Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 2185
pee-sty! Általad leírtakkal tulajdonképpen egyet értek. Az én szemszögemből nézve a más elnevezések azomban akár indokoltak is lehetnek. Még nem volt ilyen partnerem, illetve nem mertem igazán kezdeményezni még senkinél és más sem nálam. Nagyon sokáig nem is tudtam h a téma ennyire izgat másokat is.
Egyébbként, mint annyi minden ez is csupán elnevezés kérdése- minden költő másképp írja le a naplementét, mert más és más hanulat, érzet, vágy stb, ami gerjesztődik bennük az amúgy mindig állandó tény hatására.
Előzmény: Törölt nick (2184)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 2184

Kedves two! Sírva kérlek, ne nevezd >>perverziónak<< ezen a topikon az erotikus pisilést! én már magának a >>szexualitás<< szónak is pejoratív ízét érzem. A szerelem (love, Liebe, Amore...) sokkal adekvátabb kifejezés és minden nyelven azt a legszentebb dolgot foglalja, amely két (vagy esetleg több) EMBER között alakul ki, és nem biológiailag, hanem intellektuálisan értékeljük, hiszen az intelligens agyunk projekciója.

Azt hiszem, abban tévedsz, hogy az interaktiv vágy alakul ki nehezen, inkább a legbennsőségesebb kapcsolatokban is jellemző gátlások (minden részvevőtől) akadályozzák a vágyak akár verbális, akár aktív kinyilvánítását. Tapasztalataim szerint legalább is a legtöbb partner arra gondol, hogy 'jaj, mit fog szólni a másik, hogyan fogadja az ötletet?'. És ez akkor is jellemző, ha amúgy egy a gondolat.

Én már sajnos nem vagyok kezdő 'szerelembajnok', de egy kezemen meg tudom számolni azon kedveseimet, akikkel gátlások nélkül, felszabadultan élvezhettük az arany eső isteni áldásait, és csak egy futó kalandom volt, aki azt kérte az első szeretkezésnél, hogy "pisilj le!". Ha én kezdeményeztem, akkor vagy elviccelték, vagy megsértődtekés elutasították. A többi esetben hallgatólagos szemérmességgel vagy mintegy véletlenül alakult ki az intimitás eme legbennsőségesebb formája.

Legközelebb leírom a történeteket, ha nem untatlak Titeket.

Csók a pisis puncitokra!

Pee-sty

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2183
Sztem ha szóltál neki a topicról és "hajlama", akkor fog írni ide vmit.
A másik lehetőség h 1 adott szituban egyszerűen, nem túl komoly szándékot és arcot mutatva +kérdezed tőle. Csak lelj rá a legjobb pillanatra, el ne cseszd!
Provokálhatod is. Pl.: munka közben, úgy h hallja (szintén tuti szituban) mondod h neked már mennyire kell, + h most már elmész mert ..., közben észrevétlenül figyeled a reakcióit (ha vannak). Szal sztem kiderülhet. Amúgy baromi mázlista vagy, ha a csaj tényleg olyan :)))))))))
Előzmény: oldman2 (2181)


Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2182
pee-sty! érett és igaz gondolatok, bizony. 1et értek veled, ez nem egy viccrovat!
Amilyen nehezen alakul ki 2 ember között az ezen a perverzión alapuló közös vágy, annyira komlyan kell venni e téma rendkívüli intimitását. (könnyedén meséled vkinek h így + úgy +kúrtál vkit, de titkolod a pisis perverziódat; mi ez, ha nem az intim szféra legleglegbelső magja, önmagaddal és pisis partnereddel szembeni csúcs diszkréció?)
Előzmény: Törölt nick (2180)
oldman2 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2181

Pisiszex imádó Hímtársaim!

Ma a cégnél fültanúja voltam, hogy egy tanulólány (cukrász) munka közben azt mondta (valamiért) a fiú tanuló társának: -Hagyd abba, mert levizellek!

Mire a srác kijavította: - Talán leöntessz?

A csaj : - Nem, levizellek! Négyen dolgoztak együtt, eztán másról folyt a szó.

Rögtön arra gondoltam, egy jól nevelt lány véletlen sem ejtene ki félreérthető

szót, ha meg mégis, élne a felkínált mentőövvel. Talán felhívás volt keringőre.

Mindenesetre elhatároztam, szólok neki, hogy ezen az oldalon van a helye!

Vagy talán itt is van köztünk, és ebben az esetben nem lesz ciki, ha rám ismer.

Sajna nem tudtam négyszemközt kapni, és volt időm gondolkodni: mit is mondanék neki? Mert mi van, ha mégsem jó a logika . Vagy nem nyílik meg, és tagadásba megy át? A felesleges hozzászólások csökkentésére:NEM felszedni akarom, NEM ismerkedni, NEM elijeszteni, NEM magamat leleplezni, hanem megtudni,

hogy ez elszólás volt, vagy hajlam. Ha hajlam, akkor beszervezem ide. Tehát: MIT

KÉRDEZZEK TŐLE? 

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2180
Nem szeretnélek megsérteni, kedves szomorce, de ha Te mással akarod megíratni a szakdogádat, akkor feltételezem, hogy pisilni sem tudsz egyedül. Itt pedig én legalább is elvárnám az önálló véleményalkotást a szexről, különösen annak a legintimebb diszkrét szférájába tartozó, kifinomult élvezetekről. Több fantáziát és mélyértelmű hozzászólásokat kérek! A hölgyek is lépjenek át álszent gátlásaikon. Pisis üdvözlettel Pee-sty.
szomorce Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2178

Ö, szia, hogy hívnak? Megírnád a szakdogámat?

...

Előzmény: pravus (1276)
szomorce Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2177
:)))
Előzmény: symy (879)
thoughts Creative Commons License 2006.12.30 0 0 2175

ez az Te kis lotyó,

a szád akár egy klotyó.

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 2174
Az jó ha képek vannak, a sztorik meg főleg. Animált csaj meg talán adódik 1szer élőben:)
Előzmény: Dokee (2172)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2173
Képeket, clipeket pl. is itt lehet találni. (Talán ismeritek is ezt a fórumot korábbról.).
http://www.fatsosplace.com/index.php?Peesites.org
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2172
Csak legyen időm majd újra összelegózni...!
Egyébként nem volt az olyan komoly web-oldal. Különböző pisilési módokról volt képgyűjtemény és némi leírás, néhány pisiclip és pár sztori volt rajta. Semmi animált, meg java-környzet, meg egyéb csicsák (csak picsák). ;)
Előzmény: Törölt nick (2171)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2171
Szia!
Csatlakozom Bogarak00 kéréséhez: ha "elvileg" lehetséges lenne újra +csinálni az király lenne, bár korábban nem láttam ezt az oldalt, de nem is szeretném h ne lássam.
Előzmény: Dokee (2170)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2170
Az anyag még elvileg meg kell legyen az egyik archivumomban. Azért írom, hogy elvileg, mert amilyen őskáosz uralkodik nálam úgy általában, semmi sem biztos. De majd utánanézek...
A vodeókkal az volt a gond, hogy kicsi volt a tárhely (10 MB), és csak 2-3 db-ot tudtam feltenni, a többit pedig linkelni kellett az eredeti(?) oldalakról. Ott persze észrevették ezt és idővel leszedték őket.
Előzmény: Törölt nick (2169)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2169
Barbárok... :[
Ha még megvannak az anyagaid, nem akarnád újraalkotni valahol máshol? Szerintem nem csak én örülnék neki nagyon... Ja, és akkor azt is megcsinálhatnád, hogy a videók is éljenek.:)
Előzmény: Dokee (2168)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2168
Sziasztok!
Volt az extráéknál egy nagyobb átalakítás és szervertisztogatás. Ennek esett áldozatul a webhely is, kigyomlálták... :-I
Előzmény: Törölt nick (2166)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2167
Kutattam utána én is, de azt hittem béna vok; szal nincs is az a lap??
Előzmény: Törölt nick (2166)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2166
De jó, hogy visszatértél! És a kiváló honlapod hová tűnt?:( A tiéd volt az egyik kedvencem a témában!
Előzmény: Dokee (2165)
Dokee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 2165
Helló!
Sztem nők közül jóval kevesebben vannak, akiknek a kedves perverziójuk az erotikus pisilés. (a kevesek közé tartozhatsz) :)
Bár, ha jó a kapcsolat két ember között, akkor rá lehet vezetni a partnert ennek az izgalmasságára és érzékiségére - ha még nem próbálta előtte.
Volt olyan barátnőm, akinél csak addig jutottam, hogy a wc-be pisilt előttem, de azt is szinte zavarban. Aztán volt olyan is, akinél már egy kicsit tovább jutottam: wc-n ülve a pisilő puniját foghattam és a kezemre csorgatott.
Sosem erőltettem a lányokkal a dolgot, mindig csak annyira, amennyire még nekik is jól esett. Aztán persze volt olyan párom is, aki hamar megkedvelte és rendszeres előjáték lett nálunk a pisilés egymásnak, egymásra - több féle variációkban. :)
Sajnos már egy ideje nincs partnerem, úgy hogy most a korábbi élményeinkből vagyok kénytelen beérni...
Előzmény: Törölt nick (2158)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2164

Hát...elég sok minden sántít a sztoriban, de ha neked kellemes volt, míg leírtad, már nem tetted hiába.

Előzmény: sialot (2151)
franciakedvelő Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2163
de  szivessen  végignézném  ahogy  1  nő   pisil   vagy  összepisili  magát    utána   ki  is ...........-nám
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2162
... erről beszéltem, meg hasonlók :)
Előzmény: Törölt nick (2161)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2161
"Kicsit?;) Mert nekem nagyon.:)" ... jóóó! tulképpen nekem is nagyon, mert totál be tudok indulni tőle. Azért fogatmaztam így, mert nem a nap 24 órájában foglalkozom a témával. Ha az a fokmérő h mennyire vadulok meg 1 csaj láttán aki láthatóan perceken belül be fog pisilni és jobb esetben meg is esik vele (na... már fel is állt a farkam), akkor nagyon- nagyon. :))
Előzmény: Törölt nick (2158)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2158
"bár nekem ez perverzióm kicsit"
Kicsit?;) Mert nekem nagyon.:)
Előzmény: Törölt nick (2157)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2157
Bizony ez a sztori olvasva is rendkívül izgató, én nem biztos h nem akartam volna folytatni a kolléganővel, bár nekem ez perverzióm kicsit, tehát lehet h másképp éltem volna meg a kezdeményezését, mint te. Egyébbként hiszem és gyakorlom is a fiú- lány barátságot, még akkor is, ha 1× már témáztunk az illetővel. Viszont 1 pisis nő... hááááát ezen a ponton már bizonytalan vok.
Előzmény: sialot (2151)
tompus Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2156
Merevedő hímvesszővel is lehet pisilni. Gyakorolni kell. :-)
Előzmény: pisiszex kedvelő (2154)
Monsz Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2155
Dehogynem lehet, legfeljebb nehéz lefelé irányítani a sugarat, birkózni kell vele egy kicsit:))
Mondjuk gyanítom, hogy az itt leírt történetben azért nem volt teljes merevedés, csak amolyan félút, különben rajzolgatni tényleg nehézkes lenne vele:)
Előzmény: pisiszex kedvelő (2154)
pisiszex kedvelő Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2154
A történet nekem is nagyon tecc, de hogy pontosan minden így történt ? Merevedő hímvesszővel nemigen lehet pisilni ... Amúgy erotikusan eléggé fűtött kolléganőd van.
Előzmény: sialot (2151)
sialot Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2153
Köszönöm pozitív értékelésedet! Megtörtént esetet írtam le, a neveken változtattam, bár a szereplők, ha olvassák, így is valószínű, hogy magukra ismernek.

Előzmény: goldeen (2152)
goldeen Creative Commons License 2006.12.19 0 0 2152
végre egy igaz történet! vagy ha netán nem is volna igaz, akkor is teljesen reális, emberi, hihető, és izgató. Kösszépen!
Előzmény: sialot (2151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!