Keresés

Részletes keresés

szerika0122 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25337

Pihe!

Megvarrtam a " hegyeket" - test, a fejeket, négyet, és a csúcsokra varrtam.

A kezeket vagy gombbal varrod, vagy csak simán cérnával. Szerintem a lábakat  alul be is lehetne varrni az egyenes vonal mentén, de én  óriás babokat varrtam és utólag varrtam a testhez.

De szíved joga változatatni. :-))

Előzmény: 4Hópihe (25307)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25336
Ezt jól levezetted. :))) Mint egy kétismeretlenes egyenletet.:D
Előzmény: Mvirág (25334)
Aledi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25335
Remélem Mici nem találja sértőnek, hogy összetévesztetted velem : ) A hajunk valóban hasonlít.
A világoskék felsős Gabica, a foltos topikról.
Előzmény: Mvirág (25334)
Mvirág Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25334
Sziasztok!
Olyan ügyesek vagytok! Sajnálom, hogy nem lehettem ott a találkozón. Vasárnap az volt az első, hogy megnézzem vannak e fent már fotók. Alediről azt gondoltam, hogy ő a Szarvasmici és Szarvasmiciről azt gondoltam nem ő a Szarvasmici... és mikor láttam, hogy akiről azt hittem, hogy Szarvasmici, valójában Aledi, akkor már bizonyos voltam abban, hogy akiről azt gondoltam, hogy nem a Szarvasmici, valójában ő a Szarvasmici... :-))
Olyan lusta vagyok, nem varrtam mostanában semmit, persze anyagot meg vettem, naná, kimosva, kivasalva várnak Rám.
Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy a Munecos babaújság nálunk is kapható? Nagyon jó kiadványok.

Szerintem Oleluska Picasa Webalbumában fent van az új Tildas könyv.
Sok örömet és alkotókedvet mindenkinek.
Apropó! Az-az "idősebb" - némileg - hölgy nadrágban és vk. felsőben ki volt?
Camea Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25333
... huh, akkor jól van! :o) Jobbulást Nektek! :o)
Előzmény: Törölt nick (25328)
Aledi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25332
Köszönöm, Skippo. Effektfonalból kötöttem, és rávarrtam a fejére. Gyorsabb, mint a szokásos hajam.
Előzmény: Skippo (25330)
illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25331

Jobbulást a kis betegnek, és kitartás! Olyan kis elesettek tudnak lenni szegénykék ilyenkor...:-(((((

Skarlátot még el lehet egyáltalán kapni???:-O 

Előzmény: Törölt nick (25328)
Skippo Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25330
Aledi! Köszi a biztatást! :) Aranyos lett a Felicityd. A haja effektfonal?
A kicsik eladásra anyagárilag érhetik meg. De munkásabbak. Én is szívtam a fogam a gurulósnál. Aztán mégis apróbabát varrtam a talira. :) Nem, nem az anyagot sajnáltam. :) Tenyérbemászót akartam csinálni.

Mici! Te vérmes? :DDD De még én sem. :)

Stigiért én is aggódom. Remélem minden rendben van! Addig én nem mutatnám Kriszti gurulósának az arcát.

Szerika! Köszönjük a szabásmintát is. :) A nyuszi is aranyos.
Country babákat itt is lelhetsz:
Country Dolls 1
Country Dolls 2
Country babák

Réka! Én is köszönöm a beszélgetést! Nagyon jó a testvérbaba! :) Pír meg minek, ha a "mintán" sincs. :)

Ági! Van egy ilyen egész album, csupa ilyen cicával. Ha gondolod átküldhetem?!

IO! Skarlát? Hol kaphat el ilyemit manapság egy kislány? Szegényke! Jobbulást kívánok! Persze, hogy nem érsz rá. Nem is fontos most más. Majd visszaolvasol, ha túl lesztek rajta!


Aledi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25329
Már hogyne ijednénk meg, ez a mesterségünk. Egy tucat aggódó anyuka ül itt. Jobbulást, és kitartást!
Kaoka,
Azt hittem csak én szoktam ilyensmiből varrni : ) Öt baba! Húha, nagyon kíváncsi vagyok. Érdekes ez a modell, egyébként, nekem eredetileg nem is tetszett, gondolom az arca miatt. Az eredeti kicsit szomorú. De, ahogy születtek a szebbnél szebb Felicityk, úgy megkedveltem. És, elismerem az ilyen kisebb méretű babának megvan a bája. Élőben tényleg aranyosabbak, mint a nagyok, csak hát... eladásra nem éri meg. A vevő a méretet (is) nézi. A nagyobb, az drágább. Pedig mennyivel nagyobb meló egy ilyen apróság.
Előzmény: Törölt nick (25328)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25328
Bocs, nem akartam ijesztő lenni, nincs életveszély, de Kata skarlátos lett, sírós, nyűgös, nagyon lázas, anyás, ha van eg ykis időm, az elmaradásaimat pótolom.. vagy alszom én is.. Pusza Nektek! :D
Előzmény: Kaoka (25323)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25327

Aledi, a test kimustrált lepedő. :) Teljesen épp soha az életben nem is volt használva, mert nem hófehér és nem bírja a szemem a látványt. :D Babának viszont tökéletes. Sajnos csak egy van belőle.

Azt is elfelejtettem mondani, hogy ez nem teljesen az eredeti minta.

Kicsit szélesítettem a kar és láb nyílásánál, mert túlságosan szűk volt eredetileg

és alíg bírtam kifordítani és kitömni. A lábát is kicsit kiegyenesítettem, van még öt baba  megvarrva, ők majd most következnek, Fifi Kankalin után. :)

Már azon is csak az utolsó símitások vannak hátra, aztán mutatom. Talán holnap.

 

Kriszti! Stigglinc után én is aggódok, mi lehet vele?

Előzmény: Aledi (25321)
illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25326

Nem elfelejtettem a pírt, de párom leszavazta... Ezeken a babákon amúgy sincs... Nem tudom, hogy néznének ki... Majd egyiket bekenem.:-)))

Húgom "rendelésére" készült a baba, szülinapi ajándék volt. Kicsit féltem, hogy a bő pulcsi és militarys nadrág hogy fog rajta kinézni egy piros pöttyös szoknya után, de elbírta a forma!:-)

Előzmény: Aledi (25321)
illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25325
Mi a baj, Io? Ennyire betegek a csajszik?:-((((((
Előzmény: Törölt nick (25322)
Camea Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25324
Jujjj.... mi vaaaaaaaaaaan? Azért ne hagyj minket kétségek között....
:o(
Előzmény: Törölt nick (25322)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25323
A lányokkal van nagy gond?
Előzmény: Törölt nick (25322)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25322
Édeseim, sajna, nem nagyon tudok erre jönni, gondolom, mos átugrálom majd a hsz-okat, ha valaki velem szeretne vmit közölni a gmail-es címemet nézem minden nap (ugyanaz a név, mint a másik kettőn..)
Aledi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25321
Varrtál egy nővérke-babát? Nagyon jó : ) Jó érzés tudni, hogy jó kezekbe kerül az, amibe az ember beleadja a lelkét. Jóvanna, nem említem az arcpírt :)))
Kaoka,
Az érdem a tied. Eszembe nem jutott volna megvarrni, de így, hogy már kész volt a neheze... Ráadásul precízen, pontosan. Nagyon jó a test anyaga is, honnan való?
Előzmény: illesreka (25317)
LBZS Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25320
Ismerős a baba formája. :):)) Tényleg nagyon hasonlít.
Előzmény: illesreka (25317)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25319
Látni az örömöt. :)))))))))
Előzmény: illesreka (25317)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25318
JAJ!!!! Ezt stigi meglátja!!! Írtó édes lett. :)))))))))))
Előzmény: Aledi (25314)
illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25317

Tegnap tesóm megkapta a "zsuzsisra" formázott Panna-babát... Az egyenöltözet NEM a véletlen műve!:-)))))

illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25316

Nahát Aledi! Gyönyörű lett a Felicityd!!!:-) Lánykád biztosan boldog vele!:-)))

 

...........de nekünk nagyon egy rugóra jár ám az agyunk.............. :-)))))))))))))))........

Előzmény: Aledi (25314)
illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25315

Mici! Nagyon jó a kiscipő! Tündéri ez a méret! És őszintén csodálom a memóriádat, hogy így meg tudtad horgolni!

 

És bennem is annyira nagyon halkszavú és szerény benyomást keltettél, hogy nehezen tudtam összeegyeztetni a humoros és határozott hozzászólásaiddal!:-)

 

Előzmény: szarvasmici (25230)
Aledi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25314
Ejnye, Kaoka, de türelmetlen kigyelmed : ) Úgy értettem, majd ha valamelyik nap lesz jó fény. De jól van na, mutatom. Ilyen lett a Kaoka testbe bújt Felicitym : )


Sajnáltam azt az anyagot, amit mellékeltél, egyetlen babára elhasználni, jó sok szép applikáció lesz majd belőle. Nagyon tetszik, a régi hasonló meg pont fogyófélben van. A filc virág viszont kapóra jött, mindenképp kapott volna a hajára, így viszont nem kellett vagdosni : )
Előzmény: Kaoka (25302)
pági (prücsök) Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25313
Feladom.
Így biztosan megtalálod: http://picasaweb.google.com/monykiris
pági (prücsök) Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25312
Mondom itt tudok country babákat:
pági (prücsök) Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25311
Camea,
Végleges, úgy mint végleg rákattantam a babavarrásra és a topikra. Bár ugye ez egyben végzetes is, de remélem túlélhető. Szombaton rátok nézve optimistán nézek a jövő elébe, hiszen van aki már 3 talit is megért.
Nagyon köszönöm a nyuszi felajánlást, élek vele :) és természetesen rózsaszínben utazunk. :) Címhez légyszi írj egy mail címet vagy üres mailt a pagica kukac biatv pont hu-ra, mert a férjem gépét használom és így nem adja meg direktben a fórumról a tiédet :( Valami indentitást akar...

Szerika,
Country babákat itt tudok:
A sziámi nyulak szm-jét átküldenéd mailben? Vagy az eredeti linket? (Nem tudok rendesen nagyítani.)

Megtaláltam Gabicza macskájának nyújtózkodó haverját. Nagyon édes és még jobban tetszik.
Előzmény: Camea (25271)
illesreka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25310

Sziasztok Lányok!

 

Már kétszer leültem írni, de aztán mire viszaolvastam, addigra már a gyerekeke az ölemben ugráltak, úgy meg lehetetlenség...:-)

 

Szóval, talán most!

 

Nagyon jól éreztem magam a találkozón, és köszönöm, hogy mindenki ilyen kedvesen fogadott!:-))) Jó volt, hogy mostmár embereket is tudok társítani a nickek mögé. (Azért nem arcokat, mert a legtöbbetek arcát, már a blogján láttam, de van olyan, akit én is másképp képzeltem el még fotó alapján is...:-)))

 

Külön köszönöm:

Kaokának és Évinek a nagyon kedves fogadtatást!:-)

Micinek a kedvességet, az édes kis sünikét, aki azóta is velem jön mindenhova, és az isteni finom tortát .:-))) 

Stiginek a kis horgolt cipő bemutatót - bár nem mertem még nekiállni...

Ionak a W-baba száj varrásának bemutatóját!

PJulcsynak a gyönyörű szütyűt, amiben legszebb babahajnak való fonalaim kaptak helyet, és a kis rózsás neszeszert, amire már nagyon nagy szükségem volt. Aledinek, hogy megismerhettem.

Skipponak és Páginak a kedves beszélgetést és lelkesedését.

Kustrae-nek a beszélgetést a sulikról....

.....és MINDENKINEK a szuper jó hangulatot, a sok-sok hasznos tanácsot, a gyönyörű babákat, macikat és az szm-eket.:-)))))))))

 

A képeket épp töltöm fel!:-)

 

pági (prücsök) Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25309
De ha egyszer varrógép és baba nélkül olyan sok keze van az embernek? :)
Előzmény: Camea (25277)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 25308
Stiglinc miatt kicsit aggódom. Nincs nete? Tali előtt sem írt, meg azóta se. Ott meg alig tudtunk beszélni egymással. Nem tudja valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!