Keresés

Részletes keresés

ALBI Creative Commons License 2005.12.31 0 0 1606
BUÉK mindenkinek
disp Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1605
Azért az is vicces, hogy 23 letölthető adóügyi dokumentum és 12 minden más dokumentum találhato a dunakeszi.hu oldalon... Mivel viszonylag kevés pénzből megoldaható, elsősorban az e-ügyintézést kellene megcsinálni, ismerve a helyi okmányiroda gyors és pontos működését. (Húgom forgalmiját egymás után kétszer rontották el, az egyiket olyan indokkal hogy olyan szin nincs a rendszerükben hogy bordó....)

pária Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1604
Akkor bízzunk a következő önkormányzati választásban,reméljük nem ugyanezek
maradnak a képviselőtestületben,tisztelet a kevés és jelenlévő kivételnek...
Előzmény: Asztalos_Armand (1603)
Asztalos_Armand Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1603

Kedves Pária!

 

Ahogy "szükségszerűen egyoldalúak a pártlapok", úgy egyoldalú sajnos a jelenleg működő, közpénzből fizetett média is. A helyi kábeltévében történő megszólalások arányaira gondolunk, vagy a Dunakanyar Régióban középénzen vásárolt oldalak egyoldalú tájékoztatására, akkor azt kell mondanom: lehet, hogy nem is akkora baj az önkormányzati újság hiánya.

Másik oldalról viszont égetően nagy szükség lenne egy valóban korrekt, független, egyik oldal irányában sem elfogult helyi kábeltelevízióra és városi újságra. Erre most azért nincs esély, mert egy esetlegesen megjelenő ilyen jellegű média "nem kisajátításának" kultúrája hiányzik még Dunakesziről. Teszem hozzá: szomorú.

Üdvözlettel: A.A.

 

Előzmény: pária (1602)
pária Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1602
Nem tudom,(de érdekelne), melyik képviselő szokott összeugrani a tévében rendőrségi
meg MÁV-ügyekben a Kovács képviselővel,mert nem tudom fogni a helyi tévét. A dkeszi
önkormányzati ingyenes helyi lapot ezért is lenne kötelező újból indítani,mert ilymódon
a lakosság tájékoztatása nem teljes körű! (Internetes tájékozódási lehetőséggel meg
meg nyilván még annyian se rendelkeznek otthon,mint amekkora a kábeltv-lefedettség
a városban.) A pártlapok s egyéb szervezetek lapjai meg szükségszerűen egyoldalúak.
Előzmény: facsigafa (1598)
pária Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1601
A MÁV eladta a jegyeladást és Dunakeszire Vácon lehet jegyet venni?ez olyan,mint egy
(rossz) vicc. Cipőt a cipőboltból,vonatjegyet a kínai piacon? De a főállomáson valóban
nincs újabban jegyváltási lehetőség, a gyártelepi állomáson a kiszolgáló kisasszony
viszont olyan volt ma reggel,mint aki citromba harapott.A kínai legalább mosolyog a pénzemért,ez meg mint a hal,meg se szólalt.S tudjátok,mit láttam a Könyves K.úton
ma reggel?Egy sítalpon közlekedőt!De gyorsabban ment,mint én gyalog bukdácsolva.
Előzmény: facsigafa (1599)
Lesliev Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1600

offtopic on

Hello Cuoresportivo ! Légyszi küldj a lesliev@freemail.hu-ra valamilyen elérhetőségedet.

(e-mail, telefonszám, bármi ...). Nekem segítettél autóügyben jó régen, és most egy rokon

srácnak kéne segítség . Ha már nem aktuális, akkor bocs a zargatásért.

Mindenképp írj légyszi, hogy tudjam olvastad a kérésem.

offtopic off

Elnézést kérek a topclakóktól. Lesliev

facsigafa Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1599

Kicsit régebben jártam arra megnéztem a vágányok felől, de nagyon siralmas állapotban van.

Most jön a mese, de szerintem igaz is lehet: utazni akartam Pestre. Kérdezem a vasutast jegyet nem adnak ? Azt mondaja vegyek a vonaton, mert a jegyeladást eladta a MÁV egy vállalkozónak és az Vác-Alsóvároson a kinai piac bejáratánál árulja a vonatjegyet. Nem tudtam szóhoz jutni csak néztem és kérdeztem hogy ? Jelentkezett egy kereskedő vállalkozó és az megvette, de úgy hogy csak Vácon akarja a jegyeladást folytatni.A vonatot az utolsó pillanatban értem el.

Erről ennyit, a többiről semmit sem tudok.

Előzmény: Luckuty (1588)
facsigafa Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1598

Igaz. Támogatni kellett volna csak nem hiszem, hogy túl nagy nyilvánossága volt az ügynek. Mondjuk egy vasúti emlékmű ami helyhez kötött nem tudom hogy mutatna pl a Szt. Mihály templom előtt, vagy a Szt.Imre előtti körforgalom közepén, viszont a Trianoni "emlékeztetőt" oda tudnám képzelni és mindjárt imátkozni is lehetne az akkori jobboldal remekmívű cselekedetének szenvedőiért.Ilyen a világon nem történt meg sehol, hogy egy ország kétharmadát felelőtlen, lelkiismeretlen urai elpackázzák ! Ami a legmocskosabb, legaljasabb mindezt a mai magyar baloldal nyakába varrni ! Undorító !

Nem ismerem az illetőt, de azt hiszem az a képviselő lehet aki tv-ben már többször összeugrott a Kovács képviselővel. Ő szokott mindig kérdezősködni, hogy mi lesz a volt rendőrséggel, állomással stb.

Én úgy gondolom, hogy ha felhívod a városházát akkor ott az illetékes megmondja neked lakhely szerint ki a képviselőd.

Előzmény: pária (1587)
facsigafa Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1597

Én inkább azt mondanám, hogy szemellenzős, tudatlan, félrevezetett emberekről van szó. Azokról akik az üres, zengzetes szavaktól elkábulva vakon követik a VEZÉRT, legyen az helyi vagy országos jelentőségű személy.

Egyébként nem hiszem, hogy Európában 1846. június 16-án máshol is avattak volna első vasútvonalat. Magyarországot is elérte az "ipari forradalom", Baross Gábor és szimpatizánsai keményen megdolgoztak ezért. Dunakeszi történetét leírók és a 750 éves évforduló alkalmával ezt elmondók szívesen hivatkoznak arra, hogy abban az időben milyen sok  embernek adott munkát a vasútépítés. Többek között ezért is kár az állomás előtti térért.

Előzmény: Törölt nick (1584)
ALBI Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1596

Hómunkások?

Vajon kinek a feladata a közterületen levő utak,gyalogosjárdák síkosságmentesítése?

Miért nem tesz semmit a T. Polgármesteri hivatal?

Ma reggel tiszta jégpálya volt a lakótelepen !

 

Előzmény: Törölt nick (1579)
pária Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1595
A postarablást mikor bejelentettem,illetve most leírtam,azóta jutott eszembe még az
is,hogy mikor a trianoni,tévés avatóünnepség után már pár nappal eltűnt a fémkereszt
a Szentkoronáról,jó magyarhoz híven rögtön felháborodva bejelentettem az eltűnését a rendőrségen. Akkor udvariasak voltak. Gondoltam viszont,hogy ha már úgyis a rendőrséggel beszélek,megkérdezem,hogy igaz-e amit olvastam,hogy az emlékművet illegálisan állították fel?Mert akkor az bűncselekmény,de legalábbis jogszabályellenes. Erre érezhetően zavarba jött az illető s azt mondta,hogy ezügyben szíveskedjem az az önkormányzatot megkérdezni.Most Titeket kérdezlek (Asztalos Armand képviselőt vagy aki más hiteles forrásból értesült), mert tényleg nem tudom,hogy hogy zajlott le.
pária Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1594
"Ha az épületet háborítatlanul rongálhatják a csavargók, akkor vajon az utasok biztonságban vannak azon az állomáson?"

Sem az állomáson,sem a környékén nincs közbiztonság. Egyik nyári hétvégén betörtek az állomás közeli kisbutikba.Máskor hajnalban láttam szintén a Verseny u.-i korábbi alagi tangazdaság,most nem tudom,kiké az irodaház,kerítésén kimászni valakit.Az állomás előtt a szentkorona-szobor mellett van egy közüzemi akna,onnan
éjjel 11-kor láttam kimászni valakit,meg is ijedtem a váratlanul a teljesen üres téren a földből felbukkanó alaktól. A karácsony előtti valamelyik nap este 8-kor egy erősen tántorgó férfi sikeresen hatolt be a volt rendőrségi épület elvben lezárt épületébe.

A rendőrségre mindig bejelentem ezeket,mindig eredmény nélkül. A legutóbbin még nevettek is (!),hogy épp a régi,lakatlan épületükbe tört be valaki, ja, hát az csak egy hajléktalan lehetett,nem betörő,mondta aki felvette a kagylót. Én nem találtam ilyen mulatságosnak,s visszakérdeztem,hogy akkor a rendőrség szerint ez közbiztonsági szempontból rendben van? Hogy pl. egy munkából vonattal hazatérő nő sötétedés után már nem gyalogolhat végig félelem nélkül az állomás melletti kiserdő mellett?

Pár éve egy éjjel a nagyposta riasztóját visított és a lámpa is villogott,közelebb menni nem akartam,de rögtön riasztottam a rendőrséget,biztos,ami biztos,mert lehet,hogy csak elromlott a berendezés,de lehet,hogy épp most rabolják ki. Először ide-oda kapcsolgattak,majd az ügyeletes végig se akart hallgatni,mielőtt egy halom személyes adatot be nem diktálok neki,teljes nevem,lakcímem,stb.miért,ha csak átmenőben vagyok Dkeszin nem mindegy,hogy hol lakom,begurultam s lecsaptam a telefon,nekem ne kerüljön még pénzembe is az időhúzásuk.

Az állomásperonon az esőbeállók plexiüvegét vandálok ripityára törték,azt csöndben
nem lehet és a forgalmisták éjjel-nappal ott vannak,de nyilván ők sem mertek kijönni
a kuckójukból,s hogy lennének akkor az utasok biztonságban,ha valami történne?
Előzmény: Luckuty (1588)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1593

oh yes

 

A múlt eseményein inkább úgy kellene elmélkedni, hogy hibák ne forduljanak újra elő. Ebben biztos nem segít a mai szélsőjobboldal. Mérsékelt pedig nemigen van, illetve éppen most eseik ki a parlamentből

Előzmény: Luckuty (1591)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1592
Ha már a verseknél tartunk, Aranytól is idézek valamit az "Őszikékből":



A szájasok

Sokan szeretnék a hazát:
De gyűlölik minden fiát,
Ha népszerű alkalmakon
Oly nagyot, mint ők, nem kiált.

(1878. febr. 15.)

http://mek.oszk.hu/00500/00596/html/ciklus/41.html#1a
Előzmény: Törölt nick (1590)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1591
Kölcsey Husztjából ( http://mek.oszk.hu/00700/00738/html/vers06.htm )
általában csak az utolsó sort szokás idézni, esetleg az utolsó kettőt:

" Messze jövendővel komolyan vess öszve jelenkort;
Hass, alkoss, gyarapíts: s a haza fényre derűl!"

Pedig az előző sor is nagyon tanulságos:
" Régi kor árnya felé visszamerengni mit ér?"

Trianont elsirattuk, ahogy a dédpapát - az élet megy tovább. Nem lehet a keserűségeinkből élni. Mohácsnak miért nem állítunk emlékművet minden városban?
Előzmény: Törölt nick (1589)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1590

 

A szent korona megítélése szerintem magángy, egyébként nem ez a korona volt Szent István első koroája, de azért lehet benne hínni, illetve szívdobogni. Persze hitelesebb lenne, ha a Szent Korona választási célú hurcolgatása ellen emelted volna fel a szavad a führernél

 

Trianonról már írtam pár gondolatot, de azt is hozzátenném, hogy eddig az összes "trianoni nyertes"országban voltak nemzetiségi összecsapások halottakkal. Természetesen én sem örülök neki, de be kell látni, hogy azt Magyarország főleg saját magának köszönheti.

Előzmény: Qti (1586)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1589

Trianon megítélése szerintem nem a populista szólamokkal és gombamód szaporodó irredenta emlékművekkel kell hogy folyjék. Szeretnék már egysezer a mélymagyar gyászolók szájából a valósághoz legalább közelítő történelmi elemzést, de legalább gondolkodást látni, illetve hallani. De erre remény sincs.

 

Trianon valóban nem örömteli esemény, de sajnálatos módon egyenesági következménye volt a szűklátókörű, rövidtávon sem gondolkodó akkori nemzetiségi politiokának (az akkori Magyarországon a magyarság és a többi nemzetiség arányát illene vizsgálni), a mélységes nacionalizmusnak, a kalandor külpolitikának, az elvesztett 1. világháborúnak, Horthy, az akkori politikai elit és a híres magyarság gyávaswágának (Kun Bélán kívül senki nem próbálta katonai erővel a nyomulórománokat megállítani).

 

A fenti gondolatokért természetesen meg lehet kövezni, csak éppenséggel a történelmi tények ezek és ezeket nem lehet hőbörgésel és hergeléseel felülírni

Előzmény: suba-1 (1585)
Luckuty Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1588
"Az ottani képviselő azt tervezte, hogy a vasút 160. évfordulójára ott parkosítanak és valakivel megcsináltatják az első gőzmozdony mását és az lesz a tér közepén."

A gőzmozdony ötlete nekem is tetszene, dehát a lerobbant, betört ablakú állomásépület nem biztosítana igazán jó hátteret neki. Tegnap, amikor kocsival kétszer is arrajártunk, azt láttam, hogy az állomásnak az utcára néző ajtaja sarkig belökve, mind a két szárny. A külső rács háborítatlanul áll, tehát nem arról van szó, hogy az ajtót immár bejáratként használnák. Talán szellőztetnek? Na de ennyi ideig, 0 fok körüli hőmérsékletben? Egyáltalán, mi van azzal az épülettel? Nekem úgy tűnik, hogy az állagromlása folyamatos, és ha jól sejtem, ott, Dunakeszi-Középsőn jegyet sem adnak ki már hónapok óta. Az épület nyilván a MÁV-é, de talán rákérdezhetne az önkormányzat, hogy mi a tervük vele, esetleg felszólíthatná a felújításra. Ha az épületet háborítatlanul rongálhatják a csavargók, akkor vajon az utasok biztonságban vannak azon az állomáson?

Más: Valamikor volt a Szent Imre téri buszmegállóban egy esőbeálló. Régebben még egy újságpavilon is működött benne, azután a tulajdonosa feladta a reménytelen küzdelmet a betörőkkel. Maga a bódé akkor tűnt el, amikor a buszmegállót pár méterrel odébbhelyezték. A megállónak nagy a forgalma - sokszor 30 - 40 várakozót is megszámolok reggelente. A buszok elég rendszertelenül járnak, így esőben, hóban, szélben fedetlen helyen várakoznak az emberek akár 20 - 30 percet is. Semmi jel arra, hogy a bódét vissza akarnák tenni, vagy egy másikat emelnének helyette. Mellesleg, mintha a Szent István utcának a Pesthez közelebbi végén, egy telken láttam volna a bódét félredobva. Kié az a bódé? Kinek kéne gondoskodni arról, hogy az utasok kevésbé legyenek kitéve az időjárás szélsőségeinek? Ki a környék képviselője?
Előzmény: facsigafa (1583)
pária Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1587
Az első gőzmozdony mása nagyon jó ötlet!És a főállomás előtti térre való,hiszen a
vasúthoz kötődik.A rákospalotai vasútállomás mellett is ki van (vagy sokáig ki volt)
állítva) egy régi mozdony,felújítva.A koronát meg végül is bármely térre át lehetne
költöztetni,talán még jobban is mutatna más környezetben, pl.a szép barokk nagy
templom előtt. A jelenlegi helyén elég roskatag benyomást kelt,az,hogy ez Trianon
emlékmű,meg nem is jövök rá,csak ha közelről el tudom olvasni a feliratát. Az igaz,

hogy engedély nélkül állították fel?Az újságban olvastam róla (vagy az interneten),
de ez elég felháborító,ha tényleg így van!Mert bármilyen emlékmű,a polgári lakókra
harci madárral emlékezni akaró turulszobor a XII.kerületben, vagy az igazságtalan
békediktátumot felelevenítő,a történelemmel megbékélni nem akaró utókor Trianon
emlékműve csak a köztéri szobrok felállításának hatályos jogszabályi útját követve
kerülhessen csak közszemlére.Mert ha nem,ilyen alapon bárki bárhol bármit kitehet
az utcára?Az esztétikailag is erősen kifogásolható "műalkotásokat" is?Facsigafa,az

"ottani képviselő",akiről írsz,az melyik?Megint a dunaújvárosi önkormányzat honlap
a példám: nemcsak a képviselők nevét- fényképét teszik föl,mint nálunk.Az is kiderül
melyik képviselő melyik párt színeiben jutott be a testületbe,nálunk ez sem derül ki.
Nekem pl.a legtöbbjéről fogalmam sincs,melyik szervezet színeiben ül ott!Részletes
térkép van minden egyes választókerületről,hogy azt is be tudják azonosítani, hogy
melyik utcától melyik utcáig tart,nálunk nem tudni,hogy hol kezdődik s hol végződik,
bevallom,még a sajátom sem tudom,hányas számú választókerület,a dunaújvárosi
lakosok meg kikereshetik a honlapon,s hogy ki a képviselőjük neve,s milyen pártból.

Én egyetlen-egyszer kerestem (volna) fel a képviselőmet és mentem el a lakossági
fogadóórájára,de a meghirdetett időpontban az ajtót zárva találtam,ki se volt írva,
hogy elmaradt volna. Ha én képviselő lennék,ilyet nem engednék meg magamnak.

Előzmény: facsigafa (1583)
Qti Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1586

A Sztent korona nem a csőcselék szívét dobogtatja meg, hanem a magyarságét!

Trianon megitélése pedig minden igaz magyarét!

Csalódtam az ítélő képességében. 

Előzmény: Törölt nick (1584)
suba-1 Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1585

Szeretném remélni, hogy a "szélsőjobbos csőcslék" jelző azért nem vonatkozik mindenkire.

Továbbá remélem, hogy Trianon megitélésének mezsgyéje nem a mai magyar politika jobb-, és baloldalának a határvonalán húzódik.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1584

 

Egy kiállított vonattal, vagy mozdonnyal nem lehet a szélsőjobbos csőcselék szívét megdobogtatni és szavazásra csábítani, márcsak azért sem, mert zömük azt sem tudja, hogy milyen esemény az, amiről itt szó lenne. Persze abban sem vagyok biztos, hogy a mai képviselő-testületben a többség eltalálná az évszámot

Előzmény: facsigafa (1583)
facsigafa Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1583

Ismerősöm mondta a következőket.

Az ottani képviselő azt tervezte, hogy a vasút 160. évfordulójára ott parkosítanak és valakivel megcsináltatják az első gőzmozdony mását és az lesz a tér közepén. Szerintem nagyon jó volt az ötlet, de már késő, lenyúlták a teret. A városban van még egy csomó tér, de ez kellett nekik, a nagy állomás meg csak itt van. Igencsak emelte volna Dk presztizsét mivel az első vonat itt állt meg Pest és Vác között.

Előzmény: pária (1582)
pária Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1582

"Dilettánsok szobraira": Láttam hogy a ferde koronaszoborra visszakerült a ferde fémkereszt, de eddig hol volt, ellopták? Ha rézből van, megint le fogják lopni. Itt lopnak kicsiben és nagyban is. 

Előzmény: Törölt nick (1581)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1581

"Szükség lenne Dunakeszinek egy saját tűzoltó állomásra, de az önkormányzatnak nincs pénze"

 

Az önkormányzatnak a tapasztalatok szerint arra van pénze, amit a triumvirátus akar:

 

Dilettánsok szobraira

"sportmanager" alkalmazására a GESZ élén (kb. évi 8 M Ft közterhekkel)

nenonáci alpolgármester eltartására (kb. évi 5 M Ft közterhekkel)

mérdegdrága aszfaltozásokra a pék vezetésével és tollasodására

belterületbe vonással összefüggő költségek (létesítés, úthálózat, közvilágítás, stb.), a nagy lóvék ezzel összefüggésben viszont megint az ismert emberek zsebébe folyik

ide értem még azokat a pénzeket is, amelyek nem az önkormányzathoz folynak be

 

 

Lehet még sorolni.

Azt is meg lehetne vizsgálni, hogy a BM mennyi pénzt ad egy tűzoltóállomás létrehozására és fenntartására, utána kell kalkulálni.

 

 

Előzmény: Hadassa (1580)
Hadassa Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1580

Kedves dunaihajos35!

Nem akartam "teheráni rádió" színezetű hírt írni, csak, mint tényt közöltem a dolgot, abban igazad van, hogy nem az egész kocsit, csak a motorháztetőt cincálták szét. Viszont, hogy én is ragaszkodjak a "valósághűséghez"; kívül tényleg a hivatali dolgozók oltották el a tüzet, de azért kellett a motorháztetőt kivágni, mert a motortér még égett, ezt viszont a tűzoltók oltották el. A másik gond az volt, hogy a Kovács nem tudta, hol van az akkumulátor, ezért "tébláboltak", míg végre a szervízkönyvben fény derült a helyére.

A másik probléma amit írsz a vonulási idő. Erre többen utaltak már, többek közt Armand is, hogy a lakosság nő, de az infrastruktúra nem fejlődik. Szükség lenne Dunakeszinek egy saját tűzoltó állomásra, de az önkormányzatnak nincs pénze.

Dunakeszire a IV.-XV. kerületi tűzoltók jönnek ki. Ha a központ riasztást kap, tovább riasztja a megyét, a megye továbbriaszt a IV.-XV. kerületbe, mert ők hamarabb érnek ki, mint Vác, így értékes percek mennek el. Nekem a tűzoltók azt tanácsolták, hogy közvetlen a kerületet hívjam, így hamar ki tudnak érni, mert nincs akkor a riadólánc. (06-1/459-2304)

Szóval, a pesti tűzoltóknak nem vagyunk a körzete, mégis ők jönnek, hozzánk Keszire, Fótra, Csomádra stb..

Még csak annyit, hogy pont emiatt Fót város támogatja a IV.-XV. kerületi tűzoltóságot, sokszor ad jutalmat Fót város polgármestere, de Kecskeméti Gézát nem nagyon ismerik az ottani tűzoltók.

"A van értelmét a nincs adja meg!"

Előzmény: dunaihajos35 (1557)
pária Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1577
A hómunkások nem rohangálnak,mert egész nap esik a hó és félnek,hogy elesnek:-) A
jelenlétük nem igazán jellemző... A vasúti állomás peronját se azonnal kezdik söpörni.
Előzmény: Törölt nick (1576)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1575
A bátor parlamenter kapkod. Hiába, ilyen az, ha valaki nem túl jelentős képességekkel hazudozik, mindet megszavaz, amiről azt hiszi, hogy nem jönnek rá (ld. náci alpolgármester, fűtésdíjemelés), aztán utána nyomul, hogy helyrekalapálja a dolgot. Ennek két fő eszköze van a fiatal demokraták szövetsége polgári szövetség jövő szövetsége polgári körök szövetsége pártnál: a hazudozás és az igérgetés. Gondolom azt üzente neki a führer, hogy nem akar még egy dunakeszi balhét, különben röpülni fog. Be lehet sz@rva, a mentelmi jog bizonyára sokat ér
Előzmény: dunnakeszi (1570)
pária Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1574
Én ígértem Neked,ha kapok valamilyen (saját v.ismerősöd dkeszi v.bp-i) címét,ahová
eljuttathatom a legújabb számot. 18-án válaszoltál itt az indexen,hogy ok.,de címem
azóta sincs.Apropó,ezúton köszönöm meg "keszikörnyezet"-nek,hogy elküldte a dk-i
hulladéklerakóbővítéssel kapcsolatos dokumentációt,amiről ugyanitt írt. Aki feltette a
bp-i K.u.-i képet ide tegnap (a mozgássérült címkés autót),nem értem,mi a gond vele.
Előzmény: Törölt nick (1571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!