapest&ll=47.615537,19.151273&spn=0.011680,0.037793&t=k&hl=en

 

Ha idekattintasz, a GoogleMaps -ben feljön a Dunakeszit ábrázoló rész. A térkép jobb oldalán észekról délre vezető út a 2/a. Tőle kicsit balra van egy sötétzöld terület, amelyben két, egymás mellett lévő karika látható - az egyik belsejében további karikák. A karikák belseje világosabb zöld. Na, ez sötétzöld, benne világoszöld terület a téli pálya. Tőlük balra az Ipari Park és a reptér látható, majd tovább a lóversenypálya és a vasút melletti út.  Ha a csúszkával csökkented a nagyítást, illetve odébbvonszolod az egérrel a képet, akkor el tudod helyezni magadban az általad ismert városrészekhez képest is.

Egyébként nagyon klassz hely, érdemes - egyelőre legalábbis - arra sétálgatni minden évszakban.

Előzmény: dunnakeszi (1471)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1484

Szerintem teljesen nyilvánvaló a fűtésdíj emelés megtörténte, ehhez nem kell mást tenni, mint elolvasni és ellenőrízni ) a számlát

 

Bizonyára. Annak, aki kap ilyen számlát. Aki viszont családi házban él, az bőven elhiheti az ellenkezőjét, ahogyan a lakótelepiekkel meg lehetne etetni, hogy elkészült időben minden  megkezdett útépítés. Nos, tudatom mindenkivel, hogy az utcánkban nagy bölcsen december elején megkezdett aszfaltozás eddig nem fejeződött be. Most meg ugye hó van, nem aszfalt. Nekünk szerencsénk van, a házunk előtt már kész az út, pedig jó vicc lett volna a karácsonyi bevásárlást kocsi nélkül végigcipekedni.

Arra akarok kilyukadni, hogy objektív tájékoztatás híján bármikor lehet olyan marhaságokat állítani, amit a lakosok nem közvetlenül érintett csoportja gond nélkül elhisz.

Egyébként hol van a Toldi-lakópark és a Malom-árok?

 

Előzmény: Törölt nick (1482)
facsigafa Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1483

"A számlát kiállító cég vezetője egyébként szintén egy fideszes."

Ő az aki az Auchan helyén levő telkekkel "zsonglőrködött" fidesz és önkormi megfelelő embereinek segédletével. Cserébe, jutalomként Termidor és Közüzemi Kft igazgatóság.

A Kápolna utcai víztorony telkével is ők "zsonglőrködtek" , van ott egy-két szép ház vajon kik a tulajdonosok ? 

Hasonló sorsra jut az alsói víztorony területe is.

Nézem a tv-t kiknek áll érdekében a" Malomárok" és " Toldi lakókert" rendezési tervének rendeleti át erőszakolása a képviselőkön ? Úgy tűnik, hogy egy maroknyi csoport akarja ezt, távolról sem a város érdekében.

Előzmény: Törölt nick (1482)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.19 0 0 1482

Szerintem teljesen nyilvánvaló a fűtésdíj emelés megtörténte, ehhez nem kell mást tenni, mint elolvasni és ellenőrízni (tételek mennyiségek, egység-díjak, stb.) a számlát, mielőtt kifizetnénk.

 

Tudom, hogy sokan ezt nem teszik meg, mert nem érdekli őket, vagy nem értenek hozzá, vagy nem gondolnak bele.

Ezért kifejezetten gennyes dolog erre apellálva valótlanságot állítani, főleg akkor, amikor lehetnek emberek, akik önhibájukon kívül valóban nem ismerik ki magukat egy számlán. A számlát kiállító cég vezetője egyébként szintén egy fideszes. 

Előzmény: Luckuty (1478)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.19 0 0 1481
Tuzon, vagy valami hasonló nevű ügyvédi iroda
Előzmény: Nyúl Béla dr (1480)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!